Granada - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Granada
0 : 4

Roberto - Carlos, Murillo, Babin, Nyom - Sissoko, Eddy(46' Marquez), Iturra, Foulquier - Success (50' El Arabi), Cordoba (65' Rochina)
Casillas - Marcelo, Pepe, Ramos, Carvajal (38' Arbeloa) - Isco(83' Illara), Kroos, Modrić(76' Khedira), James - Ronaldo, Benzema

Mecze na żywo: Granada - Real Madryt

90+3'
Koniec! Po wspaniałym meczu Królewscy wygrywają z Granadą! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

90+3'
Rochina oddaje atomowy strzał w środek bramki! Iker wybija na rzut rożny.

90+2'
Arbeloa fauluje pół metra przed polem karnym i otrzymuje żółty kartonik.

90+1'
Arbiter dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
Iturra za mocno dośrodkowuje do Sissoko i piłka opuszcza boisko.

86'
GOL! 0:4 Genialne podanie Benzemy do Arbeloi, a ten odgrywa na piąty metr do Ronaldo! Interweniujący Babin wbija piłkę do własnej bramki!

84'
Marquez strzela z pola karnego! Broni Iker Casillas!

83'
Boisko opuszcza Isco, a jego zmiennikiem jest Illara.

81'
Arbeloa otrzymał piłkę od Kroosa! Szybko wymienia podanie z Benzema i wychodzi sam na sam! Broni golkiper.

80'
Rochina zagrywa pole karne i wydawało się, że Iker dobiegnie do piłki, ale ubiegł go Sissoko i strzela! Ramos wybija z linii bramkowej!

79'
Gracze Granady szykują atak pozycyjny.

77'
Ronaldo uderza z 35 metrów! Wprost w rękawice golkipera!

76'
Marcelo otrzymuję piłkę od Benzemy i ma świetną okazję! Strzał z pola karnego przelatuje nad bramką Roberto.

76'
Luka Modrić schodzi, a zmienia go Sami Khedira.

74'
Benzema wspaniale utrzymał się przy piłce i wywalczył rzut wolny na własnej połowie.

73'
Sissoko podaje górą w pole karne, jednak piłka opuszcza plac gry.

71'
El Arabi oddaje strzał sprzed pola karnego, ale to nie mogło zagrozić gościom.

70'
Marcelo wrzuca z lewego skrzydła wprost na Ronaldo, który uderza z woleja! Strzał zablokowany przez defensorów.

69'
El Arabi walczy o piłkę w polu karnym z Pepe. Pojedynek wygrał obrońca.

68'
Wspaniałe dośrodkowanie Marqueza zamyka Sissoko! Minimalnie nad poprzeczką Casillasa.

66'
Rochina, ale miał okazję! Miał oddać strzał z 11 metra, lecz fantastycznie interweniuje Ramos!

65'
Ruben Rochina zmienia Cordobe.

65'
Ronaldo przepięknie drybluje przed polem karnym i podaje futbolówkę do Jamesa, niestety zawodnik był na spalonym.

64'
Ronaldo w tempo do Jamesa, ale obrońcy czyszczą piłkę.

63'
Isco przedarł się przez linię pomocników i próbował strzelić, lecz został zatrzymany.

62'
Kroos strzela z 35 metrów ! Niecelnie.

61'
Ronaldo odgrywa do Marcelo, który dośrodkowuje, ale Benzema nie zdążył do piłki.

60'
Babin blokuje Ronaldo i piłka ląduje na aucie.

58'
Kolejna świetna akcja Realu! Ronaldo po raz kolejny popisuje się dobrym podaniem w pole karne, a piłka trafia pod nogi Marcelo, który oddaje zły strzał.

57'
Foulquier znów wywalczył rzut rożny, niestety nic z tego nie wynikło - piłkę wybili gracze Realu.

56'
Kroos do Benzemy, a ten odgrywa piłkę do Marcelo, który strzela sprzed pola karnego! Poprzeczka ratuje Granade!

54'
GOL! 0:3! Ronaldo sprzed pola karnego podaje piętą do Benzemy, a ten wchodzi w pole karne i pokonuje Roberto !

52'
El Arabi źle pilnowany oddaje strzał, jednak dobrą interwencją popisał się Iker.

51'
Iturra atakuje Isco, więc Real Madryt rozpocznie od rzutu wolnego.

51'
Foulquier atakuje prawym skrzydłem i wywalczył rzut rożny.

50'
W wyniku urazu boisko opuszcza Success, a wchodzi El Arabi.

47'
Cordoba sprzed pola karnego! Broni pewnie Casillas.

46'
Trener gospodarzy zdecydował się na zmianę - zszedł Eddy, a zastąpił go Marquez.

46'
Drugą połowę rozpoczęła ekipa Granady.

45+2'
Sędzia kończy pierwszą część spotkania! Miejmy nadzieje, że emocje w drugiej połowie będą jeszcze lepsze!

45+1'
Dobra wrzutka Granady z rzutu wolnego, ale Ronaldo wybija piłkę z własnego pola karnego!

45+1'
Arbiter dolicza dwie minuty.

45'
Marcelo znalazł Isco na lewym skrzydle, jednak podanie skrzydłowego ląduje poza boiskiem.

44'
Dobry drybling Cordoby! Podaje piłkę do Successa, ale ten zaprzepaszcza dogodną akcję.

43'
Modrić fauluje Eddiego i dostaje za to żółty kartonik.

41'
Dośrodkowanie wybijają defensorzy z Madrytu. Po wybiciu piłka wpada pod nogi Eddiego, który oddaje fatalny strzał.

39'
Eddy podcina Kroosa i dostaje żółtą kartkę!

38'
Zmiana wymuszona kontuzją. Carvajala zmienia Arbeloa.

37'
Kontuzja Daniego Carvajala! Ucierpiał w starciu z przeciwnikiem!

36'
Pepe znów odbiera piłkę Cordobie i ratuje swój zespoł przed utratą bramki.

35'
Marcelo traci piłkę we własnym polu karnym! Cóż za błąd! Zawodnik Granady oddaje strzał, który ląduje w rękawicach Ikera.

33'
Po zderzeniu dwóch obrońców Realu, Cordoba był prawie sam na sam i próbował podać do kolegi z drużyny, ale ubiegł go Pepe.

31'
! Genialne uderzenie Rodrigueza! Benzema podbija piłkę w pole karne i James uderza z woleja! 0:2

30'
Modrić podaje na wolne pole do Carvajala, ale Murillo dobiegł pierwszy i wybił na rzut rożny.

30'
Posiadanie piłki 38% - 62%.

28'
Kontratak Madrytu, niestety James nie ma komu podać i wycofuje futbolówkę.

26'
Ronaldo schodzi z lewego skrzydła w pole karne i próbuje oddać strzał, ale Nyom spokojnie odbiera piłkę.

25'
Dobra akcja Realu! Ronaldo odgrywa piętką do Carvajala, jednak strzał tego drugiego był za silny i przeleciał nad poprzeczką.

23'
Ronaldo do Isco, a ten wrzuca piłkę prosto do Benzemy, ale napastnik pomaga sobie ręką.

21'
Pepe odbiera piłkę regulaminowo, ale przeciwnik ucierpiał w tym starciu.

20'
Zła wrzutka i Roberto zdobywa futbolówkę.

19'
Faulowany Benzema na lewym skrzydle i będzie rzut wolny dla gości.

18'
James znów próbuje pokonać bramkarza, tym razem podkręcił piłkę w długi róg, ale Roberto łapie piłkę bardzo pewnie.

17'
Ronaldo szarżuje na lewym skrzydle! Odgrywa piłkę przed pole karne do Jamesa, która uderza nad poprzeczką.

16'
Walka przed linią pola karnego i znów górą są obrońcy z Madrytu.

15'
Marcelo zostawia piłkę na lewym skrzydle dla Ronaldo, niestety Cristiano nie zdołał dośrodkować.

13'
Nyom zgrywa w pole karne, lecz Foulquier zatrzymuje nieregulaminowo Modrica i sędzia odgwizduje rzut wolny.

11'
Rzut wolny szybko wykonany, James wrzuca piłkę w piąty metr, ale nikt nie zamykał tej akcji.

10'
Sissoko fauluje Cristiano Ronaldo. Młody francuz nie zgadza się z decyzją arbitra.

8'
Nyom dogrywa w pole karne, jednak piłkę wybija Ramos.

8'
Isco sprzed pola karnego! Minimalnie nad bramką!

7'
Strzał Jamesa zastaje zablokowany, ale futbolówka wpada pod nogi Benzemy, który oddaje niecelny strzał.

6'
Modrić długą piłką szukał Karima, jednak podał za mocno.

5'
Isco podawał w pole karne do napastników, niestety podanie było bardzo niecelne i padło łupem defensorów.

4'
Real spokojnie rozgrywa piłkę i konstruuje akcje.

2'
GOL ! Real Madryt ! Benzema świetnie podaje w pole karne do Cristiano Ronaldo, który uderza z pierwszej piłki i zdobywa bramkę !

1'
Isco próbował podać do Benzemy, jednak Babin dobrze odebrał piłkę.

1'
Mecz rozpoczęła ekipa gości.

0'
Dzisiejsze spotkanie prowadzić będzie José Luis González.

0'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Oier, Mainz, Yuste, Márquez, El Arabi, Larsson, Rochina.

0'

0'
Zmiennikami Królewskich będą: Navas, Varane, Khedira, Chicharito, Arbeloa, Nacho, Illara.

0'

0'
Zapraszam serdecznie na relację z meczu Granada - Real Madryt. Początek relacji o godzinie 16:00!

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Granada - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online