Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Eintracht Frankfurt
0 : 3

Trapp - Salcedo, Falette, N'Dicka - Da Costa, Fernandes (70' N. Muller), Willems, Kostić - Gacinović (43' de Guzman), Haller, Jović.
Neuer - Rafinha, Sule, Boateng, Alaba - Martinez, Kimmich, Alcantara - T. Muller (90' Shabani), Ribery (90' Coman) - Lewandowski (90' Wagner).

*'
Zasłużone zwycięstwo gości. Monachijczycy byli lepsi praktycznie w każdym aspekcie gry.

90'
Trzy minuty dłużej potrwa druga połowa.

90'
Potrójna zmiana w Bayernie Monachium: z boiska zeszli Ribery, Muller oraz Lewandowski, zastąpili ich Coman, Shabani i Wagner.

88'
0:3! Przepiękny centrostrzał Rafinhi!
Boczny obrońca szukał dośrodkowaniem Lewandowskiego, a sam przerzucił golkipera! Rywalizacja w tych zawodach definitywnie została zakończona.

83'
Mistrz Niemiec praktycznie nie dopuszcza do zagrożenia pod własną bramką.

81'
Rafinha potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Przerwa w grze.

79'
0:2! Ribery po raz drugi!
Francuski skrzydłowy rozegrał dwójkową akcję z Kimmichem i precyzyjnym, ale i szczęśliwym uderzeniem, po którym piłka odbiła się jeszcze od słupka, pokonał Trappa.

77'
Nieudaną główką "popisał się" Haller. Do niskiej jakości zagrania przyczyniła się też asekuracja Sulego.

76'
żółta kartka "Żółtko" dla Alaby.

75'
Monachijska drużyna jest o kwadrans od zmniejszenia straty do prowadzącej w tabeli Borussii Dortmund.

73'
Niedokładne zagranie Thomasa Mullera, który szybkim odegraniem chciał wyłożyć futbolówkę Ribery'emu. To mu się jednak nie udało.

71'
Potężna bomba Jovicia z ostrego kąta trafiła tylko w boczną siatkę.

70'
Druga roszada w Eintrachcie: Nicolai Muller za Fernandesa.

68'
Bawarczycy sygnalizują zagranie ręką jednego z zawodników frankfurtczyków! Arbiter nie decyduje się na podyktowanie rzutu karnego.

67'
"Lewy" nie sięgnął dogranej futbolówki. Przeszkodzili mu w tym obrońcy przeciwnika.

66'
żółta kartka de Guzman zobaczył kartonik w kolorze żółtym.

64'
Ribery usiadł na murawie. Nie będzie jednak konieczna pomoc sztabu medycznego.

63'
Willems zatrzymał dryblującego Ribery'ego.

62'
Muller wyraźnie przestrzelił po dograniu z boku boiska.

61'
Da Costa nie wykorzystał świetnej okazji do wyrównania! Gdyby gracz Eintrachtu lepiej ustawił się przy tej centrze, to być może golkiper gości musiałby wyjmować futbolówkę z siatki.

60'
Po główce Mullera piłka wychodzi poza obręb boiska. Jest korner.

59'
Gospodarze zyskali rzut wolny niedaleko pola karnego Bayernu.

58'
Jović nie doskoczył do dośrodkowania z prawego skrzydła Willemsa.

55'
Nieudana szarża Ribery'ego. Francuza zdołali zastopować obrońcy.

54'
Martinez nieźle zgrał dogranie Lewandowskiego, ale do futbolówki nie zdążył Muller.

52'
Lewandowski złym przyjęciem piłki zaprzepaścił szansę na podwyższenie wyniku.

50'
Wrzutka de Guzmana z łatwością złapana przez Neuera.

49'
Eintracht nie potrafi zbudować akcji, która zaskoczyłaby stoperów rywala.

47'
Ribery zagrał futbolówkę ręką. Arbiter przerwał grę.

46'

*'
Zawodnicy powrócili na boisko.

*'
Mistrzowie Bundesligi zasłużenie prowadzą jednym golem. Gospodarze, poza niezłym początkiem, nie rozgrywają najlepszego spotkania.

Przerwa.

45+1'
Niewiele zabrakło Lewandowskiemu do pokonania Trappa po centrze Alaby! Polak nie zdołał odpowiednio zmienić toru lotu piłki.

45'
Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

44'
Muller w poprzeczkę! Centymetry dzieliły wychowanka przyjezdnych od pokonania golkipera strzałem głową. Dogrywał mu Lewandowski.

43'
Miejsce kontuzjowanego gracza zajął de Guzman.

42'
Gacinović odniósł kontuzję i nie może kontynuować gry. Będzie konieczna zmiana.

40'
Alcantara za słabo uderzył z dystansu, aby Trapp był zmuszony do drugiej w tym spotkaniu kapitulacji.

38'

37'
żółta kartka Fernandes z żółtą kartką na koncie za przewinienie.

35'
0:1! Ribery wbił piłkę do pustej bramki po asyście Lewandowskiego! Znakomita akcja z wymianę szybkich podań pomiędzy kilkoma zawodnikami Bayernu całkowicie zaskoczyła defensywę gospodarzy.

34'
Sule wygrał pojedynek biegowy o piłkę z Joviciem.

32'
Spokojniejszy moment zawodów.

30'
Do główki starał się dojść Lewandowski, ale jego nieczysty strzał przeszedł nad bramką.

29'
Zaledwie korner po dograniu niemieckiego pomocnika.

28'
Kimmich będzie dorzucał piłkę z rzutu wolnego.

27'
Brakuje nieco dokładności w grze obu ekip.

25'
Bomba z daleka pewnie wyłapana przez Neuera.

24'
Od narożnika placu gry wznowi grę Eintracht.

22'
Lewandowski sfaulowany przez Salcedo w okolicy środka boiska. Polski snajper cierpi po tym wejściu.

20'

18'
Gacinović złożył się do uderzenia z powietrza w szesnastce przeciwnika. Futbolówka poszybowała nad poprzeczką.

16'
Bawarczycy próbują zapanować nad boiskowymi wydarzeniami.

14'
Trapp ratuje gospodarzy od straty gola! Najpierw fenomenalnie odbił główkę Martineza, a po chwili także dobitkę Mullera.

13'
Dobra interwencja bramkarza po strzale Alaby. Rzut rożny.

12'
Monachijczycy mają rzut wolny w miejscu, z którego można spróbować zaskoczyć Trappa.

10'
Milimetry obok bramki uderzył Jović! Znakomity kontratak przeprowadzili gracze Eintrachtu Frankfurt.

9'
Nie było zagrożenia, gdyż dobrze spisali się defensorzy przyjezdnych.

8'
Korner dla drużyny z Hesji.

7'
Doskonała akcja miejscowych zakończona celnym uderzeniem Da Costy. Jeszcze lepiej jednak w tej sytuacji spisał się Neuer.

5'
Centra Da Costy wyłapana przez bramkarza aktualnego mistrza Bundesligi.

4'
Stoperzy Eintrachtu nie dopuścili do niebezpieczeństwa po dograniu ze skrzydła.

3'
Złe, kompletnie nieudane podanie Ribery'ego do Mullera.

2'
Willems za mocno zagrał na lewą flankę. Od bramki Neuer.

1'
Rozpoczął Bayern.

*'
Rezerwowi frankfurtczyków: Ronnow, de Guzman, Stendera, Russ, Muller, Tawatha, Hrgota.

*'
Ławka rezerwowych przyjezdnych: Ulreich, Wagner, Boateng, Coman, Mai, Shabani.