Bayern Monachium - Vfb Stuttgart online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Vfb Stuttgart
4 : 1

Neuer - Kimmich, Süle, Hummels, Alaba - Javi Martinez (47' Gnabry), Thiago - Müller (75' James), Goretzka, Coman (85' Davies) - Lewandowski
Zieler - Beck, Kabak, Kempf, Insua - Gentner, Ascacíbar - Esswein (89' Sosa), Zuber (87' Didavi) - González, Donis (74' Thommy)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Vfb Stuttgart

Dziękujemy ślicznie Wszystkim odbiorcom tej relacji.

Bayern Monachium zrealizował swój plan, czyli komplet punktów w tym meczu. Ilość wykreowanych okazji bramkowych i dobra skuteczność dały gospodarzom upragnionego trzy oczka.
Polskich kibiców cieszyć powinien kolejny gol autorstwa Roberta Lewandowskiego.

Koniec tego meczu!

90'
James Rodriguez przedstawił próbkę swoich technicznych możliwości. Urodziwa próba bezpośrednio od rzutu wolnego poszybowała jednak ciut obok światła bramki.

89'
Borna Sosa dał zmianę za Alexandra Essweina.

88'
Ostatnie fragmenty regulaminowego czasu gry. Za kilka chwil powinniśmy być mądrzejsi o informację dot. doliczonego czasu.

87'
Daniel Didavi zameldował się na boisku. Zuber udał się na ławkę rezerwowych.

85'
Zmiana nr 3. u gospodarzy. Alphonso Davies w miejsce Kingsley'a Comana.

84'
Goooooooool! Robert Lewandowski! Cierpliwość się opłaciła! Gwiazda polskiej reprezentacji kapitalnie minęła blok obrońców, a na końcu umiejętnie zwiodła Zielera, by potem z ostrego kąta zmieścić piłkę do bramki.

82'
W następnej serii gier Bayern zmierzy się w hicie z Bayerem Leverkusen. Stuttgart, z kolei, spróbuje zdobyć ligowe punkty w starciu z Freiburgiem.

81'
Manuel Neuer otrzymał szansę na popełnienie skutecznej interwencji. Doświadczony bramkarz znakomicie wyłapał zbyt głęboko wrzuconą futbolówkę.

79'
Niko Kovac, coach Bayernu Monachium, ma możliwość dokonania jeszcze jednej korekty personalnej. Jego kolega po fachu w drugiej drużynie ma dwie zmiany do zrealizowania.

78'
Robert Lewandowski próbował zdobyć swoją bramkę w tym pojedynku ligowym. Niestety, ale polski gwiazdor został przyłapany przez sędziów na pozycji spalonej.

77'
Z minuty na minutę zawodnicy ekipy przyjezdnych mniej się angażują w boiskowe wydarzenia.

75'
Thomas Muller pożegnał się z boiskiem. Niemieckiego pomocnika na placu gry zmienił James Rodriguez.

74'
Premierowa zmiana w szeregach gości. Donis zastąpiony przez Thommy'ego.

72'
Przy wcześniej wspomnianej sytuacji dobrą grą na przedpolu nie błysnął Robert Zieler. Kompletnie nieudolne wyjście z bramki do dośrodkowania z rzutu rożnego.

71'
Gooooooool! Wielka radość wśród kibiców z Monachium! Ich pupile wzorowo wykonali korner! Świetną centrę z zimną krwią na gola zamienił Leon Goretzka.

69'
Wynik tego meczu jest dalej otwarty. Goście udowodnili, że są zdolni do skonstruowania bardzo groźnej kontry.

67'
Efektowny wślizg na piłkę z najbliższej odległości od bramki nie dał Robertowi Lewandowskiemu upragnionego gola. Strzał poleciał jedynie w boczną siatkę.

65'
Robert Lewandowski nie mógł uwierzyć w to, co się przed chwilą stało! Polak nie potrafił zamienić rzutu karnego na gola. Prawy słupek!

64'
Robert Lewandowski odbiera podziękowania. Polski napastnik był faulowany w szesnastce Stuttgartu. Gospodarze otrzymali sposobność na podwyższenie wyniku.

63'
Stuttgart mógł po raz kolejny doprowadzić do wyrównania! Manuela Neuera i spółkę uratował prawy słupek bramki!

62'
71% posiadania piłki - Bayern Monachium.

60'
Gonzalez nadział się na zdecydowany atak ze strony przeciwnika. Arbiter, jednak, nie przyznał rzutu wolnego gościom.

59'
Aktualizacja. Gol na 2:1 został ostatecznie przyznany Gentnerowi.

58'
Nicolas Gonzalez był na ofsajdzie. Sędzia liniowy był ogromnie zdecydowany.

56'
Gol na 3:1 mógł bardzo szybko paść! Robert Lewandowski spudłował jednak z bliskiej odległości od bramki. Kiks poleciał wysoko na trybuny stadionu.

55'
Goooooooool! Bayern ponownie na prowadzeniu! Mocny i szczęśliwy strzał z okolic 14. metra oddał Gnabry! Futbolówka odbiła się jeszcze od nóg jednego z obrońców i wpadła do bramki zaskoczonego Rona Zielera.

53'
Sędzia dostrzegł faul taktyczny w wykonaniu piłkarza przyjezdnego klubu. Robert Lewandowski był w tej sytuacji ofiarą.

51'
Rośnie przewaga piłkarska Bayernu na murawie. Dla gości aktualny rezultat jest wielkim sukcesem.

50'
Ron Zieler umiejętnie popracował w swojej strefie. Wzorowo powstrzymana wrzutka z lewego narożnika placu gry.

48'
Trenerzy gości uznali, że piłkarze, którzy znaleźli się w wyjściowym składzie, dobrze realizują swoje zadania. Bez zmian.

47'
Na płycie boiska przebywa już Serge Gnabry. Ten piłkarz dał zmianę za Javiego Martineza.

46'
Ruszyła już II odsłona dzisiejszego widowiska piłkarskiego!

Arbiter główny podziękował obu ekipom za trud włożony w I części gry.

45'
Sędzia postanowił przedłużyć I odsłonę o jedną minutę.

43'
Wielu kibiców Bayernu Monachium już widziało piłkę w siatce, po płaskim uderzeniu Comana. Futbolówka powędrowała minimalnie tuż przy lewym słupku bramki.

42'
Manuel Neuer przejął crossową piłkę w kierunku Anastasiosa Donisa.

40'
Cała jedenastka Vfb Stuttgart zaangażowana w bronieniu dostępu do swojej bramki.

38'
Bayern ma optyczną przewagę, ale zawodnikom tej drużyny trudno jest wypracować realne zagrożenie pod bramką Zielera.

37'
Za mocną wrzutkę z kornera zaliczył Joshua Kimmich. Zmarnowany stały fragment gry.

35'
Anastasios Donis uchwycony na tym, jak popełnił faul w ofensywie. Napastnik liczył, że arbiter inaczej zinterpretuje starcie z Niklasem Sule.

34'
Thomas Muller nie mógł liczyć na błąd sędziego asystenta. Ten wskazał nic innego, jak ofsajd.

33'
Anastasios Donis stanął przed wyborną możliwością na gola na 1:2! Grecki snajper, będąc blisko bramki przeciwnika, ulokował futbolówkę wprost w rękawice Manuela Neuera.

32'
żółta kartka Żółta kartka dla Davida Alaby. Szwajcarski defensor dokonał przewinienie, które miało przerwać niebezpiecznie wyglądającą dla Bayernu kontrę.

31'
Stracony gol przez gospodarzy bardzo zmotywował ich do podjęcia walki o jak najszybszy powrót do prowadzenia.

30'
Polski snajper błyskawicznie wrócił do gry. Wcześniejsza sytuacja nie była tak groźna, jak ją zapowiadano.

29'
Faul na Robercie Lewandowskim. Sędzia przywołał bardzo szybko medyków.

27'
Pojedynek powinien jeszcze bardziej się rozkręcić.

26'
Goooooooool! Nieoczekiwany obrót spraw na Allianz Arena! Fantastyczne zagranie z 25 metrów poleciało w prawe okienko bramki Manuela Neuera! Anastasios Donis uszczęśliwił sympatyków gości. Kapitalna próba.

24'
Gwizdek sędziego. Tym razem arbiter liniowy zasygnalizował fakt, że na pozycji spalonej znajdowało się kilku graczy Bayernu.

23'
Z efektownych nożyc swojego szczęścia próbował Nicolas Gonzalez. Strzał z 12 metrów powędrował obok światła bramki Bayernu.

21'
Coman dopuścił się nagannego przewinienia w ofensywie. Rzut wolny z własnej połowy boiska wykonają przyjezdni tego meczu.

20'
Faul taktyczny w środkowej strefie boiska na Alexandre Essweinie.

19'
Bardzo udane wyjście z bramki zanotował Zieler. Świetnie wypiąstkowana piłka, po centrze z kornera.
Chwilę później arbiter główny dostrzegł przewinienie Lewandowskiego.

18'
Goretzka zawiedziony. Pomocnik świetnie złożył się do próby tuż zza linii pola karnego, ale w ostatniej chwili para stoperów Stuttgartu błysnęła heroicznymi wślizgami na futbolówkę.

17'
Podopieczni Niko Kovaca z ogromnym spokojem rozgrywają swoje akcje.

15'
Linia defensywna Bayernu wybroniła się z ryzykownej sytuacji, jaką jest centra od rzutu rożnego. Dobre ustawienie w swojej szesnastce było decydujące.

14'
Esswein za długo zwlekał z oddaniem strzału zza pola karnego gospodarzy. W porę uderzenie wyblokowali defensorzy Bayernu Monachium.

12'
Robert Lewandowski ciut za szybko wyszedł do prostopadłego podania. Polak został uchwycony na pozycji spalonej.

11'
Arbiter główny udzielił słownej reprymendy jednemu z graczy Bayernu. Brzydki wślizg na nogi uciekającego z futbolówką rywala.

10'
Thomas Muller nieprecyzyjnie głową strącił piłkę, po bardzo ładnym dośrodkowaniu. Nie było sytuacji strzeleckiej dla Bayernu z pola karnego.

8'
Próba szybkiego podwyższenia. Joshua Kimmich popisał się ładnym, płaskim uderzeniem z głębi pola karnego. Piłka poleciała nieznacznie obok lewego słupka bramki.

7'
Neuer pewnie wyłapał futbolówkę, która chwilę wcześniej została zgrana głową przez Gonzaleza. Niemiecki goalkeeper nie miał wielkich trudności.

5'
Gooooooool! 1:0! Błyskawicznie otwarty wynik tego meczu! Thiago Alcantara błysnął chirurgiczną precyzją, przy strzale z 14 metrów! Futbolówka powędrowała w lewy, dolny róg bramki Zielera.

4'
Bayern spróbuje zmniejszyć dystans do liderującej w tabeli Borussii Dortmund. Podopieczni trenera Favre'a mają 48 oczek (dziewięć więcej od Monachijczyków).

2'
Nieudany cross na pole karne przeciwnika posłał Sule. Bramkarz Stuttgartu musiał przechwycić bezpańską futbolówkę.

1'
Drużyna przyjezdnych rozpoczęła dzisiejszą rywalizację w Monachium.

*'
Start! Pierwszy gwizdek sędziego głównego już za Nami!

*'
Piłkarze zameldowali się już na płycie murawy.

*'
Vfb Stuttgart ma okazję wyjść ze strefy spadkowej. Aby ten cel został spełniony, goście muszą wygrać z dużo wyżej notowanym oponentem.

*'
Ostatnia batalia ligowa pomiędzy tymi ekipami przyniosła wygraną Bayernu Monachium (3:0). Jednego gola we wspomnianych zawodach zdobył Robert Lewandowski.

*'
Frank Willenborg będzie osobą odpowiedzialną za wydawanie sprawiedliwych wyroków na placu gry.

*'
Sztab szkoleniowy aktualnego mistrza Niemiec w pierwszym składzie desygnował polskiego napastnika - Roberta Lewandowskiego.

*'
Mecz na Allianz Arena odbędzie się w ramach 19. kolejki Bundesligi. W dniu dzisiejszym rozegrane zostaną dwa pojedynki.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji na żywo z meczu: Bayern Monachium - Vfb Stuttgart.
Początek ciekawie zapowiadającego się widowiska - godz. 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Vfb Stuttgart, to zapraszamy do śledzenia meczu online