AC Milan - Napoli online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
AC Milan
Napoli
0 : 0

Donnarumma; Calabria, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Bakayoko, Paqueta (69' Borini); Suso, Cutrone (72' Piątek), Calhanoglu (90' Laxalt).
Ospina; Malcuit, Albiol, Koulibaly, Mario Rui; Callejon, Fabian, Zieliński, Insigne (88' Ounas); Mertens (80' Verdi), Milik.

Cutrone (17.) żółta kartka
Fabian (18.) żółta kartka
Albiol (86.) żółta kartka
Fabian (90+3.) żółta kartkaczerwona kartka

Mecze na żywo: AC Milan - Napoli

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze na żywo już jutro. A w nocy jeszcze skoki narciarskie.

90+6'
Koniec meczu. Nie doczekaliśmy się bramek. Pozostaje niedosyt...

90+5'
Ancelotti zły na decyzję sędziego, że zawodnik Milanu nie otrzymał kartki za faul. Trener gości wyrzucony na trybuny.

90+4'
Dobrze prezentuje się Piątek, Jest aktywny, pokazuje się do gry i dobrze rozgrywa piłkę.

90+3'
żółta kartkaczerwona kartka Fabian za zagranie ręką otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. To był raczej błąd sędziego.

90+1'
Kessie minął Koulibaly, dośrodkowywał do Piątka, ale obrońca wybił piłkę na rzut rożny.

90'
Sędzia doliczył pięć minut.

90'
Laxalt zastąpił Calhanoglu.

89'
Kolejny strzał Zielińskiego. Tym razem prawą nogą sprzed pola karnego, ale znów pewnie bramkarz Milanu.

88'
Ounas zastąpił Insigne.

87'
Powinno być 1:0 dla Napoli. Goście mieli przewagę ,mogli to lepiej rozegrać. Ostatecznie huknął z 15 metrów Zieliński, ale prosto w bramkarza.

87'
Calhanoglu z rzutu wolnego trafił w mur.

86'
żółta kartka Piątek urwał się obrońcom i Albiol musiał faulować Polaka. Żółta kartka dla obrońcy Napoli.

84'
Aj.. było blisko. Zieliński mocno i po ziemi uderzył z dystansu. Nieznacznie chybił.

84'
Verdi kapitalnie zagrał do Callejona, ale ten nie opanował piłki.

83'
Po obu stronach boiska polscy napastnicy. Czekamy na gole!

80'
Verdi zastąpił Mertensa.

78'
Mogło być 1:0 dla Milan. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową zgrał Piątek, do strzału doszedł Musacchio, ale jakimś cudem Ospina zdołał odbić piłkę.

78'
Mamy przerwę w grze, ponieważ ucierpiał w poprzedniej sytuacji Ospina. Piątek przeskoczył nad bramkarzem Napoki, ale wpadł na niego Koulibaly.

76'
Świetnie pokazał się PIątek, który znalezł się w dogodnej sytuacji, ale Koulibaly zdołał zablokować jego strzał, gdy miał przed sobą tylko Ospinę.

72'
Suso mocno dośrodkował w pole karne, ale pewnie interweniował Ospina.

72'
Jest zmiana. Piątek zastąpił Cutrone

70'
Do wejścia szykuje się Krzysztof Piątek!

69'
Paqueta opuścił boisko, a zastąpił go Borini.

68'
Dośrodkowanie do Miika, który oddał strzał głową i Donnarumma zdołał złapać piłkę. Było groźnie, choć sędzia dopatrzył się spalonego.

67'
Kapitalnie huknął z powietrza sprzed pola karnego Zieliński. Donnarumma zdołał na raty złapać piłkę.

65'
Niecelnie z dystansu uderzył Fabian.

64'
Milik dobrze przyjął piłkę w polu karnym, huknął z lewej nogi, ale prosto w dobrze ustawionego bramkarza MIlanu. BYło groźnie.

60'
Napoli od dłuższego czasu ma przewagę, ale dobrze spisuje się defensywa Milanu.

57'
Niecelny strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego oddał Koulibaly. Obrońca Napoli i tak faulował rywala.

54'
Teraz lepszt okres gry Napoli. Strzał Mertensa z pola karnego został jednak zablokowany.

50'
Insigne padł w polu karnym, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego. Kontrowersyjna decyzja.

48'
Kolejna ładna akcja Milanu zakończona płaskim strzałem Paquety, który pewnie obronił Ospina.

47'
Kapitalna okazja dla Milanu. Kessie przyjął piłkę w polu karnym, minął jednego obrońcę, ale drugi zablokował jego strzał i piłka przeleciała ponad bramką.

47'
Suso dryblował w polu karnym, a potem za mocno zagrał do Calabrii i piłka opuściła boisko.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek. Były dobre momenty, ale sytuacji mogłoby być więcej. Może w drugiej połowie?

45'
Calabria ucierpiał w starciu z Milikiem. Polak przypadkowo ręką uderzył rywala w oko.

41'
Milan długo utrzymał się przy piłce i szukał miejsca do oddania strzału. W końcu uderzył Paqueta, który nie trafił w bramkę.

38'
Callejon z pola karnego uderzył niecelnie. Szukał dalszego słupka, lecz za słabo dokręcił piłkę.

37'
Calhanoglu uderzył z dystansu, piłka jeszcze skozłowała, ale Ospina pewnie ją złapał.

36'
Wreszcie pokazał się Zieliński. Polak uderzył mocno lewą nogą z ponad 20 metrów. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

34'
Znów mamy okres gry bez sytuacji strzeleckich.

30'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale Milik dobrze wybił piłkę głową.

29'
Kolejna dobra akcja Milanu. Calhanoglu dośrodkowywał do Cutrone i w ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybił obrońća.

26'
Koulibaly przyjmował piłkę w polu karnym Milanu. Mogło być groźnie, ale w ostatniej chwili dobrze interweniowali obrońcy.

25'
Z dystansu uderzył Calhanoglu. Pewnie interweniował Ospina.

23'
Mocno, ale niecelnie z dystansu uderzył Suso.

23'
Jak na razie mało widoczni są Zieliński i Milik.

21'
Dobrze póki co spisują się defensywy obu drużyn.

18'
żółta kartka Fabian ukarany żółtą kartką za zagranie ręką.

17'
żółta kartka Cutrone ukarany żółtą kartką.

15'
Insigne sprzed pola karnego uderzył obok bramki.

15'
Dobre tempo gry. Akcja przenosi się z jednej bramki pod drugą.

14'
Insigne uderzył z pola karnego, ale pewnie interweniował Donnarumma.

11'
Piłka w bramce Napoli, ale sędzia wcześniej odgwizdał faul w ofensywie w polu karnym. Wciąż 0:0.

11'
Dobry okres gry Milanu.

10'
Ładna akcja Milanu zakończona strzałem Cutrone w boczną siatkę.

9'
Suso uderzył z dystansu i pewnie interweniował Ospina.

6'
Mogło być 1:0 dla Napoli! Dośrodkowanie z lewej strony do zamykającego akcję Callejona, który ładnie uderzył z woleja i dobrze interweniował bramkarz gospodarzy.

5'
Spokojny początek meczu.

3'
Wysoki pressing Napoli od samego początku.

2'
Akcja Napoli. Mertens wywalczył rzut rożny, ale dośrodkowanie nie przyniosło zagrożenia.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Atmosfera gorąca!

'
Do początku meczu pozostało już tylko kilka minut.

'
Rezerwowi Napoli: Meret, Karnezis, Ghoulam, Luperto, Maksimovic, Hysaj, Diawara, Hamsik, Ounas, Verdi.

'
Rezerwowi Milanu: Plizzari, A Donnarumma, Mauri, Castillejo, Borini, Conti, Bertolacci, Montolivo, Piatek, Abate, Laxalt.

'
Ustawienie obu zespołów:

'
Do meczu 30 minut. Jaka atmofera na San Siro?

'
Czy kibice Milanu doczekają się dziś debiutu Piątka?

'
Znamy składu obu drużyn. Zgodnie z przewidywaniami na ławce rezerwowych Milanu zasiadł Krzysztof Piątek. W barwach Napoli od początku zagrają Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik.

'
Początek meczu o godzinie 20:30. Zapraszamy do śledzenia starcia Milan - Napoli online.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z AC Milan - Napoli, to zapraszamy do śledzenia meczu online