Real Madryt - CSKA Moskwa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
CSKA Moskwa
0 : 3

Courtois, Odriozola, Sanchez, Vallejo, Marcelo (76' Carvalaj), Llorente (58' Kroos), Valverde, Isco, Asensio, Vinicius, Benzema (46' Bale)
Akinfeev; Fernandes, Magnusson, Becao, Nababkin, Schennikov; Oblyakov (88' Kucajev), Bistrovic, Vlasic; Sigurdsson, Chalov (84' Hernandez)

Chalov (37.)
Schennikov (42.)
Sigurdsson (73.)

Mecze na żywo: Real Madryt - CSKA Moskwa

90+4'

90+4'
Nisimura zastąpił Sigurdssona.

90+3'
żółta kartka Valverde ukarany żółtą kartką.

89'
Z boiska wieje nudą. Real pogodził się już z porażką.

88'
Kucajev zastąpił Oblyakova.

84'
Hernandez zastąpił Chalova.

79'
żółta kartka Carvalaj ukarany żółtą kartką.

76'
Carvalaj zastąpił Marcelo.

73'
Goool! Cudowna akcja CSKA. Piłkarze z Moskwy wymienili sporo podań i ostatecznie Sigurdsson płaskim strzałem z piętnastu metrów pokonał bramkarza. 3:0! Nokaut!

71'
Real przeważa, ale mało z tego wynika.

69'
Viktoria Pilzno prowadzi z Romą, co oznacza, że CSKA znów spada na ostatnie miejsce.

64'
Po zagraniu Marcelo w polu karnym niepewnie interweniował obrońca CSKA i niewiele brakowało, a pokonałby swojego bramkarza.

58'
Kroos zastąpił Llorente.

56'
Dobra okazja dla Realu, ale strzał Isco z pola karnego był niecelny.

53'
Sigurdsson uderzył sprzed pola karnego, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

51'
Vinicius niecelnie uderzał z pola karnego.

46'
Bale zastąpił Benzemę.

46'

45'

43'
Goool! 2:0! Fatalnie w obronie gra Real. Po wymianie podań w dobrej sytuacji znalazł się Fernandes. Jego strzał odbił Courtois, ale wobec dobitki Schennikova był bezradny

41'
Benzema próbował lewą nogą huknął z woleja, ale skiksował. Wyszło z wycofanie do Valverde, którego strzał został zablokowany.

37'
Goool! 1:0 dla CSKA! Ładna kontra gości. Real w obronie był dość bierny i Chalov precyzyjnym strzałem z 15 metrów pokonał Courtoisa.

32'
Asensio znakomicie rozegrał piłkę z dwoma kolegami z zespołu, ale w idealnej sytuacji uderzył lekko i prosto w bramkarza!

29'
Ładny strzał Asensio z narożnika pola karnego i piłkę nad poprzeczką przerzucił Akinfeev.

27'
Isco z rzutu wolnego z 17 metrów trafił w mur.

24'
Wreszcie dobra sytuacja. Vinicius zakręcił obrońcą w polu karnym, ale jego strzał z lewej nogi odbił bramkarz.

23'
Rzut rożny dla CSKA nie przyniósł zagrożenia.

18'
Mocne dośrodkowanie Viniciusa, ale Benzema nie sięgnął piłki.

16'
Gra cały czas toczy się na połowie CSKA. Groźnych sytuacji jednak nie było.

14'
Asensio uderzył sprzed pola karnego po ziemi. Za lekko, aby zaskoczyć Akinfeeva.

9'
Marcelo zagrał do Isco, a ten został powstrzymany w polu karnym.

7'
Vinicius płasko zagrywał w pole karne, ale piłkę wybili obrońcy.

4'
Real dłużej utrzymuje się przy piłce.

2'
Valverde oddał nieudany strzał z woleja z pola karnego. Piłkę bez problemów złapał bramkarz.

1'
Piłkarze CSKA przedostali się w pole karne Realu, ale nie udało się oddać strzału.

1'

'
Ławka rezerwowych CSKA: Pomazin, Chernov, Hernandez, Nishimura, Kuchaev, Bijol, Zhamaletdinov.

'
Ławka rezerwowych Realu: Navas, Carvajal, Varane, Kroos, Modrić, Bale, Vazquez.

'
Real Madryt jest pewny awansu do kolejnej rundy Ligi Mistrzów. W pięciu kolejkach zdobył 12 punktów i jest liderem grupy G. CSKA zajmuje ostatnie miejsce i ma 4 punkty. Wciąż ma jednak szansę na zajęcie trzeciego miejsca. Viktoria Pilzno ma tyle samo oczek.

'
Zapraszamy na godzinę 18:55.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - CSKA Moskwa, to zapraszamy do śledzenia meczu online