Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Górnik Łęczna
1 : 1

Prusak - Sasin(69' Mierzejewski), Szmatiuk, Bozić, Mraz - Bonin, Bielak, Nowak(72' Szałachowski), Burkhardt, Hasani - Cernych(58' Bożok)
Bąk - Możdżeń, Dźwigała, Bougaidis, Leković - Pietrowski(67' Friesenbichler), Łukasik, Makuszewski(8' Pawłowski), Wiśniewski, Grzelczak(56' Nazario) - Colak

Mraz (22.)
Colak (50.)

Mraz (81.) czerwona kartka
Makuszewski (20.) żółta kartka
Bougaidis (27.) żółta kartka

Mecze na żywo: Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk

90'
Bardzo Dziękuję Państwu za uwagę.

90+4'
KONIEC MECZUUUUU !!!!!
W mojej wynik wysoce sprawiedliwy, pierwsza połowa pod dyktando Łęcznej, z kolei Lechia zdominowała drugą część spotkania.

90+3'
W tej chwili widzimy wzajemną przebitkę, ciężko skonstruować jakikolwiek atak.

90+1'
Chaotyczne ataki Lechii Gdańsk kończą się niepowodzeniem. Nazario stanął przed fenomenalną szansą na zdobycie gola, uderzenie zablokowane przez Bozicia.

89'
Sędzia dolicza 4 minuty.

87'
Korner dla gospodarzy. Centra Bonina nie dociera do nikogo.

86'
Ostra walka o każdy centymetr boiska, zawodnicy nie kalkulują !

85'
Bonin fauluje Bougaidisa.

83'
Kontuzjowanego Makuszewskiego na murawie zastępuje Pawłowski

82'
Gospodarze zamknięci we własnym polu karnym, Lechia w natarciu.

81'
Patrick Mraz otrzymuje czerwoną kartkę za faul na Makuszewskim.

79'
Czeka nas emocjonujące 10 minut.

77'
Znowu zagrożenie stworzone przez Colaka, piłka mija bramkę Łęcznej kilka metrów. Dobrym podaniem popisał się Friesenbichler.

76'
Obie ekipy grają dość agresywnie w tym spotkaniu.

73'
Wreszcie jakiś atak ze strony gospodarzy !
Nowak mocno chybił. Rozpocznie grę od bramki Mateusz Bąk.

72'
Ostatnia zmiana w Łęcznej. Szałachowski zmienia Nowaka.

69'
Kolejna zmiana u gospodarzy. Wchodzi na murawę Mierzejewski, schodzi Sasin.

67'
Gotowy do gry jest Friesenbichler, a opuszcza je Wiśniewski.

66'
Doskonałe uderzenie Nazario, jego kapitalne zagranie odbija się od słupka.

64'
Mamy serię zablokowanych strzałów Lechii Gdańsk.

61'
Kapitalną okazję miał Colak, dobre dośrodkowanie Wiśniewskiego marnuje Chorwat.

58'
Do roszady w składzie dochodzi również w Łęcznej.Bożok wchodzi, schodzi Cernych.

56'
Zmiana w szeregach gdańszczan: na boisku zamelduje się Nazario, a zastąpi on Grzelczaka.

53'
Cernych popełnia koszmarnie oddaje piłkę Colakowi, a ten wyekspediował ją na trybuny.

52'
Goście idą za ciosem, tym razem pokonać Prusaka starał się Makuszewski, jednak dobry blok obrońców. Kolejny korner dla Lechii.

50'
COLLLLAAAAAAAAAAKKKKK !!!!!!!!!!!
Napastnik mija Szmatiuka i bardzo mocnym uderzeniem pokonuje Prusaka.

48'
Dźwigała ratuje Lechię przed stratą drugiej bramki, po raz kolejny zblokowany zostaje strzał Hasaniego.

49'
Patrick Mraz wjeżdża wślizgiem w nogi Macieja Makuszewskiego.

46'
Przed chwilą festiwal kiwek z obu stron.

45'
Mamy nadzieję, że poziom drugiej połowy nie będzie gorszy od poziomu tej pierwszej.
Pierwsza odsłona przyniosła nam wiele okazji do strzelenia bramki.

45'
Koniec I połowy. Jak na razie lepsze wrażenie sprawia Górnik Łęczna.

44'
Arbiter doliczy 1 minutę do regulaminowego czasu pierwszej połówy.

43'
Ostre zderzenie Burkhardta z Wiśniewskim.

42'
Potężna bomba Cernycha na bramkę Bąka ! Piłka ląduje na trybunach.

40'
Piętą Achillesa Lechii w tym spotkaniu jest niewątpliwie lewa strona obrony, każda niemal akcja jest rozgrywana właśnie po tej france.

38'
Po interwencji w swoim polu karnym jakiegoś urazu nabawił się Prusak.

37'
Bielak fauluje Wiśniewskiego w bocznej strefie boiska. Rzut wolny dla gości.

35'
Inicjatywę przejęli gospodarze.

33'
Ależ szansa na podwyższenie wyniku. Doskonałe podanie Cernycha w pole karne rywali, jednak piłki dobrze przyjąć nie potrafi Hasani.

32'
Niezłym uderzenie na bramkę Prusaka popisał się Grzelczak,niestety piłka mija cel nieznacznie.

30'
Gracze z Łęcznej co raz częściej posyłają prostopadłe do Cernycha bądź Bonina.

28'
Za faul z premedytacją kartkę koloru żółtego otrzymuje Bougaidis.

27'
Grzelczak fauluje Sasina w polu karnym gospodarzy.

25'
GOOOLLL, ale niestety dla kibiców Lechii jest odgwizdany spalony. Bramka Colaka nieuznana.

23'
GOOOOOOOOLLLLLLLLLLL MRAZZZZZZZZZ
Z rzutu wolnego bramkę zdobywa Patrick Mraz.

22'
Grzegorz Bonin faulowany w prawej strefie boiska.Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

20'
Za próbę wymuszenia karnego żółtym kartonikiem ukarany zostaje Maciej Makuszewski, jest to 4 żółta kartka zawodnika w tym sezonie(absencja).

18'
W ostatnich minutach obie drużyny mają problemy z dobrym rozegraniem akcji.

15'
Seria podań gospodarzy zakończona niecelnym strzałem Burkhardta.

13'
Nakładka ze strony Górnika, rzut wolny dla Lechii.

11'
Pierwsza dobra okazja gospodarzy ! Hasani niecelnie zaskakuje Bąka strzałem głową.Piłka opuszcza boisko.

7'
Widzimy pierwsze nieśmiałe próby ofensywne Górnika Łęczna, niestety nie przynoszą one żadnego zagrożenia.

4'
Grzelczak świetnie uderza piłkę głową, lecz bramkarzowi udaje się wybić futbolówkę na słupek. Najlepsza okazja do zmiany wyniku dzisiejszego spotkania. Kapitalna centra Lekovica.

3'
Koszmarne zagranie Bielaka na własnej połowie dało możliwość wyprowadzenia groźnej akcji gościom.Obrońcy bez trudu zatrzymują Grzelczaka.

1'
Pierwszy celny strzał ze strone Lechii, soczystym uderzeniem z 20 m starał się pokonać Prusaka Marcin Piotrowski.
Dobrze na posterunku bramkarz - paruje piłkę do lewego rogu.

1'
Mecz rozpoczęli gospodarze.

0'
Piłkarze już się rwią do gry, więc ZACZYNAMY !

0'
Obie ekipy w ligowej tabeli dzieli zaledwie 1 punkt.

0'
Zawody będzie prowadził sędzia Tomasz Musiał.

0'
Ławka rezerwowa Lechii Gdańsk : Trela, Nazario, Pawłowski, Vranjes, Buksa, Friesenbichler, Rudinilson

0'
Ławka rezerwowa Górnika Łęczna: Rodić, Mierzejewski, Kalkowski, Nikitović, Szałachowski, Pruchnik, Bożok.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Łęczna - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online