Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
0 : 6

Kudła - Heinloth (76' Kumor), Jędrych, Cichocki, Polczak, Mraz - Babiarz, Milewski (64' Rzonca), Vokić (61' Banasiak) - Pawłowski, Wrzesiński.
Burić (8' Putnocky) - Gumny, Janicki, Vujadinović, Kostevych - Trałka, Tiba - Makuszewski, Klupś (71' Marchwiński) - Amaral (83' Wasielewski), Gytkjaer.

*'
Dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas.

*'
Koncertowa gra podopiecznych Adama Nawałki w drugiej połowie dała im wysokie zwycięstwo. To pierwsze wyjazdowe zwycięstwo lechitów w lidze od sierpnia tego roku.

90'
Potężne uderzenie Banasiaka z rzutu wolnego przeszło obok słupka.

88'
Wasielewski niecelnie z daleka.

86'
0:6! Gol Marchwińskiego w debiucie!
Makuszewski przedarł się lewą flanką i wyłożył piłkę 16-letniemu wychowankowi Lecha, który sytuacyjnym uderzeniem pokonał Kudłę.

83'
Ostatnia zmiana w Kolejorzu: Wasielewski zajął miejsce Amarala.

82'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym obejrzał Gumny.

81'
Nic nie wychodzi beniaminkowi w ofensywie.

79'
0:5! Amaral po raz drugi!
Portugalczyk otrzymał dokładne podanie od Makuszewskiego i technicznym strzałem z linii pola karnego zdobył bramkę.

76'
Trzecia zmiana w ekipie z Sosnowca: Kumor za Heinlotha.

75'
Dogranie z narożnika wylądowało w rękach Kudły.

74'
Jest korner dla lechitów.

71'
Druga zmiana w Lechu Poznań: na boisku debiutuje Marchwiński, z placu gry zszedł Klupś.

70'
żółta kartka Wrzesiński zobaczył żółty kartonik.

68'
Celne uderzenie Rzoncy zza szesnastki. Zabrakło mocy w tej próbie, aby Putnocky'ego zmusić do wysiłku.

65'
Kolejna znakomita interwencja golkipera Zagłębia! Tym razem sparował techniczną próbę Makuszewskiego.

64'
Kudła zatrzymuje strzał Amarala, który zmierzał do bramki! Mogło być już 0:5.

64'
Roszada w drużynie miejscowych: Rzonca w miejsce Vokicia.

62'
Pawłowski jest chyba najlepszym piłkarzem gospodarzy w tym meczu. Były gracz Lecha Poznań zabawił się ze stoperami i uderzył, jak się później okazało, niecelnie.

61'
Korekta w składzie Zagłębia Sosnowiec: Banasiak za Vokicia.

60'
Poznaniacy w pełni kontrolują boiskowe wydarzenia.

58'
0:4! Amaral daje Lechowi czwartego gola!
Gumny uruchomił Klupsia, ten podał do portugalskiego gracza, który plasowanym uderzeniem umieścił piłkę w siatce.

56'
Kolejorz zażegnał zagrożenie poprzez wyekspediowanie futbolówki.

55'
Rzut rożny dla sosnowiczan.

54'
Gospodarze nie potrafią stworzyć akcji w drugiej części spotkania, która zaskoczyłaby defensywy gości.

52'
Efektowna szarża Pawłowskiego zakończyła się niecelnym uderzeniem z pola karnego.

50'
0:3! Klupś wykończył wrzutkę Gytkjaera!
Duński snajper precyzyjnie dorzucił piłkę na lewą nogę młodego skrzydłowego, który nie miał prawa spudłować z tak bliskiej odległości.

49'
Defensywa sosnowiczan oddaliła zagrożenie po dograniu Kostevycha.

48'
Gumny zdobył korner dla swojej drużyny.

47'
Putnocky ze stoickim spokojem wyłapał centrę Mraza.

46'

*'
Gracze ponownie są na płycie boiska.

*'

*'
Zagłębie gra, Lech strzela - tak można podsumować pierwszą część meczu.

Przerwa.

45+4'
Koszmarny błąd Janickiego omal nie dał gospodarzom gola kontaktowego! Były gracz Lechii Gdańsk zagrał pod nogi Wrzesińskiego, ten minął Putnocky'ego, ale nie zdołał zmieścić piłki w siatce - ta odbiła się od słupka.

45+3'
Trałka powstrzymał wślizgiem Mraza w polu karnym, lewy obrońca domagał się "jedenastki", ale arbiter od razu pokazał, że nie ma takiej możliwości.

45'
Pięć minut doliczone przez sędziego.

43'
Piłkarska jakość jest po stronie Wielkopolan, to właśnie przesądza o rezultacie.

41'
0:2! Gytkjaer podwyższa prowadzenie przyjezdnych!
Doskonałe dośrodkowanie Gumnego na głowę Duńczyka, który idealnie złożył się do strzału i nie dał szans bramkarzowi.

39'
Ewidentne przewinienie Klupsia na Babiarzu w polu karnym sosnowieckiego zespołu.

37'
żółta kartka Żółtą kartkę pokazał arbiter Polczakowi - stoper popełnił faul taktyczny na Gytkjaerze.

36'
Obyło się bez jakiegokolwiek zagrożenia pod bramką miejscowych.

35'
Jeszcze jeden korner dla poznaniaków.

34'
Interwencja Heinlotha daje gościom wznowienie gry od narożnika boiska.

33'
Przewinienie w ofensywie Wrzesińskiego na Vujadinoviciu.

32'
Babiarz uderzył z dystansu ponad poprzeczką.

30'
Fatalne podanie Tiby z pierwszej piłki. Portugalski pomocnik szukał zagraniem Makuszewskiego, ale posłał futbolówkę do Kudły.

29'

27'
Gracze trenera Nawałki nie dopuścili do niebezpieczeństwa po tym stałym fragmencie gry.

26'
Vujadinović wybił futbolówkę na rzut rożny.

25'
Lechici, na dobrą sprawę, objęli prowadzenie po pierwszej akcji, która stworzyła niebezpieczeństwo pod polem karnym gospodarzy.

23'
Jest to pierwsze trafienie tego piłkarza w zespole ze stolicy Wielkopolski.

22'
0:1! Kapitalny gol Gumnego!
Prawy obrońca bez zastanowienia huknął z dystansu po wybiciu jednego z defensorów Zagłębia. Futbolówka prosto wpadła w lewy dolny róg bramki Kudły.

20'
Wrzutka Klupsia z prawej flanki przejęta przez defensorów beniaminka.

18'
Amaral leży na murawie po kontakcie z Milewskim. Arbiter nie odgwizdał przewinienia.

17'
Dośrodkowanie Kostevycha wprost w ręce Kudły.

16'
Klupś zdobył rzut rożny dla Kolejorza.

15'
Miejscowi prezentują się znacznie lepiej niż poznaniacy.

13'
Pozycja spalona Wrzesińskiego przy podaniu z głębi pola.

12'
Piękne podanie Pawłowskiego do Babiarza, środkowy pomocnik dograł pod nogi Wrzesińskiego, a ten uderzył obok słupka.

10'
Na spalonym znalazł się Mraz.

8'
Słowacki bramkarz pojawił się na placu gry.

7'
Matus Putnocky już szykuje się do wejścia na boisko.

6'

5'
Golkiper odniósł w tamtej sytuacji kontuzję. Najpewniej będzie konieczna zmiana.

3'
Nieprawdopodobne zamieszanie w szesnastce gości, po którym od straty gola uchronił Burić! Najpierw Bośniak zatrzymał strzał Wrzesińskiego, potem odbił bombę z dystansu Heinlotha, a później wybronił dobitkę Pawłowskiego.

2'
Janicki wyekspediował futbolówkę do dośrodkowaniu z narożnika.

1'
Już pierwszy korner dla gospodarzy, Tiba wybił piłkę po centrze Wrzesińskiego.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego.

*'
Obie ekipy są już na placu gry.

*'
W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi zespołami wysoko wygrali Wielkopolanie. Kolejorz pokonał wtedy Zagłębie aż 4:0.

*'
Rola arbitra przypadła Tomaszowi Kwiatkowskiemu.

*'
Rezerwowi: Perdijić, Kokoszka, Rzonca, Udovicić, Mello, Banasiak, Kumor.

*'
Zestawienie gospodarzy zostało zaprezentowane.

*'
Ławka rezerwowych poznaniaków: Putnocky, Tomasik, Goutas, Rogne, Wasielewski, Marchwiński, Tomczyk.

*'
Znamy skład przyjezdnych z Wielkopolski.

*'
Beniaminek z Sosnowca jest, mówiąc delikatnie, daleko od swojej optymalnej formy. Ta ekipa w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyła zaledwie jeden punkt.

*'
Były szkoleniowiec reprezentacji Polski nie miał idealnego wejścia w nowy zespół. Kolejorz w pierwszym starciu pod jego wodzą przegrał z Cracovią 0:1. W następnej serii gier było już lepiej i jego podopieczni pokonali wrocławski Śląsk 2:0.

*'
Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 18.

*'
Dzień dobry, Państwu!
Do Sosnowca przyjeżdża siedmiokrotny mistrz Polski z Poznania. Miejscowe Zagłębie zmierzy się z drużyną Adama Nawałki. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online