Miedź Legnica - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Miedź Legnica
0 : 0

Kanibołocki - Bartczak, Osyra, Miljković, Fernandez (78' Santana), Purzycki, Zieliński, Ojaama, Forsell, Camara (73' Pikk), Szczepaniak.
Kuciak - Nunes, Nalepa, Augustym, Mladenović - Łukasik, Kubacki - Wolski (60' Sobiech), Makowski (90+2' Fila), Haraslin (75' Arak) - Paixao.

Fernandez (57.) żółta kartka
Bartczak (59.) żółta kartka
Purzycki (77.) żółta kartka
Łukasik (83.) żółta kartka

Mecze na żywo: Miedź Legnica - Lechia Gdańsk

90+5'

90+2'
Fila zastąpił Makowskiego.

90'
Kolejna piłka meczowa Zielińskiego. Dobrze przyjął piłkę w polu karnym, ale uderzył za lekko. Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

89'
Santana uderzył nad bramką.

87'
Groźnie! Strzał Ojaamy został zablokowany, a dobitka Zielińskiego przeleciała nad bramką. Mogło być 1:0 dla Miedzi.

83'
żółta kartka Łukasik ukarany żółtą kartkę. Nie zagra w następnym meczu.

81'
Paixao głową uderzył prosto w Kanibołockiego.

78'
Santana zastąpił Fernandeza.

78'
Niecelnie z woleja uderzał Augustyn.

77'
żółta kartka Purzycki ukarany żółtą kartką.

75'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nad bramką uderzał Arak.

75'
Arak zastąpił Haraslina.

75'
Haraslin oddał groźny strzał z linii pola karnego Piłka kozłowała przed bramkarzem, ale ten zdołał ją odbić na rzut rożny.

73'
Pikk zastąpił Camarę.

68'
Jak to nie wpadło?! Haraslin z dwóch metrów uderzył nad bramką! To powinien być gol!

65'
Niecelny strzał głową jednego z piłkarzy Miedzi.

63'
Ależ bliski szczęścia był Paixao. Pomylił się nieznacznie po strzale głową.

60'
Sobiech zastąpił Wolskiego.

59'
żółta kartka Żółtą kartką ukarany Bartczak.

57'
żółta kartka Fernandez ukarany żółtą kartką za faul na Wolskim.

55'
Kolejny znakomity strzał Forsella z rzutu wolnego. Kuciak odbił piłkę, ale nie trafiła ona do żądnego z piłkarzy Miedzi, który mógłby dobić strzał.

49'
Forsell kapitalnie huknął z rzutu wolnego z ponad 30 metrów i z trudem interweniował Kuciak. Po chwili obok bramki uderzał jeszcze Ojaama.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

44'
Augustyn uderzył z dystansu wysoko nad bramką.

41'
Dośrodkowanie do Szczepaniaka, ale w ostatniej chwili piłkę wybił Augustyn.

39'
Okres lekkiej przewagi Miedzi.

36'
Miedź czasami przedostaje się pod pole karne Lechii, ale brakuje precyzji.

31'
Wolski stanął przed idealną szansą na zdobycia gola, ale za długo szukał pozycji do oddania strzału i nic z tego nie wyszło.

26'
Groźnie pod bramką Miedzi. Najpierw dobrze interweniował Kanibołocki, a po chwili nad poprzeczką dobijał Łukasik.

22'
Posiadanie piłki: 50% - 50%.

18'
Szansa dla Lechii. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska lekki strzał oddał Nalepa i bez problemów interweniował Kanibołocki.

13'
Wolski sprzed pola karnego uderzył płasko i niecelnie.

10'
Szczepaniak ruszył prawą stroną, dośrodkował w pole karne, ale Ojaama nie trafił głową w piłkę.

9'
Dobry okres gry MIedzi.

8'
Było bardzo groźnie pod bramką Lechii, ale w ostatniej chwili piłkę wybił Łukasik.

6'
Wolski ładnie obrócił się w polu karnym, ale uderzył obok bramki.

4'
Lechia zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce. Gra toczy się na połowie rywala.

1'
Już w pierwszej minucie Lechia mogła wyjść na prowadzenie, ale Kanibołocki zdołał obronić strzał Paixao.

1'

'

'
Rezerwowi Miedzi: Sapela, Łobodziński, Garguła, Santana, Pikk, Cruz, Piątkowski.

'
Rezerwowi Lechii: Alomerobić, Vitoria, Lipski, Fila, Michalak, Arak, Sobiech.

'
Tak prezentuje się tabela Lotto Ekstraklasy na ten moment.

'
Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Miedź Legnica - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online