Bayern Monachium - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Borussia Dortmund

93'
Bayern po emocjonującym meczu wygrywa u siebie 2-1 , dzięki czemu utrzymuje fotel lidera,natomiast Borussia zostaje w strefie spadkowej notując 5 porażkę z rzędu.A ja dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relacje.

90'
Sędzia dolicza 3 minuty.

88'
Schodzi strzelec bramki Lewandowski , pojawia się Rode.

87'
Strzał rozpaczy Durma z ponad 25 metrów.

86'
Robben pewnie 2-1!

85'
Żółtka kartka dla Subotićia za ten faul.

84'
Rzut karny dla Bayernu!Subotić fauluje Riberiego.

81'
Także w BVB Aubameyang schodzi za niego pojawia się Ramos.

81'
Zmiana w Bayernie , schodzi Mueller za którego pojawia się Pizzarro.

80'
Robben z lewej strony lekką podcinką zagrywa w pole karne ale Durm wybija piłkę głową.

78'
Reus stara się zagrać prostopadle do Aubameyanga na wolne pole lecz z bramki wychodzi Neuer i uprzedza napastnika BVB.

77'
Robben znów stara się zejść do środka ale za mocno wypuszcza piłkę i obrońcy wybijają mu ją z pod nóg.

75'
Zostaje ostatnie 15 minut , przeważa Bayern czy uda im się udokumentować przewagę ?

74'
W między czasie mieliśmy zmianę za Kagawe pojawił się Grosskreutz.

72'
Lewandowski dochodzi do strzału po błędzie Subotića który wystawił mu piłkę i bez zastanowienia oddaje strzał na linii pola karnego pokonując Weidenfellera.

72'
GOOOOOOOOL 1-1 Lewandowski !

70'
Rzut rożny dla BVB , Kagawa wysoko zawiesza piłkę i bez problemów wyskakuje do niej Neuer.

69'
Goetze schodzi a za niego Ribery.

67'
Alaba decyduje się na strzał z rzutu wolnego ale piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

67'
Rzut wolny dla Bayernu na 25 metrze od bramki.

66'
Robben oddał strzał z 20 metrów jednak sam w środek bramki.

64'
Po dośrodkowaniu Boatenga w pole karne po raz kolejny Benatia dochodzi do piłki i strzałem z głowy minimalnie chybi.

63'
Aubameyang z boku boiska stara się dograć piłkę po ziemi w pole karne lecz Neuer łapie to podanie.

62'
Piszczek fauluje Lewandowskiego i sędzia karze go żółtą kartką.

60'
Statystyka strzałów 18-8.

59'
Aubameyang wykonywał rzut wolny z 30 metrów , jednak piłka ląduje w rękach Neuera.

59'
Reus z pierwszej piłki zagrywa do Kagawy ten na za 16 metrze obraca się i oddaje groźny strzał, tym razem obok słupka.

57'
Lahm z środka pola stara stara się dograć po ziemi do Lewandowskiego ale jego podanie jest za mocne by je opanować.

55'
Benatia po rzucie rożnym dochodzi do strzału lecz oddaje niecelny strzał.

53'
Lewandowski wbiega w pole karne jednak jego drybling jest nieskuteczny.

51'
Lewandowski jak on tego nie trafił!?Benatia dośrodkował w pole karne piłka mija pierwszego zawodnika jednak z tyłu piłkę na klatkę przyjmuje Lewandowski wydaje się że będzie bramka jednak oddaje strzał Weidenfellera

49'
Aubameyang indywidualnie prowadzi piłkę następnie oddaje bardzo niecelny strzał.

47'
Mueller podaje krótko do Robbena dzięki czemu Holender wbiega w pole karne i oddaje strzał po ziemi który broni Weidenfeller.

47'
Lewandowski wystawia piłkę Alonso który oddaje strzał z 20 metrów,jednak nie stwarza on problemów.

46'
Zaczynamy drugą cześć spotkania!

45'
Po pierwsze połowie BVB niespodziewanie prowadzi z obecnym Mistrzem Bundesligi,Bayern nie wykorzystał dużo świetnych sytuacji przez co Borussia może mówić o dużym szczęściu,zobaczymy czy w drugiej połowie los się nie odwróci.

45'
Sędzia skromnie dolicza minute.

44'
Muller czaruje dryblingiem na prawym skrzydle i wywalczył rzut rożny.

41'
Lahm z skrzydła płasko w pole karne ale świetnie piłkę przejmuje Bender który po raz kolejny chroni BVB przed stratą bramki.

40'
Robben zakręcił obrońcami BVB których położył na ziemi w polu karnym , gdy strzela Bender blokuje strzał z kilku metrów wślizgiem.

38'
Kagawa oddaje fatalny strzał za pola karnego.

37'
Mueller otrzymuje świetne prostopadłe podanie od Robbena który dzięki temu wychodzi 1 na 1 , ale Weidenfeller wychodzi zwycięsko z tego pojedynku.Duże szczęście BVB.

36'
Żółta kartka dla Alonso za faul w środku pola.

35'
Po strzale Mullera głową z problemami broni Weidenfeller.

34'
Robben w polu karnym zagrywa po ziemi wzdłuż pola karnego ale nikt nie jest w stanie oddać strzału,lepszą opcją wydawało się wycofanie piłki do Lewandowskiego który był dobrze ustawiony.

33'
To może być ten mecz dzięki któremu BVB może wrócić na właściwe tory!

31'
Aubameyang popędził na prawym skrzydle po czym posłał doskonałą centrę w pole karnę a na piłkę nabiegł Reus i pewnym strzałem z głowy pokonuje Neuera który jest bez szans.

31'
GOOOOOOOOOOOL 0-1 Reus!!

28'
Kagawa z środka stara się podcinką zagrać w pola karne ale nie porozumiał się z kolegami i piłkę spokojnie łapie Neuer

27'
Alonso z rzutu rożnego ale Weidenfeller wychodzi i piąstkuje piłkę.

26'
Aubameyang dośrodkował piłkę ale Neuer z obrońcami wybijają piłkę.

23'
Robben w charakterystyczny dla siebie sposób schodzi do środka i z lewej nogi oddaje groźny strzał z 16 metrów , jednak Weidenfeller końcówkami palców broni.

21'
Pierwszy strzał Lewandowskiego który zostaje zablokowany na 18 metrze.

19'
Bernat na lewym skrzydle stara się przejść Piszczka jednak ten wybija mu piłkę.

17'
Weidenfeller przy wybiciu piłki z ręki , trafia w tył głowy Mchitariana który pada jak rażony prądem miejmy nadzieje że nic groźnego się nie stało.

16'
Mueller z lewej strony zagrywa po ziemi wzdłuż pola karnego jednak piłka do nikogo nie dochodzi w tempo,jednak po drugiej stronie piłkę przejmuje piłkę Robben który dośrodkowuje a Mueller w ekwilibrystyczny sposób strzela z woleja lecz jego strzał jest zbyt słaby i Weidenfeller łapie piłkę.

15'
Piszczek dośrodkował ale pewnie piłkę łapie Neuer.

13'
Boateng świetnie z głębi pola podaje na wolne pole górną piłką , do której wślizgiem dochodzi Mueller jednak czubkiem buta strzela obok słupka.

11'
Przy przyjęciu piłki przez Lewandowskiego piłka dotyka jego ręki,sędzie widząc to odgwizduje rzut wolny.

10'
Reus w polu karnym otrzymuje piłkę,mija dwóch rywali schodząc do środka oddaje strzał który ląduje na trybunach.

9'
Mchitarian miał fantastyczną sytuacje aby dać prowadzenie BVB,pędził środkiem pola jednak po jego piekielnym mocnym strzale piłka trafia w słupek!

8'
Pierwsze wejście Reusa w pole karne lecz niema pomysłu na akcję i traci piłkę.

6'
Kolejna sytuacja Holendra,jednak tym razem posłał strzał wysoko nad poprzeczką.

5'
Piękna akcja Bayernu! Lahm świetnie odegrał piłkę piętką do Robbena który w polu karnym mocno strzela pod poprzeczkę jednak intuicyjnie broni bramkarz Borussi.

4'
Hummels stara się od własnej połowy uruchomić długim podaniem Aubameyanga , jednak przesadził z siłą.

2'
Borussia od samego początku stara się grać wysokim pressingiem.A więc to czego gospodarze nie lubią.

1'
Rozpoczynamy!

0'
Spotkanie poprowadzi Manuel Graefe.

0'
Dziś przeciwko sobie zagrają oczywiście dwaj Polacy.Lewandowski(Bayerm) oraz Piszczek(BVB).Dla tego pierwszego będzie to pierwszy mecz przeciwko BVB po przejściu do Bayernu Monachium,nie ma co się dziwić że oczy piłkarskiego świata są zwrócone właśnie na niego.

0'
A tak BVB

0'
Tak przedstawia się formacja gospodarzy

0'
Dzisiejszy mecz jest zapowiadany jako wielkie widowisko , lecz przed sezonem zdawać by się mogło że mecze między tymi obiema drużynami będą decydować o mistrzostwie Niemiec , ale okazuje się że tak nie będzie, Borussia zamiast myśleć o mistrzostwie musi uważać żeby niespodziewanie nie spaść z ligi obecnie po dzisiejszym zwycięstwie Hamburga 1-0 to właśnie BVB znajduje się w strefie spadkowej z dorobkiem 7 pkt zajmując 16 miejsce.Przekonamy się czy aby na pewno będzie to emocjonujący mecz i czasem nie będzie tak że lider zbije drużynę z strefy spadkowej,sądząc po grze BVB wszystko jest możliwe.

0'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online