Chrobry Głogów - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chrobry Głogów
0 : 3

Janicki - Stolc, Wajsak, Wasiluk, Ratajczak, Kona, Pawlik, Machaj (62' Kaczmarek), Drewniak, Maćkowski (56' Bach), Sędziak.
Majecki - Stolarski, Remy, Wieteska, Hlousek - Philipps, Cafu - Kucharczyk (72' Szymański), Hamalainen (70' Radović), Vesović (46' Pasquato) - Kulenović

Kucharczyk (31.)
Cafu (36.)
Cafu (82.)

Sędziak (9.) żółta kartka

Mecze na żywo: Chrobry Głogów - Legia Warszawa

90+3'
Koniec meczu. Legia pokonała Chrobrego 3:0 i awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski.

90+1'
Kulenović umieścił piłkę w bramce. Sędzia liniowy pokazał spalonego, ale nie był pewny swojej decyzji dlatego pozwolił zawodnikowi Legii dokończyć akcję. VAR potwierdził spalonego.

90+1'
Kulenović huknął z szesnastu metrów, ale obronił to Janicki.

90'
Zagranie do Kulenovicia, który dobiegł do piłki szybciej niż Janicki, ale uderzył za lekko i do piłki dobiegł obrońca.

85'
Kulenović padł w polu karnym, ale Janicki go nie dotknął i nie ma rzutu karnego.

82'
Goool! Cafu potężnym strzałem z dystansu pokonał Janickiego. Znów cudowny gol pomocnika Legii. 3:0

79'
Znów niepewnie Janicki, który miał problemy z niegroźnym strzałem Pasquato. Ostatecznie złapał piłkę.

73'
Powinno być 3:0. Janicki podał piłkę pod nogi Kulenovicia, ten wyłożył ją Radoviciowi, który mając sporo miejsca z trzynastu metrów fatalnie przestrzelił.

72'
Szymański zastąpił Kucharczyka.

70'
Radović zastąpił Hamalainena.

65'
Bach dośrodkował w pole karne. Prosto w ręce Majeckiego. Nuuudddyyyy....

62'
Kaczmarek zastąpił Machaja.

57'
Nie jest to zbyt emocjonujące widowisko.

56'
Bach zastąpił Maćkowskiego.

53'
Legia dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nie forsuje specjalnie tempa.

50'
Jak na razie bez sytuacji.

46'
Pasquato zastąpił Vesovicia.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 2:0.

38'
Legia cały czas w natarciu.

36'
Goool! 2:0! Cafu kapitalnie huknął sprzed pola karnego i zaskoczył Janickiego

31'
Goool! Błąd popełnił Wasiluk, który przepuścił piłkę, bo myślał, że za plecami ma Janickiego, a tem znalazł się Kucharczyk i pokonał Janickiego. Katastrofalne zachowanie Wasiluka

25'
Legia dłużej utrzymuje się przy piłce, ale brakuje sytuacji strzeleckich.

20'
Na początku przeważał Chrobry, ale teraz to Legia rządzi na boisku.

17'
Kulenoć uderzył z linii pola karnego i Janicki zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

16'
Rozkręca się Legia. Tym razem szansy nie wykorzystał Vesović, który uderzył niecelnie.

14'
Mogło być 1:0 dla Legii. Po zagraniu z prawej strony z pola karnego uderzał Kucharczyk, ale Janicki zdołał odbić piłkę, a obrońcy uniemożliwili dobitkę Cafu.

9'
żółta kartka Sędziak ukarany żółtą kartką.

7'
Jak na razie to gospodarze są lepszym zespołem.

5'
Groźne dośrodkowanie w pole karne Legii, ale nikt nie zdołał oddać strzału. To była ładna akcja Chrobrego.

3'
Z rzutu wolnego uderzał Drewniak. Za lekko i piłkę bez problemów złapał Majecki.

1'

'
Piłkarze są już na murawie.

'
Lechia jest wiceliderem Lotto Ekstraklasy, a Chrobry w Fortuna I Lidze zajmuje czternaste miejsce.

'
Awans do ćwierćfinału Pucharu Polski zapewniły już sobie: Puszcza Niepołomice, Odra Opole, Miedź Legnica, Jagiellonia Białystok i Lechia Gdańsk.

'
Ławka rezerwowych Chrobrego: Abramowicz, Zejdler, Borecki, Nowicki, Bach, Kaczmarek, Kowalczyk

'
Ławka rezerwowych Legii: Cierzniak, Jędrzejczyk, Pasquato, Martins, Radović, Szymański, Kante

'
Zapraszamy na godzinę 20;30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chrobry Głogów - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online