FC Barcelona - Leganes online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Barcelona
Leganes
3 : 1

ter Stegen; Roberto, Pique, Vermaelen, Alba; Alena (64' Messi), Busquets, Arthur (64' Rakitić); Dembele (69' Malcom), Suarez, Coutinho
Cuellar; Tarin, Omeruo, Siovas; Nyom, Vesga (86' Eraso), Recio, Silva; Rodriguez (86' El Hzar); En-Nesyri, Braithwaite

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo.

90+7'
Koniec meczu. Barcelona wygrała z Leganes 3:1.

90+7'
Alba zagrał do Suareza, ale jego strzał z pola karnego złapał bramkarz.

90+5'
Niecelnie sprzed pola karnego uderzał Rakitić.

90+2'
Goool! Messi mocnym strzałem z pola karnego przypieczętował zwycięstwo Barcelony

90'
Mecz potrwa jeszcze siedem minut.

86'
Eraso i El Hzar weszli na boisko, a opuścił je Vesga oraz Rozdriguez

84'
W dobrej sytuacji mógł znaleźć się Santos, ale w ostatniej chwili piłkę wybił Vermaelen.

79'
Dobra szansa dla Suareza, ale jego strzał zdołał obronić bramkarz. Po chwili Cuellar uderzył łokciem Urugwajczyka i doszło do małej przepychanki.

78'
Braithwaite opuścił boisko, a zastąpił go Santos.

73'
Trudna sytuacja do oceny, ale gol został uznany. Cały czas opatrywany jest jednak bramkarz.

73'
Bramkarz Leganes potrzebuje pomocy sztabu medycznego, a sędzia czeka na sygnał z VAR.

71'
Gool! Messi huknął sprzed pola karnego, bramkarz zdołał odbić piłkę, ale nadbiegający Suarez dobił ją do bramki. Piłkarze Leganes sugerują jednak, że Urugwajczyk faulował bramkarza

69'
Malcom zastąpił kontuzjowanego Dembele.

68'
Braithwaite z dystansu uderzył bardzo niecelnie. To była zła decyzja napastnika gości.

66'
Dembele poślizgnął się i mocno wygiął nogę. Teraz leży na murawie i potrzebuje pomocy sztabu szkoleniowego.

64'
Wrzawa na trybunach. Leo Messi zmienił Alenę. Wszedł również Rakitić, który zastąpił Arthura.

61'
Ter Stegen pewnie obronił strzał z rzutu wolnego Rodrigueza.

60'
żółta kartka Sergi Roberto ukarany żółtą kartką za faul na Braithwaitcie, który znakomicie się przedarł przez obrońców i wychodził na czystą sytuację strzelecką.

59'
Dembele z pola karnego uderzył obok dalszego słupka.

57'
Gool! 1:1! En-Nesyri zagrał wzdłuż bramki, a do piłki doszedł Braithwaite i z bliska doprowadził do remisu. Niespodzianka na Camp Nou

53'
żółta kartka Alena ukarany żółtą kartką.

51'
Poderwała się publiczność, bo na rozgrzewkę ruszył Leo Messi.

51'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w kierunku Pique, ale obrońcy uniemożliwili mu oddanie celnego strzału.

48'
Dembele efektownie zagrał do Coutinho, ale ten znów uderzył niecelnie.

47'
Braithwaite niecelnie uderzał z lewej strony pola karnego.

46'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Barcelona prowadzi 1:0.

45'
Dembele wycofał piłkę do Coutinho, ale ten z szesnastu metrów uderzył bardzo niecelnie.

41'
Sędzia czeka jeszcze na sygnał z VAR. Faulu nie było.

40'
Tym razem w polu karnym padł Luis Suarez po starciu z bramkarzem. Sędzia nie podyktował rzutu karnego, choć kontakt był.

39'
Dembele minął kilku rywali, padł pod polem karnym, ale zdaniem sędziego nie był faulowany.

37'
Coutinho opanował piłkę w polu karnym, ale otoczony przez kilku obrońców stracił piłkę.

32'
Gool! 1:0 dla Barcelony! Ładna akcja Barcelony. Po zagraniu z lewej strony boiska Alby, Dembele z pola karnego uderzył precyzyjnie, piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki.

31'
Dembele zagrał do Suareza, ale ten nie sięgnął piłki na tyle, aby oddać celny strzał.

30'
żółta kartka Omeruo ukarany żółtą kartką za faul na Suarezie.

27'
Suarez uderzył z rzutu wolnego z dużej odległości. Za lekko, aby pokonać bramkarza.

24'
Suarez uderzył z powietrza bardzo wysoko nad bramką.

23'
Posiadanie piłki: 73% - 27%.

22'
żółta kartka Tarin ukarany żółtą kartką.

21'
Dobra akcja gości zakończona katastrofalnym strzałem z lewej strony pola karnego.

19'
Barcelona przeważa, ale nie zagroziła jeszcze bramce rywali.

16'
Bardzo aktywny jest Dembele, ale brakuje mu precyzji.

12'
żółta kartka Busquets ukarany żółtą kartką.

9'
Groźna akcja Barcelony. Dembele popisał się szybkością, wbiegł w pole karne, ale niecelnie wycofywał piłkę do Suareza. Po chwili uderzał jeszcze Coutinho, lecz został zablokowany.

8'
żółta kartka Braithwaite ukarany żółtą kartką za faul na Pique.

5'
Jak na razie sporo gry w środku pola.

3'
Barcelona dłużej utrzymuje się przy piłce, ale jak na razie spokojny początek meczu.

1'

'
Piłkarze wyszli już na boisko. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

'
Leo Messi dzisiejszy mecz rozpocznie na ławce rezerwowych.

'
Na mecz Barcelona - Leganes zapraszamy na godzinę 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Barcelona - Leganes, to zapraszamy do śledzenia meczu online