Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Załuska - Matynia, Malec, Walukiewicz, Stec - Podstawski, Drygas, Majewski, Kozulj (64' Kowalczyk), Delev (67' Benyamina) - Guarrotxena (89' Błanik)
Słowik - Broź, Pawelec, Golla, Kucharczyk - Pich, Augusto (38' Gąska), Łabojko, Farshad (82' Łuczak), Piech (74' Szczepan) - Robak

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław

Dziękujemy ślicznie Wszystkim odbiorcom tej relacji.

90+3'
Wielką determinację w gonieniu wyniku pokazują przyjezdni.

90+2'
Kamil Drygas wybitnym zagraniem strącił futbolówkę z głowy przeciwnika.

90'
Sędziowie zadecydowali, że ten pojedynek zostanie przedłużony o 4 minuty.

89'
Roszada w składzie popularnych "Portowców": Dawid Błanik za Ikera Guarrotxenę.

88'
Ofsajd. Radosław Murawski złamał przepisy gry.

87'
Przepychanki na murawie. Negatywne emocje udzielają się obu ekipom. Takich obrazków wolelibyśmy nie oglądać.

85'
Jakub Słowik zatrzymał wgranie z lewego skrzydła boiska.

84'
żółta kartka Żółty kartonik dla Daniela Szczepana. Okrutne wejście wślizgiem.

82'
Daniel Łuczak dał zmianę za Farshada.

81'
Iker Guarrotxena został sfaulowany w centralnym sektorze placu gry.

79'
W najlepszym wypadku Pogoń Szczecin może zakończyć rok 2018 na 4. pozycji w ligowej tabeli.

78'

76'
4212 widzów znajduje się na trybunach Stadionu Miejskiego w Szczecinie.

75'
Do końca regulaminowego czasu gry pozostał już tylko kwadrans.

74'
Daniel Szczepan wprowadzony przez trenera Pawła Barylskiego. Arkadiusz Piech znajduje się już na ławce rezerwowych.

73'
Gooooooooool! 2:1! Iker Guarrotxena uszczęśliwił kibiców Pogoni! Hiszpan znakomicie odnalazł się w polu karnym przeciwnika i dobił piłkę, która odbiła się od prawego słupka.

71'
Wrocławianie bronią się. Pogoń robi wszystko, aby prowadzić w tych zawodach.

70'
Tomasz Podstawski pokazał kapitalny strzał z pół woleja, zza linii szesnastki! Piłka poleciała minimalnie nad poprzeczką bramki Jakuba Słowika.

68'
Goooooooool! 1:1! Kamil Drygas doprowadził do wyrównania stanu meczu! Piekielnie mocne uderzenie z dwunastego metra w lewy sektor bramki!

67'
Spas Delev opuścił plac gry. Soufian Benyamina dostał kolejną szansę na pokazanie swoich umiejętności piłkarskich.

65'
4:10 - statystyka ilości zrealizowanych fauli.

64'
Trener Pogoni postanowił pozostawić Spasa Deleva na płycie placu gry. Zvonimir Kozulj zastąpiony przez Sebastiana Kowalczyka.

63'
Kamil Drygas zmarnował sytuację, która powinna dać Pogoni wyrównanie wyniku! Bez żadnego krycia, presji, pomocnik kropnął wysoko nad poprzeczką.

61'
Spas Delev jest tym zawodnikiem Pogoni, który w najbliższych minutach meczu zejdzie z placu gry.

60'
Spas Delev spudłował z pierwszej piłki, w bardzo bliskiej odległości od bramki przeciwnika. Bułgarski gwiazdor miał czego żałować.

59'
Gospodarze mają bardzo wyraźną przewagę.

57'
Jakub Słowik groźnie dla siebie wypruł futbolówkę, po uderzeniu Ikera Guarrtotxen'y.! Goalkeepera "Wojskowych" umiejętnie zabezpieczyli jego koledzy z bloku obronnego.

56'
Jakub Słowik zainterweniował "na notę". Spas Delev ciekawie przymierzył z głębi szesnastki. Piłkę posłał w prawy, dolny sektor bramki Śląska Wrocław.

55'
Jakub Słowik bardzo nieroztropnie zachował się w swojej strefie. Nieudolny chwyt piłki mógł kosztować wiele. Na jego szczęście, obrońcy Śląska Wrocław w porę zaasekurowali całą sytuację.

54'
Tomasz Podstawski został ofiarą przewinienia taktycznego w środkowej strefie boiska.

53'
żółta kartka Robert Pich wykonał ogromnie ryzykowny wślizg w nogę rywala.

51'
Zvonimir Kozulj nadał futbolówce interesującą rotację, po strzale z dystansu. Piłka minęła prawy słupek bramki Słowika, który efektownie się rzucił.

50'
Radosław Majewski kopnął piłkę wprost w rękawice Jakuba Słowika. Można odnotować kolejną celną próbę od rzutu wolnego.

48'
Faul. Na Hubercie Matynii zostało zrealizowane przewinie w pobliżu pola karnego wrocławskiego klubu.

47'
W czasie przerwy nie doszło do żadnych zmian w składach.

46'
II połowa tego meczu!

Arbiter Jarosław Przybył oznajmił Wszystkich, że I połowa meczu dobiegła końca.

45+2'
Goooooool! W wybornym stylu na wolne pole został wyprowadzony Marcin Robak! Snajper, genialnym strzałem, płaskim, ulokował futbolówkę w lewym, dolnym rogu bramki.

45'
Sędzia dorzucił dodatkowe dwie minuty.

45'
żółta kartka Żółte kartki za niesportowe zachowania otrzymali: Zvonimir Kozulj oraz Farshad.

44'
Arkadiusz Piech zmarnował wyborną okazję na zdobycie gola! Napastnik Śląska Wrocław wyszedł na wolne pole i w kulminacyjnej części akcji kopnął tuż obok prawego słupka bramki.

43'
Łukasz Załuska wyśmienicie przypilnował bliższy słupek! Kąśliwy strzał Marcina Robaka leciał w prawy, dolny róg bramki. Znakomita interwencja!

42'
Sędzia liniowy wskazał pozycję spaloną zawodnika Pogoni Szczecin. Spas Delev nie mógł uwierzyć.

41'
Dobre dośrodkowanie z prawej flanki boiska pokazał Łukasz Broź. Bliski dojścia do futbolówki był Marcin Robak.

40'
Zbliżamy się do końca I części gry. Trzeba przyznać, że obie drużyny nie dostarczyły swoim kibicom wielu piłkarskich wrażeń.

38'
Uraz okazał się poważniejszy, niż przewidywano na początku. Damian Gąska zmienił Augusto.

37'
Kolejny ofsajd w tym meczu. Kamil Drygas był wychylony za linię defensywną Śląska Wrocław.

36'
Jakub Słowik kapitalnie wyłapał piłkę, którą głową zagrał Tomasz Podstawski. Pomocnik starał się przelobować goalkeepera.

34'
74% - 75%. Procent celnych podań.

33'
Robert Pich katastrofalnie przestrzelił z 20 metra od bramki. Piłka trafiła na jedną z trybun stadionu w Szczecinie.

31'
Augusto dość mocno utyka. Śląsk przez moment w osłabionym składzie personalnym.

30'
Augusto niefortunnie upadł na murawę. Sztab medyczny wrocławskiej ekipie zameldował się na płycie boiska.

29'
Zatrzymana wrzutka z lewego skrzydła w wykonaniu Spasa Deleva.

27'
Radosław Majewski przyłapany na ofsajdzie. Sędzia asystent nie miał większych wątpliwości.

26'

24'
Sztab fizjoterapeutów Pogoni pomaga jednemu z zawodnikowi. Chodzi konkretnie o Spasa Deleva.

22'
Efektowną przewrotkę zaprezentował Sebastian Walukiewicz. Stoper Pogoni miał wyborny pomysł, ale blisko ustawiony przeciwnik, świetnie go przyblokował.

21'
Korner dla "Portowców". Ciekawą akcję indywidualną na lewej flance boiska przeprowadził Iker Guarrotxena.

19'
Łukasz Załuska przejął ważne zagranie. Bardzo interesujące podanie poleciało w kierunku Marcina Robaka.

18'
żółta kartka Łukasz Broź został ukarany żółtą kartką. Bardzo zdecydowane wejście w nogę przeciwnika.

17'
Śląsk Wrocław podszedł do delikatniejszych starań w grze w ofensywie.

15'
Łukasz Broź podjął decyzję, aby uderzyć zza pola karnego. Dwóch defensorów gospodarzy kapitalnie zablokowali piłkę.

14'
Coraz bardziej kombinacyjnie futbolówką na połowie przeciwnika operują zawodnicy Pogoni Szczecin.

12'
Marcin Robak został dostrzeżony przez arbitra liniowego na pozycji spalonej.

11'
Łukasz Załuską głową przeciął prostopadłe zagranie w kierunku Marcina Robaka.

9'
Zvonimir Kozulj wykonywał rzut wolny. Bezpośredni strzał został świetnie zatrzymany przez mur, stworzony przez piłkarzy "Wojskowych".

8'
Kamil Drygas upomniany przez sędziego. Pomocnik za szybko chciał zainaugurować rzut wolny blisko pola karnego rywala.

7'
Radosław Majewski próbował prostopadłym, górnym zagraniem uruchomić napastnika Pogoni. Podanie przechwycił Jakub Słowik.

5'
Kucharczyk dośrodkowywał z lewego skrzydła boiska. Walukiewicz skutecznie przerwał tor lotu futbolówki.

4'
Arbiter główny puścił grę dalej.

3'
Gracze Pogoni reklamują złamanie reguł gry w wykonaniu Jakuba Słowika. Chodziło o złapanie futbolówki przez niego, po podaniu od kolegi z drużyny.

2'
Pierwszy strzał w tym spotkaniu ligowym. Radosław Majewski przedarł się z piłką i oddał soczyste uderzenie zza pola karnego. Futbolówka powędrowała daleko od lewego słupka bramki.

1'
Zawodnicy wrocławskiego klubu rozpoczęli!

*'

*'
Na placu gry widzimy już piłkarzy obu ekip.

*'
Ostatni, bezpośredni bój ligowy zakończył się bezbramkowym remisem.

*'
Jarosław Przybył - ten Pan poprowadzi spotkanie, które zacznie się za niespełna godzinę.

*'
Spójrzmy, jak układa się ligowa stawka.

*'
Pojedynek zainauguruje 20. kolejkę LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/19. Jest to ostatnia seria gier przed przerwą zimową.

*'
Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania: Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław.
Początek starcia w Szczecinie o godz. 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online