Cornella - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Cornella - Real Madryt

92'
Koniec! Real pewnie pokonuje drużynę Cornella 1-4 i jest w komfortowej sytuacji przed rewanżem,graczom gospodarzy na pewno nie można zarzucić braku zaangażowania za co należą im się brawa , mimo to że byli skazywani na pożarcie strzelili bramkę.A Ja dziękuje i zapraszam na kolejne relację

90'
Mamy doliczone 2 minuty,drużyny wyczekują zakończenia spotkania.

88'
Faul na żółtą kartkę i tak też się dzieje którą otrzymuje Joel.

85'
Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła , w pulu karnym strzał głową oddaje gracz Realu Madryt jednak trafia wprost bramkarza Cornelli.

83'
Medran oddaje strzał , jednak piłka poleciała tuż obok słupka.

81'
Hernandez w polu karnym oddaje bardzo niecelny strzał.

80'
Ostatnie 10 minut pierwszego spotkania 1/16 Pucharu Króla.

76'
Alvaro Medran za Isco.

75'
Isco popędził z piłką i z 15 metrów oddał strzał po ziemi który obronił Segovia, ale zbił ją na bok tak że piłka spadła pod nogi Marcelo , który wykorzystuje to z zimną krwią.

75'
GOL Marcelo !

73'
Tym razem Marcelo otrzymuje szansę podwyższenia wyniku na 1-4 , ale z bramki wychodzi Segovia i broni jego strzał.

72'
Hernandez otrzymuje dośrodkowanie w polu karnym od Marcelo, jednak strzela niecelnie czubkiem buta z pierwszej piłki.

71'
Zmiana Gaudiso za Xemi.

69'
Seria krótkich podań po których Marcelo zdecydował się zejść z piłką do środka pola karnego lecz jego strzał zostaje zablokowany.

66'
Prosta strata gracza Realu dzięki czemu przed szansą staje Oscar Munoza jednak nie potrafi wykorzystać takiego prezentu.

64'
Gallar z rzutu wolnego trafia prosto w mur.

63'
Żółta karta dla Varana za zagranie ręką przy strzale przed polem karnym.

62'
Sergio Gomez oddaje strzał za 16 metrów ale zostaje zablokowany.

60'
Raphael Varane mógł zdobyć swoją trzecia bramkę głową jednak tym razem oddaje niecelny strzał.

59'
Zmiana także u gości za Jamesa pojawia się Marcelo.

57'
Dwie zmiany w drużynie gospodarzy :

Gallar za Josele

Tapia za Pelegriego

55'
Jest to czwarta bramka Meksykanina w barwach Królewskich.

53'
Piłkę w polu karnym stracił Benzema ale Javier Hernandez ją odzyskał i schodząc wzdłuż linii pola karnego do środka, strzałem w lewy róg bramki pokonuje Segovie i mamy 1-3

53'
1-3 Javier Hernandez!

50'
Carvajal mimo bólu wraca na murawę.

48'
Carvajal ucierpiał przy starciu i potrzebna jest pomoc medyczna.

47'
Rzut rożny dla Realu jednak Segovia wychodzi z bramki i piąstkuje piłkę.

47'
Beznema w indywidualnej akcji w polu karnym zostaje zablokowany przy strzale.

46'
Rozpoczynamy bez zmian.

45'
Warto dodać ze mecz jest rozgrywany na stadionie Espanyolu Barcelona.

45'
Piłkarze pojawiają się na boisku.

45'
Po pierwszej połowie Real zgodnie z planem prowadzi ale tylko 1-2 , dał sobie strzelić bramkę i nie może być do końca zadowolony z swojej gry w przeciwieństwie do półamatorów z Cornelli.

44'
Posiadanie piłki : 24%-76%

43'
Tobella sprytnie z głębi pola stara się zagrać piłkę w pole karne do napastnika , udało mu się to zrobić jednak strzał zostaje zablokowany.

41'
Po dośrodkowaniu Rodrigueza w pole karne nie kryty jest Javier Hernandez który oddaje strzał głową ale mija on lewy słupek bramkarza Cornelli.

39'
Bramkarz Jose Segovia jest zmuszony interweniować na 30 metrze od swojej bramki! Nie popełnia błędu i w stylu Neuera wybija piłkę.

36'
W ten sam sposób co pierwszą bramkę Raphael Varane strzela drugą tym razem jednak z drugiej strony był wykonywany rzut rożny

36'
1-2 Raphael Varane

32'
Po raz kolejny James z rzutu wolnego jednak i tym razem obrońcy są czujni i nie dopuszczają do strzału.

30'
Arbeloa stara się dośrodkować piłkę w pole karne po ziemi ale obrońcy przejmują piłkę i wyprowadzają kontrę która kończy się dość szybko na połowie gości.

28'
W statystyce strzałów mamy również remis 3-3.

27'
Oscar Munoz oddaje strzał z rzutu wolnego jednak piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

26'
Faul Nacho i mamy okazję z rzutu wolnego dla gospodarzy.

24'
Rzut wolny dla gości,wykonuje go James jednak jego dośrodkowanie jest zbyt płaskie i obrońcy wybijają piłkę.

22'
Mieliśmy dwa rzuty rożne dla Realu jednak bez większego zagrożenia.

20'
W szybkiej kontrze zawodnicy Cornelli , piłka została dostarczona do Munoza który wbiegł w pole karne obracając się i zostawiając w tyle Arbeloę, strzałem z prostego podbicia strzela bramkę na 1-1.Brawo!

19'
1-1 TAK JEST GOOOOOOOOOOL GOOOOOOOOOOL Oscar Munoz

18'
Arnau Tobella w własnym polu karnym oddala zagrożenie wybijając piłkę na rzut rożny.

17'
Strzał Isco na 17 metrze od bramki , jednak obrońca zdołał szybko doskoczyć i zablokować strzał.

15'
Real wpadł chyba w samozadowolenie prowadząc 0-1 z amatorami, gdyż rozgrywa piłkę po obwodzie boiska nie stwarzając zagrożenia.

12'
Alvaro Arbeloa na skraju pola karnego stara się dośrodkować jednak zostaje zablokowany przez obrońcę.

11'
Warto dodać że drużyna Cornella jest półamatorska.

10'
Dośrodkowanie Jamesa z rzutu rożnego i Raphael Varane wychodzi na pozycję i pewnym strzałem z głowy pokonuje bramkarza.0-1.

10'
GOOOOOOL 0-1!

8'
James na prawym skrzydle dośrodkowuje w pole karne a w nim Khedira wyskakuje najwyżej i oddają celny strzał głową jednak w sam środek bramki.

5'
Jak na razie to gospodarze grają wysoko pressingiem dzięki czemu skutecznie utrudniają stworzenie akcji faworytom.

3'
Real utrzymuje się przy piłce i o dziwo nie jest w stanie zagrozić bramce Cornelli.

1'
Pierwszy Celny strzał notują gospodarze,był to lekki strzał który łapie Navas.

1'
Rozpoczynamy!

0'
Spodziewamy się spotkania do jednej bramki,czy Real potwierdzi swoją wyższość przekonamy się już o 20:00.

0'
Już dziś o 20:00 zostanie rozegrane spotkanie w ramach 1/16 Pucharu Króla.Drużyna występująca w Segunda Division B podejmie wielki Real Madryt.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cornella - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online