Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
2 : 3

Kudła - Heinloth, Polczak, Cichocki, Mraz - Milewski (90+7' Jędrych), Babiarz (69' Vokić) - Wrzesiński, Udovicić, Pawłowski - Sanogo (80' Banasiak).
Majecki - Stolarski (HT' Kulenović), Remy, Wieteska, Hlousek - Kucharczyk, Martins (90+4' Astiz), Cafu, Szymański, Nagy - Carlitos (83' Niezgoda).

*'
Warszawianie odwrócili negatywny rezultat, co daje im, przynajmniej do meczu gdańskiej Lechii, pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Zagłębie natomiast, chcąc nie chcąc, zrobiło kolejny krok do powrotu do I ligi.

90+7'
Trzecia zmiana w drużynie Zagłębia: Jędrych zastąpił Milewskiego.

90+6'
Rozpaczliwe ataki sosnowiczan nie przynoszą jakiegokolwiek skutku.

90+4'
Ostatnia zmiana w Legii Warszawa: Astiz zajął miejsce Martinsa.

90+3'
żółta kartka Banasiak za faul taktyczny ukarany żółtą kartką.

90'
Dziesięć minut doliczone do regulaminowego czasu gry.

88'
2:3! Kulenović daje chyba wygraną gościom!
Kucharczyk dograł prosto na głowę Chorwata, który uprzedził Kudłę i wpakował piłkę do siatki.

86'
Vokić z dystansu, spokojnie interweniował Majecki.

84'
2:2! Hlousek dobił uderzenie Martinsa z rzutu wolnego!
Portugalczyk trafił w słupek, a czeski defensor skorzystał bierności graczy przeciwnika i wyrównał stan meczu.

83'
Zmiana w Legii Warszawa: Niezgoda za Carlitosa.

82'
Obrońcy szczęśliwie zablokowali sytuacyjne uderzenie Martinsa.

80'
Druga korekta w składzie Zagłębia Sosnowiec: Banasiak w miejsce Sanogo.

78'
Przewinienie Sanogo na prawym skrzydle w ofensywie.

77'
W końcu arbiter zarządził wznowienie gry.

75'
Gra wciąż nie została wznowiona.

73'

71'
Kibice odpalili materiały pirotechniczne. Gra została na moment wstrzymana.

69'
Roszada w klubie z Sosnowca: Vokić za Babiarza.

67'
Strzał Wrzesińskiego z ostrego kąta trafił w boczną siatkę.

66'
Niecelna główka Remy'ego.

65'
Korner dla warszawian.

63'
Nieprawdopodobna obrona Kudły po uderzeniu Martinsa z bliskiej odległości! Bramkarz uchronił Zagłębie od straty wyrównującej bramki.

62'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym obejrzał Kulenović.

61'
Wieteska uratował gości od niemal pewnej straty trzeciego gola! Defensor wślizgiem zblokował podanie do nieobstawionego w polu karnym Sanogo.

60'
Kulenović szarżował, jednak w końcowej fazie zablokowali go stoperzy rywala.

59'
Na niewielkim ofsajdzie został złapany Pawłowski.

57'
Rykoszet od Remy'ego po uderzeniu Wrzesińskiego spowodował, że futbolówka przeszła nad bramką.

54'
Mraz staranowany przez Wieteskę. Lewy defensor jest w tej chwili opatrywany przez sztab medyczny.

53'
Bez zagrożenia po tym rzucie wolnym. Beniaminek zdołał wyekspediować futbolówkę.

52'
Obyło się bez zagrożenia, ale moment później Nagy został nieprzepisowo zatrzymany przez Babiarza. Stały fragment w pobliżu pola karnego gospodarzy.

51'
Wznowienie gry od narożnika boiska dla gości z Warszawy.

50'
Niebywałe rzeczy dzieją się w pierwszych minutach drugiej części zawodów. Oby tylko piłkarze na tym nie poprzestali.

48'
2:1 dla Zagłębia! Samobójcze trafienie Carlitosa!
Hiszpan skierował piłkę do swojej siatki po dobrej wrzutce Udovicicia.

48'
Zdobywca bramki teraz sfaulował Pawłowskiego na wysokości szesnastki przyjezdnych.

47'
1:1! Remy doprowadził do remisu!
Francuz najwyżej wyskoczył do dośrodkowania Martinsa z rzutu wolnego i celną główką nie dał szans Kudle.

46'

*'
Pierwsza korekta w składzie gości: Kulenović zastąpił Stolarskiego.

*'
Zawodnicy powrócili na murawę.

*'

*'
Dużo dzieje się na placu gry w Sosnowcu. Na razie gospodarze mają bardzo korzystny rezultat. Legioniści, jeśli mocno nie poprawią się, to mogą mieć spory kłopot ze zdobyciem kompletu punktów.

Przerwa.

45+2'
Wieteska! Środkowy defensor uwolnił się spod opieki Polczaka i doszedł do główki. Były gracz Górnika Zabrze minimalnie przestrzelił.

45+1'
Kucharczyk zdobył rzut rożny.

45'
Dwie minuty doliczone przez arbitra.

42'
żółta kartka Nagy zobaczył żółty kartonik.

42'
Ładny drybling Sanogo, napastnik chwilę później zupełnie zepsuł dośrodkowanie.

41'
Obrońcy zablokowali strzał Szymańskiego.

39'
Nieudane piąstkowanie Kudły nie zostało wykorzystane przez Cafu. Piłkarz Legii po raz kolejny w tym spotkaniu źle trafił w futbolówkę.

38'
Legioniści wywalczyli korner.

37'
Snajper gospodarzy teraz źle uderzył piłkę z obrębu szesnastki! Gdyby zrobił to lepiej, to być może wynik uległby zmianie.

35'
Bardzo, bardzo nieudany strzał zza pola karnego w wykonaniu Sanogo.

34'
Błąd Hlouska i zgranie futbolówki przez Sanogo stworzyło Wrzesińskiemu okazję na uderzenie. Majecki popisał się jednak świetną paradą przy bombie, jaką odpalił skrzydłowy.

31'
Niezłe przyjęcie piłki przez Carlitosa po precyzyjnej centrze Nagya, ale tylko na tym skończyła się piłkarska jakość. Późniejszy lob Hiszpana był już słaby.

29'
Miejscowi nie mają zamiaru za wszelką cenę atakować. Zapewne pamiętają, jak to się dla nich skończyło w poprzedniej serii gier.

28'
Strzał Carlitosa prosto w mur.

27'
Rzut wolny dla graczy trenera Sa Pinto. Będzie okazja do bezpośredniej próby.

26'
Tragikomicznym uderzeniem "popisał się" Cafu. Portugalski pomocnik mocniej kopnął murawę aniżeli piłkę i ta opuściła boisko.

25'
Interwencja Kudły po groźnym strzale Szymańskiego! Rzut rożny.

24'
Pawłowski niedokładnie zagrywał, przez co kontratak gospodarzy zakończył się niepowodzeniem.

23'
Warszawianom brakuje konkretnego pomysłu na rozerwanie defensywy przeciwnika.

22'
Cichocki nie pozwolił Carlitosowi na opanowanie górnego podania z głębi pola.

20'
Teraz inicjatywę przejął sosnowiecki zespół.

18'
Nie było przekroczenia przepisów - gra wznowiona, nie ma "jedenastki".

17'
Sędzia Złotek udaje się do kamery, aby dokonać wideoweryfikacji tamtej sytuacji.

16'
Piłkarze Zagłębia protestują - uważają, że Remy zagrał piłkę ręką w polu karnym po podaniu Pawłowskiego.

14'
Niecelnie i nieczysto kopnął dorzuconą piłkę Remy.

13'
Golkiper gospodarzy ratuje od straty bramki swój zespół! Bliski trafienia do własnej siatki był Polczak. Jest korner.

12'
Beniaminek pokazuje dzisiaj podobną jakość, jak w pierwszej części meczu poprzedniej kolejki z Lechem Poznań. W odróżnieniu od tamtej rywalizacji, tutaj zdołali zdobyć gola.

10'
Carlitos posłał efektowny strzał z linii szesnastki. Futbolówka poszybowała jednak nad poprzeczką.

8'
1:0! Polczak pokonał Majeckiego!
Stoper wykorzystał spore zamieszanie po dograniu z rzutu wolnego i szczęśliwą główką otworzył wynik meczu.

7'
Podcięty Wrzesiński na wysokości pola karnego mistrzów Polski. Stały fragment gry dla gospodarzy.

6'
Na spalonym złapany Sanogo.

5'
Fatalne uderzenie Szymańskiego z dystansu. Próba wychowanka gości nie zmierzała nawet w pobliże bramki Kudły.

4'
Remy z dużą łatwością wygrał pojedynek fizyczny z Wrzesińskim i ten drugi popełnił faul w ofensywie.

2'
Od pierwszych minut lepiej prezentują się legioniści.

1'
Rozpoczęli sosnowiczanie.

*'
Gracze powoli wychodzą na plac gry. Pozostała niewielka chwila do pierwszego gwizdka sędziego.

*'
Rola arbitra przypadła Mariuszowi Złotkowi z Gorzyc.

*'
Rezerwowi miejscowych: Perdijić, Kokoszka, Jędrych, Mello, Banasiak, Vokić, Kumor.

*'
Skład Zagłębia został zaprezentowany.

*'
Ławka rezerwowych Legii: Cierzniak, Philipps, Pasquato, Niezgoda, Hamalainen, Astiz, Kulenović.

*'
Znamy zestawienie gości.

*'
Przyjezdni mogą dziś wykonać ważny dla nich cel - przezimować przerwę na fotelu lidera. Muszą zostać spełnione jednak dwa warunki - podopieczni Ricardo Sa Pinto muszą wygrać zbliżające się zawody oraz liczyć na porażkę Lechii Gdańsk.

*'
Gospodarze z kolei zajmują ostatnie miejsce w tabeli i w poprzedniej serii gier przegrali aż 0:6 z Lechem Poznań. Na chwilę obecną mało prawdopodobne wydaje się ich pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w przyszłym sezonie.

*'
Faworyt tego starcia może być tylko jeden - to legioniści. Warszawianie w ostatnich czterech ligowych kolejkach zdobyli dziesięć punktów.

*'
Mecz przyjaźni ma planowo rozpocząć się o 20:30.

*'
Witamy Państwa!
Do beniaminka z Sosnowca przyjeżdża mistrz Polski. Zapraszamy do śledzenia spotkania na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online