Rozwój Katowice - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Rozwój Katowice
1 : 4

Soliński – Lepiarz, Gancarczyk, Łączek, Niedojad (102' Gembicki), Płonka, Wrzesień (110' Baranowicz), Gałecki (116' Kamiński), Lazar (66' Olszewski), Kuliński, Mońka
Bielica – Wolniewicz, Koj, Bochniewicz, Gryszkiewicz, Nowa (46' Matuszek), Ambrosiewicz, Żurkowski (90+1' Ł. Wolsztyński), Jimenez, Smuga (46' Zapolnik), Urynowicz (67' Angulo)

Mecze na żywo: Rozwój Katowice - Górnik Zabrze

120+3'

120+2'
Gool! Łukasz Wolsztyński wykorzystał rzut karny i jest 4:1 dla Górnika.

120+1'
Będzie jeszcze rzut karny dla Górnika. Faulowany Zapolnik.

119'
Soliński obronił strzał Zapolnika.

116'
Kamiński zastąpił Gałeckiego.

113'
Gool! Kolejny gol dla Górnika i znów głową. Tym razem Matuszek wykończył dośrokowanie Jimeneza

110'
Baranowicz zastąpił Września.

108'
Gool! Wolniewicz dośrodkował w pole karne, a gola głową zdobył Zapolnik! 2:1 dla Górnika

106'

105'

105'
Angulo uderzył z pola karnego, ale bramkarz zdołał odbić piłkę nogami.

102'
Gembicki zastąpił Niedojada.

100'
Groźna akcja Górnika. Strzał Zapolnika został zablokowany, a dobitkę Jimeneza odbił bramkarz.

95'
Obraz gry się nie zmienia. Tempo nie jest za wysokie.

91'
Ł. Wolsztyński zastąpił Żurkowskiego.

91'
Początek dogrywki.

90+3'
Koniec. Przed nami dogrywka.

90'
Nie ma rzutu karnego.

88'
Artur Aluszyk sam obejrzy powtórkę. Trudna sytuacja do oceny.

87'
Sędzia czeka jeszcze na potwierdzenie z VAR czy nie było zagrania ręką.

87'
Piłkarze Górnika domagali się podyktowania rzutu karnego, ale sędzia był innego zdania.

85'
Górnik w ataku.

81'
Mońka niecelnie uderzał z lewej strony pola karnego.

76'
Ładna akcja Górnika, ale fatalnie z pola karnego spudłował Angulo.

74'
żółta kartka Gancarczyk ukarany żółtą kartką.

74'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Gałecki, ale wmieszał się w to wszystko obrońca.

70'
Płaski strzał Żurkowskiego z linii pola karnego, ale piłka przeleciała obok bramki.

67'
Angulo zastąpił Urynowicza.

66'
Olszewski zastąpił Lazara.

64'
Mniej ciekawy fragment meczu.

59'
Z rzutu wolnego groźnie uderzał Urynowicz, ale Soliński zdołał odbić piłkę.

58'
Akcja Górnika, ale sporo obrońców Rozwoju nie dopuściło do strzału na bramkę. Będzie jednak rzut wolny.

54'
żółta kartka Kuliński ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

50'
Żurkowski uderzył na bramkę Rozwoju, ale trafił w obrońcę i piłka wyszła na rzut rożny.

46'
Dwie zmiany w Górniku. Matuszek zastąpił Nowaka, a Zapolnik wszedł za Smugę.

46'

45'

39'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłki nie sięgnął Żurkowski. Mogło być groźnie.

38'
Górnik jest zespołem przeważającym.

34'
Remis! Kapitalne dośrodkowanie za plecy obrońców i głową gola zdobył Jimenez

27'
Goool! Po dośrodkowaniu Gancarczyka z rzutu rożnego głową piłkę do bramki skierował Płonka. 1:0 dla Rozwoju

26'
Kapitalnie Niedojad uderzył sprzed pola karnego i Bielica w efektownym stylu wybił piłkę na rzut rożny.

22'
Nowak dopadł do odbitej piłki, ale z piętnastu metrów z powietrza uderzył obok bramki.

20'
Po ładnej akcji Rozwoju strzał oddał Wrzesień. Bielica nie dał się zaskoczyć.

19'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Łączek.

18'
Łączek uderzał z pola karnego, ale trafił w obrońcę i będzie rzut rożny.

14'
Mało ciekawego dzieje się na boisku.

9'
Z dystansu katastrofalnie uderzał Płonka. Piłka przeleciała bardzo wysoko nad bramką.

7'
Rzut rożny dla Górnika. Dośrodkowanie jednak prosto w ręce Solińskiego.

5'
Po dośrodkowaniu Kulińskiego z rzutu wolnego głową uderzał Łączek. Pewnie interweniował Bielica.

3'
Górnik dłużej utrzymuje się przy piłce.

1'

'
Mecz poprowadzi Artur Aluszyk.

'
Na trybunach mogło zasiąść maksymalnie 999 widzów, ponieważ klub nie zdążył zorganizować imprezy masowej.

'
Rezerwowi Górnika: Loska, Wiśniewski, Ł, Wolsztyński, Angulo, Zapolnik, Matuszek, R. Wolsztyński

'
Rezerwowi Rozwoju: Neugebauer, Gembicki, Olszewski, Kamiński, Kaletka, Wroza, Baranowicz.

'
Początek meczu o 12:15.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Rozwój Katowice - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online