FC Barcelona - Tottenham Hotspur online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Barcelona
Tottenham Hotspur
1 : 1

Cillessen - Semedo, Lenglet, Vermaelen, Miranda - Aleñá, Arthur, Rakitić (46' Busquets) - Munir (63' Messi), Dembélé (76' Suarez), Coutinho
Lloris - Walker-Peters (60' Lamela), Alderweireld, Vertonghen, Rose - Winks (82' Llorente), Sissoko, Eriksen - Dele Alli, Son (70' Lucas), Kane

Dembele (7.)
Lucas (85.)

Semedo (66.) żółta kartka
Peters (16.) żółta kartka

Mecze na żywo: FC Barcelona - Tottenham Hotspur

Dziękujemy ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

W jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów padł remis 1:1. Obie ekipy miały multum okazji, by wynieść z tej batalii komplet punktów.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+3'
Kiks Leo Messiego. Futbolówka poszybowała w bardzo wysokie sektory trybun. Tak czy inaczej, pomocnikowi udało się ukraść cenne sekundy.

90+1'
Przy piłce jak najwięcej chce się utrzymywać drużyna gospodarzy. Ma świadomość, że Tottenham jest bardzo zmotywowany do zgarnięcia pełnej puli.

90'
Doliczony czas: 4 minuty.

88'
Na trybuny futbolówkę posłał Dele Alli. Była okazja na gola, który dałby pewny awans. Zabrakło odpowiedniego ułożenia się do strzału.

87'
Hugo Lloris po raz kolejny udowodnił, że jest klasowym bramkarzem! Francuz wyciągnął strzał niemal nie do wyciągnięcia autorstwa Coutinho! Piłka zmierzała w prawy sektor bramki.

85'
Goooooool! 1:1! Ambicja zaprocentowała! Lucas wybornie wszedł w pole karne i ubiegł obrońców Barcelony. Uderzenie z sześciu metrów okazało się nie do obrony dla bramkarza gospodarzy.

83'
Mieliśmy niemal kopię akcji z I części gry, kiedy to Coutinho przeprowadził klasową akcję indywidualną! Ponownie słupek uratował przyjezdnych przed utratą bramki.

82'
Fernando Llorente ostatnią deską ratunku gości. Hiszpan zmienił Harry'ego Winksa.

81'
Tottenham już ma świadomość, że tu nie można kalkulować. Trzeba relatywnie szybko zbliżyć się do bramki przeciwnika.

79'
Gospodarze przejęli inicjatywę. To nie jest pozytywna informacja dla sympatyków gości.

78'
Mauro Icardi doprowadził do wyrównania w meczu z PSV. Teraz to Inter jest bliższy promocji z fazy grupowej.

76'
Denis Suarez wszedł w miejsce podmęczonego Ousmane'a Dembele.

75'
Nie chce wpaść piłka do bramki "Dumy Katalonii". Coraz większa frustracja po stronie przyjezdnych.

72'
Wielka motywacja u "Kogutów" w próbach dążenia do wyrównania. Losy awansu do następnej fazy Champions League są nadal otwarte.

70'
Lucas dał zmianę za Sona.

69'
Christian Eriksen miał wyborną szansę na zmianę wyniku! Strzał z piętki, z najbliższej odległości bramki, został na refleks wyciągnięty przez bramkarza przeciwników.

68'
Inter Mediolan w dalszym ciągu przegrywa z PSV (0:1). Przy takim układzie w 1/8 finału LM jest angielska ekipa.

66'
Kane nie ma szczęścia w tym spotkaniu. Dwie próby z powietrzna wyblokował Miranda.

65'
Czas ucieka gościom.

63'
Roszada w składzie gospodarzy. Lionel Messi przywitany gromkimi brawami w miejsce Munira.

61'
Dembele próbował powiększyć swój dorobek strzelecki, ale jego podkręcone zagranie z głębi pola karnego powędrowało obok światła bramki.

60'
Eric Lamela wśród graczy na boisku. Kyle Walker-Peters zesłany na ławkę rezerwowych.

58'
Piłka wpadła do bramki Llorisa, ale strzelający Munir, był na pozycji spalonej. Gol nie mógł zostać uznany przez zespół arbitrów.

57'
Faul. Dele Alli ofiarą przewinienia taktycznego.

56'
Rose świetnie przedarł się na lewej flance boiska. Niezła akcja nie skończyła się happy endem. Pomocnik posłał futbolówkę za plecy swoich kolegów z klubu.

54'
Arbiter główny udzielił słownej reprymendy Arthurowi.

53'
Coutinho nie dał rady przeciwnikowi, który zainterweniował wślizgiem. Chwilę wcześniej bardzo błyskotliwy rajd z piłką zaprezentował Dembele.

51'
Harry Kane zepsuł szansę, która powinna dać jego ekipie wyrównanie! Napastnik, w idealnej okazji, posłał futbolówkę wysoko na trybuny. Lepszej możliwości w tym spotkaniu może nie być.

50'
Dele Alli zatrzymany przez kapitalnie interweniującego wślizgiem Lengleta.

49'
Christian Eriksen był bliski od uszczęśliwienia swoich kibiców! Duński gwiazdor błysnął fantastycznym, mierzonym strzałem w lewy dolny róg! Ale klasę pokazał Cillessen, który przepięknie się rzucił na lecącą futbolówkę.

48'
Wrzutka na nadbiegającego Harry'ego Kane'a. Angielskiego napastnika idealnie wyprzedziła para stoperów zespołu przeciwnego.

47'
W składzie gospodarzy odnotowaliśmy jedną zmianę. Sergio Busquets zastąpił Ivana Rakiticia.

46'
Rozpoczęła się II część gry!

Mamy świetną okazję do zaprezentowania wyników do przerwy na innych boiskach.

FC Barcelona prowadzi do przerwy 1:0 z Tottenhamem Hotspur.

45+1'
Sędzia doliczył sześćdziesiąt sekund.

45'
Ależ to była akcja! Coutinho zabawił się i ośmieszył obrońców Tottenhamu! Wyborna szarża zakończyła się technicznym uderzeniem, który obił prawy słupek bramki!

44'
Rakitić odebrał zasłużone brawa za ambitny strzał zza pola karnego. Jeszcze większe brawa należą się Llorisowi, który wyśmienicie ustawił się w swojej bramce.

43'
Przyjezdni próbują realizować bardzo wysoki pressing na połowie rywala.

41'
Harry Kane zablokował. Angielski snajper za bardzo się wyrzucił na skrzydło. Mógł podjąć szybciej decyzję o uderzeniu w kierunku bramki.

40'
54% posiadania piłki - FC Barcelona.
46% posiadania piłki - Tottenham Hotspur.

38'
Bardzo nieudolna próba zagrania prostopadłej piłki w realizacji Semedo. Futbolówkę przechwycił Lloris.

37'
Sygnalizowana próba z dystansu w wykonaniu Son'a. Pewnie piłkę wychwycił Cillessen.

35'
Jan Vertonghen zaliczył "nakładkę". Za wysoko podniesiona noga.

34'

32'
Goalkeeper Cillessen wyśmienicie skrócił kąt Son'owi, który miał iście idealną szansę strzelecką! Zawodnik z Korei Południowej nie zdołał ulokować futbolówki obok interweniującego bramkarza Barcelony.

31'
Harry Kane nie pokonał dobrze ustawionego muru. Odległość od bramki Cillessena była dosyć atrakcyjna do bezpośredniego strzału.

29'
Bardzo, bardzo mało brakowało, aby Kane domknął wślizgiem niezłe wstrzelenie piłki z lewej flanki boiska. Kilka ułamków sekund zaważyło na niepowodzeniu tej akcji.

28'
Zagęszczona jest środkowa strefa placu gry.

27'
Nad poprzeczkę przeniósł futbolówkę jeden z obrońców "Kogutów". Munir spróbował swoich sił zza pola karnego przeciwników.

25'
Środek pola u "Dumy Katalonii" wykonuje swoją pracę na ocenę bardzo dobrą.

24'
Wrzutka na bliższy słupek nie zagroziła Barcelonie. Korner do poprawki.

22'
Dośrodkowanie od rzutu wolnego powędrowało wprost na głowę gracza Tottenhamu Hotspur. Stały fragment gry nie przyniósł wielkiego splendoru gospodarzom.

21'
Rzut wolny dla gospodarzy po przewinieniu Rose'a.

20'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu tej grupy PSV Eindhoven prowadzi 1:0 z Interem Mediolan.

18'
Na bardzo prostym ofsajdzie złapano Mirandę. Zabrakło odpowiedniej orientacji w terenie w pobliżu pola karnego przeciwnika.

17'
Czujny był w swoim polu karnym Alderweireld. Gospodarze sprytnie wykonali stały fragment gry. Jeden z ich zawodników zgrabnie przedłużył futbolówkę głową.

16'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Kyle Walker-Peters. Sędzia wychwycił rażący faul taktyczny.

15'
Sissoko trzymał w nieprzepisowy sposób koszulkę Dembele. Rzut wolny.

14'
Winks naprawił swój poważny błąd na połowie Tottenhamu. Wkradła się nerwowość w poczynania podopiecznych trenera Pochettino.

12'
Nie udało się hiszpańskiej drużynie wypracować zagrożenia pod bramką Hugo Llorisa.

11'
Korner dla FC Barcelony po efektownej szarży Dembele.

10'
Gospodarze nie chcą spocząć na laurach. Spokojnie operują futbolówką.

8'
Wynik mocno niekorzystny dla drużyny ze stolicy Anglii.

7'
Gooooooool! 1:0! Dembele SHOW! Kapitalny rajd z piłką zaliczył napastnik gospodarzy. Udało mu się minąć kilku przeciwników, a już na końcu sprytnym strzałem zaskoczył Hugo Llorisa.

6'
Christian Eriksen dorzucił futbolówkę od rzutu wolnego. Obrońca mistrza Hiszpanii udanie głową oddalił zagrożenie.

5'
Walkers-Peters upadł na wysokości pola karnego Barcelony. Rzut wolny z bardzo niebezpiecznej odległości dla gospodarzy.

3'
Christian Eriksen uprzedzony przez Mirandę. Duńczyk znajdował się już na piątym metrze od bramki.

2'
Większa presja wygranej ciąży na przyjezdnych.

1'
Popularne "Koguty" rozpoczęły!

*'

*'
Za chwilę nastąpi minuta ciszy. Jest ona poświęcona pamięci byłego prezydenta FC Barcelony.

*'
Piłkarze i kibice na Camp Nou mają okazję wysłuchać oficjalnego hymnu Ligi Mistrzów.

*'
Program 6. kolejki fazy grupowej Champions League.

*'
Ostatnia, bezpośrednia batalia zakończyła się wyjazdową wygraną "Dumy Katalonii" 4:2.

*'
Serbski arbiter Milorad Mažić będzie rozjemcą głównym nadchodzącego widowiska.

*'
Tottenham Hotspur toczy z Interem Mediolan korespondencyjną batalię o awans do następnej fazy rozgrywek. Obie ekipy mają po siedem oczek.

*'
FC Barcelona ma już zapewniony awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów obecnego sezonu.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Jeżeli nie możesz obejrzeć transmisji w telewizji z meczu Barcelona - Tottenham, to zapraszamy do śledzenia go na żywo online. Początek o 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Barcelona - Tottenham Hotspur, to zapraszamy do śledzenia meczu online