Manchester City - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
Liverpool
2 : 1

Ederson - Danilo, Stones, Kompany (88' Otamendi), Laporte (86' Walker) - Fernandinho - D. Silva (66' Gundogan), Sane, B. Silva, Sterling - Aguero.
Alisson - Alexander-Arnold, Lovren, van Dijk, Robertson - Henderson, Milner (57' Fabinho), Wijnaldum (86' Sturridge) - Salah, Mane (77' Shaqiri) - Firmino.

*'
The Reds przegrali po raz pierwszy w tym sezonie ligowym. Mistrzowie Anglii, dzięki dzisiejszemu zwycięstwu, zmniejszyli swoją stratę do lidera do czterech punktów.

90+5'
żółta kartka Żółta kartka dla Edersona za opóźnianie wznowienia gry.

90+3'
Rośnie napór gości w ostatnich kilkudziesięciu sekundach tego meczu.

90'
Pięć minut doliczone do drugiej połowy.

90'
Bomba Sterlinga odbiła się od tylnego słupka bramki Allisona! Wcześniej brazylijski bramkarz zatrzymał strzał Bernardo Silvy.

89'
żółta kartka Żółtym kartonikiem napomniany Bernardo Silva.

88'
Trzecia roszada w drużynie mistrzów Anglii: Otamendi za Kompany'ego.

86'
Po jednej zmianie w obu ekipach: w Liverpoolu Sturridge zajął miejsce Wijnalduma, w Manchesterze Walker zmienił Laporte'a.

85'
Stones ratuje City po strzale z bliska Wijnalduma! Holender znalazł sobie miejsce, po tym jak golkiper minął się z piłką.

84'
Korner po dobrej paradzie Edersona! Bramkarz The Citizens sparował strzał Salaha.

82'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

81'
Doskonała interwencja Allisona zatrzymała uderzenie Aguero, który prawie minął golkipera Liverpoolu! Tylko rzut rożny.

79'
Sterling podjął złą decyzję w polu karnym przeciwnika, przez co Robertson bez kłopotu zabrał mu piłkę.

77'
Druga zmiana w Liverpoolu: Shaqiri w miejsce Mane.

75'
Gol zdobyty przez Sane wyraźnie pomógł "Obywatelom", nie tylko pod względem wyniku. Piłkarze ubrani w błękitno-białe stroje nie posyłają już tylu niedokładnych podań jak po bramce Firmino.

72'
2:1! Sane nie dał szans Allisonowi!
Wzorowy atak The Citizens - Danilo uruchomił Sterlinga, Anglik znalazł podaniem niemieckiego skrzydłowego, który wbiegł w pole karne i uderzeniem, po którym futbolówka odbiła się od prawego słupka, dał prowadzenie mistrzom Anglii.

71'
W grze gospodarzy pojawiła się niedokładność.

68'
Alexander-Arnold dorzucił piłkę w pole karne, na co jednak tylko czekał Ederson.

66'
Roszada w Manchesterze City: Gundogan za Davida Silvę.

64'
1:1! Firmino wyrównał stan rywalizacji!
Alexander-Arnold idealnie dograł na głowę Robertsona, on świetnie odegrał do Brazylijczyka, a on z bliska skierował piłkę do pustej bramki.

63'
Ederson, po popełnieniu olbrzymiego błędu, uratował swój zespół od straty gola! Golkiper wślizgiem odbił uderzenie Firmino, które mogło przynieść remis.

60'

59'
Groźna próba zaskoczenia zza pola karnego, na którą zdecydował się Danilo. Piłka przeszła jednak obok słupka.

57'
Pierwsza korekta w składzie gości: Fabinho za Milnera.

56'
Niecelny strzał Alexandra-Arnolda z okolicy dwudziestego metra.

55'
Czysty wślizg Robertsona, szkocki gracz doskonale zatrzymał Sterlinga.

53'
Nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Fernandinho.

52'
Sterling upadł w szesnastce po kontakcie z Robertsonem. Arbiter od razu pokazał, że nie ma mowy o rzucie karnym.

51'
Dośrodkowanie Mane wprost w ręce Edersona.

50'
Zupełnie nieudane przyjęcie futbolówki przez Sane. Lovren z łatwością odprowadził ją poza linię końcową.

48'
Mane taktycznie sfaulował Sterlinga. Senegalski gracz nie obejrzał jednak za to żółtej kartki.

46'

*'
Nie zmian w wyjściowych składach.

*'
Piłkarze powrócili na płytę boiska.

*'
Zawodnicy z Manchesteru lepiej weszli w to spotkanie i zasłużenie prowadzą po pierwszej części meczu.

Przerwa.

45+2'
żółta kartka Kartkę w żółtym odcieniu zobaczył Laporte za faul na Milnerze.

45'
Arbiter doliczył dwie minuty.

44'

42'
The Citizens mogą być pierwszym zespołem, który pokona klub Jurgena Kloppa w tym sezonie Premier League.

40'
1:0! Aguero pokonał Allisona!
Argentyńczyk opanował piłkę po dokładnej wrzutce Bernardo Silvy, uciekł Lovrenowi i bardzo ostrego kąta perfekcyjnie umieścił ją w siatce.

38'
żółta kartka Wijnaldum napomniany kartonikiem w żółtym kolorze na powalenie na ziemię Sane.

36'
Mane trącił łokciem Danilo. Wyraźne przekroczenie przepisów w wykonaniu Senegalczyka.

34'
Sędzia główny dostrzegł faul Bernardo Silvy na van Dijku po dograniu z narożnika.

33'
Rzut rożny dla graczy Pepa Guardioli.

31'
żółta kartka Bardzo ostre wejście Kompany'ego w nogi Salaha. Belg próbował naprawić błąd Stonesa i musiał ratować się przewinieniem na granicy czerwonej kartki. Na jego szczęście, arbiter pokazał mu zaledwie "żółtko".

28'
David Silva powinien lepiej wykończyć sytuację, jaką miał po zagraniu ze skrzydła Sterlinga! Hiszpan niepotrzebnie przyjmował futbolówkę, co spowodowało, że uderzył w obrońców przyjezdnych.

27'
Żadna ze stron nie rzuca się do huraganowych ataków.

24'
Płaskie dośrodkowanie Davida Silvy padło łupem van Dijka.

23'
Centra Fernandinho idealnie na głowę Alexandra-Arnolda.

21'
Na ofsajdzie złapany argentyński snajper gospodarzy.

20'
żółta kartka Żółty kartonik dla Lovrena za taktyczne przewinienie na Aguero.

18'
The Reds powinni objąć prowadzenie! Najpierw Mane w sytuacji sam na sam trafił w słupek, a moment później Stones, przy próbie wybicia, obił Edersona, i w ostatniej możliwej sekundzie, angielski stoper wyekspediował piłkę.

17'

15'
Fernandinho znakomicie rozczytał zamiary Salaha, który chciał go ograć prostym zwodem. Egipcjanin, gdy się mu plan nie powiódł, sfaulował rywala.

13'
Uspokoiła się gra obu ekip. Czy to cisza przed burzą?

11'
Dobra interwencja Robertsona, lewy defensor bez większych problemów powstrzymał Sterlinga.

10'
Obydwie ekipy starają się możliwie jak najdłużej utrzymać piłkę w posiadaniu.

8'
Przypadkowe zgranie futbolówki przez Fernandinho po wrzutce Alexandra-Arnolda mogło zaskoczyć Edersona. Bramkarz The Citizens zachował jednak czujność.

6'
Robertson ucierpiał w starciu z Fernandinho, Szkot za moment powróci na murawę.

5'
O wiele lepsze wrażenie sprawiają od początku miejscowi.

3'
Szarża Sane, skrzydłowy świetnie przedarł się w pole karne, ale jego późniejsze dogranie wylądowało w rękach golkipera.

2'
Nieudanym podaniem "popisał się" Allison. Brazylijczyk, zamiast zagrać dokładnie do Alexandre-Arnolda, wybił piłkę na aut.

1'
Rozpoczął Liverpool.

*'
Gracze wychodzą na murawę. Za moment początek meczu.

*'
Do roli rozjemcy spotkania wyznaczono Anthony'ego Taylora.

*'
Rezerwowi drużyny z Merseyside: Mignolet, Fabinho, Keita, Moreno, Sturridge, Lallana, Shaqiri.

*'
Zestawienie lidera Premier League jest już znane.

*'
Ławka rezerwowych The Citizens: Muric, Walker, Gundogan, De Bruyne, Mahrez, Otamendi, Jesus.

*'
Skład zespołu z Manchesteru został przedstawiony.

*'
Sytuacja w tabeli:

*'
Przyjezdni nie polegli jeszcze ani razu w ligowych rozgrywkach, a to oznacza, że gospodarze będą musieli się naprawdę mocno wysilić, aby przerwać tę serię.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi o 21:00.

*'
Witamy Państwa!
Na Etihad Stadium dojdzie do niezwykle elektryzującego starcia. Broniący tytułu mistrzowskiego Manchester City zmierzy się z Liverpoolem.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online