Hoffenheim - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Hoffenheim
1 : 3

Baumann - Vogt, Posch, Hübner - Kaderabek, Bittencourt, Demirbay, Schulz - Kramarić, Belfodil - Joelinton (79' Szalai).
Neuer - Kimmich, Suele, Hummels, Alaba - Javi Martinez (90' Boateng) - Mueller, Goretzka, Thiago (78' James), Coman (73' Gnabry) - Lewandowski.

Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo

90+3'
Koniec meczu. Bayern pokonał Hoffenheim 3:1.

90+3'
Szalai oddał strzał głową, ale nieznacznie się pomylił.

90'
Boateng zastąpił Martineza.

87'
Gool! James kapitalnie zagrał do Muellera, ten wstrzelił piłkę wzdłuż bramki, gdzie był Lewandowski, który pokonał bramkarza strzałem lewą nogą. 3:1

84'
żółta kartka Javi Martinez ukarany żółtą kartką.

83'
Mógł być remis! Po dośrokowaniu z lewj strony pola karnego uderzał Szalai i Neuer w kapitalny sposób odbił piłkę!

83'
James szukał miejsca do oddania strzału, ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

79'
Szalai zastąpił Joelintona.

78'
James zastąpił Thiago.

75'
Tempo meczu spadło.

73'
Gnabry zastąpił Comana.

71'
Hoffenheim walczy o remis! Teraz było gronie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale ostatecznie nie udało się oddać strzału.

68'
Spokojniejszy fragment meczu.

64'
żółta kartka Posch ukarany żółtą kartką.

61'
Javi Martinez oddał płaski strzał z 20 metrów. Nie trafił jednak w bramkę.

59'
Goool! Tym razem Hoffenheim wyprowadził kontrę po rzucie rożnym rywala. Schulz ładnie przyjął piłkę przed polem karnym i strzałem z lewej nogi pokonał Neuera. Już tylko 2:1 dla Bayernu

58'
Alaba uderzył z rzutu wolnego, ale Baumann zdołał odbić piłkę.

53'
Powinno być 2:1. Najpierw Neuer odbił nogami strzał, a dobitka Demirbay'a była minimalnie niecelna.

51'
Tym razem Goretzka głową uderzył niecelnie.

50'
Groźnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ostatecznie piłka przeleciała tuż obok słupka i będzie kolejny rzut rożny.

49'
Strzał Comana sprzed pola karnego na rzut rożny wybił Baumann. Akcja za akcję.

49'
I znów Hoffenheim. Strzał Bittencourta obronił Neuer.

48'
Znów strzał Kramaricia kończy się kontrą, ale tym razem Bayernowi zabrakło zrozumienia.

48'
Dobre tempo od początku drugiej połowy. Teraz zablokowany strzał Kramaricia.

47'
Groźna akcja Bayernu, ale podanie Muellera do Goretzky w ostatniej chwili wybił obrońca.

46'

45+1'

45+2'
2:0! Co za kontra Bayernu. Ostatecznie po zagraniu z lewej strony pola karnego dobrze w polu karnym odnalazł się Goretzka, który wślizgiem pokonał Baumanna po raz drugi!

45+1'
Zablokowany strzał Kramaricia sprzed pola karnego.

44'
Dobra akcja Hoffenheim. Zagranie Belfodila na rzut rożny wybił Hummels.

40'
Wreszcie ładna akcja gospodarzy. Strzał Joelintona został zablokowany przez Javiego Martineza, który został jeszcze kopnięty przez rywala i ucierpiał.

36'
Miażdżąca przewaga Bayernu w strzałach: 13-1.

34'
Goool Bayern przypieczętował przewagę. Po dośrodkowaniu z lewej strony w polu karnym sporo miejsca miał Lewandowski i oddał strzał głową. Baumann zdołał odbić piłkę, ale skapitulował przy dobitce Goretzky. 1:0 dla gości!!

33'
Strzał Comana sprzed pola karnego został zablokowany i bez problemów interweniował Baumann.

32'
Kimmich świetnie płasko zagrał wzdłuż bramki, ale znów nikt nie doszedł do piłki. Bayern jest zdecydowanie lepszy, ale nie może postawić kropki nad "i".

29'
Kolejna groźna akcja. Goretzka uderzył z pola karnego, ale Baumann dobrze odbił piłkę.

27'
Powinno być 1:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego było spore zamieszanie. Lewandowski opanował piłkę, do strzału doszedł Hummels, który trafił jednak w Polaka, a po chwili ostatecznie złapał ją bramkarz gospodarzy.

22'
Alaba dośrodkował do Kimmicha, ten zagrał wzdłuż bramki, ale ani Mueller, ani Lewandowski nie zdołali oddać strzału.

21'
Bayern sprytnie rozegrał rzut rożny. Płaskie zagranie do Goretzky, który oddał techniczny strzał, ale Baumann nie dał się zaskoczyć.

19'
Mogło być 1:0 dla Bayernu. Alaba dośrodkował w pole karne, tam przyjął ją Lewandowski, a leżący na ziemi Mueller uderzył tuż obok bramki.

17'
Bayern ma już wyraźną przewagę. Nie przypieczętował tego jednak bramką.

15'
Strzał Kimmicha z lewej nogi został zablokowany.

14'
Mueller dobrze zagrał do Lewandowskiego, którego uprzedził jednak obrońca.

13'
Coman balansem ciała świetnie zwiódł obrońcę, zagrał do Goretzky przed pole karne, ale jego strzał został zablokowany.

10'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Alaby z pola karnego z woleja uderzał Lewandowski. Polak nie trafił jednak w bramkę.

8'
Mecz jak na razie jest dość wyrównany. Bayern nie może zyskać przewagi, choć przy piłce utrzymuje się nieco dłużej.

6'
Okres gry w środku pola.

3'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową uderzył Kramarić, ale bez problemów interweniował Neuer.

2'
Mueller zgrał piłkę głową do Lewandowskiego, który sprzed pola karnego uderzył wysoko nad bramką.

1'
Rozpoczęli gospodarze.

'
Piłkarze są już na murawie. Za chwilę początek meczu.

'
W podstawowym składzie Bayernu nie zabrakło oczywiście Roberta Lewandowskiego.

'
Czas na inaugurację rundy wiosennej Bundesligi. Bayern jest obecnie drugi i traci do Borussii Dortmund sześć punktów. Hoffenheim jest na siódmej pozycji i zgromadził 11 punktów mniej niż Bayern.

'
Początek meczu Hoffenheim - Bayern o godzinie 20:30. Zapraszamy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Hoffenheim - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online