Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
1 : 0

Bursztyn - Matynia, Malec, Walukiewicz (90+7' Rudol), Stec - Podstawski, Drygas, Majewski (66' Kowalczyk), Kozulj, Delev (81' Benyamina) - Guarrotxena
Kudła - Heinloth, Polczak, Cichocki, Mraz (84' Babiarz) - Banasiak, Milewski - Pawłowski, Wrzesiński, Sanogo (38' Cristovao) - Udovicić (78' Kumor)

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec

Dziękujemy Wszystkim odbiorcom tej relacji za wspólnie spędzony czas.

Radość kibiców gospodarzy! Pogoń Szczecin wygrała 1:0 z Zagłębiem Sosnowiec.

90+7'
Ostatnia korekta u Pogoni. Sebastian Rudol w miejsce Sebastiana Walukiewicza.

90+6'
Dawid Kudła znów lepszy od Kamila Drygasa! Pomocnik, nie mając żadnego krycia, uderzył w nogi goalkeepera.

90+5'
Dawid Kudła wyczuł intencje Kamila Drygasa, który wykonywał jedenastkę! Ogromne uznanie dla bramkarza. Piłka uderzona w lewy, dolny róg bramki.

90+4'
Rzut karny dla Pogoni Szczecin!

90+3'
Może dziwić postawa przyjezdnych. Nie widzimy w ich wykonaniu prób doprowadzenia do remisu. Otrzymuje za to liczne faule taktyczne.

90+1'
żółta kartka Konrad Kumor zachował się nieodpowiedzialnie blisko swojej szesnastki. Brzydkie przewinienie.

90'
Arbiter Raczkowski dorzucił 6 minut.

89'
Guarrotxena nieznacznie się pomylił, oddając płaski strzał zza pola karnego. Piłka minęła lewy słupek bramki pogubionego Kudły.

88'
Szymon Pawłowski zagrał nakładką. Sędzia przyznał gospodarzom rzut wolny.

86'
Emocje biorą górę w licznych sytuacjach na placu gry. Przed chwilą sprzeczka pomiędzy pierwszym trenerem Zagłębia a Ikerem Guarrotxeną.

85'
Beniaminek tego sezonu ligowego nie ma konceptu na swoją grę w ofensywie. Coraz mniej czasu pozostało mu do zniwelowania strat.

84'
Zmiana. Bartłomiej Babiarz za Patrika Mraza.

83'
Gospodarze bardzo mądrze utrzymują się przy piłce. Widać u nich chęć podwyższenia stanu spotkania.

81'
Soufiane Benyamina dał zmianę za Spasa Deleva.

80'
Sędzia liniowy przyuważył pozycję spaloną u Ikera Guarrotxeny.

79'
Tomasz Podstawski podreperował statystyki tego meczu. Celny strzał na bramkę Zagłębia. Pewną robinsonadą błysnął Dawid Kudła.

78'
Patryk Kumor w miejsce Żarko Udovicicia.

76'
6.289 widzów zjawiło się na stadionie w Szczecinie.

75'
czerwona kartka Zmiana decyzji! Czerwona kartka dla Cristovao!

75'
żółta kartka Za nadmierną agresję na boisku żółtą kartkę zobaczył Cristovao.

73'
Nie miał żadnej taryfy ulgowej dla przeciwnika Cristovao. Walukiewicz zwija się z bólu.

72'
żółta kartka W opinii Pawła Raczkowskiego wślizg w nogi przeciwnika Patricka Mraza był zbyt okrutny.

71'
Zimną krew pokazał Jakub Bursztyn. Goalkeeper uprzedził Cristovao, który był bliski przechwycenia ciut za słabego podania do bramkarza.

70'
Wkraczamy w decydują część meczu. Aktualny wynik powinien obligować gości do podjęcia większego ryzyka w ofensywie.

68'
Pewne piąstkowanie piłki przez Jakuba Bursztyna. Zobaczyliśmy ciekawą centrę od rzutu wolnego.

67'
Po długiej analizie sędzia główny uznał gola Pogoni Szczecin. Spas Delev nie złamał linii spalonego.

66'
Sebastian Kowalczyk zastąpił Radosława Majewskiego.

65'
Arbiter główny skorzysta z pomocy systemu VAR. Jest wielkie prawdopodobieństwo, że Spas Delev znajdował się na ofsajdzie.

64'
Gooooooooool! Pogoń ma prowadzenie! Spas Delev był ustawiony w znakomitym miejscu! Bułgar dopadł do piłki, którą przed siebie sparował Dawid Kudła.

62'
Zaostrzyła się nam gra. Nie jest to pozytywny aspekt.

61'
Banasiak nieznacznie podniósł piłkę nad poprzeczką. Za ambitną decyzję zza pola karnego brawa w jego kierunku się należą.

59'
żółta kartka Żółty kartonik powędrował na konto Dawida Steca.

58'
Konrad Wrzesiński pokonany przez parę obrońców "Portowców". Nic nie udało się wykreować w polu karnym rywala.

56'
Cristovao nie zdołał ograć stopera Pogoni. Gdyby to zrobił, Zagłębie miałoby idealną okazję na otwarcie dzisiejszego widowiska.

55'

53'
Sebastian Milewski dostał ostatnie ostrzeżenie przez arbitra głównego. Kolejne przewinienie zakończy się już karą indywidualną.

52'
Silne dośrodkowanie autorstwa Majewskiego. Efektownym szczupakiem na futbolówkę sytuację w swojej szesnastce wyjaśnił Cichocki.

50'
Tomasz Podstawski wywrócony z równowagi przez Milewskiego.

49'
W czasie przerwy nie uświadczyliśmy żadnych zmian.

47'
Minęła wszystkich zawodników piłka, którą z prawego narożnika boiska kopnął Radosław Majewski.

46'
Pogoń zainaugurowała II odsłonę!

Sędzia główny zasygnalizował koniec I części gry w Szczecinie.

45+1'
Trwa jedna z dwóch doliczonych minut.

45'
Cristovao kopnął piłkę wprost w rękawice Jakuba Bursztyna.

43'
Faul. Kamil Drygas nie dał swojemu rywalowi obrócić się z piłką.

41'
Konrad Wrzesiński zawiódł się na swojej finalizacji akcji ofensywnej! Kąśliwe, mocne uderzenie na bliższy słupek zostało na medal wypiąstkowane przez Jakuba Bursztyna.

40'
Spas Delev chciał z ogromną siłą wstrzelić futbolówkę na szesnastkę. Swój cel zrealizował, ale przytomnością w odpowiednim momencie błysnęła obrona rywala.

38'
Cristovao wszedł na płytę murawy za kontuzjowanego Vamarę Sanogo.

37'
Zlatko Udovicić ambitnie na prawej flance ograł swojego przeciwnika. Nieźle zapowiadająca się akcja znalazła swój koniec bardzo nieudolnym strzałem w trybuny.

35'
Szymon Pawłowski dostrzeżony przez sędziego liniowego na wyraźnym ofsajdzie.

34'
Zagłębie Sosnowiec za długo budował swój kontratak. Defensywa przeciwnika zdążyła wrócić do swoich zadań.

32'
Vamara Sanogo zasygnalizował, że potrzebuje zmiany. Sztab szkoleniowy Zagłębia musi bardzo szybko przygotować roszadę.

31'
Ponownie jakiś uraz u Vamary Sanogo. Napastnik Zagłębia Sosnowiec leży na murawie.

30'
Sanogo wywalczył korner dla swojej ekipy. Snajper nie wpakował piłki na pole karne Pogoni.

29'
Dobre wyjście z bramki zaprezentował Dawid Kudła. Przechwycił prostopadłą piłkę.

28'
żółta kartka Remis w ilości żółtych kartek. Napastnik gości celowo przetrzymywał przeciwnika za koszulkę.

26'
żółta kartka Hubert Matynia wykonał brzydki wślizg na nogi rywala. Żółta kartka na koncie młodego piłkarza Pogoni.

25'
Radosław Majewski był bliski zamknięcia płaskiego wgrania z prawego skrzydła boiska. W dosłownie, ostatniej chwili jeden z obrońców przeciął zagranie.

24'
Faul taktyczny na Hubercie Matynii. Jego koledzy rozpoczną nową akcję od rzutu wolnego.

22'
Krótko rozegrany rzut wolny przez zespół gospodarzy. Stały fragment gry przyniósł nam strzał, który zablokowali obrońcy przyjezdnych. Duże zamieszanie w polu karnym.

21'
Piotr Polczak zagraniem głową zakończył wrzutkę Szymona Pawłowskiego z narożnika boiska. Słaba próba została pewnie wybroniona przez bramkarza Bursztyna.

19'
Stec bez pardonu zatrzymał akcję rywala w środkowej strefie boiska.

18'
Arbitrom, którzy pracują na murawie, dzisiaj pomaga system VAR.

16'
Dwóch napastników Pogoni Szczecin sobie nawzajem przeszkadzało w szesnastce przeciwnika. Zamiast niezłej okazji bramkowej, to obejrzeliśmy koszmarny strzał na trybuny.

15'
Rozkręciło się widowisko w Szczecinie.

13'
Pozycja spalona u napastnika popularnych "Portowców".

11'
Kozulj pokazał publiczności ambitną akcję indywidualną. Daleki rajd z piłką zakończył się mocno chybionym uderzeniem zza pola karnego.

10'
Złapał się za głowę Iker Guarrotxena! Hiszpański napastnik popisał się znakomitym, technicznym strzałem w polu karnym! Futbolówka przeleciała tuż obok prawego słupka bramki!

8'
Sebastian Milewski, poprzez faul taktyczny, przerwał dobrze obiecujący się atak Pogoni Szczecin.

7'
Szymon Pawłowski wybił piłkę od kornera. Świetnie zorganizowany blok defensywny Pogoni poradził sobie. Sanogo powrócił do gry.

6'
Napastnik, Vamara Sanogo odniósł kontuzję. Sztab fizjoterapeutów w tej chwili mu pomaga.

5'
Vamara Sanogo został skutecznie powstrzymany w polu karnym gospodarzy. Napastnik Zagłębia wykazał się sporą ambicją w walce o piłkę z defensorem oponenta.

4'
Szymon Pawłowski za dużo siły użył w swoje dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Obrońcy Pogoni przechwycili bezpańską futbolówkę.

2'
Pierwsza próba kombinacyjnej akcji w wykonaniu gospodarzy. Iker Guarrotxena nie potrafił jednak w pobliżu pola karnego przeciwnika dokładnie odegrać piłki do kolegów z drużyny.

1'
Zawodnicy klubu Zagłębia Sosnowiec rozpoczęli ten mecz.

*'

*'
Bohaterowie zbliżającego się pojedynku są już na murawie.

*'
Ligowa tabela przed sobotnimi starciami 18. serii gier.

*'
Pan Paweł Raczkowski przyjechał do Szczecina, w celu realizowania zadań sędziowskich.

*'
Start tego spotkania zaplanowano na godzinę 15:30

*'
Zapraszamy Wszystkich na relację na żywo z meczu 18. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Zagłębie Sosnowiec, to zapraszamy do śledzenia meczu online