Bayern Monachium - RB Lipsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
RB Lipsk
1 : 0

Neuer; Kimmich, Suele, Hummels, Alaba; Thiago, Goretzka; Gnabry (28' Ribery), Mueller (90' Martinez), Coman (61' Sanches); Lewandowski.
Gulacsi; Klostermann, Konate, Upamecano, Halstenberg; Demme, Kampl, Laimer, Bruma (81' Ilsanker); Werner, Poulsen (88' Augustin).

Mecze na żywo: Bayern Monachium - RB Lipsk

90+4'
Koniec meczu. Bayern pokonał RB Lipsk 1:0 i zmniejszył stratę do Borussii do sześciu punktów.

90+2'
żółta kartkaczerwona kartka Sanches również wyrzucony z boiska za odepchnięcie Ilsankera. Błąd sędziego, bo to Ribery bardziej odpychał rywala.

90+1'
czerwona kartka Czerwona kartka dla Ilsankera za brzydki faul na Thiago.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Martinez zastąpił Muellera.

88'
Augustin zastąpił Poulsena.

85'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego tuż obok słupka uderzał Poulsen.

83'
Goool! Sanches uderzył z pola karnego, ale bramkarz zdołał je obronić. Obrońcy wybili piłkę pod nogi Ribery'ego, który nawinął dwóch obrońców i płaskim strzałem pokonał bramkarza! 1:0 dla Bayernu!

81'
Ilsanker zastąpił Brumę.

79'
żółta kartka Sanches ukarany żółtą kartką.

79'
Powinno być 1:0. Mueller dośrodkował do Lewandowskiego, ten zgrał piłkę do Kimmicha, którego strzał głową z czterech metrów kapitalnie odbił Gulacsi.

78'
Po niepewnej interwencji bramkarza piłka spadła pod nogi Sule, który uderzył nad bramką.

73'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska nogę dostawił Mueller, ale uderzył obok bramki.

69'
Mecz stoi na niskim poziomie. Brakuje groźnych sytuacji.

66'
Niecelnie sprzed pola karnego uderzał Sanches.

64'
żółta kartka Laimer ukarany żółtą kartką.

61'
Sanches zastąpił Comana.

56'
Ładna akcja Bayernu. Coman zagrał wzdłuż bramki, ale Lewandowski nie dostawił nogi.

51'
RB Lipsk dłużej utrzymuje się przy piłce.

48'
Mocny strzał Wernera przeleciał nad bramką.

46'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45'
Sędzia doliczył jedną minutę.

43'
Brakuje precyzji jednym i drugim w okolicach pola karnego.

37'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową w poprzeczkę uderzył Upamecano! Po chwili dobitka sprzed pola karnego była niecelna. Sporo szczęścia miał teraz Bayern.

36'
Klostermann dobrze zagrywał wzdłuż bramki, ale obrońcy zdołali wybić piłkę na rzut rożny.

31'
Bruma długo czekał z oddaniem strzału z 17 metrów i uderzył za lekko. PIłkę wybił obrońca.

30'
NIe jest to ciekawe widowisko. Jak na razie doczekaliśmy się tylko jednego dobrej okazji niewykorzystanej przez Roberta Lewandowskiego.

28'
RIbery zastąpił Gnabry'ego.

27'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ kontuzji doznał Gnabry. Konieczna będzie zmiana.

25'
Nielceny strzał z dystansu Hummelsa.

24'
Powinno być 1:0! Lewandowski znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jego uderzenie lekko trącił bramkarz, piłka trafiła w słupek, potem przeleciała wzdłuż bramki i wyszła na rzut rożny.

22'
Dobry strzał z siedemnastu metrów oddał Bruma, ale pewnie interweniował Neuer.

19'
Wciąż nie doczekaliśmy się groźnych sytuacji.

16'
żółta kartka Demme ukarany żółtą kartką.

14'
Rzut rożny dla Bayernu. Nic z tego...

11'
Lepiej prezentuje się teraz RB Lipsk.

10'
Rzut rożny dla RB Lipsk. Dobrze interweniowali obrońcy.

9'
Ładna akcja gości, ale jeden z zawodników był na spalonym.

8'
Okres gry w środku pola.

4'
Kimmich dośrodkował z rzutu wolnego, ale RB Lipsk zdołał się wybronić.

2'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Hummels. To nie było groźne.

1'
Gnabry przedarł się prawą stroną boiska i wywalczył rzut rożny.

1'

'
Piłkarze są już na boisku.

'
Bayern zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli i ma 30 punktów. RB Lipsk z dwoma oczkami mniej jest na pozycji czwartej. Bayern wygrał trzy ostatnie mecze w Bundeslidze i może zmniejszyć stratę do Borussii Dortmund do sześciu punktów. Wczoraj przegrała ona sensacyjnie z Fortuną Dusseldorf.

'
Początek meczu o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - RB Lipsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online