Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 0

Kuciak - Mladenović, Augustyn, Nalepa, Nunes - Kubicki, Makowski, Wolski (66' Michalak), Haraslin (84' Egy), Paixao - Sobiech (72' Arak)
Loska - Gryszkiewicz, Bochniewicz, Koj, Wolniewicz - Żurkowski, Matuszek (86' Ryczkowski), Jimenez, Zapolnik (69' Ł.Wolsztyński) - Angulo, Urynowicz (46' Ambrosiewicz)

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za udział w tej relacji.

Lechia Gdańsk przerwę zimową spędzi w roli lidera ligowej tabeli. Zawodnicy tej drużyny mają aktualnie 42 oczka i strącili z 1.miejsce Legię Warszawa, która ma trzy punkty mniej.
Górnik Zabrze w strefie spadkowej. Marcin Brosz ma spory materiał do przemyśleń i analiz.

Arbiter zakończył starcie w Gdańsku!

90+3'
Piłkarze Lechii czekają na końcowy gwizdek arbitra. Górnik atakuje, ale nie ma dzisiaj piłkarskiej jakości.

90+2'
Nad poprzeczką pofrunęła futbolówką, którą solidnie kropnął Łukasz Wolsztyński. Górnik Zabrze ambitnie dąży do zdobycia "gola honorowego".

90+1'
Rozpoczął się czas doliczony. Wynosi on trzy minuty.

90'
Dusan Kuciak wykorzystał swoje warunki fizyczne. Dobra interwencja Słowaka przy wrzutce z rzutu rożnego.

89'
Jesteśmy ciekawi, o ile minut sędzia główny wydłuży ten pojedynek w Gdańsku.

88'
Flavio Paixao ofiarnie przyjął na siebie strzał od rzutu wolnego.

87'
Igor Angulo trafił prosto w mur.

86'
Adam Ryczkowski dał zmianę za Szymona Matuszka. To ostatnia roszada w tym meczu.

85'

84'
18-letni Egy pojawił się na boisku. Lucas Haraslin otrzymał brawa za swój udział.

83'
Do wejścia na murawę przygotowywany jest Egy.

81'
Pomimo słabego wyniku, Górnik dalej próbuje poprawić nastroje swoich sympatyków.

79'
Szymon Matuszek udanym zagraniem głową zatrzymał dogranie z prawego skrzydła boiska.

78'
Gra została wznowiona!

*'
Sędzia główny nakazał piłkarzom wejść na plac gry.

78'
Materiały pirotechniczne poszły w ruch. Przerwa.

76'
żółta kartka Szymon Matuszek ukarany żółtą kartką. Faul taktyczny, poprzez zagranie łokciem.

75'
Wystartował ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry. Smutne miny zawodników zabrzan.

74'
Gooooooool! Flavio Paixao podwyższył swój dorobek strzelecki w tym sezonie ligowym! Portugalski gwiazdor Lechii Gdańsk najlepiej odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym rywala. Dobry skok do piłki.

72'
Jakub Arak wprowadzony na boisko przez Piotra Stokowca. Mecz z golem Artura Sobiecha.

71'
Igor Angulo zmarnował świetną okazję strzelecką. Hiszpan niewłaściwie jednak trafił w piłkę lewą nogą. Futbolówka poszybowała obok światła bramki.

70'
Spokojne tempo gry.

69'
Łukasz Wolsztyński zastąpił Kamila Zapolnika. Druga zmiana autorstwa Marcina Brosza.

68'
Zabrzanie chcą złapać kontakt ze swoim rywalem. Jednakże, bardzo mało wychodzi w ofensywie.

66'
Rafał Wolski opuścił plac gry. Strzelec bramki na 2:0 został zmieniony przez Konrada Michalaka.

65'
Uraz zasygnalizował bramkarz Lechii Gdańsk, Dusan Kuciak. Problemy z kolanem.

63'
Przygotowywana jest korekta w składzie gdańskiego klubu.

62'
Górnik ruszył do śmielszych ataków na pole karne Lechii.

60'
Za Nami już godzina gry w Gdańsku. Miejscowy zespół ma kontrolę na boisku.

59'
Trener Marcin Brosz rozmawia ze swoimi współpracownikami ze sztabu szkoleniowego. Możliwe są kolejne roszady taktyczne w zestawieniu przyjezdnych.

58'
Piotr Stokowiec dalej ufa zawodnikom, którzy rozpoczęli ten mecz. Ciężko u gospodarzy wskazać jakieś mankamenty.

56'
Gooooooool! Podwyższenie wyniku w Gdańsku! Lewą nogę gola na 3:0 zdobył Filip Mladenović! Górnicy są kompletnie pogubieni na placu gry.

55'
W składzie Górnika Zabrze doszło do zmiany. Maciej Ambrosiewicz w miejsce Marcina Urynowicza.

53'
Dusan Kuciak otrzymał pierwszą okazję do popełnienia poważniejszej interwencji. Słowak wyciągnął piłkę, po dobrym zagraniu głową.

52'
Goooooool! Rafał Wolski w objęciach kolegów z drużyny! Ofensywny pomocnik zaskoczył Tomasza Loskę, poprzez chirurgiczny, płaski strzał w lewy, dolny róg bramki.

50'
Czysty wślizg wykonał Maciej Ambrosiewicz. Udało się przepisowo zatrzymać akcję ofensywną "Biało - Zielonych".

49'
Pozycję spaloną u Flavio Paixao wychwycił sędzia asystent.

48'
Wykonanie rzutu wolnego nie wyszło dobrze piłkarzom Lechii Gdańsk. Zagrożenie od bramki Tomasza Loski zostało idealnie zneutralizowane.

47'
żółta kartka Żółta kartka dla Wolniewicza. Okrutny faul na Haraslinie.

46'
Czas na II połowę!

Panel statystyk I części gry od portalu EkstrStats.

Pan Bartosz Frankowski zasygnalizował koniec I odsłony dzisiejszego widowiska.

45'
Sędzia dorzucił jedną minutę do czasu gry I połowy.

44'
Wrzutka ze stałego fragmentu gry nie zaskoczyła bloku defensywnego Lechii Gdańsk. Piłka wybita została daleko od szesnastki.

43'
Będzie rzut wolny dla Górnika Zabrze. Odległość dobra na bezpośredni strzał lub dogranie.

41'
Bez konceptu na grę w ataku zawodnicy prowadzeni przez Marcina Brosza.

40'
Michał Koj po profesorsku ograł szarżującego Lucasa Haraslina. Skrzydłowy Lechii powinien decydować się na uderzenie zza pola karnego.

38'
żółta kartka Pierwsza kara indywidualna w tym spotkaniu ligowym. Rafał Wolski rażąco naruszył przepisy gry na boisku.

37'
Gospodarze oddali trochę pola swoim przeciwnikom.

36'

34'
Kamil Zapolnik miał idealną okazję na wyrównanie rezultatu w meczu w Gdańsku. Napastnik minimalnie niecelnie uderzył futbolówkę. Ta posłana z bliskiej odległości od bramki poleciała obok lewego słupka.

33'
Krótko rozegrany rzut rożny przez przyjezdnych. Obrona Lechii w porę się we wszystkim zorientowała.

31'
Flavio Paixao zbyt egoistycznie zachował się w polu karnym Górnika. Dogranie do blisko ustawionego Artura Sobiecha byłoby dużo lepszą alternatywą.

29'
Ręką futbolówkę zagrał Marcin Urynowicz. Arbiter dostrzegł przewinienie.

28'
Bardzo nieodpowiedzialnie zachowują się obrońcy gości. Zbyt wielka nonszalancja w pobliżu własnej szesnastki.

26'
Michał Nalepa subtelnie podciął uciekającego z piłką rywala.

25'
Nerwowo w szeregach defensywy Górnika Zabrze.

24'
Przewinienie w ofensywie pokazał Marcin Urynowicz. Łapanie przeciwnika za koszulkę.

22'
Zabrakło odpowiedniego ułożenia się do strzału Szymonowi Matuszkowi. Korner nie przyniósł zagrożenia pod bramką Dusana Kuciaka.

21'
Jesus Jimenez siłowo próbował wywalczyć sobie miejsce w polu karnym. Będzie rzut rożny.

19'
63% posiadania piłki przy graczach Lechii Gdańsk. 37% u podopiecznych Marcina Brosza.

17'
Górnik musi spróbować trochę odważniej zagrać w ofensywie. Nie ma już teraz czego bronić.

16'
Sędzia główny zatwierdził legalność zdobycia bramki przez Artura Sobiecha.

14'
Sytuacja przy golu na 1:0 jest analizowana przez arbitrów, którzy pracują przy systemie VAR.

13'
Gooooooool! Wielka radość w Gdańsku! Artur Sobiech wpakował futbolówkę do bramki Tomasza Loski, z najbliższej odległości, dobijając wyśmienity strzał Lucasa Haraslina.

12'
Dla zabrzańskiej drużyny dzisiejsze zawody są kapitalną okazją na opuszczenie strefy spadkowej. Do zrealizowania tego planu niezbędna jest wygrana z Lechią.

10'
Podopieczni Piotra Stokowca wyraźnie dominują na boisku. Stawiają na akcje skrzydłami.

9'
Filip Mladenović stanął przed wyśmienitą szansę na otwarcie wyniku w dzisiejszym spotkaniu. Świetne zagranie na obieg. Akcja zakończyła się koszmarnym strzałem w trybuny.

8'
Deszczowo w Gdańsku. Warunki na placu gry powinny motywować obie ekipy do podejmowania prób z dystansu. Futbolówka może splatać figle bramkarzom.

6'
Rafał Wolski powstrzymany wyśmienicie przez Szymona Matuszka. Ofiarna interwencja w stu procentach się opłaciła.

5'
Piłkarze gdańskiej drużyny starają się dyktować warunki gry na swojej murawie.

4'
Ostatnia ligowa batalia pomiędzy tymi klubami przyniosła wyjazdową wygraną Lechii Gdańsk (2:0).

2'
Haraslin chciał wypracować pierwszą akcję Sobiechowi. Kapitalne dośrodkowanie z lewej flanki zostało w ostatniej chwili obrońca Górnika

1'
W centrum boiska dostrzeżono faul. Przewrócony został Rafał Wolski.

*'

*'
Przed pierwszym gwizdkiem sędziego nastąpi minuta ciszy.

*'

*'
W przypadku zgarnięcia jakichkolwiek punktów Lechia Gdańsk wskoczy na fotel lidera ligowej tabeli. Podopieczni Piotra Stokowca mają aktualnie 39 punktów.

*'
Ławka rezerwowych Górnika Zabrze: Bielica, Nowak, Ł.Wolsztyński, Liszka, Michalski, Ambrosiewicz, Ryczkowski.

*'
Bartosz Frankowski poprowadzi nadchodzące spotkanie w Gdańsku.

*'
Ławka rezerwowych Lechii Gdańsk: Alomerović, Vitoria, Fila, Lipski, Vikri, Michalak, Arak.

*'

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji na żywo z meczu 20. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze.
Początek spotkania - godz. 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online