Liverpool - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Manchester United
3 : 1

Alisson - Clyne, Lovren, Van Dijk, Robertson - Fabinho, Keïta (70' Shaqiri), Wijnaldum - Salah, Firmino, Sadio Mané (83' Henderson)
De Gea - Dalot (47' Fellaini), Smalling, Lindelöf, Darmian - Matic, Ander Herrera (79' Martial) - Young, Lingard (85' Mata), Rashford - Lukaku

Mecze na żywo: Liverpool - Manchester United

Dziękujemy Wszystkim odbiorcom tej relacji za wspólnie spędzony czas.

90+1'
180 sekund dłużej potrwa ten hit.

90'
Jesteśmy już w strefie doliczonego czasu gry.

88'
Przy piłce dalej utrzymują się gospodarze.

86'
Jose Mourinho dokonał już wszystkie zmiany, które mógł dzisiaj wykonać. U gospodarzy jest możliwość realizacji jeszcze jednej korekty.

85'
Juan Mata za Jesse Lingarda.

83'
Sadio Mane napracował się w tych zawodach. Senegalskiego snajpera zastąpił Jordan Henderson.

82'
David De Gea wyciągnął sygnalizowane zagranie w sam środek swojej bramki.

80'
Goooooooool! "SHAQIRI SHOW!" Szwajcarski pomocnik zaskoczył goalkeepera, poprzez znakomity strzał zza linii pola karnego! Futbolówka odbiła się jeszcze od rywala i wpadła przy lewym słupku bramki.

79'
Ander Herrera otrzymał podziękowania za swój dzisiejszy występ. Anthony Martial ma pomóc Manchesterowi w odrobieniu strat.

78'
Matić popełnił podręcznikowy faul taktyczny w środkowej strefie boiska.

77'
Piłkarze z Liverpool'u chcą "dobić" dzisiejszego rywala. Mają świadomość, że najmniejszy błąd może kosztować ich utratę kompletu punktów.

75'
Ewidentnie na trybuny poleciała piłka. Rashford źle złożył się do uderzenia z pobliża pola karnego dzisiejszego oponenta.

74'
Holender Wijnaldum zabawił się z rywalami, swobodnie wypracowując sobie miejsce do uderzenia z okolic 20 metra. Płaskie zagranie powędrowało obok prawego słupka bramki.

72'
Goooooooool! Prawdziwe "Wejście Smoka" zaliczył Xherdan Shaqiri! Świeżo wprowadzony Szwajcar umiejętnie wpakował piłkę pod poprzeczkę bramki Manchesteru United! David De Gea robił wszystko, ale strzał okazał się precyzyjny.

71'
David De Gea wyśmienicie wybronił nieprzyjemnie uderzoną piłkę z dystansu. Wijnaldum zanotował soczystą, mocną próbę z dalszej odległości w samo centrum bramki.

70'
Zmiana w składzie gospodarzy. Xherdan Shaqiri wszedł na plac gry, Naby Keita wylądował na ławce rezerwowych.

69'
Przerwana prostopadła piłka od Lukaku w kierunku Lingarda. Owacje za swoją doskonałą interwencję otrzymał Robertson.

67'
Pozycję spaloną u napastników gości zauważył sędzia asystent. Gra musiała zostać przerwana.

67'
Alisson skutecznie wypiąstkował centrę od rzutu rożnego.

66'
Lovren genialnie ubiegł zagraniem głową zmierzającego się do strzału szczupakiem Younga.

65'
Festiwal kornerów dla Liverpool'u nie przyniósł tej ekipie dobrych sytuacji strzeleckich.

64'
Cały zespół Manchesteru United zmotywowany do bronienia dostępu do swojej bramki. Van Dijk pogroził strzałem z okolic 13 metrów.

63'
W szeregach "The Reds" nie doczekaliśmy się zmian personalnych.

61'
Gospodarze nie boją się podejmować starania zza pola karnego. Festiwal prób z dystansu. Przed chwilą, nieszczęśliwie swych sił próbował Van Dijk.

60'
Rośnie przewaga graczy trenera Jurgena Kloppa.

59'
Lovren kopnął futbolówkę na trybuny swojego stadionu. Obrońca podszedł do własnego strzału z dystansu bardzo optymistycznie.

57'
Najwyżsi piłkarze znajdowali się pod bramką Manchesteru. Najlepiej do piłki wyszedł Smalling.

56'
Rzut rożny. Stoperowi United udało się powstrzymać uderzenie z dystansu, które wykonał Clyne.

55'
Ciągnięty za koszulkę ewidentnie był Clyne.

53'
Mocno niefortunnie na murawę padł Eric Bailly. Manchester United będzie zmuszony do gry w osłabieniu, przez najbliższe minuty.

52'
David De Gea instynktownie zatrzymał kąśliwe uderzenie Firmino! Jeden z jego kolegów ruszył do jak najszybszej dobitki, lecz wybitną interwencją wślizgiem błysnął Ashley Young.

51'
Fabinho przedłużył głową dośrodkowanie od rzutu wolnego. Futbolówkę z własnej szesnastki oddalili obrońcy Manchesteru United.

49'
Mohammed Salah został przewrócony przez rywala na wysokości pola karnego "Czerwonych Diabłów".

48'
Salah zablokowany. Egipcjanin próbował z pół obrotu zaskoczyć bramkarza Manchesteru United.

47'
Jose Mourinho dokonał pierwszej zmiany. Marouane Fellaini za Diego Dalota.

46'
II połowa gry!

Arbiter Martin Atkinson zaprosił piłkarzy na przerwę.

45+1'
Sadio Mane przyłapany na pozycji spalonej.

45+1'
Doliczony czas do I połowy - 2 minuty.

45'
Rykoszet. Lindelof doskonale zatrzymał mocną próbę od Fabinho. Sporo miejsca pozostawili mu defensorzy Manchesteru United.

44'
14:3 - statystyka oddanych uderzeń.

42'
Alisson skutecznie wyłapał piłkę. Statystkę celnych strzałów swojej drużyny poprawił Ander Herrera. Zagranie posłane w miejsce, gdzie stał bramkarz Liverpool'u.

40'
Nieźle ustawił się blok defensywny Manchesteru, przy rzucie wolnym dla gospodarzy. Robertson zrealizował kolejną nieudaną wrzutką.

39'
żółta kartka Żółty kartonik na koncie piłkarza Manchesteru United. Konkretnie - Romelu Lukaku. Dosyć agresywne wejście wślizgiem.

37'
Przewinienie w ofensywie w wykonaniu Dalota dostrzegł blisko ustawiony arbiter liniowy. Sędzia główny również był przekonany o złamaniu przepisów.

36'
Sadio Mane zebrał brawa od publiczności na stadionie, jednakże zagranie w jego wykonaniu, okazało się być mocno przewidywalne. Pewna interwencja goalkeepera United.

34'
Dla Lingarda było to 2. trafienie w tym sezonie ligowym. Jest to ważne trafienie dla jego kolegów i kibiców.

33'
Goooooooool! Remis! Nieoczekiwany obrót spraw! Lingard wykorzystał wielki błąd Alissona, który odbił przed siebie futbolówkę! Napastnik szybko rozeznał się w sytuacji i wpakował piłkę do pustej bramki.

31'

29'
Zawodnicy "The Special One" nie mają wiele z gry. Liverpool umiejętnie tłamsi jakiekolwiek próby ofensywne gości.

28'
Robertson znów zrealizował stały fragment gry! Lovren znalazł się w szesnastce przeciwnika, ale jego silny strzał poleciał tuż obok prawego słupka bramki.

27'
żółta kartka Żółta kartka dla Lindelofa. Obrońca zahaczył o nogę biegnącego z piłką przeciwnika.

25'
Gooooooool! 1:0! Sadio Mane zdobył bramkę, która ucieszyła jego kibiców! Senegalczyk przepięknie przyjął sobie piłkę na klatkę piersiową, po czym z największą mocą przymierzył na bramkę Manchesteru United!

24'
Ashley Young wykonał zdecydowany wślizg. Sędzia Atkinson uznał, że wszystko działo się w sportowych ramach.

23'
Na trybunach siedzi m.in. Sir Alex Ferguson, były menedżer Manchester United.

22'
Środkowa strefa boiska opanowana przez gospodarzy.

21'
Za krótko rozegrany korner. Daleko od swojej szesnastki piłkę wybił najbliżej ustawiony defensor United.

20'
Kolejny korner dla "The Reds". Dośrodkowanie Robertsona zostało zablokowane przez plecy przeciwnika.

19'
Wysoki pressing realizują gracze gospodarzy. Każde wyższe podejście kończy się złym rozegraniem piłki przez zawodników Manchesteru United.

17'
68% - 32%. Wielka przewaga w posiadaniu piłki.

16'
Roberto Firmino nie przestraszył się dużej odległości od bramki i zdecydował się na mocne huknięcie. Brawa za odwagę, ale futbolówka poleciała wyraźnie nad poprzeczką bramki. De Gea miał pełną kontrolę nad sytuacją.

14'
Na trybunę piłkę z dalszej odległości od bramki ulokował Fabinho. Sytuacja do kompletnego zapomnienia.

13'
Wijnaldum wykonał korner z prawego skrzydła. Piłkę przeciął umiejętnie jeden z przeciwników.

12'
Dominacja ze strony Liverpool'u. Trudne chwile przeżywają podopieczni Jose Mourinho.

10'
Centymetry! Bardzo blisko lewego słupka bramki powędrowała piłka, po kąśliwej próbie autorstwa Fabinho! W ostatniej chwili futbolówka odbiła się od obrońcy Manchesteru.

9'
Bardzo dobre tempo gry na Anfield! Zanosi się na multum okazji bramkowych.

7'
David De Gea błysnął wielkim refleksem na linii bramkowej! Goalkeeper wypiąstkował w doskonałym stylu silny strzał Sadio Mane!

6'
Wijnaldum najwyżej wyskoczył ze wszystkich graczy do wrzutki z rzutu rożnego. Uderzenie piłki głową powędrowało wyraźnie nad poprzeczką.

5'
Zbyt mocno rzut wolny wybił Robertson. Błąd komunikacyjny wkradł się w linię defensywną United i Matić zagrał piłkę na korner.

4'
Kolejna pozycja spalona zawodników ekipy przyjezdnych. Romelu Lukaku zagrał nieprzepisowo w polu karnym przeciwnika.

3'
Rzut rożny nie powiódł się zawodnikom Jurgena Kloppa.

2'
Korner dla "The Reds". Lindelof skutecznie powstrzymał uderzenie, które zza pola karnego oddał Firmino.

1'
Sędzia liniowy zasygnalizował ofsajd u napastnika Manchesteru United.

*'

*'
Piłkarze opuścili już klubowy tunel.

*'
Zanosi się również na starcie dwóch wybitnych szkoleniowców.

*'
Martin Atkinson - ten arbiter będzie miał zaszczyt prowadzenia szlagieru angielskich rozgrywek.

*'
Ławka rezerwowa Liverpool'u: Lallana, Camacho, Sturridge, Shaqiri, Henderson, Moreno, Mignolet.

*'
Obsada rezerwowa Manchesteru United: Romero, Bailly, Pogba, Mata, Martial, Valencia, Fellaini.

*'
Nadchodzące starcie jest bezapelacyjnym hitem 17. kolejki Premier League. Liverpool może dzisiaj wskoczyć na 1. miejsce, ale do zrealizowania tego celu, potrzebna jest wygrana z "Czerwonymi Diabłami".

*'
Zawody na Anfield Road rozpoczną się o godz. 17:00

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji na żywo z meczu: Liverpool - Manchester United.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online