Górnik Zabrze - Miedź Legnica online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Miedź Legnica
1 : 3

Loska - Koj, Suarez, Bochniewicz, Wolniewicz - Żurkowski, Matuszek, Jimenez (65' Smuga), Zapolnik (76' Urynowicz) - Angulo, Ł.Wolsztyński (46' R.Wolsztyński)
Kanibołocki - Bartczak, Osyra, Miljković - Purzycki, Fernandez (90' Garguła), Zieliński, Camara (86' Pikk), Forsell, Ojamaa - Piasecki (58' Szczepaniak)

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Miedź Legnica

Dziękujemy pięknie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Miedź Legnica wywozi z Zabrza ogromnie ważny komplet punktów. Podopiecznym Dominika Nowaka udało się wydostać ze strefy spadkowej.
Zawodnicy Marcina Brosza spadli na 15. lokatę w ligowej stawce.

90+4'
Paweł Zieliński spudłował w sytuacji, w której mógł podwyższyć. Strzał z wewnętrznej części stopy poleciał bardzo daleko od lewego słupka bramki.

90+3'
żółta kartka Paweł Zieliński zarobił żółty kartonik za nieprzemyślane przewinienie taktyczne.

90+2'
Sędzia główny dorzucił trzy minuty.

90+1'
Gooooooool! Swoje trafienie ma Igor Angulo! Hiszpański snajper przechwycił za krótkie podanie do bramkarze! Pewnie go minął, a potem ulokował futbolówkę do pustej bramki.

90'
Łukasz Garguła dał zmianę za Borję Fernandeza.

89'
Kanibołocki poprawnie wyłapał futbolówkę z bardzo głębokiej centry.

89'
Piłka krąży na wysokości szesnastki Miedzi Legnica.

88'
Za kilka chwil powinniśmy posiadać wiedzę o wymiarze dodatkowego czasu gry.

86'
Artur Pikk w miejsce Juana Camary.

85'
11 978 widzów na stadionie - oficjalna informacja o frekwencji w Zabrzu.

84'
Igor Angulo złapał się za głowę. Hiszpan źle trafił w piłkę w bardzo dobrej okazji bramkowej. Futbolówka, która została kopnięta zza pola karnego, powędrowała daleko od światła bramki.

82'
Kibice Górnika próbuje jeszcze jakoś natchnąć swoich ulubieńców do podjęcia walki o punkty.

81'
Anton Kanibołocki daleko wyszedł do wrzutki ze stałego fragmentu gry. W szesnastce Miedzi doszło również do zderzenia kilku graczy.

79'
Daniel Smuga ulokował piłkę na trybunach. Koszmarne wykonanie rzutu wolnego.

78'
Mateusz Szczepaniak został w odpowiednim momencie zablokowany. Snajper swojego szczęścia próbował z piętnastego metra.

76'
Marcin Urynowicz jest ostatnim zmiennikiem w Górniku Zabrze. Kamil Zapolnik wylądował na ławce rezerwowych.

75'
Już tylko kwadrans dzieli Nas od końca regulaminowego czasu gry.

74'
Igor Angulo próbował zdobyć bramkę, poprzez uderzenie z bardzo ostrego kąta. Dobre wyjście i skrócenie kąta zaprezentował Anton Kanibołocki.

73'

72'
żółta kartka Rafał Wolsztyński bardzo niesportowo zachował się na placu gry. Napastnik gospodarzy nie miał szans na czysty odbiór futbolówki.

70'
Juan Camara nie zachował się odpowiednio w polu karnym Górnika. Mając świetną okazję do oddania strzału, zbyt długo zwlekał z decyzją. W porę całą sytuację wyjaśnili obrońcy gospodarza.

68'
Piłkarze Miedzi mogą grać spokojnie. W tej chwili mają bardzo bezpieczny rezultat.

66'
Faul w środku pola. Rzut wolny dla Zabrzan.

65'
Daniel Smuga przywitał się z kibicami. Jesus Jimenez otrzymał podziękowania za swój dzisiejszy występ.

63'
Marcin Brosz musi poszukać jakichś innych rozwiązań. Gra jego podopiecznych nie może satysfakcjonować.

62'
47% posiadania piłki przy Górniku Zabrze. 53% przy gościach tego spotkania.

60'
Gooooooool! 0:3! Kompletnie zaskoczony Tomasz Loska! Piłka powędrowała w lewy, dolny róg jego bramki, po interwencji obrońcy. Henrik Ojamaa cieszy się z trafienia!

58'
Fabian Piasecki z pomocą medyków opuścił plac gry. Wcześniej awizowany Mateusz Szczepaniak wszedł na boisko.

57'
Mateusz Szczepaniak otrzymuje ostatnie wskazówki taktyczne.

56'
Jesus Jimenez zdecydowanie za krótko wybił piłkę od rzutu wolnego. Walczący o piłkę gracz Miedzi doznał poważniejszego urazu.

55'
żółta kartka Kara indywidualna dla Adriana Purzyckiego. Ewidentne pociąganie za koszulkę rywala.

54'
żółta kartka Kilka chwil temu żółtą kartkę zobaczył Michał Koj. Z racji limitu kartkowego, w następnej serii gier go nie ujrzymy.

53'
Goooooool! Piłka wleciała w prawe okienko bramki! Peteri Forsell nie miał żadnej litości dla Tomasza Loski!

51'
Jedenastka! Arbiter dostrzegł zagranie piłki ręką w polu karnym Górnika Zabrze!

50'
Za głęboką centrę posłał Kamil Zapolnik. Ładny chwyt futbolówki zaprezentował Anton Kanibołocki.

48'
W zestawieniu Miedzi nie mamy roszad.

47'
Zmiana na linii: bracia Wolsztyńscy. Rafał zastąpił Łukasza.

46'
Czas na II odsłonę!

Sędzia Jakubik zasygnalizował koniec I części gry w Zabrzu.

45'
Pozycja spalona u gracza Miedzi Legnica.

44'
Tomasz Loska wykonał piekielnie ważną interwencję! Bramkarz kapitalnie rzucił się w kierunku piłki, która została uderzona zza pola karnego!

43'
żółta kartka Juan Camara faulem uratował swój błąd techniczny. Za realizację przewinienia taktycznego ujrzał żółtą kartkę.

42'
Purzycki otrzymał słowną reprymendę od arbitra głównego.

40'
Nieporozumienie w defensywie Zabrza. Dalekie wyjście z bramki Loski uratowało gospodarzy. Piasecki był ogromnie bliski oszukania goalkeepera.

39'
Przy takim wyniku Miedź opuszcza strefę spadkową, przy okazji strącając do niej dzisiejszego rywala.

37'
Piasecki przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. Gol strzelony przez Forsella rozbudził apetyty po stronie ekipy przyjezdnych.

35'
Gooooooool! Fantastyczne zagranie Petri Forsella! Strzał z rzutu wolnego, z ogromnej odległości, powędrował w lewy sektor bramki strzeżonej przez Tomasza Loskę.

34'
Faul taktyczny popełnił Matuszek.

32'
Borja Fernandez posłał prostopadłe podanie w kierunku Piaseckiego. Ten, jednak, nie potrafił sobie skutecznie przyjąć piłki.

31'
Wolej Pawła Zielińskiego. Bardzo efektownie się złożył do strzału z okolic 15 metra od bramki, jednakże ostateczna próba poleciała na wyższe sektory trybun.

29'
Grzegorz Bartczak został sfaulowany w swoim polu karnym. Rzut wolny dla zawodników trenera Dominika Nowaka.

28'
Płaskie dośrodkowanie z kornera w wykonaniu gospodarzy nie wypracowało większego zagrożenia pod bramką Antona Kanibołockiego.

27'

25'
Tomasz Loska skutecznie wyłapał futbolówkę po próbie Peteri Forsella. Brawa należą się goalkeeperowi.

24'
Anton Kanibołocki świetnie zatrzymał płaskie wgranie piłki z lewej flanki boiska.

22'
Peteri Forsell posłał piłkę w złe miejsce. Wrzutkę z prawego narożnika boiska dobrze przechwycili defensorzy Górnika.

21'
Efektowny szczupak na piłkę wykonał Kornel Osyra. Ciekawie zrealizowana interwencja uchroniła Miedź przed ogromnym zagrożeniem, bo blisko przejęcia piłki był Igor Angulo.

19'
Sędzia asystent przyłapał Igora Angulo na pozycji spalonej.

18'
Miedź się cofnęła. Górnik próbuje wykorzystać dobrą passę.

16'
Anton Kanibołocki idealnie wyciągnął się do piłki, która zmierzała w okolice prawego okienka jego bramki! Jimenez złapał się za głowę, to on był bliski strzelenia przepięknego gola.

15'
Na stadionowym zegarze minął już kwadrans gry. Jak do tej pory nie doczekaliśmy się dobrych szans strzeleckich.

13'
Łukasz Wolsztyński padł w polu karnym Miedzi. Sędzia główny nie dał się nabrać na sztuczkę teatralną napastnika Górnika.

12'
Borja Fernandez mógł sobie pluć w brodę. Nieudolne przyjęcie piłki w polu karnym uniemożliwiło zakończenie dobrze obiecującej się akcji ofensywnej.

11'
Henrik Ojamaa niecelnie uderzył z pierwszej piłki. Strzał z zewnętrznej części stopy powędrował w okolice trybun.

10'
Zagęszczony jest środek pola.

8'
Na skrzydła postawili podopieczni Marcina Brosza. Zablokowane zostało dośrodkowanie Kamila Zapolnika.

7'
Obie drużyny wzajemnie się "badają". Nikt nie kwapi się do budowania ambitniejszych akcji.

5'
Strzał nie wyszedł zawodnikowi Miedzi. Odetchnął cały blok obronny zabrzańskiego klubu.

4'
Będzie rzut wolny dla Miedzi. Trzeba zaznaczyć, że odległość bardzo atrakcyjna do podjęcia bezpośredniej próby na bramkę.

3'
Peteri Forsell mocno huknął zza pola karnego. Dani Suarez ofiarnie powstrzymał bombową próbę.

2'
W środkowej strefie boiska przewinił zawodnik Górnika Zabrze.

1'
Miedź Legnica zainaugurowała dzisiejsze widowisko.

*'

*'
Zawodnicy obu ekip zameldowali się na płycie murawy.

*'
Krzysztof Jakubik. Na tego arbitra postawił Polski Związek Piłki Nożnej.

*'
Ławka rezerwowych beniaminka aktualnego sezonu ligowego: Sapela, Garguła, Pikk, Cruz, Santana, Szczepaniak, Żyro.

*'
Ławka rezerwowych zabrzańskiej ekipy: Bielica, Nowak, Urynowicz, Smuga, Wolsztyński, Gryszkiewicz, Ambrosiewicz.

*'
Dzisiejszy mecz będzie miał wielki wpływ na układ dolnej części ligowej tabeli.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra usłyszymy o godz. 15:30.

*'
Zapraszamy Wszystkich serdecznie do śledzenia wraz z Nami relacji na żywo ze spotkania 18. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Górnik Zabrze - Miedź Legnica.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Miedź Legnica, to zapraszamy do śledzenia meczu online