Tottenham Hotspur - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Tottenham Hotspur
Manchester United
0 : 1

Lloris - Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies - Winks (81' Llorente), Sissoko (43' Lamela) - Eriksen, Alli, Son - Kane.
De Gea - Young, Lindelof, Jones, Shaw - Matić, Herrera, Pogba (90+2' McTominay) - Lingard (83' Dalot), Rashford, Martial (73' Lukaku).

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Manchester United odnosi szóste zwycięstwo z rzędu. Tottenham zmarnował szansę na umocnienie się na trzeciej lokacie w ligowej tabeli.

Koniec spotkania.

90+4'
Udane piąstkowanie De Gei.

90+3'
Jest rzut rożny dla miejscowych.

90+2'
Ostatnia korekta w składzie gości: McTominay za Pogbę.

90'
Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

89'
Llorente uderzył wprost w golkipera United - jeśli londyńczycy będą dalej tak nieskuteczni, to mogą zapomnieć o jakiejkolwiek zdobyczy punktowej w tym meczu.

86'
Uderzenie Kane'a zastopowane, co już nie może dziwić, przez De Geę.

84'
żółta kartka Rashford ukarany "żółtkiem" za taktyczne przewinienie.

83'
Zmiana numer dwa w szeregach Manchesteru United: Dalot w miejsce Lingarda.

81'
Druga korekta w składzie Tottenhamu Hotspur: Llorente zastąpił Winksa.

80'

78'
żółta kartka Kartka w kolorze żółtym została pokazana Pogbie - Francuz ostro przewinił w starciu o piłkę z Allim.

77'
Efektowną sztuczkę techniczną wykonał Pogba, po czym oddał już nie tak równie dobry strzał, niemal wprost w ręce Llorisa.

75'

74'
De Gea popisał się kolejną wyśmienitą interwencją - zatrzymał finezyjny strzał Allego z pola karnego.

73'
Roszada w drużynie Czerwonych Diabłów: Lukaku za Martiala.

72'
Stoicki spokój zachował De Gea po uderzeniu Kane'a i futbolówka padła jego łupem.

71'
Rzut wolny dla miejscowych w miejscu, z którego można spróbować pokonać bramkarza United.

70'
Jeszcze jedna niebywała obrona De Gei! Hiszpan odbił w niewiarygodny sposób strzał Alderweirelda.

69'
Korner zdobył Son.

67'
Bezpośrednie uderzenie Eriksena przeszło blisko prawego słupka.

66'
żółta kartka Kapitalna parada De Gei po strzale Allego! Chwilę później Eriksen został sfaulowany przez Herrerę. Żółty kartonik dla hiszpańskiego pomocnika.

65'
Nie było to najlepsze uderzenie z dystansu w historii w wykonaniu Eriksena.

64'
Nie widać pomysłu w grze gospodarzy.

62'
Znakomita obrona Llorisa po strzale Pogby! Bramkarz "Kogutów" zatrzymał kolejną próbę swojego rodaka.

60'
Kompletnie nieudany strzał Lameli. Argentyńczyk źle wyskoczył do wrzutki Trippiera.

59'
Główka Kane'a ląduje w rękach De Gei.

58'
Rzut rożny po zablokowanej centrze Eriksena.

56'
Trippier omal nie wpakował futbolówki po własnej bramki! Francuski bramkarz "Spurs" z dużą dozą szczęścia przeniósł piłkę nad poprzeczką.

54'
Lloris bardzo pewnie złapał piłkę po celnym strzale głową Pogby.

53'
Korner po interwencji Daviesa.

51'
żółta kartka Alli otrzymał żółty kartonik za taktyczny faul.

50'
Golkiper United ponownie ratuje swój zespół! Tym razem odbił futbolówkę po główce Allego.

49'
Kapitalna obrona De Gei po potężnym strzale Kane'a! Hiszpan nogami zatrzymał piłkę, która niewątpliwie zmierzała do bramki.

47'
Son zdecydował się na uderzenie zza szesnastki. De Gea nie dał się zaskoczyć.

46'

*'
Gracze powrócili na płytę boiska.

*'
Nie można powiedzieć, że bardzo dużo dzieje się na stadionie Wembley. Gol Rashforda być może otworzy ten mecz. Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera są na dobrej drodze, aby wygrać szósty mecz z rzędu.

Przerwa.

45'
Dwie minuty doliczone do pierwszej części spotkania.

44'
0:1! Co za wykończenie Rashforda!
Doskonałe górne podanie od Pogby dotarło do angielskiego snajpera, a ten strzałem po ziemi z szesnastki nie dał szans Llorisowi.

43'
Miejsce kontuzjowanego pomocnika zajął Lamela.

41'
Reprezentant Francji nie jest jednak w stanie kontynuować gry. Będzie konieczna zmiana.

40'
Pomocnik wraca na plac gry.

38'
Sissoko potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Francuz odniósł kontuzję bez kontaktu z przeciwnikiem.

37'
Główka Allego nie poleciała w światło bramki.

35'
Całkowicie nieudane uderzenie sprzed pola karnego w wykonaniu Winksa.

33'
Emocje, jakich można się było spodziewać przed zawodami, jeszcze nie nadeszły.

31'
Piłka w siatce po sytuacyjnym uderzeniu Kane'a! W tej sytuacji był jednak ofsajd i wynik przez to nie uległ zmianie.

29'
Pozycję spaloną Sona dostrzegł sędzia liniowy.

28'
Jones skutecznie przyblokował próbę strzału Eriksena.

26'
Bomba Martiala z dystansu poszybowała nad poprzeczką.

25'
Kane znakomicie opanował dorzuconą piłkę, ale za długo zwlekał z uderzeniem i został zablokowany.

24'
Alli wywalczył rzut rożny.

23'
Koronkowa akcja gospodarzy zakończyła się po nieprecyzyjnym podaniu z lewej flanki.

22'
Aktualny rezultat dobrze oddaje boiskowe wydarzenia.

20'
Faul w ofensywie Daviesa na Lindelofie.

19'
Dośrodkowanie Younga wprost na nogę dobrze ustawionego Kane'a.

18'
Świetna interwencja Llorisa po strzale Martiala z obrębu pola karnego! Jest korner dla Manchesteru United.

17'
Rashford złapany na niewielkim ofsajdzie.

16'
Nic ciekawego nie wymyślili przyjezdni - Tottenham bez kłopotu zabrał im futbolówkę.

15'
Stały fragment dla podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera - wznowienie gry od narożnika boiska.

14'
Obyło się bez niebezpieczeństwa, kontra United także nie przyniosła efektu chociażby w postaci strzału.

13'
Następny rzut rożny dla piłkarzy z Londynu.

12'
Płaskie uderzenie Rashforda, który wpadł w szesnastkę po zagraniu Martiala, pewnie zatrzymał Lloris.

11'
Błędy w obronie gospodarzy chciał wykorzystać Lingard, ale skrzydłowy, po przyjęciu piłki, fatalnie przestrzelił.

9'
Kolejne uderzenie Winksa, była to próba mocno niecelna.

8'
Winks! Eriksen kapitalnie uruchomił Anglika, którego późniejszy strzał nie znalazł drogi do celu. Będzie jeszcze korner.

6'
Sporo niedokładnych podań. Przeciętny początek tego hitowego starcia.

4'
Obie strony starają się nawzajem wybadać. Gra toczy się głównie w środku pola.

2'
Centra Trippiera nie doszła do oczekującej na nią Kane'a. Od bramki rozpocznie De Gea.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego.

*'
Piłkarze obydwóch ekip meldują na placu gry.

*'
Rozjemcą spotkania będzie Mike Dean.

*'
Rezerwowi: Romero, Dalot, Pereira, Fred, Mata, McTominay, Lukaku.

*'
Zestawienie "Czerwonych Diabłów" jest już przedstawione.

*'
Ławka rezerwowych Tottenhamu Hotspur: Gazzaniga, Rose, Sanchez, Foyth, Skipp, Lamela, Llorente.

*'
Znamy skład miejscowych.

*'
W szeregach gości zabraknie dzisiaj Erica Bailly'ego. Stoper wciąż odpokutowuje zawieszenie za otrzymanie bezpośredniej czerwonej kartki.

*'
Dwukrotni mistrzowie Anglii prowadzeni przez Mauricio Pochettino są w równie dobrej dyspozycji, co przyjezdni. Norweskiemu szkoleniowcowi rywala z pewnością nie będzie łatwo utrzymać znakomitą serię - na dobrą sprawę "Spurs" są pierwszym przeciwnikiem z czołówki, z którym musi się zmierzyć.

*'
Hit na stadionie Wembley. Gospodarze z Londynu podejmą Manchester United, który po zmianie trenera wyraźnie odżył. Ole Gunnar Solskjaer, po zastąpieniu zwolnionego Jose Mourinho, nie poczuł jeszcze smaku porażki.

'
Mecze Premier League na żywo. Początek spotkania Tottenham - Manchester United o godzinie 17:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Tottenham Hotspur - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online