Manchester United - Arsenal online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester United
Arsenal
2 : 2

De Gea - Dalot, Bailly, Smalling, Rojo (72' Fellaini), Darmian - Herrera, Matić - Lingard (76' Pogba), Martial (63' Lukaku) - Rashford.
Leno - Bellerin, Mustafi, Sokratis, Holding (37' Lichtsteiner), Kolasinac - Torreira, Guendouzi, Ramsey (HT' Mkhitaryan) - Iwobi (64' Lacazette), Aubameyang.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Sprawiedliwy wynik dla obu stron, choć żadna z nich nie może być zadowolona z jednego punktu. Starcie przyniosło wiele emocji, momentami trudno było złapać oddech.

90'
Cztery minuty dłużej potrwa druga połowa.

90'
Mkhitaryan wpakował piłkę do siatki, ale był na spalonym. Chwilę wcześniej De Gea znakomicie odbił uderzenie Bellerina.

89'
Dogranie Bellerina z prawego skrzydła wprost w ręce De Gei.

87'
Zdecydowanie zbyt mocne dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry.

86'
Fellaini powalił Guendouziego niedaleko pola karnego Manchesteru United. Rzut wolny.

84'
Leno z dużymi kłopotami wyłapał piłkę po strzale Rashforda.

81'
Dużo walki w środku pola.

79'
Niebezpieczne zderzenie Maticia z Lacazettem, krótka przerwa w grze.

76'
Trzecia zmiana w szeregach miejscowych: Pogba za Lingarda.

75'
De Gea znakomicie sparował do boku uderzenie Aubameyanga. Szykuje się piorunująca końcówka.

72'
Następna zmiana w drużynie trenera Mourinho: Fellaini wszedł za Rojo.

71'
Co tutaj się dzieje! Niebywałe zamieszanie w polu karnym Manchesteru, wyśmienita interwencja De Gei uratowała gospodarzy, po chwili Mkhitaryan przestrzelił z najbliższej odległości.

69'
2:2! Lingard już wyrównał!
Angielski pomocnik wykorzystał fatalne zachowanie obrony rywala i wpakował futbolówkę do siatki, ku zaskoczeniu Leno.

68'
2:1 dla gości! Samobójczy gol Rojo!
Argentyńczyk nieudanie próbował blokować Lacazette'a. Francuz trafił w nogi defensora i piłka wturlała się do bramki.

67'
Moment spokojniejszej gry z obu stron.

64'
Trzecia korekta w składzie Kanonierów: Lacazette zastąpił Iwobiego.

63'
Roszada w ekipie Czerwonych Diabłów: Lukaku za Martiala.

61'
Kolasinac, będąc z futbolówką w polu karnym, próbował zagrywać do partnerów, ale trafił w gracza United.

60'
Gospodarze protestują i uważają, że jeden z graczy Arsenalu zagrał piłkę ręką. Arbiter nie zgadza się z tym, a powtórki potwierdzają słuszność jego decyzji.

59'
Uderzenie Rojo dla pewności zostało przerzucone nad bramkę przez Leno. Korner.

57'
Po raz kolejny rzut rożny nie przynosi gospodarzom niczego pozytywnego. Dogranie zostało wyekspediowane poza gorący obszar.

56'
Dalot zbyt długo zwlekał z zagraniem i będzie tylko korner dla Manchesteru United.

53'
Było bardzo gorąco w polu karnym przyjezdnych, ale defensorzy skuteczni wybili piłkę spod nóg Martiala.

52'
Piłkarze United nie stworzyli niebezpieczeństwa po tym kornerze.

51'
Rzut rożny dla gospodarzy po wybiciu Mustafiego.

48'
Dosyć spokojny początek drugiej części meczu.

46'

*'
W szeregach gości doszło do zmiany: Mkhitaryan zajął miejsce Ramseya.

*'
Gracza powrócili na murawę.

*'
Stosunkowo dużo dzieje się na placu gry. Wynik w obecnej postaci bardzo zadowala Tottenham Hotspur, Chelsea oraz Liverpool - każda z tych drużyn, może z wyłączeniem The Reds, walczy o Top 4 i taki rezultat umożliwia im odskoczenie od Kanonierów.

Przerwa.

45'
Sędzia doliczył trzy minuty.

44'
Ramsey podkręcił staw skokowy - nie wiadomo, czy Walijczyk będzie w stanie kontynuować grę.

42'
żółta kartka Piąty kartonik w kolorze żółtym w ciągu pięciu minut - obejrzał go Matić za taktyczny faul na Aubameyangu.

41'
żółta kartka Jeszcze jedno napomnienie, arbiter pokazał kartkę Bellerinowi.

40'
żółta kartka Następne "żółtko", ukarany Lingard.

38'
żółta kartka Większego niebezpieczeństwa nie było - Rojo doszedł do strzału, ale został zblokowany. Po chwili Argentyńczyk brzydko sfaulował Guendouziego. Zasłużony żółty kartonik.

37'
żółta kartka Żółta kartka dla Mustafiego za spóźnione wejście w nogi Rashforda. Stały fragment gry blisko bramki Kanonierów.

37'
Miejsce kontuzjowanego gracza zajął Lichtsteiner.

36'
Holding nie jest w stanie grać dalej w tym meczu. Stoper Arsenalu odniósł poważny uraz.

35'
Obyło się bez zagrożenia pod bramką miejscowych.

34'
Ramsey świetnym rajdem przedarł się pod szesnastkę przeciwnika, próbował uderzyć, ale zablokowali go obrońcy. Rzut rożny.

32'
Przewinienie Rashforda na Guendouzim w ofensywie.

30'
1:1! Martial doprowadził do remisu!
Najpierw uderzenie Rojo z rzutu wolnego zostało odbite do boku przez bramkarza, do piłki dopadł Herrera, wyłożył piłkę Francuzowi, a on z bliska wpakował futbolówkę do siatki.

29'
Martial podcięty przez Guendouziego blisko szesnastki Arsenalu. Będzie okazja dla gospodarzy na pokonanie Leno.

26'
0:1! Mustafi otworzył wynik meczu.
Defensor najwyżej wyskoczył do dośrodkowania, jego główkę odbił do góry De Gea, piłka wciąż zmierzała do bramki i przekroczyła linię zanim Herrera ją wyekspediował.

25'
Kolejny korner w tym spotkaniu, tym razem dla gości.

24'
Zawodnicy z Manchesteru nie do końca wiedzą, jak przeciwstawić się przyjezdnym.

22'
Od pewnej chwili goście zaczynają przeważać na murawie.

20'
Źle trafił w piłkę Bellerin - cała akcja Arsenalu mogła się jednak podobać.

19'
Piłkarze Unaia Emery'ego długo budują atak pozycyjny, wymienili między sobą mnóstwo podań.

17'
Iwobi przesadził z siłą podania na prawą flankę - Bellerin nie miał szans na opanowanie futbolówki przed linią końcową.

16'
Gospodarze poradzili sobie z wrzutką Torreiry - dogranie wylądowało ostatecznie w rękach De Gei.

15'
Rzut rożny po zablokowanej centrze Iwobiego.

14'
Rojo przechwycił górne podanie Iwobiego w kierunku Aubameyanga.

12'
Celny strzał Martiala z okolicy pola karnego - Francuz za słabo jednak kopnął piłkę - Leno nie musiał się wysilać.

11'
Ostre, ale całkowicie czyste wejście wślizgiem Sokratisa w starciu z Rashfordem.

9'
Kanonierzy nie dopuścili do zagrożenia przy tym stałym fragmencie gry.

8'
Korner dla Czerwonych Diabłów po interwencji Sokratisa.

7'
Podopieczni Jose Mourinho potwierdzają to, co było wiadome przed meczem - w tym sezonie znacznie lepiej radzą sobie z silniejszymi przeciwnikami.

6'
Podobną próbę zza szesnastki wykonał Guendouzi, ale tutaj piłka odbiła się od Smallinga.

5'
Potężne uderzenie Rashforda z dystansu nie zaskoczyło dobrze ustawionego Leno. Niemiecki bramkarz bardzo pewnie złapał futbolówkę.

4'
Optyczna przewaga gospodarzy, to oni mają inicjatywę w pierwszych minutach.

2'
Rashford próbował rozerwać szyki obronne rywala prostopadłym podaniem do Martiala, ale jego zamiary przeczytał Mustafi.

1'
Rozpoczął Arsenal!

*'
Piłkarze meldują na murawie.

*'
Arbitrem zawodów będzie Andre Marriner.

*'
Ławka rezerwowych Arsenalu: Cech, Lichsteiner, Maitland-Niles, Elneny, Mkhitaryan, Nketiah, Lacazette.

*'
Zestawienie Kanonierów zostało zaprezentowane.

*'
Rezerwowi: Romero, Valencia, Fellaini, Mata, McTominay, Pogba, Lukaku.

*'
Wyjściowy skład gospodarzy jest znany.

*'
Ligowa tabela w chwili obecnej wygląda następująco:

*'
Czerwone Diabły z Jose Mourinho są dalecy od optymalnej formy, ale już nie raz udowadniali, że w rywalizacji z silniejszymi przeciwnikami potrafili dużo więcej pokazać niż w spotkaniach ze słabszymi rywalami.

*'
Nie ulega wątpliwości, że w lepszej dyspozycji są goście i to oni są faworytem dzisiejszego meczu.

*'
Spotkanie ma planowo rozpocząć się o 21:00.

*'
Dobry wieczór, Państwu!
Klasyk nad klasykami w lidze angielskiej - starcie pomiędzy Manchesterem United i Arsenalem. Hitowy pojedynek odbędzie się na Old Trafford.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester United - Arsenal, to zapraszamy do śledzenia meczu online