Cracovia - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Pesković - Siplak, Datković, Dytiatjew, Diego (52' Strózik) - Gol, Wdowiak, Dąbrowski (70' Dimun), Hernandez, Rapa - Cabrera (39' Piszczek)
Załuska - Matynia, Malec, Walukiewicz, Rudol - Podstawski, Drygas, Majewski (77' Nunes), Kowalczyk (46' Benyamina), Delev (87' Benedyczak) - Guarrotxena

Mecze na żywo: Cracovia - Pogoń Szczecin

Dziękujemy pięknie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Cracovia wygrała swój trzeci mecz z rzędu w lidze. Podopieczni Michała Probierza wykorzystali grę w przewadze przez niemal godzinę. Krakowski zespół przybliżył się do miejsc premiowanych grą w górnej ósemce.
Pogoń Szczecin nie zdołała powiększyć swojego dorobku punktowego, ale można uznać, że dzisiaj nie przyniosła wstydu swoim kibicom.

Sędzia główny zakończył dzisiejsze zawody w Krakowie!

90+4'
Javi Hernandez miał prawdziwą piłkę meczową! Hiszpan w znakomitej sytuacji zachował się mocno egoistycznie. Zamiast odegrać do lepiej ustawionego kolegi, to silnie i niecelnie kropnął.

90+3'
Na vivat piłkę na trybuny kopnął Sebastian Strózik.
Ukradł czas "Portowcom".

90+1'
Wkroczyliśmy w strefę doliczonego czasu gry. Sędzia dorzucił 4 minuty.

90'
Łukasz Załuska zatrzymał celną próbę głową Filipa Piszczka.

89'
Mateusz Wdowiak skarży się na skurcz.

89'
Filip Piszczek nie potrzebował pomocy ze strony sztabu medycznego.

88'
"Na siebie" prawdziwą bombę przyjął Filip Piszczek. Strzał z ogromną siłą poleciał na jego ciało.

87'
Spas Delev już na rezerwie. Adrian Benedyczak wpuszczony na plac gry.

86'
Javi Hernandez mógł "zamknąć" losy tego spotkania! Silny strzał z piętnastego metra mocno obił poprzeczkę bramki Łukasza Załuski!

85'
Spas Delev skiksował z dystansu. Bułgar chciał piłkę odbitą przez jednego z przeciwników od razu wpakował do siatki. Niestety, zabrakło odpowiedniej dokładności.

83'
Pogoń ruszyła do ataków na bramkę przeciwnika.

82'
Gooooooool! 2:1! Sebastian Strózik umieścił piłkę w siatce! Uczynił to poprzez strzał ze wślizgu z najbliższej odległości od bramki rywala!

80'
Kolejny raz na refleks musiał interweniować Łukasz Załuska! Ten bramkarz wyciągnął się jak struna, by zatrzymać strzał idący w prawe okienko bramki! Mateusz Wdowiak ponownie pokazał się z dobrej strony.

79'
Poprzeczka - to ona pomogła Łukaszowi Załuszce! Mateusz Wdowiak był o krok przez zdobyciem upragnionej bramki!

78'
Krakowski klub w natarciu!

77'
Czas na kolejną zmianę w tym meczu. Ricardo Nunes w miejsce Radosława Majewskiego.

75'
żółta kartka Żółta kartka dla Oleksieja Dytiatjewa. Ten zawodnik, jak i Niko Datković nie zagrają w następnej serii gier.

74'
Mariusz Malec obił zewnętrzną część lewego słupka bramki Cracovii. Rzut rożny mógł dać Pogoni ponowne prowadzenie w tym pojedynku.

73'
Benyamina został dobrze zatrzymany przez blisko ustawionego przeciwnika.

72'
żółta kartka Twarde wejście nakładką zostało wycenione na żółtą kartkę.

71'
Janusz Gol mocno niefortunnie zderzył się z Kamilem Drygasem.

70'
Zmiana. Damian Dąbrowski zastąpiony na boisku przez Milana Dimuna.

68'
Dwóch piłkarzy Cracovii nawzajem przeszkadzało sobie przy oddawaniu strzału głową, po centrze z prawego narożnika boiska.

67'
Pozycję spaloną napastnika Pogoni Szczecin zasygnalizował arbiter liniowy.

66'
Łukasz Załuska skutecznie schwytał piłkę, która została uderzona zza pola karnego. Goalkeeper był zasłonięty przez kilku graczy.

65'
Bardzo dobra interwencja na przedpolu w wykonaniu Łukasza Załuski. Idealne wyjście do dośrodkowania z rzutu rożnego.

64'
Michal Pesković zaprezentował bardzo daleką wycieczkę od swojej bramki. Interwencja okazała się być stuprocentowym sukcesem, udało się zatrzymać ofensywną akcję rywala.

63'
Sebastian Strózik trochę za głęboko wrzucił piłkę, będąc na prawej flance boiska. Nikogo z jego klubowych kolegów jednak nie było.

61'
Cracovia usiłuje wykorzystać fakt, że na boisku gra w przewadze.

60'
Godzina gry już za Nami. Oglądamy dynamiczny pojedynek.

58'
Tomasz Podstawski kapitalnie zneutralizował wielkie zagrożenie pod swoją bramką. Pomocnik wybił z niemal już linii bramkowej piłkę, którą kilka chwil wcześniej zgrał głową przeciwnik.

57'
Mocno zaostrzyło się widowisko w Krakowie.

56'
Iker Guarrotxena idealnie zastawił się z piłką. Innego wyjścia niż realizacja faulu nie miał Filip Piszczek.

54'
Najważniejsze dogranie w poprzednio wspomnianej akcji zanotował Rapa. Wybitne dośrodkowanie.

53'
Gooooooool! Ależ Cracovia rozmontowała obronę przeciwnika! Znakomita wrzutka z prawego skrzydła na głowę Filipa Piszczka! Ten umieścił piłkę tuż pod poprzeczkę bramki!

52'
Sebastian Strózik wszedł na plac gry. Diego został zdjęty przez Michała Probierza.

50'
Sebastian Walukiewicz popisał się wyborną grą w powietrzu! Soczysty strzał głową został jednak wyłapany przez Michala Peskovicia. Rzut wolny okazał się sporym zagrożeniem.

49'
żółta kartka Niko Datković nie może się pogodzić z decyzją sędziego, który ukarał go żółtą kartkę. Konkretny wślizg, ale jak powtórki pokazały w nogi.

48'
Mateusz Wdowiak wgrał z lewej flanki boiska futbolówkę. Mariusz Malec znakomicie przerwał tor lotu piłki.

47'
Sebastian Kowalczyk opuścił plac gry, Benyamina Soufian w jego miejsce.

46'
II połowa meczu w Krakowie!

Portal EkstraStats przygotował obszerny panel statystyczny.

Sędzia Myć zaprosił obie drużyny na przerwę!

45+5'
Ostatnie sekundy doliczonego czasu gry.

45+3'
Mateusz Wdowiak źle uderzył w piłkę, która była ustawiona na 13. metrze. Chybiony strzał poleciał daleko od prawego słupka bramki.

45+2'
Podopieczni Michała Probierza starają się bardzo szybko zareagować na straconą bramkę.

45'
Arbiter główny przedłużył I odsłonę o 5 minut.

44'
Gooooooool! Kamil Drygas wyprowadził Pogoń na prowadzenie w tym widowisku! Bardzo pewnie uderzona piłka w lewy, dolny róg bramki!

43'
Sędzia Wojciech Myć podyktował rzut karny dla zespołu przyjezdnych!

41'
System VAR analizuje sytuację, która wydarzyła się w wymienionej akcji. Sędzia obejrzy zapis video pola karnego Cracovii.

40'
Michal Pesković idealnie na refleks wyciągnął uderzenie w lewy, dolny róg bramki! Chwilę wcześniej oglądaliśmy chaos w jego polu karnym.

39'
Filip Piszczek zmienił niżej wspomnianego snajpera Cracovii.

39'
Airam Cabrera udał się na ławkę rezerwowych.

39'
Kamil Drygas pokazał zaskakującą próbę z okazałej odległości od bramki. Futbolówka nabrała ciekawej rotacji, lecz finalnie poszybowała obok światła bramki.

38'
Minimalnie nad bramką powędrowała futbolówka, którą głową uderzył Airam Cabrera! Napastnik świetnie ustawił się w stosunku do dośrodkowania z rzutu wolnego.

36'
żółta kartka czerwona kartka Sebastian Rudol wyrzucony z boiska! Obrońca musiał ratować się faulem po nieporozumieniu ze swoim bramkarzem.

35'
Spas Delev pokusił się o oddanie interesującej próby z głębi pola karnego. Bułgar, poprzez zaskakujący strzał, obił boczną siatkę bramki Cracovii.

33'
Podopieczni trenera Runjaicia są aktywniejsi w grze ofensywnej.

32'
żółta kartka Kara indywidualna pojawiła się na koncie Sebastiana Rudola.

30'
Michal Pesković skutecznie wyłapał sygnalizowanie uderzoną piłkę.

29'
Wślizg Dytiatjewa idealnie powstrzymał kąśliwe wgranie piłki przez Malca.

27'
Jeden z piłkarzy Cracovii korzysta z usług fizjoterapeutów.

26'

24'
Pogoń błyskawicznie wybiła rzut wolny. Szybkie rozegranie jednak nie zaskoczyło dobrze ustawionych obrońców krakowskiej drużyny.

23'
Za koszulkę złapany został Javi Hernandez. Rzut wolny dla "Pasów".

21'
Wrzutka na bliższy słupek, po rzucie rożnym dla Pogoni. Świetnie ustawiony Dytiatjew obronił swój klub przed możliwym zagrożeniem.

20'
Obrócił się z piłką Datković i oddał strzał z pola karnego przeciwnika! Blisko ustawieni obrońcy Pogoni zaasekurowali swojego goalkeepera.

18'
Dytiatjew lekko utyka. Majewski zahaczył o stopę swojego rywala.

17'
Faul. Cracovia zyskała rzut wolny, po tym jak przewinienie w ofensywie zrealizował Kowalczyk.

15'
Kamil Drygas huknął z okolic siedemnastego metra. Piłka została ulokowana na trybunach.

14'
Dynamicznie po murawie toczy się futbolówka.

12'
Przewinienie w ofensywie zaprezentowali gracze popularnych "Portowców".

11'
Iker Guarrotxena zmarnował niezłą szansę na zdobycie gola. Hiszpan oddał strzał z głębi pola karnego. Uderzenie na dalszy słupek nie zaskoczył Peskovicia.

9'
Chorągiewka sędziego liniowego w górze. Iker Guarrotxena dał się złapać na ewidentnym spalonym.

8'
żółta kartka Mateusz Wdowiak zobaczył żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego. Pomocnik Cracovii w żaden sposób nie komentował decyzji sędziego.

6'
Siplak posłał długi cross. Nikt z jego klubowych kompanów nie doszedł do zbyt silnego zagrania.

5'
Łukasz Załuska przechwycił bezpańską piłkę. Jeden z zawodników gospodarzy bardzo daleko wyrzucił futbolówkę od autu.

3'
Sebastian Walukiewicz zaskoczył niemal wszystkich na stadionie. Stoper Pogoni Szczecin oddał bardzo silny strzał z dalszej odległości. Futbolówka poszybowała jednak w sektory trybun.

2'
Cracovia próbowała błyskawicznie zagrozić bramce Pogoni, ale zabrakło odpowiedniej precyzji w grze na wysokości szesnastki.

*'

*'
Zawodnicy wkroczyli na płytę murawy.

*'
Ligowa tabela przed sobotnim maratonem.

*'
Cracovia spróbuje odnieść swoje trzecie pod rząd zwycięstwo w lidze .

*'
W rundzie jesiennej, w meczu tych ekip, padł remis 1:1.

*'
Pan Wojciech Myć będzie rozjemcą głównym nadchodzących zawodów.

*'
Mecz w Krakowie wystartuje o godz. 15:30

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji na żywo z pierwszego z trzech dzisiejszych spotkań 19. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Cracovia - Pogoń Szczecin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online