Lechia Gdańsk - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Kuciak - Nunes, Nalepa, Augustyn, Mladenović - Łukasik, Kubicki - Wolski (67' Arak), Makowski, Haraslin (76' Sobiech) - Paixao.
Majecki - Stolarski, Remy, Jędrzejczyk, Hlousek - Cafu, Martins - Vesović (88' Kante), Szymański, Kucharczyk (65' Nagy) - Carlitos (65' Kulenović).

Makowski (82.) żółta kartka
Martins (41.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Lechiści mogą być zadowoleni, gdyż utrzymali swoją przewagę sprzed tej kolejki. Legia jest w dokładnie odwrotnych nastrojach, bo dla nich oznacza to, że lider z Gdańska praktycznie zagwarantował sobie przezimowanie na pozycji lidera tabeli.

90+1'
Sobiech miał na głowie piłkę meczową, która mogła i powinna dać zwycięstwo Lechii! Były snajper m.in. Polonii Warszawa nie zmieścił piłki w siatce, choć miał przed sobą praktycznie pustą bramkę.

90'
Arbiter dodał trzy minuty do drugiej połowy.

88'
Trzecia roszada w Legii Warszawa: Kante zastąpił Vesovicia.

87'
Obrońcy gospodarzy nie dopuścili do niebezpieczeństwa, pomimo świetnej wrzutki Kante.

85'
Strzał głową Araka poszybował nad poprzeczką.

84'
Nagy z zaskakującą łatwością wjechał z piłką w pole karne, ale już po chwili zastopowali go stoperzy Lechii.

82'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym zobaczył Makowski - brzydko sfaulowany Martins.

81'
Obecny wynik zdecydowanie bardziej pasuje gospodarzom - zachowają pięciopunktową przewagę nad przyjezdnymi.

79'
Coraz więcej wskazuje na to, że dzisiejsze zawody zakończą się bezbramkowym remisem.

77'
Łukasik udanie zblokował strzał sytuacyjny Hlouska.

76'
Druga zmiana w ekipie z Pomorza: Sobiech w miejsce Haraslina.

75'
20 856 widzów ogląda to spotkanie na stadionie w Gdańsku.

74'

73'
Centra wprost w rękawice dobrze ustawionego Kuciaka.

72'
Przewinienie na Stolarskim na wysokości szesnastki gdańszczan. Rzut wolny.

70'
Dośrodkowanie wcześniej wspomnianego piłkarza nie znalazło adresata w polu karnym.

69'
Strzał Szymańskiego sprzed szesnastki przeleciał obok prawego słupka.

68'

67'
Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy: Arak za Wolskiego.

65'
Podwójna korekta w składzie mistrza Polski: Kucharczyk i Carlitos opuścili boisko, ich miejsca zajęli Nagy oraz Kulenović.

64'
Zakotłowało się w polu karnym gości, ale ostatecznie piłka została wyekspediowana.

63'
Miejscowi wywalczyli wznowienie gry od narożnika placu gry.

60'
Prosta interwencja Majeckiego - młody bramkarz Legii Warszawa pewnie wyłapał dogranie z prawego skrzydła.

58'
Kucharczyk skiksował przy linii końcowej - kopnął powietrze, a nie futbolówkę.

57'
Warszawski klub oddalił potencjalne zagrożenie po dograniu z rzutu rożnego.

56'
Jędrzejczyk ratuje swój zespół od straty gola! Tylko korner.

55'
Wolski przesadził z siłą podania w kierunku Nunesa - portugalski piłkarz nie miał szans na dojście do piłki przed linią końcową.

53'
Brakuje precyzji - widać to zarówno w Lechii oraz w Legii.

51'
Kornery nie są ulubionym elementem gry obydwu drużyn w dzisiejszym meczu - nie było jeszcze jakiegokolwiek zagrożenia.

50'
Rykoszet po uderzeniu Remy'ego, będzie rzut rożny.

49'
Nunes wybił wrzuconą przez Kucharczyka piłkę. Goście cały czas są w pobliżu szesnastki przeciwnika.

48'
Dosyć spokojny początek z obu stron.

46'

*'
Szkoleniowcy nie zdecydowali się na dokonanie jakichkolwiek roszad w swoich składach.

*'
Gracze powrócili na płytę boiska.

*'
Statystyki:

*'
Niewiele działo się na Stadionie Energa Gdańsk. Jeśli nic nie ulegnie zmianie, to istnieje spora szansa, aby bezbramkowy wynik z Warszawy powtórzył się także w stolicy województwa pomorskiego.

Przerwa.

45'
Dwie minuty doliczone do pierwszej części tego pojedynku.

43'
Walka, walka i jeszcze raz walka - tak wygląda ten mecz.

41'
żółta kartka Żółta kartka dla Martinsa za przewinienie taktyczne.

40'
Nic z tego nie wynikło - mistrzowie Polski nie dopuścili do zagrożenia.

39'
Kolejne wznowienie gry od narożnika boiska, dla lechistów.

38'
Niesamowicie szybka kontra gości mogła im przynieść gola i przyniosłaby, gdyby nie świetna parada Kuciaka przy uderzeniu Kucharczyka.

37'
Gospodarze nie stworzyli zagrożenia po kornerze.

36'
Zespół z Pomorza zdobył rzut rożny.

35'
Lechiści sygnalizują zagranie ręką Remy'ego przy strzale Paixao - arbiter nakazuje grać dalej.

33'
Faul Cafu na Makowskim. Rywalizacja toczy się głównie w okolicy środka boiska.

31'
Dorzucona przez Hlouska futbolówka wylądowała w rękach Kuciaka.

30'
Spotkanie nie przypomina starcia na szczycie - na placu gry nie dzieje się zbyt wiele.

28'
Paixao huknął z dystansu, piłka nie szła jednak w światło bramki.

27'
Niedokładne podanie Szymańskiego z głębi pola. Jego partnerzy zupełnie nie zrozumieli jego intencji.

25'
Kuciak, pomimo dużego zamieszania w polu karnym, bardzo pewnie wyłapał dośrodkowanie Kucharczyka.

23'
Jeden z graczy warszawian faulował Nunesa w ofensywie. Sędzia Marciniak przerwał grę.

22'
Sfaulowany Kucharczyk na połowie przeciwnika. Przewinił Kubicki.

21'
Główka Augustyna nie znalazła drogi do celu. Wrzucał Mladenović.

20'
Bramkarz gości znowu musiał podbijać futbolówkę nad poprzeczką - tym razem celnie uderzył Makowski.

19'
Majecki przenosi piłkę nad poprzeczką po zaskakującym strzale zza szesnastki Nunesa!

17'
Po nieco ponad kwadransie gry, można stwierdzić, że nieco lepsze wrażenie sprawiają przyjezdni.

15'
Zablokowane dośrodkowanie Haraslina przez Stolarskiego.

14'
Obyło się bez niebezpieczeństwa pod bramką gdańszczan po tym stałym fragmencie gry.

13'
Uderzenie Stolarskiego sprawiło problem Kuciakowi - były golkiper Legii odbił piłkę przed siebie, a ta trafiła w Augustyna i wyszła na rzut rożny.

13'

12'
Na niewielkim spalonym złapany Kucharczyk.

11'
Dalekie wyjście Kuciaka uniemożliwiło Carlitosowi przeprowadzenie udanego kontrataku.

9'
Haraslin wygrał pojedynek fizyczny ze Stolarskim, ale po chwili prawy defensor udanie skutecznie zatrzymał Słowaka.

7'
Centra z prawego narożnika doszła na drugą stronę boiska, a po chwili do strzału złożył się Martins. Portugalczyk przeniósł piłkę nad poprzeczką.

6'
Legioniści wywalczyli korner.

5'
Wysoki pressing gości przynosi skutek - Mladenović zagrał na aut.

4'
Nalepa zażegnał niebezpieczeństwo, wybijając dograną z lewej flanki piłkę.

3'
Kucharczyk wyraźnie przekroczył przepisy w walce o futbolówkę z Wolskim.

2'
Obydwie drużyny na razie "badają się" nawzajem.

1'
Rozpoczęli podopieczni trenera Stokowca.

*'
Zawodnicy wychodzą na plac gry. Za krótką chwilę sędzia zagwiżdże po raz pierwszy.

*'
Rola rozjemcy przypadła Szymonowi Marciniakowi (Płock).

*'
Rezerwowi warszawskiego klubu: Cierzniak, Philipps, Wieteska, Nagy, Pasquato, Kante, Kulenović.

*'
Zestawienie przyjezdnych także zostało zaprezentowane.

*'
Ławka rezerwowych Lechii: Alomerović, Chrzanowski, Vitoria, Maulana, Michalak, Mak, Sobiech.

*'
Skład gospodarzy jest już znany.

*'
W trzeciej serii gier doszło do pierwszego meczu w tym sezonie pomiędzy mierzącymi się dziś stronami. Zawody w stolicy Polski zakończyły się bezbramkowym remisem.

*'
Na czele tej "grupy" są legioniści, którzy mogą się zbliżyć do swojego dzisiejszego przeciwnika na dwa oczka, ale tylko w wypadku wygranej, co z pewnością nie będzie prostym zadaniem.

*'
Lechiści spisują się rewelacyjnie w obecnych rozgrywkach. Piłkarze prowadzeni przez Piotra Stokowca mają wielką szansę na przezimowanie przerwy na pozycji numer jeden. Gdański zespół ma pięć punktów przewagi nad liderem "grupy pościgowej".

*'
Inauguracja spotkania na Stadionie Energa w stolicy Pomorza będzie miała miejsce o 18:00.

*'
Witamy wszystkich kibiców!
Zbliża się starcie na szczycie Lotto Ekstraklasy - pojedynek między prowadzącą w tabeli Lechią Gdańsk, a broniącą tytułu mistrza Polski Legią Warszawa. Zapraszamy do śledzenia tego hitu na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online