Legia Warszawa - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Remy, Hlousek - Cafu, Philipps - Kucharczyk, Szmański, Nagy - Kulenović.
Plach - Konczkowski, Sedlar, Czerwiński, Korun, Jagiełło, Felix, Hateley, Jodłowiec (12' Sokołowski), Pietrowski, Parzyszek.

Kulenović (18.)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Piast Gliwice

49'
Przepraszamy. Z przyczyn technicznych dalsza część relacji się nie odbędzie.

48'
żółta kartka Czerwiński ukarany żółtą kartką.

46'

45+4'

45+3'
Zły Sa Pinto wdarł się w sprzeczkę z Fornalikiem.

45+2'
żółta kartka Szymański ukarany żółtą kartką za symulowanie i próbę wymuszenia rzutu wolnego.

45'
Sędzia doliczył trzy minuty.

45'
Znów Majecki bez problemów interweniował po strzale z dystansu, który został przyblokowany.

41'
Okazja dla Piasta. Sprzed pola karnego uderzał Felix, tor lotu zmienił głową Sedlar, ale Majecki pewnie interweniował.

39'
Gra toczy się na połowie Legii.

35'
Kulenović uderzył nad bramką po zagraniu Szymańskiego.

34'
Piłka spadła w polu karnym pod nogi Hlouska, który z trudnej pozycji uderzył obok bramki.

31'
Philipps uderzył z dystansu, ale piłkę z pola karnego wybił obrońca.

29'
Tak prezentowała się oprawa kibiców Legii.

28'
Legia nieco się cofnęła i chce wciągnąć Piasta na swoją połowę.

24'
Okres gry w środku pola.

20'
Piast Gliwice musi więcej zaryzykować na przodzie.

18'
Gooooooooool! Legia Warszawa na prowadzeniu! Sandro Kulenović ma trafienie! Dominik Nagy posłał kosmiczne, prostopadłe podanie do klubowego kolegi, a ten, z najbliższej odległości wpakował futbolówkę do siatki.

16'
Kilku zawodników Legii minęło się z dośrodkowaniem z rzutu rożnego, który był wykonywany przez gracza Piasta. Sedlar był bliski zamknięcia całej akcji.

15'
Minął już pierwszy kwadrans zawodów w Warszawie.

13'
Źle uderzył piłkę Remy. Defensor "Wojskowych" wygrał batalię o górną futbolówkę, ale już z kolei nie miał wielkich szans na zaskoczenie bramkarza gości.

12'
Wymuszoną zmianę musiał zrealizować trener Waldemar Fornalik. Za kontuzjowanego Tomasza Jodłowca na boisko wszedł Patryk Sokołowski.

11'
Ryzykowna interwencja głową Marcina Pietrowskiego mogła się zakończyć golem samobójczym. Na jego szczęście, Plach stał w dobrym miejscu i wyłapał piłkę.

10'
Długie dośrodkowanie z rzutu wolnego na pole karne Legii Warszawa. Udało się jej obrońcom doskonale zorganizować.

9'
Tomasz Jodłowiec korzysta w tej chwili z pomocy sztabu medycznego Piasta.

7'
Jeden z rezerwowych Piasta Gliwice przygotowuje się do wejścia na płytę murawy.

6'
Obie ekipy mają świadomość, że podział punktów w dzisiejszym starciu nie da pełnej satysfakcji. Legia i Piast plasują się na wysokich lokatach w ligowej stawce.

4'
Po przeanalizowaniu sytuacji Bartosz Frankowski wznowił grę.

*'
Zespół arbitrów nie chce wznawiać gry.

3'
Sędzia główny zarządził przerwę. Stopień "zadymienia" jest zbyt wysoki.

2'
Mglisto na placu gry. Legia próbuje od samego początku narzucić swój styl gry.

1'
Start tego meczu został lekko opóźniony z powodów związanych z materiałami pirotechnicznymi.

*'

*'
Zawodników obu drużyn już możemy ujrzeć na płycie murawy.

*'
Przed każdym domowym meczem Legii musi zostać odegrany "Sen o Warszawie".

*'
Bartosz Frankowski poprowadzi starcie w stolicy Polski.

'
Rezerwowi Piasta: Szmatuła, Sokołowski, Mokwa, Byrtek, Borkala, Gojko, Stanek.

'
Rezerwowi Legii: Cierzniak, Astiz, Wieteska, Stolarski, Pasquato, Carlitos, Niezgoda.

'
Początek meczu o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online