Manchester United - Bournemouth online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester United
Bournemouth
4 : 1

De Gea; Young, Lindelöf, Bailly, Shaw; Ander Herrera, Matić, Pogba; Lingard, Rashford, Martial
Begović; S. Cook, Ake, Daniels; Ibe, Surman, Stanislas, Diego Rico; Brooks; King, Wilson.

'
Z przyczyn technicznych dalsza część relacji się nie odbędzie. Na żywo śledzić będzie można jedynie wynik.

53'
King znalazł się w dobrej sytuacji, ale w ostatniej chwili skutecznie interweniował Bailly.

51'
żółta kartka Herrera ukarany żółtą kartką.

47'
Stanislas trafił w obrońcę.

46'

45+2'

45+1'
Gool! Goście zdołali zdobyć bramkę. De Geę pokonał Ake

45'
Gool! Rashford wkończył podanie od Martiala i z bliska pokonał Begovicia. 3:0!

40'
Dobrze gra dziś Manchester.

36'
King potężnie uderzył z pola karnego, ale De Gea odbił piłkę.

34'
żółta kartka Brutalny faul Younga. Tylko żółta kartka.

33'
Goool! 2:0! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska gola głową zdobył Pogba, który przebiegł kilkadziesiąt metrów, aby znaleźć się w polu karnym. Ależ odżył Francuz po zwolnieniu Jose Mourinho

30'
Aktywny jest Pogba, ale tym razem nie sięgnął piłki zagrywanej przez Martiala.

27'
Pogba potężnie uderzył z dystansu, ale prosto w Begovicia.

26'
Sporo szczęścia miał teraz Manchester United. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Lee i instynktownie piłkę odbił De Gea.

23'
Kontra gości. Stanislas zdecydował się na strzał z 25 metrów. Nie trafił jednak w bramkę.

20'
Bournemouth przedostaje się pod pole karne dość regularnie, ale nie potrafi zagrozić De Gei.

15'
Strzał Rashforda odbił się od obrońcy i piłka wyszła na rzut rożny.

12'
Manchester przeważa, a goście nastawiają się na kontry. Brakuje jednak precyzji.

7'
Dobre zagranie za linię obrony, ale Begović wyszedł z bramki i wybił piłkę.

5'
Goool! 1:0 dla Manchesteru United. Rashford znakomicie przedarł się przez obrońców, zagrał wzdłuż bramki, gdzie był Pogba i umieścił piłkę w pustej bramce.

4'
Spokojny początek spotkania. Sporo gry w środku pola.

1'

'
Piłkarze są już na murawie.

'
Początek meczu o godzinie 17:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester United - Bournemouth, to zapraszamy do śledzenia meczu online