Górnik Zabrze - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 1

Bielica - Gryszkiewicz, Bochniewicz, Suarez, Wolniewicz - Żurkowski, Matuszek, Jimenez (76' Nowak), Zapolnik - Urynowicz (61' Ł.Wolsztyński), Angulo
Šteinbors - Zbozień, Marić, Maghoma, Marciniak - Nalepa (79' Danch), Deja, Janota - Zarandia, Jankowski, Aankour (71' Młyński)

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Arka Gdynia

Dziękujemy uprzejmie Wszystkim za uwagę.

Mamy podział punktów w drugim, sobotnim meczu 19. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Obie drużyny miały swoje okazje, by sięgnąć po pełną pulę.
Obu ekipom należą się brawa za stworzenie niezłego widowiska piłkarskiego.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+4'
Szymon Żurkowski posłał silny strzał zza linii pola karnego! Blok obrońców musiał się zmotywować, by zneutralizować całe zagrożenie.

90+3'
Górnik robi wszystko, aby zgarnąć komplet punktów. Wielka determinacja w ofensywie zawodników Marcina Brosza.

90+2'
Igor Angulo przewrócił się w polu karnym rywala. Sędzia nie mógł uznać tego jako przewinienie.

90'
Sędzia doliczył 5 minut. To dorobek czasu, w którym można wiele zdziałać na boisku.

89'
Tuż nad poprzeczką pofrunęła futbolówka! Maciej Jankowski wybornie wypracował sobie miejsce do strzału zza pola karnego!

88'
Losy tego spotkania są dalej otwarte. Cios za cios.

87'
Genialnie obrońcy urwał się Łukasz Wolsztyński! Ale zabrakło odpowiedniego ułożenia do uderzenia piłki głową! Piłka poleciała obok prawego słupka bramki.

85'
Rafał Wolsztyński pojawił się na boisku.

83'
żółta kartka Mateusz Młyński za teatralny gest w szesnastce przeciwnika obejrzał żółtą kartkę.

83'
Sędzia główny anulował swoją wcześniejszą decyzję. Nie będzie rzutu karnego dla Arki.

82'
Arbiter Szczech zechciał zapoznać się z video z całej sytuacji.

81'
Będzie jedenastka dla Arki Gdynia! Mateusz Młyński zanotował błyskotliwy drybling w szesnastce rywala.

80'
Sygnalizowany strzał z dystansu wybronił skutecznie Pavel Steinbors.

79'
Adam Danch zastąpił Michała Nalepę. Zbigniew Smółka postawił na obronę wyniku.

77'
żółta kartka Adam Deja obejrzał żółty kartonik. Pomocnik błysnął niebezpiecznym zagraniem nakładką.

76'
Konrad Nowak dał zmianę za Jesusa Jimeneza. Dosyć interesujący ruch taktyczny.

75'
11.190 widzów pojawiło się na trybunach zabrzańskiego stadionu.

74'
Jesus Jimenez nie zaskoczył przeciwnika, który w swoim polu karnym znakomicie zablokował strzał wślizgiem.

73'
Materiały pirotechniczne zostały puszczone w ruch przez sektor kibiców Górnika Zabrze.

71'
Mateusz Młyński zameldował się na placu gry. Nabil Aankour pojawił się wśród innych rezerwowych Arki Gdynia.

70'
żółta kartka Michał Nalepa celowo podciął w stopę przeciwnika. Musiał zostać ukarany kartką.

68'
Nieudanie głową zagrał Łukasz Wolsztyński. Miał zbyt trudną pozycję, aby dokładnie nakryć futbolówkę głową.

67'

65'
Igor Angulo nieźle znalazł się w polu karnym przeciwnika. Hiszpan, mając wyśmienitą sposobność na zmianę rezultatu, nieudolnie kopnął w piłkę na ósmym metrze.

64'
Dośrodkowanie na bliższy słupek nie wygenerowało zagrożenia pod bramką Pavla Steinborsa.

62'
Nerwy udzielają się piłkarzom obu ekip. Kilku graczy ma już na swoim koncie żółte kartki albo są zagrożeni pauzą w następnej serii gier.

61'
Zmiana w składzie Górnika Zabrze. Łukasz Wolsztyński w miejsce Marcina Urynowicza.

59'
Igor Angulo stanął przed fenomenalną szansą na zdobycie prowadzenia dla swojej ekipy! Strzał z zewnętrznej części stopy został instynktownie nogami wybroniony przez Pavla Steinborsa.

58'
Pojedynek powinien Nam się zdynamizować.

56'
Gooooooool! Cudowne trafienie Michała Nalepy! Kapitalny strzał z blisko 35 metrów od bramki! Futbolówka wleciała w lewe okienko bramki bezradnego Daniela Bielicy.

55'
Z pozycji spalonej skutecznie próbował powrócić Marcin Urynowicz. Cel nie został zrealizowany, sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

53'
Damian Zbozień złapany w kleszcze. Rzut wolny dla Arki Gdynia.

52'
Goście powinni spróbować postawić na śmielszą grę w ofensywie.

50'
Pavel Steinbors kontrolował piłkę, która poleciała z lewej flanki boiska. Dobra interwencja na przedpolu doświadczonego bramkarza.

49'
Maghoma popełnił faul taktyczny na Żurkowskim. Pomocnik musiał zostać opatrzony przez medyków.

48'
Daniel Bielica zachował czujność na linii bramkowej! Michał Nalepa sprawdził refleks młodego goalkeepera Górnika Zabrze. Ten świetnie wyłapał nieprzyjemny strzał z powietrza.

47'
Obie drużyny przystąpiły do tej części gry bez żadnych zmian w składach.

46'
Start II połowy meczu!

Koniec I części gry w Zabrzu.

45+2'
Blok obronny Górnika Zabrze świetnie ze sobą organizuje. Kolejna pozycja spalona gracza Arki Gdynia.

45+1'
żółta kartka Zdecydowanie za wysoko nogę podniósł Dani Suarez. Maciej Jankowski mógł odnieść kontuzję.

45'
I połowa została wydłużona o dodatkowe dwie minuty.

43'
Arka Gdynia nie może narzucić rywalowi swojego stylu gry. Mało z gry mają podopieczni Zbigniewa Smółki.

42'
Pavel Steinbors świetnie wyszedł i skrócił kąt jednemu ze strzelającemu. Po raz kolejny w tym spotkaniu stały fragmentu gry przyniósł niezłą sytuację Górnikowi Zabrze.

40'
Podniósł chorągiewkę sędzia liniowy. Igor Angulo zawiedziony.

39'
Kamil Zapolnik musiał skorzystać z pomocy sztabu medycznego.

37'
Adam Marciniak ponownie dał się oszukać obrońcom Górnika. Ofsajd.

36'
Szymon Żurkowski dość błyskotliwie wypracował sobie przestrzeń do oddania strzału. Cel został zrealizowany, jednakże już finalna część akcji nie została wykonana perfekcyjnie. Piłka poleciała w trybuny.

34'
żółta kartka Szymon Matuszek otrzymał zasłużoną żółtą kartkę.

33'
W samym centrum boiska, Szymon Matuszek popisał się ogromnie okrutnym wślizgiem na nogę przeciwnika.

32'
Goooooooooool! Dani Suarez wyśmienicie wyskoczył do lecącej piłki i pewnym zagraniem głową zaskoczył goalkeepera Arki! Futbolówka poleciała w lewy, dolny róg bramki!

30'
Pavel Steinbors asekuracyjnie odbił na korner nieprzyjemny strzał w prawy sektor bramki.

29'
Kamil Zapolnik zareklamował zagranie piłki ręką przez Adama Marciniaka. Arbiter główny nie miał żadnych podstaw do podyktowania jedenastki.

28'
Zbyt głębokie wgranie zaprezentował Adrian Gryszkiewicz. Piłkę wyłapał Pavel Steinbors.

26'
"Arkowcom" trudno jest wyjść z jakąkolwiek akcją. Pełna dominacja ze strony gospodarzy.

25'
Bardzo wysoko do rywala starają się doskakiwać zawodnicy prowadzeni przez Marcina Brosza.

23'
żółta kartka Nabil Aankour bardzo ostro walczył łokciem o górną piłkę. Za nadmierną agresję snajper gości obejrzał żółty kartonik.

22'
Pavel Steinbors przechwycił bezpańską piłkę. W ostatnich minutach oglądaliśmy festiwal wrzutek od rzutów wolnych.

21'
Szymon Matuszek był zły na siebie, że nieudolnie trafił w piłkę głową, w bardzo dobrej sytuacji strzeleckiej! Futbolówka powędrowała tuż obok lewego słupka.

20'
Michał Nalepa zaatakował nieprzepisowo przeciwnika w pobliżu własnej szesnastki.

19'
Szybka wymiana podań w wykonaniu gospodarzy. Igor Angulo zabrał się z futbolówką, ale w odpowiedniej chwili został powstrzymany przez jednego z obrońców Arki.

17'
Obaj szkoleniowcy mają chwilę czasu na przedstawienie swoich uwag taktycznych.

16'
Dwóch graczy leży na boisku. Jankowski zderzył się z Wolniewiczem.

15'
Energiczny kwadrans zawodów w Zabrzu już przeszedł do historii.

13'
Za koszulkę pociągany był Urynowicz.

12'
Adam Marciniak wychwycony na pozycji spalonej.

11'
Bielica kapitalnie nogami zatrzymał strzał z najbliższej odległości! Jankowski złapał się za głowę, bo wiedział, że lepszej okazji może już nie mieć.

9'
Kamil Zapolnik faulował, będąc w beznadziejnym położeniu.

8'
Tomasz Musiał obsługuje system VAR w dzisiejszym spotkaniu.

6'
Luka Zarandia pokazał soczysty strzał zza pola karnego. Efektownie kopnięta futbolówka bezpiecznie minęła lewy słupek bramki.

5'
Igor Angulo został złapany na pozycji spalonej.

5'
Pavel Steinbors nie miał możliwości interweniowania w swojej strefie bramkarskiej. Rzut wolny dla drużyny przyjezdnych.

4'
Marcin Urynowicz popisał się ciekawą szarżą na lewej flance boiska. Po minięciu dwóch obrońców jednak nie dał ograć reszty bloku defensywnego Arki Gdynia.

3'
Szymon Żurkowski został odepchnięty. Rzut wolny dla zabrzańskiej ekipy.

2'
W środkowej strefie boiska regulamin złamał Igor Angulo.

1'
Arka Gdynia rozpoczęła.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego!

*'
Piłkarze pojawili się już na placu gry. Swój czas mają kibice.

*'
W ostatnim, bezpośrednim spotkaniu padł wynik 1:1.

*'
Pan Łukasz Szczech jest osobą, która wzięła na siebie odpowiedzialność za wydawanie werdyktów.

*'
Skład rezerwy Górnika Zabrze: Loska, Nowak, Ł.Wolsztyński, Liszka, Ambrosiewicz, R.Wolsztyński, Kubica.

*'
Ławka rezerwowych Arki Gdynia: Staniszewski, Socha, Danch, Sołdecki, Marcus, Młyński, Siemaszko.

*'
Starcie w Zabrzu zainauguruje punktualnie o godz. 18:00

*'
Zachęcamy Wszystkich do śledzenia wraz z Nami relacji tekstowej na żywo z meczu: Górnik Zabrze - Arka Gdynia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online