Barcelona - Celta Vigo online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
Celta Vigo
0 : 1

Bravo - Alves, Mascherano, Mathieu, Alba - Busquets, Rakitic, Rafinha - Neymar, Messi, Suarez.
Sergio - Hugo Mallo, Cabral, Gomez, Jonny, Radoja, Hernandez, Krohn-Delhi, Orellana, Nolito, Larrivey.

Hernandez (13.) żółta kartka

Mecze na żywo: Barcelona - Celta Vigo

*'
Mecz zakończył się zwycięstwem Celty 1:0.

55'
1:0 dla Celty. Nolito znakomicie piętą zagrał do Larriveya, a ten wykorzystał sytuację sam na sam z Bravo.

*'
Z przyczyn technicznych musimy odwołać tekstową relację LIVE. Zapraszamy na transmisję wideo -> KLIKNIJ.

47'
Alba zagrał do Messiego, a ten uderzył z niewielkiej odległosći, piłka otarła się od poprzeczkę i wyszła poza boisko.

46'

45'

43'
Neymar uderzył lewą nogą po ziemi z pola karnego i znów świetnie bramkarz Celty!

42'
Suarez ładnie przełożył sobie piłkę na lewą nogę, ale jego strzał z pola karnego obronił bramkarz Celty.

40'
Dobra kontra Celty. Nolito dośrodkował w pole karne, ale górą obrona Barcelony.

40'
Neymar starał się zagrać do Messiego, ale Sergi Gomez przeciął to podanie.

37'
Barcelona cały czas w ataku.

34'
Suarez dośrodkował z lewej strony do Messiego, a ten głową uderzył bardzo niecelnie. Przycisnęła Barcelona.

32'
Ależ szczęscia miała Celta! Messi zebrał piłkę wybitą Neymarowi, wpadł w pole karne, uderzył i futbolówkę zmierzającą do bramki na poprzeczkę wybił jeden z obrońców! To już druga poprzeczka w tym meczu.

30'
Świetna akcja Barcelony. Po podaniu z lewej strony od Neymara z pierwszej piłki uderzał Messi i świetnie interweniował bramkarz Celty.

28'
Głową uderzał Hernandez i skutecznie broni Bravo. Dobry okres gry Celty.

27'
Dobra akcja Celty. Larrivey obróbił się z piłką, ale Alba w ostatniej chwili zablokował jego strzał z pola karnego.

24'
Nolito po kontrze uderzał zza pola karnego, ale obrońca przyblokował piłkę i ta trafiła w ręce Bravo.

24'
Luis Suarez chciał wyłożyć piłkę przed pole karne, ale tam... nikogo nie było. Może akcja na pamięć tyle że z Liverpoolu?;)

20'
Barcelona stara się atakować. Brakuje jednak trochę precyzji w kluczowych momentach.

17'
Nolito z rzutu wolnego posłał piłkę nad bramkę.

16'
Dobry atak Celty przerwany faulem Mascherano przed polem karnym.

15'
Barcelona ma przewagę, ale nie stwarza zbyt dużej liczby sytuacji.

13'
Żółta kartka dla Pablo Hernandeza.

11'
Neymar uderza z dystansu i piłka trafia w poprzeczkę!

8'
Pierwszy strzał Barcelony. Po dośrodkowaniu z lewej strony głową uderzał Neymar, ale prosto w bramkarza.

5'
Suarez za mocno dośrodkowywał w pole karne do Neymara.

4'
Jak na razie niewiele się dzieje. Gra toczy się głónie w środku pola.

2'
Barcelona utrzymuje się przy piłce i spokojnie konstruuje akcje.

1'
Początek meczu. Rozpoczęła Barcelona.

0'
Jeszcze minuta ciszy.

0'
Piłkarze są już na boisku. Za chwilę początek meczu.

0'
Ławka rezerwowych Celty: Blanco, Costas, Fernandez, Lopez, Madinda, Charles, Mina.

0'
Ławka rezerwowych FC Barcelony: Ter Stegen, Bartra, Sergi Roberto, Xavi, Pedro, Munir, Adriano.

0'
Po dzisiejszym zwycięstwie Realu Barcelona spadła na drugie miejsce. Jeśli jednak wygra z Celtą to odzyska fotel lidera. Celta prezentuje się w tym sezonie dobrze i zajmuje szóste miejsce. Ma o sześć punktów mniej od Barcelony.

0'
Prezentujemy już wyjściowe składy obu drużyn.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Barcelona - Celta Vigo. Początek o godzinie 20:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Barcelona - Celta Vigo, to zapraszamy do śledzenia meczu online