Wisła Płock - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
1 : 2

Dahne - Stępiński, Uryga, Łasicki, Stefańczyk (88' Angielski) - Rasak (69' Zawada), Furman, Merebashvili (73' Łukowski), Szymański, Varela - Ricardinho
Lis - Sadlok, Arsenić, Wasilewski, Bartkowski - Halilović, Basha, Kostal (82' Wojtkowski), Kort (74' Plewka), Kolar (90+3' Pietrzak) - Ondrasek

Mecze na żywo: Wisła Płock - Wisła Kraków

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Wisła Kraków lepsza w starciu inauguracyjnym 19. kolejkę LOTTO Ekstraklasy! Dwie bramki Zdenka Ondraska umocniły "Białą Gwiazdę" w czołowej części ligowej stawki.
Trener Wisły Płock ma spory materiał do analizy i przemyśleń. Głównie w sferze defensywy.

Koniec gry w Płocku!

90+4'
W desperackim stylu doprowadzić do wyrównania chcą gospodarze tego meczu.

90+3'
Mateusz Lis fantastycznie zgarnął zbyt głębokie dośrodkowanie od rzutu wolnego.

90+2'
Zdenek Ondrasek popełnił przewinienie taktyczne.

90+1'
Czas doliczony wynosi 4 minuty.

90'
Przewrotką wynik chciał zmienić Karol Angielski. Strzał wyłapany przez Mateusza Lisa.

88'
Karol Angielski ma wzmocnić blok ofensywny płockiej Wisły. Cezary Stefańczyk udał się na ławkę rezerwowych.

86'
Upadł jeden z graczy Wisły Płock w polu karnym Wisły Kraków. Arbiter główny nakazał grać dalej.

85'
Basha przez krótki czas miał problemy zdrowotne.

83'
żółta kartka Kara indywidualna za bardzo nieprzemyślany faul dla Zdenka Ondraska. Czeskiego napastnika Wisły Kraków nie zobaczymy w następnej kolejce. Rywalem Krakowian będzie Lech Poznań.

82'
Kamil Wojtkowski dał zmianę za Martina Kostala.

81'
żółta kartka Dla Merebashviliego ten sezon w tym roku kalendarzowym się już zakończył. Gruzin wyczerpał limit żółtych kartek.

79'
Przygotowywana jest kolejna roszada taktyczna w obozie "Białej Gwiazdy".

78'
Coraz chaotycznie w szeregach krakowskiej drużyny.

77'
"Nafciarze" starają się zbliżyć do szesnastki Wisły Kraków. Czas im ucieka.

75'
Już tylko kwadrans pozostał do zakończenia regulaminowego czasu gry. Najprawdopodobniej zespół sędziowski doliczy parę minut.

74'
Dawid Kort został ściągnięty z boiska przez trenera Macieja Stolarczyka. Patryk Plewka dostał swoją szansę.

73'
Jakub Łukowski okazał się być drugim zmiennikiem Wisły Płock. Nico Varela powędrował na ławkę rezerwowych.

72'
Jakub Bartkowski autorem przewinienia.

70'
Nie tak, jak chciał w piłkę trafił Ricardinho. Brazylijczyk pomylił się na piątym metrze od bramki Mateusza Lisa.

69'
Oskar Zawada w miejsce Damiana Rasaka. Pierwsza zmianą, którą zaproponował Kibu Vicunia.

68'
Martin Kostal został powstrzymany. Strzał w prawy sektor bramki Wisły Płock został w porę pokonany przez stopera.

66'
Arsenić trafiony na stopę przez Szymańskiego.

65'
Patryk Stępiński nieudolnie dogrywał piłkę z lewego skrzydła boiska. Od strefy bramkarza nową akcję rozpocznie Mateusz Lis.

63'
Zdenek Ondrasek jest jednym z najaktywniejszych piłkarzy w tym widowisku.

62'
Gooooooool! 1:2! 11. gol w aktualnych rozgrywkach Zdenka Ondraska! Czeski snajper z ośmiu metrów zaskoczył Thomasa Dahne. Łatwo przechwycona futbolówka przez wyżej wymienionego.

60'
Na stadionowym zegarze wybiła godzina gry.

58'
Mateusz Lis odbił futbolówkę daleko od swojego pola karnego! Merebashvili zabawił się z przeciwnikami na głębi szesnastki Wisły Kraków.

57'
Do tej pory nie uświadczyliśmy zmian w obu składach.

55'
Na płycie murawy oglądamy twardą rywalizację. Nikt nie zamierza odpuszczać, kalkulować.

54'
Wisła Płock lepiej prezentuje się w pierwszych minutach gry po przerwie.

52'
żółta kartka Martin Kostal bezpardonowo zaatakowany przez Niko Varelę. Na jego konto powędrowała żółta kartka.

51'
Znakomita kontra Wisły Kraków! Dabor Halilović był bliski zmieszczenia piłki pod poprzeczkę bramki! Zabrało ciut więcej precyzji przy uderzeniu zza pola karnego.

49'
Bardzo proste błędy na swojej połowie placu gry popełniają zawodnicy prowadzeni przez Macieja Stolarczyka.

48'
Gooooooooool! 1:1! Piątą bramkę w tym sezonie ligowym zdobył Giorgi Merebashvili! Strzał z najbliższej odległości odbił się jeszcze od obrońcy i zaskoczył interweniującego Mateusza Lisa.

47'
Krótko i kombinacyjnie wykonany korner przez ekipą z Płocka. Kilka podań jednak nie przeszło przez defensywę krakowskiej drużyny.

46'
Rozpoczęła się II odsłona!

Pan Krzysztof Jakubik zarządził przerwę! W pierwszych 45 minutach Wisła Kraków wygrywa z Wisłą Płock (1:0).

44'
Cezary Stefańczyk dośrodkował z prawego skrzydła boiska. Jeden ze stoperów Wisły Kraków skutecznie udaremnił cały atak.

42'
Urazu doznał jeden z graczy Wisły Płock. Niko Varela.

40'
Bomba przez wielkie "B"! Dominik Furman przepięknie huknął piłkę od rzutu wolnego! Doskonałą próbę umiejętnie na poprzeczkę lewą ręką zbił Mateusz Lis.

39'
Mateusz Lis dobrze się ustawił na linii. Ricardinho starał się dobrym zagraniem głową doprowadzić do wyrównania. Lis świetnie wyłapał lecącą futbolówkę.

37'
Cała jedenastka Wisły Kraków zaangażowana w obronę dostępu do swojej bramki. Kilku jej graczy musiało ofiarnie interweniować, w celu powstrzymania silnego strzału.

36'
Mamy w tym meczu festiwal rzutów rożnych.

35'
Będzie rzut rożny dla Wisły Kraków. Któryś z piłkarzy Wisły Płock jako ostatni wybił futbolówkę za linię końcową boiska.

33'
Maciej Sadlok nieprawidłowo zaatakowany w nogę przez Niko Varelę.

32'
Marko Kolar przyłapany przez arbitra liniowego na pozycji spalonej.

31'
Niko Varela zaprezentował centro - strzał z prawej flanki boiska. Skrzydłowy najprawdopodobniej marzył o dokładnej wrzutce na pole karne.

29'
Dawid Kort użył zbyt wiele sił w centrę z rzutu rożnego. Nikt z jego klubowych kolegów nie zdołał sfinalizować akcji ofensywnej.

28'
Marko Kolar sprytnie kopnął piłkę w lewy, dolny róg bramki. Jeden z zawodników Wisły Płock wybił futbolówkę z linii bramkowej.

27'
Podopieczni Macieja Stolarczyka utrzymują się przy futbolówce.

25'
Krakowska Wisła, przy zwycięstwie, może na trzy punkty przybliżyć się do ligowego podium.

24'

22'
Niko Varela dostał wybitne, prostopadłe zagranie na wolne pole od Ricardinho. Skrzydłowy Wisły Płock, mając znakomitą okazję bramkową, posłał futbolówkę obok lewego słupka.

21'
Dominik Furman zbyt mocno się odchylił, przy oddawaniu strzału zza pola karnego. Pomocnik płockiej Wisły ulokował futbolówkę na bardzo wysokie poziomy trybun.

19'
Trzeba wspomnieć, że w poprzedniej akcji na bramkę Wisły Kraków uderzał Ricardinho.

18'
Mateusz Lis popełnił bardzo skuteczną interwencję. Młody bramkarz Wisły Kraków popisał się znakomitym parowaniem nieprzyjemnie uderzonej piłki.

17'
Dominik Furman wrzucił piłkę od prawego narożnika boiska. Walkę o futbolówkę wygrali obrońcy "Białej Gwiazdy".

15'
żółta kartka Igor Łasicki ukarany żółtą kartką. W pełni z premedytacją wykonany wślizg.

13'
Gooooooool! Perfekcyjnie wykonana jedenastka. Profesorski, płaski strzał w lewy, dolny róg bramki.

11'
Thomas Dahne przewrócił Zdenka Ondraska, który był bliski przejęcia zbyt krótkiego podania. Tym razem nie było żadnych spekulacji - rzut karny!

10'
Kontrowersja. W polu karnym Wisły Płock stracił równowagę Zdenek Ondrasek. Sędzia szybko ocenił całą sytuację, nie będzie jedenastki.

8'
Marko Kolar strzałem z pierwszej piłki próbował zaskoczyć Thomasa Dahne. Efektowne uderzenie, po wrzutce z rzutu wolnego, został odpowiednio wyłapane przez niemieckiego goalkeepera.

7'
Damian Szymański otrzymał kilka słów reprymendy od arbitra głównego.

6'
Wisła Płock próbuje zdominować swojego przeciwnika. Pierwszy minuty pod dyktando "Nafciarzy".

4'
Faul taktyczny. Merebashvili trzymał w sposób niedozwolony rywala, który próbował urwać się z piłką.

2'
Zdenek Ondrasek leży na murawie. W swoim polu karnym.

1'
Korner dla płockiej Wisły. Dośrodkowanie Ricardinho zostało zablokowane przez Macieja Sadloka.

*'

*'
Sędziowie wyprowadzili obie drużyny na plac gry.

*'
Stan przed 19. serią gier w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

*'
Ostatni ligowy bój pomiędzy tymi drużynami przyniósł bezbramkowy remis.

*'
Pan Jarosław Przybył został wydelegowany przez Polski Związek Piłki Nożnej do prowadzenia tego spotkania w Płocku.

*'
Ławka rezerwowych Wisły Płock: Żynel, Dźwigała, Sielewski, Łukowski, Stilić, Angielski, Zawada.

*'
Ławka rezerwowych "Białej Gwiazdy": Buchalik, Pietrzak, Grabowski, Brożek, Wojtkowski, Śliwa, Plewka.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji na żywo z meczu, w którym Wisła Płock zmierzy się z Wisłą Kraków.
Pojedynek rozpocznie się o godz. 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online