Chelsea - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea
Manchester City
2 : 0

Arrizabalaga - Azpilicueta, Rüdiger, Luiz, Alonso - Jorginho, Kanté, Kovačić (64' Barkley) - Willian (75' Cheek), Pedro, Hazard (90' Giroud)
Ederson - Walker, Stones, Laporte, Delph - Fernandinho, David Silva (67' Gundogan), Bernardo - Mahrez (83' Foden), Sterling, Sané (53' Jesus)

Kante (45.)
Luiz (78.)

Jorginho (63.) żółta kartka
Pedro (80.) żółta kartka

Mecze na żywo: Chelsea - Manchester City

Dziękujemy ślicznie Wszystkim, którzy wybrali naszą relację.

Chelsea lepsza w szlagierze 16. kolejki Premier League. Manchester City zaznał smaku pierwszej porażki w aktualnie rozgrywanym sezonie ligowym.

Koniec!

90+3'
Kepa uratował kolegów, którzy za bardzo bawili się pod swoją szesnastką! Bramkarz Chelsea musiał się nieźle wygimnastykować, aby zatrzymać precyzyjne uderzenie w prawy sektor bramki.

90+2'
Londyńczycy mają pełną kontrolę na boisku. Już chyba nic nie może im odebrać kompletu punktów.

90+1'
Arbiter główny dorzucił cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90'
Giroud zameldował się na boisku. Francuski snajper zmienił Hazarda.

89'
Fernardinho huknął konkretnie z dalszej odległości. Trzeba nagrodzić go za odwagę, ale w końcowej fazie akcji zabrakło mu dokładności.

89'
Przyjezdni chcą bardzo złapać "kontakt".

87'
Rażą nieskutecznością gracze gości. W takich spotkaniach trzeba być ogromnie precyzyjnym, jeśli się chce przeważyć szalę na swoją stronę.

85'
Strzał. Ross Barkley pomylił się naprawdę mało. Jego uderzenie powędrowało blisko obok lewego słupka bramki Edersona.

83'
Mahrez zasiadł na ławce rezerwowych. Foden wpuszczony został na ostatnie minuty.

82'
Zależy na czasie mistrzom Anglii. Porażka daje Liverpool'owi liderowanie w ligowej tabeli.

80'
żółta kartka Pedro ujrzał żółty kartonik. Chodziło o niewłaściwe zachowanie pomocnika Chelsea.

78'
Gooooooooool! Mistrzowsko wykonany korner! David Luiz wybornym strzałem głową przelobował Edersona! Zaspała cała defensywa zespołu przyjezdnych.

77'
Oba sztaby szkoleniowe pozostawiły sobie po jednej zmianie.

75'
Zmiana. Willian zastąpiony na boisku przez Cheeka.

74'
Piłka z rzutu wolnego została posłana wprost na głowę Delph'a. Stały fragment gry dla gospodarzy okazał się klapą.

72'
Eden Hazard sprowokował Laporte do popełnienia faulu w pobliżu własnej szesnastki.

71'
"The Citizens" mają ogromną przewagę na placu gry.

69'
Coraz więcej przesłanek za wynikiem 1:1. Manchester City stara się nie opuszczać bliskich stref przed polem karnym Chelsea.

67'
Gundogan pojawił się na placu gry. Na ławkę rezerwowych został ściągnięty David Silva.

66'
Nikt nie patyczkuje się w centralnej części boiska. Arbiter główny daje grać obu ekipom.

64'
Płytę murawy opuścił kontuzjowany Kovavić. Barkley w jego miejsce.

63'
żółta kartka Podręcznikowe przewinienie taktyczne zrealizował Jorginho. Nie mogło być innej decyzji, jak żółta kartka.

62'

60'
Widowisko wreszcie zaczyna spełniać wszelkie przesłanki hitu 16. kolejki!

58'
Fantastycznie futbolówkę przed siebie sparował Kepa! Bernardo w ładnym stylu uderzył piłkę od rzutu wolnego. Ta zmierzała w okolice lewego okna bramki.

57'
Eden Hazard dotknął piłkę ręką. Belg sprokurował wielkie ryzyko pod swoją bramką. Kepa ustawia mur.

56'
Ponownie za słabo wybity rzut rożny przez piłkarzy przyjezdnych.

55'
David Silva za króciutko wykonał korner. Dobrze ustawiony obrońca Chelsea nie miał wielkich problemów ze skutecznym zneutralizowaniem zagrożenia.

53'
Zawód na twarzy Leroy'a Sane. Napastnik został zmieniony przez Gabriela Jesusa.

52'
Ederson pokazał znów klasę! Goalkeeper nie dał się zaskoczyć po płaskiej próbie autorstwa Williana!

51'
Gospodarze chcą iść za ciosem. Bardzo dobry początek drugiej połowy tego spotkania.

50'
Ederson w kapitalnym stylu wyciągnął bardzo precyzyjny strzał Williana! Interwencja w stylu siatkarskiego libero. Chwilę potem zawodnik Chelsea chciał dobijać, ale usłyszeliśmy gwizdek arbitra. Był ofsajd.

49'
Rzut wolny dla Chelsea. Odległość jest dosyć atrakcyjna do oddania bezpośredniego strzału.

47'
Żaden z trenerów nie podjął jeszcze decyzji o dokonaniu zmian.

46'
Ruszyła II część dzisiejszego pojedynku!

Gwizdek arbitra zakończył I odsłonę tego widowiska!

45+1'
Jesteśmy już w doliczonym czasie I połowy tych zawodów. 120 sekund.

45'
Goooooooool! Klasyczna "bramka do szatni"! Nikt by się tego nie spodziewał, że to Chelsea obejmie prowadzenie! Kosmiczny strzał Kante tuż pod poprzeczkę bramki Edersona.

43'
Sane przyłapany został na dosyć kontrowersyjnym ofsajdzie. Niemiec miał pretensje do sędziego asystenta.

42'
Obaj szkoleniowcy są ustawieni blisko linii bocznej boiska.

40'
Na wysoki pressing zdecydowali się gospodarze tego spotkania.

39'
Zbliżamy się do końca I części gry w Londynie. David Luiz znów na murawie. Jego koledzy, jak na razie, nie stworzyli realnego zagrożenia pod bramką Edersona.

37'
Przez chwilę gospodarze w osłabieniu. Gra toczy się dalej.

36'
Stoperowi "The Blues" jest teraz udzielana pomoc medyczna. W grę wchodzić może wymuszona zmiana.

35'
Trudno jednak było doszukiwać się agresji u Sterlinga. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że to obrońca Chelsea był agresorem w sytuacji.

34'
David Luiz zwija się z bólu. Gra jest przerwana.

32'
Profesorski wślizg Azpilicuety uchronił gospodarzy przez stratą bramki. Znakomita interwencja w odpowiednim momencie. Bernardo już mógł cieszyć się ze zdobycia gola.

31'
Kepa idealnie skrócił kąt strzelającemu Sane! Obrońcy Chelsea dali się zaskoczyć, po kilku ładnych podaniach. Bramkarz uratował stołeczny klub przed utratą bramki.

30'
Jedną trzecią tego meczu mamy już za sobą.

28'
Manchester próbuje coś wykreować, ale i Chelsea wykonuje skrupulatnie swoje zadania w defensywie.

27'
34% - 66%. Posiadanie piłki - statystyka.

25'
Błędów w swojej pracy nie popełniają defensorzy Manchesteru City. Chelsea nie ma sposobu na przybliżenie się do szesnastki.

24'
Wysocy zawodnicy City pojawili się w szesnastce Chelsea. Żaden z nikt, jednak, nie dopadł do dośrodkowania z rzutu wolnego.
Kepa rozpocznie nową akcję od swojej strefy.

23'
Marcos Alonso wyratował się faulem. Wszystko miało miejsce w pobliżu pola karnego Chelsea.

22'
Głośne okrzyki słychać z sektorów trybun.

20'
Taktyczne zagrania w środkowej strefie boiska stają się już tradycją w tym pojedynku.

19'
Pedro zrealizował kolejny swój faul w tym starciu ligowym.

18'
David Silva popełnił przewinienie taktyczne. Widać było pełną premedytację w zachowaniu hiszpańskiego skrzydłowego.

16'
Manchester City coraz szybciej operuje piłką na połowie swojego przeciwnika.

15'
Sane nie zdołał obrócić się z futbolówką, a następnie uderzyć w światło bramki. Niemiec musiał uznać wyższość dwóch przeciwników.

13'
Wysoko podchodzą podopieczni Pepa Guardioli.

12'
W przypadku wygranej Chelsea wskakuje na 3. pozycję, detronizują z niej rywala zza między, Arsenal.

10'
Premierowy korner w tym meczu. Manchester City mocno nieudolnie wykonał stały fragment gry.

9'
Kepa zdał swój pierwszy test w dzisiejszym wieczorze! Bramkarz Chelsea powstrzymał strzał z najbliższej odległości, który oddał Sterling! Napastnik gości powinien dużo lepiej zareagować na 9 metrze.

7'
Laporte dobrze był ustawiony w obrębie swojego pola karnego. Zagrożenie od bramki Edersona zostało skutecznie zażegnane.

6'
Fabian Delph "skosił" swojego przeciwnika. Rzut wolny dla ekipy gospodarzy. Powinniśmy spodziewać się groźnej centry.

5'
Wzajemne przebitki. Dużo częściej przy futbolówce jest Manchester City.

4'
Przewinienie. Pedro nie miał pomysłu na przepisowe zatrzymanie przeciwnika.

2'
Goście zamieniają dużo krótkich podań. Nie ma wyższego pressingu ze strony "The Blues".

1'
Przyjezdni wygrali losowanie i to oni rozpoczęli dzisiejszy pojedynek.

*'

*'
Obie drużyny opuściły klubowy tunel.

*'
Manchester City spróbuje dzisiaj powrócić na fotel lidera w ligowej stawce. Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu Liverpool'u, to "The Reds" (42 punkty) wyprzedzili "Obywateli" (41 punktów).

*'
Pan Michael Oliver został wyznaczony do sprawowania funkcji arbitra głównego.

*'
Nadchodzące widowisko w Londynie uważane jest przez wielu ekspertów jako najważniejszy punkt 16. kolejki Premier League obecnego sezonu.

*'
Spotkanie na Stamford Bridge rozpocznie się o godz. 18:30

*'
Zapraszamy Wszystkich fanów angielskiej Ekstraklasy do śledzenia naszej relacji na żywo z meczu: Chelsea - Manchester City.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online