AC Milan - Napoli online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
AC Milan
Napoli
2 : 0

Donnarumma; Abate, Musacchio, Romagnoli, Laxalt; Kessié, Bakayoko, Paqueta (85' Rodriguez); Castillejo, Piątek (79' Cutrone), Borini (60' Calhanoglu).
Meret; Malcuit (85' Callejon), Maksimovic, Koulibaly, Ghoulam; Fabian, Allan (46' Ounas), Diawara (58' Mertens), Zieliński; Milik, Insigne

Piątek (11.)
Piątek (27.)

Malcuit (29.) żółta kartka
Koulibaly (40.) żółta kartka

Mecze na żywo: AC Milan - Napoli

90'
Koniec meczu. AC Milan po dwóch bramkach Piątka pokonał Napoli 2:0 i awansował do półfinału Pucharu Włoch.

90'
Ładny strzał z dystansu Zielińskiego. Piłka przeleciała tuż obok bramki.

85'
Callejon zastąpił Malcuita.

85'
Rodriguez zastąpił Paquetę.

82'
Ounas próbował zaskoczyć bramkarza Milanu. Znów bez skutku.

79'
Piątek opuszcza boisko. Kibice szaleją i biją brawo. Zastąpił go Cutrone.

78'
Znów Milik zagroził bramce Milanu, gdy dostawił nogę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nie trafił jednak w bramkę.

74'
Milik otrzymał piłkę w polu karnym, ale nie miał jak oddać strzału.

70'
Napoli ma przewagę, ale nie potrafi tego zamienić na bramkę.

66'
Ounas oddał kapitlany strzał z narożnika pola karnego i świetnie interweniował Donnarumma.

61'
Donnarumma pewnie interweniował po strzale sprzed linii pola karnego w wykonaniu Milika.

60'
Calhanoglu zastąpił Boriniego.

58'
Mertens zastąpił Diawarę.

56'
Piątek znów szarżował, ale tym razem został powstrzymany.

53'
Znów zamieszanie pod bramką Milanu po rzucie rożnym. Dwukrotnie z dystansu uderzali piłkarze Napoli, ale bez powodzenia.

48'
Mogło być 2:1. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zrobiło się zamieszanie, dobrze odnalazł się Milik, który z ziemi uderzył na bramkę, ale obrońca zdołał wybić piłkę.

47'
Piątek znów powstrzymany faulem.

46'
Ounas zastąpił Allana.

46'

'
Tak Piątek strzelił pierwszego gola.

A tak Piątek ukąsił po raz drugi:

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Co za mecz Krzysztofa Piątka.

45'
Sędzia doliczył minutę.

40'
żółta kartka Koulibaly ukarany żółtą kartką. Znów faulowany Piątek. Zupełnie nie radzą sobie z nim obrońcy.

36'
Mało dzieje się w ostatnich minutach.

29'
żółta kartka Malcuit faulował Piątka i obejrzał żółtą kartkę.

27'
GOOOL! PIĄTEK! Nieprawdopodobne! Piątek był sam w polu karnym i miał dwóch obrońców. Zszedł na prawą nogą i mocny strzałem prawą nogą zdobył drugiego gola!

25'
Tak zareagowali na gola Piątka kibice Milanu.

22'
Mógł być remis. Insignie minął obrońców w polu karnym, lecz oddał za lekki strzał, aby zaskoczyć bramkarza.

21'
Dobre zagranie w pole karne Milanu. Fabian nie zdołał jednak opanować piłki.

20'
Spokojniejszy fragment meczu.

17'
Okres przewagi Napoli.

13'
Tym razem niepewnie interweniowali obrońcy Milanu. Piłka spadła pod nogi Insigne, który z 10 metrów uderzył z woleja prosto w Donnarummę.

11'
Goool! PIĄTEK!! Długie zagranie za plecy obrońcy, który popełnił katastrofalny błąd, dzięki czemu Piątek znalazł się sam na sam z bramkarzem i nie miał problemów z jego pokonaniem!!!

8'
Insigne zebrał piłkę przed polem karnym, uderzył lewą nogą po ziemi, ale za lekko i bez problemów interweniował bramkarz.

7'
Dośrodkowanie przed pole karne do Kessiego, ten natychmiast zgrał piłkę głową do Piątka. Polak bez namysłu uderzył z powietrza z szesnastu metrów. Obok bramki.

6'
Ghoulam dośrodkował w pole karne, Insigne kopnął piłkę, ale bardzo niecelnie. To nie była łatwa sytuacja.

5'
Insigne dośrodkował do Milika, ale dobrze interweniowali obrońcy.

4'
Jak na razie spokojny początek meczu. Nie doczekaliśmy się jeszcze groźnych sytuacji. Polacy również nie mieli jeszcze okazji do pokazania swoich umiejętności.

1'
Rozpoczął Milan.

'

'
Piłkarze wychodzą na boisko. Za moment początek spotkania.

'
Dobra wiadomość dla polskich kibiców. W meczu od pierwszej minuty wystąpią trzej Polacy: Krzysztof Piątek w AC Milan oraz Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik w Napoli.

'
Początek meczu o godzinie 20:45. Obie drużyny rywalizowały ze sobą w sobotę w Serie A. Wtedy padł bezbramkowy remis, a debiut w barwach AC Milan zaliczył Krzysztof Piątek. Dziś dojdzie do rywalizacji w Pucharze Włoch.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z AC Milan - Napoli, to zapraszamy do śledzenia meczu online