Arsenal - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal
Manchester United
1 : 3

Cech, Maitland-Niles, Sokratis (21' Mustafi), Koscielny (64' Guendouzi), Kolasinac, Torreira, Xhaka, Iwobi (64' Oezil), Ramsey, Aubameyang, Lacazette
Romero, Young, Lindelof, Bailly, Shaw, Herrera, Matić, Pogba, Lingard (88' Jones), Lukaku (72' Rashford), Sanchez (72' Martial).

'

90+10'

90+1'
żółta kartka Guendouzi ukarany żółtą kartką.

90'
Mecz potrwa jeszcze 10 minut.

88'
Jones zastąpił Lingarda.

86'
Sędziowie na VAR sprawdzali jeszcze czy nie ukarać drugą zółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką Lingarda, który miał już upomnienie. Ostatecznie pomocnik Manchesteru może mówić o szczęściu.

86'
żółta kartka Rashford i Kolasinac ukarani żółtymi kartkami. Od ich sprzeczki wszystko się zaczęło.

85'
Przepychanki pomiędzy zawodnikami obu drużyn.

82'
Gool! 3:1! Cech zdołał odbić mocny strzał Pogby z dystansu, ale wobec dobitki Martiala był już bezradny!

80'
Zablokowany strzał Lacazzette.

76'
żółta kartka Lingard ukarany żółtą kartką.

73'
Romero obronił mocny strzał Lacazzette'a.

72'
Rashford i Martial weszli na boisko za Lukaku i Sanchez.

68'
żółta kartka Young ukarany żółtą kartką.

68'
Posiadanie piłki: 62% - 38%.

67'
Niecelnie sprzed pola karnego uderzył Ramsey.

64'
Dwie zmiany w Arsenalu. Na boisku pojawili się Oezil i Guendouzi, a opuścili je Iwobi oraz Koscielny.

63'
Podniósł się Koscielny i otrzymał porcję braw.

62'
Wciąż przerwa w grze. Cały czas Koscielnemu pomoc jest udzielana na murawie.

59'
Koscielny cały czas leży unieruchomiony na murawie. Musiało dojść również do poważnego urazu.

57'
Mamy przerwę w grze. Ucierpiał Koscielny, któremu Lukaku przypadkowo rozciął skórę na twarzy w okolicy ucha. Konieczne będzie zmiana.

55'
Niecelnie z rzutu wolnego uderzył Lukaku.

54'
żółta kartka Koscielny ukarany żółtą kartką.

49'
Zablokowany strzał Iwobiego.

47'
Powinien być remis! Strzał Ramsey'a z trzech metrów jakimś cudem obronił Romero.

46'

45+4'

45+2'
Aubameyang wbiegł z piłką w pole karne, ale wywalczył tylko rzut rożny.

45+2'
Wyłożenie piłki do Lacazette, który z pola karnego uderzył prosto w ręce bramkarza.

45'
Sędzia doliczył trzy minuty.

43'
Gool! Ramsey popisał się kapitalną indywidualną akcją, zagrał wzdłuż bramki, tam jeszcze piłkę trącił Lacazette i Aubameyang z bliska wpakował ją do pustej bramki.

40'
Ramsey niecelnie uderzył sprzed pola karnego. Będzie jednak rzut rożny.

39'
Lingard niecelnie uderzył z linii pola karnego.

36'
Maitland-Niles dośrodkował w pole karne, ale Iwobi nie zdołał oddać strzału.

33'
Goool! Co za kontra Manchesteru. Lukaku z prawej strony pola karnego zagrał do Lingarda, który precyzyjnym strzałem pokonał Cecha! 2:0!

31'
Gool! Sanchez otrzymał prostopadłe podanie i w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobył gola. Zawodnicy Arsenalu sugerowali spalonego, ale popełnili fatalny błąd w ustawieniu.

28'
Tempo niezłe, ale sytuacji brakuje.

25'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Arsenalu, ale ani Lukaku, ani Pogba nie sięgnęli piłki, choć wiele nie brakowało.

24'
Pierwszy celny strzał. Xhaka zagrał do Lacazette, ten natychmiast odegrał do Iwobiego, którego strzał z pola karnego obronił bramkarz.

22'
Dośrodkowanie w pole karne, piłkę zgrywa Sanchez i przejął ją Aubameyang. Zawodnicy Manchesteru domagali się rzutu karnego, ale nie było o nim mowy.

21'
Mustafi zastąpił kontuzjowanego Sokratisa.

19'
Sokratis poza boiskiem.

17'
Przerwa w grze, ponieważ kontuzji doznał Sokratis.

14'
Zdecydowanie więcej podań wymieniają piłkarze Arsenalu.

11'
Ładna akcja Manchesteru, ale Cech zdołał powstrzymać Pogbę, który wychodził na dobrą pozycję.

10'
Jak na razie lepiej prezentuje się Arsenal.

7'
Dobre podanie spod linii końcowej do Aubameyang, którego w ostatniej chwili powstrzymał przed oddaniem strzału Lindelof.

5'
Dobre tempo meczu. Teraz Arsenalowi zabrakło dobrego przyjęcia w polu karnym.

2'
Kontra Arsenalu. Xhaka dobrze zagrał na lewą stronę do Ramsey'a, którego podanie do Aubameyanga przejął obrońca.

2'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne wybili obrońcy.

1'
Rozpoczął Manchester.

'
Jeszcze chwila ciszy w związku z zaginięciem Emiliano Sali.

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

'
Rezerwowi Arsenalu: Leno, Mustafi, Monreal, Lichtsteiner, Elneny, Guendouzi, Ozil.

'
Rezerwowi Manchesteru: Grant, Dalot, Jones, Fred, Mata, Martial, Rashford.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Arsenal - Manchester United na żywo. Początek o godzinie 20:55. Stawką spotkania jest awans do 1/8 finału Pucharu Anglii.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online