Manchester City - Arsenal online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
Arsenal
3 : 1

Ederson - Walker, Laporte, Otamendi - Fernandinho, Gundogan - D. Silva, De Bruyne (88' Mahrez), B. Silva, Sterling - Aguero (81' Jesus).
Leno - Lichtsteiner, Kolasinac (67' Suarez), Mustafi (79' Mavropanos), Monreal - Koscielny, Torreira, Guendouzi - Iwobi (67' Ramsey), Aubameyang - Lacazette.

*'

90+1'
Efektowny strzał Mahreza przeleciał tuż obok lewego słupka.

90'
Arbiter przedłużył spotkanie o trzy minuty.

88'
Roszada numer dwa w Manchesterze City: Mahrez za De Bruyne.

86'
Sterling zakończył swoją szarżę strzałem - trafił jednak Koscielny'ego.

85'
Jesus źle rozegrał kontratak swojej drużyny - uderzył zza szesnastki prosto w Leno, choć miał po prawej stronie niepilnowanego Sterlinga.

83'
Wrzucona przez Monreala futbolówka wylądowała w rękawicach Edersona.

82'
Interwencja golkipera gości zatrzymała mocny strzał Davida Silvy.

81'
Pierwsza roszada w Manchesterze City: Jesus w miejsce Aguero.

79'
Ostatnia korekta w składzie Arsenalu: Mavropanos za Mustafiego.

76'
Techniczne uderzenie Aguero świetnie wybronione przez Leno! Niemiec po raz kolejny ratuje swój klub w tym meczu.

75'
Rzut wolny na wysokości szesnastki przyjezdnych.

73'
Roszady w Arsenalu nie przyniosły jeszcze żadnego efektu - przewaga miejscowych nie zmalała ani trochę.

71'
Dominacja mistrzów Anglii jest niezaprzeczalna.

68'
Finezyjny strzał Bernardo Silvy został skutecznie sparowany przez bramkarza przyjezdnych.

67'
Podwójna zmiana w szeregach gości: z boiska zeszli Iwobi i Kolasinac, ich miejsce zajęli Ramsey oraz Suarez.

65'
żółta kartka Kartka w kolorze żółtym pokazana Gundoganowi za próbę wymuszenia "jedenastki".

63'
Udane piąstkowanie Leno po dośrodkowaniu De Bruyne.

61'
3:1! The Citizens podwyższają prowadzenie!
Hat-trick Aguero po indywidualnej akcji Sterlinga! Skrzydłowy z impetem wpadł w pole karne i podał nieupilnowanemu Argentyńczykowi, a ten na wślizgu wbił piłkę za linię bramkową.

59'
Dogranie Kolasinaca praktycznie wprost w ręce Edersona.

56'
Czujność Leno przy próbie De Bruyne uratowało gości od straty trzeciego gola.

53'
Na dobicie strzału z dystansu De Bruyne szykował się Walker, ale angielski obrońca dał się złapać na spalonym.

51'
Golkiper The Gunners miał spore problemy z obroną uderzenia De Bruyne, na dodatek do dobitki prawie doszedł David Silva, ale na jego szczęście, Hiszpan nie wygrał z nim pojedynku biegowego.

49'
Próba Davida Silvy utkwiła w murze Arsenalu.

48'
Koscielny popełnił faul na Aguero w miejscu, z którego można spróbować zaskoczyć bezpośrednio Leno.

47'
Tragikomiczny strzał Bernardo Silvy z okolicy linii pola karnego przeciwnika. Portugalczyk uderzył kilkanaście metrów nad poprzeczką.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Piłkarze powrócili na murawę.

*'
Wyrównany pojedynek w Manchesterze, choć nieco lepiej prezentują się The Citizens. Ich jednobramkowa przewaga wydaje się być zasłużona.

45'
Dwie minuty doliczone do pierwszej części rywalizacji.

44'
2:1! Aguero po raz drugi!
Gundogan perfekcyjnie podał piłkę górą do Sterlinga, ten wyłożył ją Argentyńczykowi, niemal na pustą bramkę, a najlepszy strzelec w historii Manchesteru City skrzętnie skorzystał z okazji.

43'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu.

42'
Blok Otamendiego powstrzymał szybką kontrę gości, którzy wznowią grę od rzutu rożnego.

40'
żółta kartka Torreira obejrzał żółty kartonik za przewinienie taktyczne na De Bruyne.

38'
Bombę Kolasinaca odbił przed siebie bramkarz City. Moment później strzał z dystansu Torreiry został zablokowany.

36'
De Bruyne nie zdołał się przedrzeć przez zasieki stworzone przez Kolasinaca i Guendouziego, po czym sfaulował tego drugiego.

35'
Ederson uprzedził Aubameyanga w dojściu do prostopadłego podania Lacazette'a.

33'
Wrzutka z lewej strony placu gry wylądowała w rękawicach Leno.

32'
Otamendi "ściągnął" piłkę z głowy Aubameyangowi. Gabończyk, gdyby nie interwencja stopera, zapewne oddałby celny strzał.

30'
Optyczna przewagę wciąż mają "Obywatele", jednak nie jest ona już tak duża, jak przed jedenastą minutą.

29'
Tempo spotkania nieco spadło.

27'
Centra Kolasinaca wylądowała na bocznej siatce.

26'
The Citizens spodziewanie długo utrzymują się w posiadaniu futbolówki.

24'
Zepsuta akcja przez Sterlinga - Anglik bardzo słabo dośrodkował ze skrzydła.

23'
Laporte przekroczył przepisy w ofensywie - gra przerwana.

22'
Torreira naprawia błąd Guendouziego, ale gospodarze i tak będą mieli korner.

20'
Bernardo Silva zdołał odegrać dorzuconą przez Sterlinga piłkę, ale ta po chwili padła łupem Guendouziego.

19'
Lacazette potrzebuje pomocy medycznej - ucierpiał w starciu fizycznym.

18'
Kombinacyjne rozegranie, po którym strzał oddał Otamendi - prosto jednak w ręce Leno.

17'
Stały fragment gry dla miejscowych - rzut rożny.

15'
Kolejna pozycja spalona Aguero - świetnie dostrzegł to sędzia liniowy.

14'
De Bruyne posłał zbyt wysoką centrę - Sterling nie miał szans na doskok.

13'
Gracze prowadzeni przez Pepa Guardiolę stracili na moment koncentrację i od razu stracili także prowadzenie. Od tego momentu coraz lepiej prezentują się londyńczycy.

11'
1:1! Koscielny wyrównuje stan meczu!
Monreal idealnie zgrał futbolówkę, a francuski defensor z bliska ulokował ją w siatce.

10'
Przyjezdni wznowią grę od narożnika boiska.

9'
Laporte pokonał golkipera mocną główką, ale w momencie dośrodkowania był na spalonym.

8'
Rzut wolny dla gospodarzy po zagraniu ręką jednego z graczy The Gunners na wysokości pola karnego.

7'
Na niewielkim ofsajdzie złapany Aguero.

5'
Dogranie ostatecznie wylądowało pod nogami Sterlinga. Filigranowy skrzydłowy podjął decyzję o strzale zza pola karnego. Niemiecki bramkarz Arsenalu świetnie sparował do boku to uderzenie.

4'
Mistrzowie Premier League kontrolują boiskowe wydarzenia. Będzie korner.

3'
Mustafi pociągał za koszulkę Aguero we własnej szesnastce. Sędzia nie zdecydował się jednak na podyktowanie rzutu karnego.

1'
1:0! Aguero wpakował piłkę do bramki!
Laporte przejął futbolówkę na lewej flance i precyzyjnie dograł na głowę Argentyńczyka, który mierzonym strzałem nie dał szans na obronę Leno.

1'
Pierwszy gwizdek arbitra zainaugurował mecz.

*'
Zawodnicy są już na placu gry.

*'
Rezerwowi The Gunners: Cech, Mavropanos, Elneny, Ramsey, Ozil, Suarez, Nketiah.

*'
Skład przyjezdnych został przedstawiony.

*'
Ławka rezerwowych The Citizens: Muric, Danilo, Stones, Delph, Sane, Mahrez, Jesus.

*'
Znamy wyjściowe zestawienie miejscowych.

*'
Goście również nie mogą nie być stroną zwycięską, kiedy chcą być w pierwszej czwórce. Londyńczycy zrzucą wówczas z tej pozycji lokalnego rywala - Chelsea.

*'
Podopieczni Pepa Guardioli muszą wygrać zbliżający się mecz, jeśli chcą zmniejszyć stratę do liderującego Liverpoolu i powrócić na drugą lokatę.

*'
Martin Atkinson, wybrany do poprowadzenia dzisiejszego spotkania, zagwiżdże po raz pierwszy o 17:30.

*'
Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z hitu 25 kolejki Premier League. Na Etihad Stadium dojdzie do starcia pomiędzy aktualnym mistrzem Anglii - Manchesterem City oraz Arsenalem.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - Arsenal, to zapraszamy do śledzenia meczu online