Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Lis - Bartkowski, Wasilewski, Arsenić, Pietrzak - Basha, Plewka (76' Halilović) - Kolar, Kort (84' Brożek), Kostal (70' Bartosz) - Ondrasek.
Kelemen - Frankowski, Klemenz, Mitrović, Guilherme - Romanczuk - Novikovas, Pospisil (78' Kwiecień), Poletanović (88' Machaj), Sheridan - Świderski (90+4' Klimala).

*'
Z perspektywy całego spotkania - wynik dobrze oddaje boiskowe zmagania. Jedno oczko z pewnością jednak nie satysfakcjonuje żadnej ze stron.

90+6'
Kolar, mając piłkę meczową, uderzył zza szesnastki, praktycznie prosto w Kelemena. Słowak na raty złapał futbolówkę.

90+5'
żółta kartka Kartonik w żółtym odcieniu został pokazany Ondraskowi.

90+4'
Zmiana numer trzy w zespole z Białegostoku: Klimala w miejsce Świderskiego.

90+3'
Niecelny bezpośredni strzał Pietrzaka z rzutu wolnego.

90+1'
żółta kartka Kartka w kolorze żółtym dla Klemenza za faul na Brożku.

90'
Arbiter doliczył aż pięć minut do regulaminowego czasu gry.

88'
Roszada numer dwa w zespole z Podlasia: Machaj za Poletanovicia.

87'
Ondrasek mógł zrobić coś, co wydawało się niemal niemożliwe - dać zwycięstwo krakowianom! Uderzenie Czecha z okolicy szesnastego metra przeszło jednak centymetry obok słupka.

85'
Arsenić skutecznie zablokował strzał Poletanovicia.

84'
Ostatnia zmiana w Wiśle Kraków: Brożek pojawił się na murawie, opuścił plac gry Kort.

82'
Brak dokładności, jak jest widoczny w grze gości, uniemożliwia im objęcie prowadzenia.

80'
Do strzału głową doszedł Klemenz - futbolówka przeszła nad bramką.

79'
Kolejna dobra interwencja Lisa - golkiper wybronił mocny strzał Novikovasa. Będzie rzut rożny dla białostoczan.

78'
Pierwsza zmiana w szeregach Jagiellonii Białystok: Kwiecień zajął miejsce Pospisila.

76'
Druga korekta w składzie gospodarzy: Halilović zastąpił Plewkę.

75'
Klemenz główkował nad poprzeczką.

74'
Rzut wolny dla wicemistrzów Polski na wysokości pola karnego przeciwnika.

73'
Novikovas przestrzelił z bliskiej odległości, a mógł dać przyjezdnym prowadzenie! Litewski skrzydłowy przesadził z siłą strzału.

70'
Roszada w drużynie z Krakowa: Bartosz za Kostala.

69'
Golkiper miejscowych ratuje ich od straty trzeciego gola! Doskonała interwencja po strzale Novikovasa.

68'
2:2! Sheridan doprowadził do remisu!
Snajper z Irlandii wyprzedził Wasilewskiego, idealnie wyskoczył do wrzutki Novikovasa i nie dał szans Lisowi.

66'

64'
Strzał zza szesnastki Novikovasa nie odnalazł drogi do celu.

62'
Jagiellonia "poczuła krew" i zaczyna przejmować inicjatywę.

61'
2:1! Poletanović tym razem pokonał Lisa!
Pomocnik opanował piłkę przed linią pola karnego i uderzeniem nie do obrony dał gościom gola kontaktowego.

59'
Efektowny wolej Poletanovicia poszybował obok bramki.

57'
Novikovas nie zdołał skierować piłki do siatki po kiepskiej interwencji golkipera.

55'
żółta kartka Żółtym kartonikiem napomniany Pospisil.

54'
Trzecia z rzędu znakomita obrona golkipera Białej Gwiazdy!
Rosły bramkarz świetnie odbił do boku strzał głową Poletanovicia.

53'
Dwie świetne parady Lisa - najpierw po technicznym strzale Poletanovicia, a później po główce z bliska Świderskiego.

52'
Nieco lepiej wygląda gra Jagiellonii, ale to wciąż za mało, aby wynik uległ zmianie.

51'
Sheridan przestrzelił w dogodnej sytuacji! Irlandczyk, przy kopnięciu piłki w powietrzu, musiał tylko trafić w bramkę. Ta sztuka mu się jednak nie udała.

48'
Medycy na placu gry - poważne zderzenie Bashy z Romanczukiem. Gra przerwana.

47'
Zacentrował Kolar, wybił piłkę z gorącego obszaru Klemenz.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Obie ekipy powróciły na plac gry.

*'

*'
Gospodarze są bardziej konkretni - jest to aż nadto widoczne. Przyjezdni muszą wiele zmienić w swojej grze, jeśli chcą wywieść z Małopolski jakieś punkty.

45+2'
żółta kartka Żółta kartka dla Korta za próbę wymuszenia rzutu karnego.

45+1'
Minimalnie zbyt wysokie dogranie Guilherme, nie zdołał doskoczyć do tego Świderski.

45'
Minuta doliczona do pierwszej części meczu.

43'
Wisła Kraków zdołała oddalić niebezpieczeństwo po tym stałym fragmencie gry.

42'
Od rzutu wolnego rozpoczną grę zawodnicy z Białegostoku na połowie Wisły.

41'

40'
Zagranie Sheridana bez najmniejszego kłopotu wyłapane przez Lisa.

39'
Obyło się bez zagrożenia, faulowany w ofensywie był Romanczuk.

38'
Od lewego rogu zaczną wiślacy.

36'
2:0! Kolar po raz drugi! Niebywale mylą się w obronie goście. Dogranie ze skrzydła zostało zgrane przez Ondraska, prosto do chorwackiego piłkarza, a on, korzystając z wolnej przestrzeni i faktu, że przed nim był tylko Kelemen, trafił do siatki.

35'
Doskonała parada Lisa po woleju-bombie Romanczuka! Wychowanek Lecha Poznań miał przy tym dużo farta, gdyż piłka leciała niemal wprost w niego.

34'
Kelemen pewnie zatrzymał silny strzał Ondraska.

33'
Krótkie rozegranie, po którym mocno uderzył z zaskakującego miejsca Pietrzak. Bramkarz przyjezdnych nie dał się jednak pokonać.

32'
Przyblokowany Kolar w polu karnym, jest rzut rożny dla krakowian.

30'
Gracze prowadzeni przez Macieja Stolarczyka są dzisiaj bardziej konkretną drużyną.

29'
Goście próbują powoli rozgrywać futbolówkę, wymieniają między sobą sporo podań.

27'
Zespół z Podlasia cechuje chaos w grze. Coś jest nie tak z piłkarzami trenera Mamrota.

25'
Frankowski dośrodkował wprost na klatkę piersiową Pietrzaka.

23'
Bartkowski bardzo ryzykownie, ale czysto powstrzymał wślizgiem szarżującego Sheridana.

22'
Guilherme leżał przez chwilę na murawie po starciu z Ondraskiem. Lewy obrońca nie potrzebował pomoc medycznej, pomimo zatrzymanej gry.

21'
Zgranie Ondraska dorzuconej przez futbolówki zostało zablokowane przez defensorów białostockiej ekipy.

20'
Gospodarze wywalczyli wznowienie gry od narożnika boiska.

19'
Aktualny wicemistrz Polski stara się odwrócić negatywny rezultat.

17'
1:0! Kolar w szczęśliwy sposób pokonał Kelemena!
Złe zachowanie Klemenza i Mitrovicia przy dograniu Bashy w szesnastkę, a Chorwat, mimo próby ratowania sytuacji przez drugiego z wymienionych wcześniej obrońców, wcisnął piłkę do siatki.

16'
Pospisil pośpieszył się z decyzją o prostopadłym zagraniu w kierunku lewego skrzydła.

15'
Szybki kontratak podopiecznych Ireneusza Mamrota zakończył kiepskim uderzeniem Frankowski.

14'
Nieudany strzał z daleka Kostala.

13'
Za wysoko zawiesił piłkę Pietrzak. Ondrasek nie miał większych szans na doskoczenie do wrzutki.

11'
Centra Sheridana z lewej flanki padła łupem Wasilewskiego.

10'
Uderzenie Novikovasa z dużego dystansu - nie była to trafna decyzja. Próba Litwina nie sprowokowała golkipera Białej Gwiazdy do jakiejkolwiek interwencji.

9'
Guilherme nie zdołał opanować futbolówki przed linią końcową na wysokości pola karnego.

7'
Wyrównane spotkanie w Krakowie, choć minimalnie lepsi wydają się być przyjezdni.

6'
Korner nie przyniósł niebezpieczeństwa pod bramką Wisły.

5'
Rzut rożny dla Jagiellonii Białystok.

4'
Błąd Wasilewskiego omal nie umożliwił Świderskiemu zdobycie gola. Na szczęście dla defensora miejscowych, Lis uprzedził napastnika.

2'
Dośrodkowanie Frankowskiego z prawej flanki było zdecydowanie zbyt mocne.

1'
Rozpoczęli wiślacy.

*'
Kibice gospodarzy odśpiewują klubowy hymn. Za moment pierwszy gwizdek arbitra.

*'
Dwudziestu dwóch piłkarzy pojawiło się na placu gry.

*'
Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył do poprowadzenia starcia Tomasza Kwiatkowskiego z Warszawy.

*'
Rezerwowi Wisły: Buchalik, Sadlok, Halilović, Bartosz, Brożek, Wojtkowski, Palcić.

*'
Zestawienie drużyny ze stolicy województwa małopolskiego zostało przedstawione.

*'
Na ławce rezerwowych Jagiellonii zasiądą: Sandomierski, Savković, Lasickas, Bodvarsson, Machaj, Klimala, Kwiecień.

*'
Znamy już wyjściowy skład białostoczan.

*'
Przyjezdni z Podlasia mają szansę awansować nawet na fotel wicelidera tabeli. Dzięki ewentualnemu zwycięstwu mogą zbliżyć się, przynajmniej do jutrzejszego spotkania pomiędzy Lechią i Legią, do liderujących gdańszczan na trzy oczka.

*'
Krakowianie przystępują do tego meczu z nadzieją na pierwsze punkty od dwóch ligowych kolejek. Biała Gwiazda ostatnio przegrała z Arką Gdynia (1:4) i Miedzią Legnica (0:2)

*'
Zawody na stadionie przy ulicy Reymonta w stolicy Małopolski planowo mają rozpocząć się o 20:30.

*'
Dobry wieczór, Państwu!
Mierząca się z wieloma problemami Wisła Kraków podejmie dwukrotnego wicemistrza Polski - Jagiellonię Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online