Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Plach - Konczkowski, Sedlar, Hateley, Korun - Dziczek, Felix (73' Badia), Valencia, Jodłowiec, Pietrowski (36' Mokwa) - Papadopulos (80' Parzyszek)
Sandomierski - Burliga, Runje, Mitrović, Bodvarsson - Romanchuk, Frankowski (66' Novikovas), Pospisil, Kwiecień (70' Poletanović), Guilherme - Świderski (82' Sheridan)

Koniec spotkania w Gliwicach!

90+3'
Piast chce zgarnąć pełną pulę. Z perspektywy wydarzeń na placu gry, to oni bardziej zasługują na wygraną.

90+2'
Martin Pospisil w niewłaściwy sposób trafił w futbolówkę. Nieudolnie oddany strzał zza szesnastki.

90'
Arbiter doliczył 3 minuty.

89'
Gerard Badia zły na stan murawy! Hiszpan źle kopnął piłkę, która tuż przed strzałem skoczyła! Bardzo dobra sytuacja strzelecka została zaprzepaszczona.

88'
Ivan Runje znów w polu karnym przeciwnika. Stoper chciał przejąć dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry. Tym razem centra była za wysoka.

87'
Cillian Sheridan pokonany przez Frantiska Placha! Goalkeeper Piasta idealnie zainterweniował nogami! Spontaniczna robinsonada w bardzo słabej sytuacji!

85'
Kolejna poprzeczka! Piotr Parzyszek najwyżej wyszedł do centry z rzutu rożnego! Masa szczęścia przy zawodnikach Ireneusza Mamrota.

83'
Ależ sytuacja! Petarda przez wielkie "P"! Kirkeskov posłał bombowe uderzenie z rzutu wolnego! Grzegorz Sandomierski mógł mówić o wielkiej uldze, bo piłka trafiła w poprzeczkę!

82'
Karol Świderski już poza grą. Cillian Sheridan wszedł na płytę boiska.

80'
Wymiana napastników Piasta Gliwice. Piotr Parzyszek za Michala Papadopulosa.

79'
Joel Valencia przepięknym dryblingiem minął jednego z obrońców! Skrzydłowy Piasta, będąc w głębi szesnastki, zdecydował się na mocny strzał! Dobra interwencja wślizgiem Ivana Runje zatrzymała zagrożenie.

78'
Ivan Runje nieudolnie złożył się do strzału głową. Szkoda tej okazji, bo dośrodkowanie z rzutu wolnego było bardzo dobre.

77'
Guilherme zbyt mocno odchylił się przy strzale zza linii pola karnego. Piłka poszybowała na jedną z trybun.

75'
3132 widzów na Stadionie Miejskim w Gliwicach.

74'
Coraz większą przewagę na płycie murawy ma Piast Gliwice. Zbyt wielki minimalizm może sporo kosztować ekipę Jagiellonii Białystok.

73'
Gerard Badia przywitany brawami przez kibiców. Jorge Felix wylądował na ławce rezerwowych.

71'
Frantisek Plach skutecznie zatrzymał sygnalizowane zagranie od Łukasza Burligi. Coś ruszyło w ofensywie u piłkarzy przyjezdnych.

70'
Kolejna roszada personalna w tych zawodach. Marko Poletanović dał zmianę za Bartosza Kwietnia.

68'
Jagiellonia mocno się cofnęła. Piast ma okazje skarcić swojego dzisiejszego przeciwnika.

67'
Grzegorz Sandomierski błyskotliwie wyciągnął nieprzyjemne uderzenie w prawy, dolny róg bramki! Joel Valencia chciał powiększyć swój status bramkowy.

66'
Arvydas Novikovas wkroczył na plac gry. Zmieniony został Przemysław Frankowski.

65'
żółta kartka Bartosz Kwiecień za agresywną grę otrzymał żółty kartonik.

64'
W polu karnym Piasta Felix został poturbowany w starciu powietrznym.

63'
Wprost w bramkarza kopnął Jorge Felix! Kapitalna szansa z trzynastu metrów! To powinno zakończyć się golem na 2:1.

61'
Grzegorz Sandomierski otrzymuje wiele prezentów w postaci zbyt głębokich wrzutek.

60'
Na stadionowym zegarze wybiła godzina gry.

58'
Grzegorz Sandomierski bardzo pewnie wyszedł do centry, którą z prawego skrzydła zrealizował Tomasz Mokwa.

56'
Coraz szybciej atakują pole karne przeciwnika podopieczni trenera Waldemara Fornalika.

55'
Akcja za akcję. Piłka dynamicznie krąży od jednego pola karnego do drugiego.

53'
Bodvarsson wygrał ważny pojedynek główkowy w swojej strefie. Mokwa bardzo ładnie składał się do strzału głową.

52'
Karol Świderski zwija się z bólu. Sędzia Marciniak przywołał sztab medyczny Jagiellonii.

51'
Podczas przerwy żaden ze szkoleniowców nie podjął decyzji o dokonaniu zmian.

49'
Centralnie z linii bramkowej piłkę wybił Michal Papadopulos! Czech zatrzymał fantastyczny strzał głową w wykonaniu Tarasa Romanchuka!

48'
Grzegorz Sandomierski dobrze wyłapał nieprzyjemną centrę z prawego skrzydła boiska.

47'
Faul. Valencia nie mógł uwierzyć w to, że sędzia Marciniak odgwizdał przewinienie.

46'
II połowa meczu!

Arbiter główny zasygnalizował koniec I części gry!

45+1'
Obie strony chcą coś wykreować w tej odsłonie.

45'
Sędziowie dorzucili dodatkowe dwie minuty.

44'
żółta kartka Żółta kartka dla Tarasa Romanchuka. Defensywny Pomocnik "Jagi" celowo zatrzymał akcję ofensywną rywali.

42'
Zawodnik Jagiellonii Białystok otrzymał jedynie reprymendę słowną od Szymona Marciniaka.

41'
Przemysław Frankowski zachował się zbyt brutalnie w walce o piłkę w pobliżu pola karnego przeciwnika.

39'
Karol Świderski przyuważony na pozycji spalonej. Gwizdek sędziego.

38'
Popularne "Piastunki" dzisiaj udowodniły, że wystarczy im kilka podań, by stworzyć realne zagrożenie pod bramką Grzegorza Sandomierskiego.

36'
Kłopoty z mięśniami uniemożliwiły Marcinowi Pietrowskiemu dalszą grę w dzisiejszym starciu. Awizowany Tomasz Mokwa w jego miejsce.

35'
Tomasz Mokwa przygotowuje się do wejścia na płytę boiska.

34'
Zapowiada się na wymuszoną korektę w szeregach gospodarzy. Problemy ze zdrowiem zasygnalizował Marcin Pietrowski.

33'
Bardzo krótko trwała radość graczy Piasta Gliwice, po zdobyciu bramki. Kirkeskov, który urwał się defensywie Jagiellonii, w momencie podania był na pozycji spalonej.

31'
Wyrównany bój oglądamy w Gliwicach.

29'
Sędzia liniowy wskazał pozycję spaloną Jorge Felixa.

28'
Martin Konczkowski za mocno wrzucił futbolówkę. Michal Papadopulos, mimo braku krycia ze strony rywali, nie miał prawa dojść do lecącej piłki.

27'

25'
Wślizg pomógł Plachowi, który musiałby interweniować przy strzale z głębi pola karnego! Martin Pospisil zgrabnie urwał się obrońcom Piasta Gliwice.

24'
Mitrović był blisko tego, aby zagraniem głową uprzedzić skaczącego Papadopulosa. Czech trochę wyżej wyskoczył, ale swojego kolegę z bloku defensywnego zaasekurował Kwiecień.

22'
Gooooooool! Szybkie wyrównanie wyniku! Karol Świderski wykorzystał chaotyczną grę obrońców Piasta! Płaski strzał z najbliższej odległości od bramki powędrował w prawym sektorze bramki.

21'
Z minuty na minutę dzisiejsze zawody nabierają coraz większej dynamiki.

19'
Michal Papadopulos mocno starał się podwyższyć wynik tego meczu. Czeski napastnik doszedł do wrzutki z rzutu wolnego, ale piłka uderzona głową, powędrowała nad poprzeczką.

18'
Taras Romanchuk końcówkami palców bardzo nieudolnie wykończyć świetnie zbudowaną kontrę. Zamiast bezpośredniego strzału, reprezentant Polski chciał jeszcze podawać.

17'
Jagiellonia powinna się rozbudzić po straconej bramce. Przy aktualnym wyniku Piast strąca ją z najniższego poziomu podium.

15'
Gooooooool! Przepiękny strzał bezpośrednio od rzutu wolnego wykonał Thomas Hateley! Futbolówka poleciała w lewe okienko bramki Jagiellonii!

14'
Podopieczni Waldemara Fornalika starają się coś wypracować poprzez atak pozycyjny.

12'
Na wysoki pressing na połowie przeciwnika zdecydowali się wicemistrzowie Polski.

11'
Przewinienie blisko linii bocznej popełnił Przemysław Frankowski.

9'
Pierwsze dziewięć minut tego pojedynku przyniosło jedną celną próbę.

8'
Ivan Runje bardzo wysoko wyskoczył do wrzutki z prawej flanki boiska. Sygnalizowany strzał głową został skutecznie wyłapany przez Placha.

7'
Joel Valencia złapany został na bardzo pokaźnym ofsajdzie.

5'
Zablokowana centra przez Koruna. Defensor Piasta ponownie uchronił swoją drużynę przed wielkim zagrożeniem.

3'
Guilherme dośrodkował piłkę z lewego skrzydła boiska. Bardzo udaną interwencję głową w swojej szesnastce wykonał Korun.

1'
Jagiellonia zainaugurowała dzisiejsze zawody.

*'

*'
Wspomniana minuta ciszy.

*'

*'
Ławka rezerwowych Piasta: Szmatuła, Jagiełło, Parzyszek, Sokołowski, Badia, Mokwa, Byrtek.

*'
Dzisiejsze zawody zostaną poprzedzone minutą ciszy, poświęconą ofiarom katastrofy górniczej w Karwinie.

*'
Sędzią głównym będzie Pan Szymon Marciniak.

*'
Ławka rezerwowych Jagiellonii: Kelemen, Novikovas, Savković, Sheridan, Poletanović, Łapiński, Klimala.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w piątek o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online