Śląsk Wrocław - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Słowik - Broź, Pawelec, Golla, Cotra - Radecki, Tarasovs - Pich, Farshad (70' Gąska) - Piech (80' Chrapek), Robak.
Hamrol - Kovacević, Marquez (HT' Górski), Diaw - Możdżeń, Żubrowski, Petrak (HT' Jukić) - Cebula (81' Kosakiewicz), Gardawski, Pućko - Soriano.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Podział punktów w stolicy Dolnego Śląska, z przebiegu starcia, może bardziej cieszyć wrocławian, gdyż ponad pół godziny musieli grać "w dziesiątkę".

90+5'
żółta kartka Diaw ukarany kartonikiem o żółtej barwie za staranowanie Chrapka.

90+4'
żółta kartka Żółta kartka dla Chrapka za przewinienie taktyczne.

90+1'
Poprzeczka po przypadkowym odbiciu się futbolówki od Robaka! Gospodarze mogli wyjść na prowadzenie.

90'
Sześć minut doliczone do drugiej połowy.

88'
żółta kartka Kartonik żółty dla Żubrowskiego za przewinienie.

87'
Śląsk zdołał oddalić zagrożenie po tym stałym fragmencie gry.

86'
Fantastyczna parada Słowika po uderzeniu Żubrowskiego! Tylko korner dla Korony Kielce.

84'
żółta kartka Gardawski zobaczył żółtą kartkę.

83'
Strzał Soriano przeszedł obok lewego słupka.

81'
Trzecia roszada w klubie kieleckim: Kosakiewicz za Cebulę.

80'
Druga zmiana w drużynie Śląska: Chrapek w miejsce Piecha.

78'
Koroniarze cały czas w ofensywie, a wrocławianie starają się dowieźć remis do końca.

76'
3710 widzów ogląda to spotkanie na stadionie.

75'
Hamrol zatrzymał sytuacyjną główkę Tarasovsa.

72'
Tarasovs zablokował silny strzał Możdżenia. Gospodarze w odwrocie.

71'
Jukić niecelnie uderzył zza szesnastki.

70'
Pierwsza korekta w składzie miejscowych: Gąska za Farshada.

68'
Żubrowski oddalił niebezpieczeństwo po dośrodkowaniu słowackiego skrzydłowego.

67'
Rzut wolny dla gospodarzy. Dogrywać będzie Pich.

66'
Niezły, lecz i minimalnie niecelny strzał z daleka Górskiego.

64'
1:1! Gardawski wyrównał stan rywalizacji!
Dogranie ze stojącej piłki zostało zgrane do grającego z numerem 11 piłkarza, a on wślizgiem wbił futbolówkę do siatki.

63'
Gardawski sfaulowany przez Robaka na wysokości pola karnego. Kolejny w tym spotkaniu rzut wolny.

61'
Diaw niecelnie uderzył głową po rzucie rożnym.

60'
Złe dogranie Farshada - prosto w rękawice Słowika.

59'
Przewinienie na Robaku niedaleko pola karnego Korony. Stały fragment gry.

58'

56'
Zawodnicy Pawła Barylskiego za wszelką cenę nie chcą stracić korzystnego rezultatu.

54'
Trzech graczy zderzyło się w szesnastce gospodarzy - konkretnie Broź, Pawelec i Soriano.

53'
czerwona kartka Jest czerwony kartonik dla piłkarza wrocławian!

51'
Jest decyzja o wideoweryfikacji - sędzia Raczkowski idzie sam sprawdzić tę sytuację.

49'
Cotra uderzył łokciem Pućko. Sędzia pokazał lewemu defensorowi zaledwie żółty kartonik.

48'
Goście mają rzut wolny na połowie Śląska.

46'

*'
W ekipie z Kielc doszło do dwóch zmian: Górski i Jukić zastąpili na placu gry .

*'
Zawodnicy powrócili na płytę boiska.

*'
Statystyki:

*'
Wrocławski klub zasłużenie prowadzi po pierwszej części spotkania, choć kielczanie nieźle się prezentują. Po mało ciekawym początku, zawody rozkręciły po golu Picha.

45+2'
Soriano obił słupek! Gracz gości zamknął dogranie z lewej flanki bardzo dobrym strzałem głową i zabrakło doprawdy niewiele, aby Słowik musiał wyciągać piłkę z bramki.

45+1'
Korner dla Korony Kielce.

45'
Arbiter doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

43'

42'
Bomba z dystansu Brozia - golkiper "na dwa razy" zatrzymał tę próbę.

41'
VAR anulował gola! Uznano, że Piech faktycznie był na niedużym spalonym.

40'
Wciąż nie ma rozstrzygnięcia - wydaje się, że snajper gospodarzy był na niewielkim ofsajdzie.

39'
Piech trafił do siatki! Przypadkowe zgranie Kovacevicia doszło pod nogi napastnika, a on z bliska wpakował piłkę do siatki. Hamrol mimo sięgnięcia futbolówki, nie zdołał jej zatrzymać.

38'
żółta kartka Marquez z kartką w kolorze żółtym na koncie.

37'
Słabe bezpośrednie uderzenie Możdżenia - wyraźnie przestrzelił były gracz Lecha Poznań.

36'
Gra przerwana, Możdżeń faulowany przez Picha blisko linii pola karnego. Będzie okazja do strzału na bramkę.

35'
Błąd Cotry dał gościom rzut rożny.

33'
żółta kartka "Żółtko" dla Brozia za faul taktyczny na Cebuli.

32'
Dośrodkowanie z lewego rógu wprost w ręce bramkarza Śląska Wrocław.

31'
Słowik skutecznie wypiąstkował piłkę, a po chwili na raty ją wyłapał.

30'
Cebula szarżował i ostatecznie wywalczył korner.

27'
1:0! Pich pokonał golkipera po wzorcowej kontrze!
Piech uruchomił Słowaka, ten wbiegł z futbolówką w szesnastkę i potężnym uderzeniem nie dał szans Hamrolowi.

26'
Nieporozumienie między Diawem i Soriano - napastnik oczekiwał podania po ziemi, a defensor zagrał mu górną piłkę.

25'
żółta kartka Petrak zobaczył żółtą kartkę.

24'
Robak efektownie uderzył z powietrza, ale Hamrol bardzo pewnie złapał piłkę.

22'
Taktyczne przewinienie Kovacevicia - obyło się jednak bez kartki dla obrońcy przyjezdnych.

20'
Ładny rajd Robaka, doświadczony snajper nieźle dograł w pole karne, ale do jego zagrania nie doszedł ani Piech, ani Radecki.

18'
Nieco lepsze wrażenie do tej pory sprawili podopieczni Pawła Barylskiego.

16'
Główka Piecha poszybowała wysoko nad poprzeczką.

15'
Jest rzut rożny dla dwukrotnych mistrzów Polski.

14'
Rajd Farshada prawym skrzydłem nie przyniósł gospodarzom nic - nawet wznowienia od narożnika placu gry.

13'
Diaw i Soriano wspólnie zastopowali szarżującego Piecha.

12'
Do dośrodkowanej z rzutu wolnego futbolówki doskoczył Diaw. Tylko na tym się skończyło - stoper "przymierzył" kilka metrów obok prawego słupka.

10'
żółta kartka Bardzo ostry wślizg Radeckiego w nogi Marqueza. Zasłużony żółty kartonik dla gracza Śląska.

9'
Tarasovsowi zabrakło kilku centymetrów do zmieszczenia piłki w siatce po nieudanym piąstkowaniu Hamrola! Pomocnik musnął górną siatkę.

8'
Indywidualna akcja Soriano, napastnik wpadł w szesnastkę i mocno strzelił z lewej nogi. Była to jednak niecelna próba.

7'
Kielczanie nacisnęli rywala - najpierw wrzutka Możdżenia została wybita przez Pawelca, a moment później efektownie z woleja uderzył Cebula. Piłka nie odnalazła drogi do celu.

5'
Cebula nie zdołał ograć Brozia i po chwili nieprzepisowo go przewrócił.

3'
Brakuje precyzji w grze obu zespołów - widać to już od samego początku.

2'
Dogranie Piecha wyekspediowane poza boisko przez Marqueza.

1'
Rozpoczęli gospodarze.

*'
Piłkarze obydwóch drużyn wychodzą na murawę Stadionu Miejskiego we Wrocławiu.

*'
Arbitrem meczu będzie Paweł Raczkowski (Warszawa).

*'
Rezerwowi kieleckiej ekipy: Miśkiewicz, Górski, Jukić, Kosakiewicz, Arveladze, Rymaniak, Janjić.

*'
Skład przyjezdnych jest już znany.

*'
Na ławce rezerwowych miejscowych zasiądą: Wrąbel, Celeban, Chrapek, Augusto, Gąska, Łabojko, Samiec-Talar.

*'
Dwukrotny mistrz Polski zacznie zawody w powyższym zestawieniu.

*'
Sytuacja w ligowej tabeli wygląda następująco:

*'
Gospodarze w poprzedniej kolejce ulegli Lechowi Poznań 0:2, co zaowocowało zmianą na stanowisku trenera. Pracę stracił Tadeusz Pawłowski, zastąpił go, do końca rundy jesiennej, dotychczasowy asystent - Paweł Barylski.

*'
Choć obydwa zespoły nie są w swojej optymalnej dyspozycji, to faworytem na papierze wydają się goście. Koroniarze, w przypadku pokonania wrocławian, mogą zrównać się punktami z będącą na podium Jagiellonią Białystok.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi o 15:30.

*'
Witamy wszystkich kibiców na naszym portalu!
Niedzielne rywalizacje w tej kolejce Lotto Ekstraklasy rozpoczną się od pojedynku pomiędzy Śląskiem Wrocław i Koroną Kielce. Zapraszamy do śledzenia tego piłkarskiego starcia na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online