Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 4

Kelemen – Frankowski, Klemenz (46' Kwiecień), Mitrović, Guilherme – Romanczuk – Novikovas (81' Savković), Pospisil (58' Machaj), Poletanović, Sheridan – Świderski.
Hładun – Kopacz, Guldan, Oko (84' Matras), Balić – Slisz – Pawłowski, Starzyński, Jagiełło, Bohar (86' Moneta) – Tuszyński (76' Mares).

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+1'
Koniec meczu. Jagiellonia przegrała z Zagłębiem 0:4!

90+1'
Strzał Starzyńskiego z dystansu na rzut rożny odbił Kelemen.

88'
Mogło być 5:0! Pawłowski urwał się obrońcom, potem poradził sobie z dwójką z nich, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam!

86'
Moneta zastąpił Bohara.

84'
Matras zastąpił Oko.

84'
Gool! Balić dośrodkował z lewej strony, fatalny błąd popełnił Guilherme, który przepuścił piłkę, a Pawłowski ją przyjął i potężnym strzałem z kilku metrów nie dał szans Kelemenowi

81'
Savković zastąpił Novikovasa.

81'
Świderski uderzył płasko z pola karnego, ale pewnie interweniował Hładun.

80'
Zakotłowało się w polu karnym Zaglębia, ale nie było miejsca do oddania strzału.

76'
Mares zastąpił Tuszyńskiego.

71'
żółta kartka Oko ukarany żółtą kartką.

70'
Slisz uderzył w krótki róg, niepewnie interweniował Kelemen i będzie rzut rożny.

68'
Sporo gry w środku pola. Nie jest to już emocjonujące spotkanie.

64'
Strzał Poletanovicia z rzutu wolnego trafił w boczną siatkę.

60'
Kolejny strzał głową Świderskiego. Tym razem celny, ale zbyt lekki i pewnie interweniował Hładun.

58'
Machaj zastąpił Pospisila.

53'
Po podaniu Guilherme niecelnie z pola karnego uderzył Sheridan.

49'
Płaskie zagranie wzdłuż bramki Jagiellonii, ale Pawłowski nie zdołał skierować piłki do siatki.

47'
NIeudany strzał Romanczuka.

46'
Kwiecień zastąpił Klemenza.

46'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy nokaut!

40'
Goool! Tuszyński nie był na spalonym, ponieważ Klemenz zostawił nogę. Sędzia uznał bramkę!

40'
Piłka w bramce Jagiellonii, ale sędzia odgwizdał spalonego. Kontrwersja. Czekamy na VAR.

37'
Gool! Bohar 2:0! Kapitalnie z prawej strony boiska dośrodkował Kopacz, a Bohar uciekł obrońcom i z kilku metrów nie dał szans Kelemenowi.

32'
Dwa rzuty rożne Zagłębia nie przyniosły zagrożenia.

31'
Zablokowany strzał Kopacza z pola karnego.

29'
Znów Guilherme dośrodkował prawie z tego samego miejsca. Świderski ponownie doszedł do strzału głową i tym razem uderzył obok słupka.

28'
Po dośrodkowaniu Guilherme z rzutu wolnego głową nad bramką uderzył Świderski.

24'
żółta kartka Klemenz ukarany żółtą kartką. Obrońca Jagiellonii nie zagra w następnym meczu.

22'
Jagiellonia zyskała przewagę.

19'
Świderski padł w polu karnym, ale nie ma mowy o jedenastce.

15'
Hładun skutecznie interweniował po strzale Sheridana.

13'
Pawłowski dośrodkował w pole karne i znów głową uderzał Tuszyński. Pewnie interweniował Kelemen.

10'
Kolejna ładna akcja Zagłębia. Po dośrodkowaniu z lewej strony z pola karnego uderzał Starzyński, ale obrońca odbił piłkę.

9'
Bardzo groźne dośrodkowanie Guilherme z rzutu rożnego. Nikt nie sięgnął piłki, niepewnie interweniował Hładun, ale ostatecznie bez zagrożenia.

9'
Guldan zablokował dośrodkowanie Frankowskiego i będzie rzut rożny.

6'
Gool! Zagłębie przypieczętowało udany początek spotkania. Po bardzo ładnej akcji Zagłębia w okolicy pola karnego z szesnastu metrów uderzył Tuszyński. Strzał był precyzyjny i Kelemen skapitulował.

5'
Tym razem Kelemen pewnie interweniował po strzale sprzed pola karnego.

3'
Mogło być 1:0 dla Zagłębie. Po dośrodkowaniu z prawej strony głową uderzył Tuszyński, ale świetnie interweniował Kelemen. Dobitka była niecelna.

1'

'
Piłkarze są już na murawie.

'
W pierwszym meczu, który odbył się w 4. kolejce, Jagiellonia wygrała na wyjeździe z Zagłębiem 2:0.

'
Rezerwowi Zagłębia: Leciejewski, Matuszczyk, Mares, Tosik, Moneta, Matras, Dziwniel.

'
Rezerwowi Jagiellonii: Sandomierski, Burliga, Savković, Böðvarsson, Machaj, Klimala, Kwiecień.

'
Sędzia: Krzysztof Jakubik.

'
Jagiellonia zajmuje trzecie miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy o ma 33 punkty. Zagłębie Lubin jest jedenaste i zgromadziło 21 oczek.

'
Zapraszamy na mecz Jagiellonia - Zagłębie na żywo o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online