Korona Kielce - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Korona Kielce - Wisła Kraków

93'
Ja dziękuje i zapraszam na kolejne relacje.

92'
Wygrana Korony staje się faktem która zdobywa cenne 3 pkt!

91'
Dośrodkowanie Garguły ląduje w rękawicach Cerniauskasa.

89'
Sędzia dolicza 3 minuty.

87'
Przy piłce Wisła jednak Korona umiejętnie się broni.

85'
Korona !!!!!!!!!!! 3-2!!!!!!! akcja na skraju pola karnego , piłka dogrywana jest na 5 metr gdzie wbiega Kapo i pokonuje Buchalika

82'
Sarki wpada w pola karne, przekłada sobie piłkę ale obrońca w odpowiedniej porze wybija piłkę.

80'
Ostatnie 10 minut zapowiada się fascynująco.

78'
Kolejny samobój ! Po dośrodkowaniu piłki w pola karne Korony Dejmek stara się wybić piłkę jednak robi to tak nie fortunie że pakuje piłkę do swojej bramki

78'
GOOOOOOOOL 2-2

75'
Ale sytuacja dla Wisły , Stilic trafia w bramkarza do dobitki dochodzi Brożek , wydaje się że będzie bramka jednak zawodnik Korony jest świetnie ustawiony na linii z bramkarzem i blokuje piłkę ciałem.

74'
Piłka ląduje w siatce jednak zawodnik Korony Piotr Malarczyk strzele z woleja na spalonym.

73'
Burliga wyprostowanymi nogami wchodzi w zawodnika Korony a sędzia się nie waha i daje mu czerwoną kartkę

73'
czerwona dla Burligi!

71'
Głowacki ostrym wejście fauluje Jovanović , może się cieszyć że nie został ukarany kartką.

70'
Rzut rożny , do piłki podchodzi Stilić ale zagrywa wprost pod nogi obrońcy.

67'
Pojawia się Garguła za Stępińskiego.

66'
Kontra Korony ale Głowacki wybija za linię boczną.

64'
Guerrier schodzi a pojawia się Sarki.

63'
Czy Wiśle uda się po raz kolejny odrobić bramkę i wyjść jeszcze na prowadzenie?

61'
Akcja na jeden kontakt do piłki dochodzi gracz korony który stara się dograć po ziemi w pole karne jednak Guzmics pakuje wślizgiem piłkę do własnej bramki.

61'
2-1 GOOOOOOOOOL

59'
Maciej Sadlok podstawia nogę Golańskiemu za co otrzymuje żółtą kartę.

57'
Kapo przy rzucie rożnym , wyprzedza obrońce , wydaje się że jest to idealna piłka by zdobyć bramkę, jednak francuz strzela obok słupka

56'
Piłka w polu karnym zostaje wyłożona Janocie jednak ten przenosi piłkę wysoko nad poprzeczką.

55'
Po rzucie rożnym najwyżej wyskakuje Burliga który pewnym strzałem pokonuje bramkarza

55'
GOOOOOOOOL 1-1 Burlgika

53'
Kapo stara się okiwać Guzmics ale pewnie przejmuje piłkę obrońca.

52'
Świetna ostra centra Sadloka do piłki wyskakuje Guzmics i uderza nad bramką.

51'
Janota prowadzi piłkę środkiem pola oddaje strzał z 20 metrów,jednak Buchalik bez problemów rzuca się i łapię piłkę.

49'
Stępiński stara się dograć płasko w pole karne jednak nie udaje mu się zagranie.

48'
Boguski mija dwóch zawodników na prawym skrzydle jednak zabrakło mu boiska żeby inaczej zakończyć tą akcje.

47'
W pierwszej akcji Janota niecelnie dośrodkowuje w pole karne.

46'
W drugiej połowie nie zobaczymy Trytki który jest kontuzjowany, na boisku pojawia się Janota.

45'
Korona wychodzi z kontrą Sobolewski pędzi na bramkę , stara się dograć do Jovanovića lecz nie wiele zabrakło by ten zawodnik musnął piłkę.Tym samym kończymy 1 połowę.

44'
Sędzia dolicza 1 minutę do regulaminowych 45 .

43'
Niedokładne rozegrania piłki przez zawodników Wisły i piła ląduje w rękawicach Cerniauskas.

41'
Korona sprawia trudność Wiśle stosując wysoki pressing co wymusza błędy w rozegraniu gości.

40'
Dośrodkowanie Boguskiego na obrzeża pola karnego , tam zawodnik białej gwiazdy stara się uderzyć z woleja z pierwszej piłki jednak nieczysto trafia w piłkę i nie stwarza zagrożenia.

37'
Trytko dochodzi do piłki w polu karnym i rozciągnięty jak struna sięga piłki po czym piła trafia słupka i wychodzi za linię końcową.

36'
Kolejne groźne dośrodkowanie w pole karne ale obrońca szczupakiem wybija na rzut rożny.

34'
Stępiński stara się wejść wzdłuż linii pola karnego , jednak jego dośrodkowanie zostaje zablokowane.

33'
Strzał Petrowa z 40 metrów ! Piłka odbija się od Głowackiego i po rykoszecie wpada za kołnierz Buchalikowi.Piękna bramka jednak dopisało szczęście.

33'
GOOOOOOOOOOOOOOOOL 1-0 Petrow

31'
Korona wywalczyła rzut rożny , zobaczymy czy uda się wykorzystać stały fragment gry.

29'
Stępiński w środkowej strefie boiska faluje Golańskiego.

28'
Bogucki dośrodkowuje na głowę Guerriera jednak on przenosi piłkę nad poprzeczką.

26'
Faul na Burlidze.

25'
Goool dla Korony? Nie! Sędzia nie uznał bramki! Po dośrodkowaniu z
prawej strony boiska dobrze uderzał jeden z zawodników Korony, Buchalik
odbił piłkę i do siatki wpadkował ją Kapo. Uczynił to jednak ręką i
sędzia słusznie nie uznał trafienia. Kapo ukarany żółtą kartką.

22'
Wisła ma dużą przewagę w posiadaniu piłki, choć... na boisku tego zbytnio nie widać.

21'
Dośrodkowanie Golańskiego przeleciało tuż obok bramki.

20'
Okres lepszej gry Korony.

18'
Kapo zagrał do Trytki, ten próbował nacierać na bramkę Wisły, ale był osamotniony.

18'
Niby akcja przenosi się spod jednego pola karnego pod drugie, ale brakuje klarownych sytuacji.

16'
Dobra akcja Korony, ale będzie tylko rzut rożny.

13'
Po dośrodkowaniu Boguskiego bardzo niecelnie głową uderzał Guzmics.

11'
Jak na razie brakuje sytuacji strzeleckich.

8'
Wisła stara się przejąć przewagę, ale Korona odgryza się podopiecznym Franciszka Smudy. Jednym i drugim brakuje jednak precyzji.

5'
Korona wyprowadzała dobrą kontrę, ale źle rozegrała piłkę i nie stworzyła zagrożenia.

4'
Boguski na chwilę musi opuścić boisko po tym jak został sfaulowany przez Jovanovicia.

2'
Wisła stara narzucić się swój styl gry.

1'

0'
Mecz poprowadzi Paweł Raczkowski z Warszawy.

0'
Ławka rezerwowych Korony: Wojciech Małecki, Siergiej Pilipczuk, Michał Janota, Boliguibia Ouattara, Vanja Marković, Leandro, Siergiej Chiżniczenko.

0'
Ławka rezerwowych Wisły: Gerard Bieszczad, Łukasz Garguła, Emmanuel Sarki, Paweł Brożek, Przemysław Lech, Szymon Witek.

0'
Korona Kielce zajmuje obecnie czternaste miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów. Wisła Kraków jest czwarta i ma 24 oczka.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Korona Kielce - Wisła Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online