Hertha Berlin - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Hertha Berlin
2 : 3

Jarstein - Plattenhardt, Rekik, Stark, Lazaro - Grujić, Skjelbred (101' Lustenberg) - Mittelstädt, Duda (110' Torunarigha), Kalou (80' Klunter) - Ibišević (63' Selke)
Ulreich - Kimmich, Süle, Hummels, Alaba - Thiago, Goretzka - Gnabry (87' Ribery), James (118' Martinez), Coman (120' Muller) - Lewandowski

Mecze na żywo: Hertha Berlin - Bayern Monachium

Dziękujemy uprzejmie Wszystkim za uwagę.

Bayern Monachium wywalczył promocję do kolejnej rundy Pucharu Niemiec. Hertha Berlin postawiła mistrzom niemieckiej Ekstraklasy bardzo wysoką poprzeczkę.
Niko Kovac może odetchnąć z ulgą.

120+1'
Wszystko na jedną kartę chcą postawić gospodarze.

120'
Przed chwilą na boisku pojawił się Thomas Muller. Kingsley Coman włożył wiele wysiłku w dzisiejszą grę.

119'
żółta kartka Żółta kartka na koncie Roberta Lewandowskiego.

118'
Javi Martinez jest kolejnym graczem, który wchodzi na plac gry z ławki. James Rodriguez już wśród innych rezerwowych.

117'
James Rodriguez mógł o wiele lepiej zachować się na 17 metrze od bramki rywala. Kolumbijczyk zaliczył bardzo sygnalizowany strzał. Piłka dostała się wprost w rękawice goalkeepera.

115'
Robert Lewandowski podszedł do egzekucji rzutu wolnego. Odległość dawała mu wielkie nadzieje, ale strzał nie przebił się jednak przez mur.

114'
Franck Ribery został podcięty w lewą stopę. Wszystko miało miejsce bardzo blisko szesnastki gospodarzy.

112'
Hertha wierzy dalej w to, że uda się odmienić niekorzystny los.

111'
Robert Lewandowski przepiękną piętką usiłować dogrywać do Jamesa Rodrigueza. W ostatniej chwili genialną interwencją błysnął stoper gospodarzy.

110'
Zmiana. Ondrej Duda zastąpiony przez Jordana Torunarigha.

108'
Piłkarze Bayernu i sędzia główny dostrzegli zagranie piłki ręką przez Fabiana Lustenberga.

107'
Robert Lewandowski został kapitalnie uprzedzony przez parę stoperów Herthy. "Lewy" już zmierzał do podania z lewej flanki boiska.

106'
II część dogrywki!

I połowa dogrywki dobiegła końca.

105+1'
Na trybunę posłał piłkę Mats Hummels. Defensor nie przyłożył się do kropnięcia wewnętrzną częścią stopy.

105'
1 minuta - o tyle dłużej potrwa I odsłona dogrywki.

103'
Robert Lewandowski zagrał łokciem. Sędzia główny przyznał gospodarzom zasłużony rzut wolny.

101'
Zmiana. Per Skjelbred opuścił płytę murawy, Fabian Lustenberg wszedł na plac gry.

100'
Goretzka zbyt daleko wysunął sobie futbolówkę w polu karnym Herthy Berlin. Piłkę przechwycił Jarstein.

98'
Hertha bardzo wycofana. W tej sytuacji powinna ona spróbować zagrać śmielej na przodzie.

97'
Gooooooool! 2:3! Kingsley Coman w objęciach kolegów! Strzał głową z najbliższej odległości musiał wpaść do bramki! Ekwilibrystyczną asystą zanotował Robert Lewandowski.

95'
Maximilian Mittelstadt zagrał futbolówkę ręką. Negatywny incydent zauważył arbiter główny.

94'
Zbyt głęboko piłkę wrzucił Franck Ribery. Rune Jarstein nie miał wielkich problemów z przechwyceniem futbolówki.

93'
Bardzo dużą przewagę na boisku ma Bayern Monachium.

91'
Bayern wygrał losowanie i to no rozpoczął zmagania w dogrywce.

91'
Wystartowała I część dogrywki!

Jeśli nikt w czasie dogrywki nie przeważy szali zwycięstwa na swoją korzyść, to doczekamy się wtedy konkursu rzutów karnych.

Do rozstrzygnięcia losów tej potyczki będzie potrzebna dogrywka!

90+2'
Gra została przerwana. Z bólu zwija się gracz berlińskiej Herthy.

90+1'
Robert Lewandowski, w opinii sędziego głównego, faulował w walce o piłkę z kornera.

90'
Dwie minuty dłużej potrwa II odsłona.

88'
Bardzo pewną robinsonadę przy bliższym słupku zanotował Rune Jarstein. Ze wślizgu futbolówkę kopnął Kingsley Coman.

87'
Zmiana w składzie Bayernu Monachium. Franck Ribery za Serge Gnabry'ego.

85'
Niko Kovac ma w dalszym ciągu możliwość dokonania kompletu zmian.

83'
Goście zdeterminowani do zapewnienia sobie awansu w regulaminowym czasie gry.

81'
Wprost w rękawice Svena Ulreicha poleciała piłka, po zagraniu Lukasa Kluntera! Ten przejął w polu karnym rywala i zanotował strzał w centralną część bramki.

80'
Salomon Kalou udał się na zasłużony odpoczynek. Lukas Klunter wszedł na boisko w jego miejsce.

79'
Złapał się za głowę James Rodriguez! Kolumbijczyk spudłował z najbliższej odległości, poprzez swój strzał ze wślizgu.

77'
Jeśli taki rezultat utrzyma się do końca, to czekać na Nas będzie dogrywka.

75'
Obok lewego słupka bramki poleciała futbolówka, po bardzo zaskakującym zagraniu Jamesa Rodrigueza. Trzeba strzał z woleja zanotować do pozytywnych akcentów tego spotkania.

73'
Atak pozycyjny oglądamy w wykonaniu Bawarczyków.

71'
Niebezpieczne podanie z niemal linii końcowej zaprezentował Robert Lewandowski. Ciut spóźniony do piłki był James Rodriguez.

70'
Wrzutka Gnabry'ego. Dwóch stoperów Herthy udanie zneutralizowało Roberta Lewandowskiego, który był w pobliżu bramki Rune Jarsteina.

68'
Mats Hummels był największym winowajcą przy straconym golu przez Bayern Monachium.

67'
Gooooooool! Kilka chwil nieuwagi i jest wyrównanie! Zbyt krótkie zgranie piłki głową do swojego bramkarza pierwszorzędnie wykorzystał Davie Selke! Pewnie minął bramkarza, po czym wpakował futbolówkę do bramki. Lepszego "Wejścia Smoka" nie mógł sobie wymarzyć.

65'
Hertha oddała pole swoim rywalom. U gospodarzy próżno w ostatnich minutach tego meczu było szukać jakiegoś ofensywnego zaangażowania.

63'
Długo wyczekiwana zmiana u gospodarzy. Davie Selke zastąpił Vedada Ibisevicia.

62'

60'
Rune Jarstein pewnie zgarnął futbolówkę, którą z lewej flanki placu gry zagrał Kingsley Coman.

59'
Robert Lewandowski minimalnie spóźnił się ze wślizgiem na piłkę, po zagraniu jej z prawego skrzydła boiska. W porę zainterweniował Rune Jarstein.

57'
Zablokowany strzał Gnabry'ego. Próbował swojego szczęścia z blisko trzydziestu metrów.

55'
Stark wygrał bardzo ważną walkę o pozycję z Comanem. Francuski skrzydłowy walczył ze stoperem Herthy o znakomite, prostopadłe podanie. Szczęśliwie dla gospodarzy lepszy w tej batalii był Stark.

53'
Za plecy napastników Bayernu powędrowała piłka, po zagraniu od Kingsley'a Comana. Kilku graczy przyjezdnych było rozczarowanych nieudolnym dośrodkowaniem z lewej flanki boiska.

52'
Hertha wybroniła się z wrzutki z rzutu rożnego. Inicjatywa należy do zawodników drużyny gości.

50'
David Alaba nie porozumiał się z Kingsley'em Comanem w kwestii zagrania na obieg. Austriak nie był przekonany, co do intencji swojego kolegi z drużyny. Futbolówka wyszła poza linię końcową boiska.

49'
Gooooooool! Kilka krótkich podań wystarczyło, aby rozbić linię defensywną gospodarzy! Na wolne pole wyszedł Serge Gnabry i mierzonym strzałem w lewy, dolny róg bramki zaskoczył Jarsteina.

47'
Bayern próbuje wyjść na prowadzenie.

46'
Rozpoczęła się II odsłona gry!

Remis 1:1 do przerwy!

44'
Hertha ma ogromne problemy z precyzyjnym operowaniem futbolówką. Każda próba kontrataku kończy się fiaskiem.

42'
James Rodriguez nie zastanawiał się wiele, kiedy dopadł do futbolówki na 20 metrze! Błyskawicznie oddany strzał powędrował na wyższe sektory trybun.

41'
Thiago Alcantara nadział się na niefortunną interwencję ze strony przeciwnika. Pomocnikowi Monachijczyków nic poważnego się jednak nie stało.

39'
Vedad Ibisević uchwycony na wielce ewidentnym ofsajdzie. Piłka dla przyjezdnych.

38'
68% posiadania piłki przy graczach Bayernu Monachium.

37'
Kinglsey Coman energicznie reklamował sędziemu zagranie piłki ręką w polu karnym gospodarzy. Ten nie zauważył większego przewinienia.

35'
Bardzo zła wrzutka od rzutu wolnego w wykonaniu Jamesa Rodrigueza. Piłka dostała się wprost na głowę jednego z obrońców Herthy Berlin.

34'
Kingsley Coman przewrócił się po interwencji defensora Herthy. Interwencja okazała się wbrew powszechnie obowiązującym przepisom gry.

33'
Kompletnie nieroztropny atak wślizgiem zaprezentował Goretzka. Ten zawodnik mógł mówić o sporym szczęściu, że obyło się bez kary indywidualnej, w postaci żółtej kartki.

31'
Robert Lewandowski ponownie pociągany za koszulkę. Ibisević był zdania, że jego atak klasyfikował się w "czystą grę".

30'
Dwa kwadranse tego pojedynku przeszły już do historii.

28'
Nieudolna próba szybkiej, crossowej piłki w wykonaniu Ondreja Dudy. Zagranie zostało przejęte prze obrońców Bayernu Monachium.

27'
Natężone ataki na pole karne Herthy.

25'
Serge Gnabry ma wielką ochotę na powiększenie swojego dorobku strzeleckiego w dzisiejszych zawodach! Soczysty i piękny strzał z okolic dwudziestego metra kapitalnie sparował Rune Jarstein.

24'
Problemy zdrowotne zasygnalizował jeden z piłkarzy Herthy Berlin.

22'
Hertha jest w ostatnich minutach skazywana na grę z kontry. Coraz większa dominacja po stronie aktualnego mistrza Niemiec.

21'
Robert Lewandowski spełnił się w roli obrońcy. Polski napastnik kapitalnym zagraniem głową przeciął dośrodkowanie z rzutu wolnego na jego szesnastkę.

19'
Tuż przy prawym słupku poszybowała futbolówkę, po kąśliwym strzale Gnabry'ego. Piłka odbiła się jeszcze od nóg jednego z defensorów Herthy.

18'
Sven Ulreich pewnie wyłapał zbyt głęboką centrę z prawego skrzydła boiska. Ondrej Duda zepsuł wrzutkę, która mogła otworzyć jednemu z jego kolegów drogę do zdobycia bramki.

16'
Minimalnie obok prawego słupka bramki Herthy poleciała piłka po mocnym strzale z dystansu. Jarstein był mocno pogubiony po niebezpiecznym dla niego rykoszecie.

15'
Ondrej Duda zawiódł swoich kolegów. Otrzymał zagranie na 17 metr, z którego miał prawo uderzać. Nic z tego nie wyszło, ponieważ nieudolnie przyjął sobie futbolówkę, a to błyskawicznie wykorzystali oponenci.

14'
Bardzo wysoki pressing pokazują podopieczni Niko Kovaca.

12'
Faul na Robercie Lewandowskim. Polski snajper był wyraźnie pociągany za koszulkę. Przewinienie miało miejsce w centrum boiska.

11'
Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Kąśliwe zgranie piłki głową przez jednego z piłkarzy Bayernu zrobiło wiele namieszania. W ostatniej chwili zimną krew pokazał Plattenhartd, który wybił futbolówkę poza swoją szesnastkę.

9'
Bardzo dobry początek meczu w Berlinie. Obie drużyny nie boją się ryzyka, co owocuje w bardzo śmiałe próby ofensywne.

8'
Gooooooool! Ależ odpowiedź w wykonaniu gości! Świetne uderzenie z woleja, z głębi pola karnego, oddał Serge Gnabry! Płaska próba powędrowała w prawy sektor bramki.

7'
W górę powędrowała chorągiewka arbitra liniowego. Wyraźnie za linię obrony Herthy był wysunięty Robert Lewandowski.

5'
Gooooooool! 1:0! Co za początek w wykonaniu Herthy! Maximilian Mittelstadt otworzył wynik dzisiejszej potyczki! Zabójczy, płaski strzał z 18 metra! Zasłonięty bramkarz nie miał większych szans.

4'
żółta kartka Goretzka pokazał publiczności próbkę swoich możliwości teatralnych. Sędzia główny ukarał go żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

3'
Mats Hummels został trafiony w stopę. Rzut wolny dla przyjezdnych.

2'
Salomon Kalou pogubił się pod polem karnym rywala. Napastnik otrzymał niezłe podanie, ale zabrakło większej precyzji, przy przyjęciu futbolówki.

1'
Gospodarze rozpoczęli dzisiejsze zawody.

*'

*'
Przed rozpoczęciem meczu będzie minuta ciszy poświęcona Rudolfowi Assauerowi.

*'
Piłkarze zameldowali się już na płycie murawy.

*'
Pan Markus Schmidt dzisiaj będzie odpowiedzialny za wydawanie werdyktów.

*'
W sezonie Bundesligi 2018/19 Hertha Berlin wygrała 2:0 z Bayernem Monachium. Jej fani liczą na powtórzenie tego wyczynu z 28 września 2018 roku.

*'
Robert Lewandowski rozpocznie dzisiejszy bój z perspektywy kapitana Bayernu Monachium.

*'
Wczoraj z rozgrywkami pożegnał się aktualny lider niemieckiej Ekstraklasy, Borussia Dortmund. W konkursie rzutów karnych od BVB lepszy był Werder Brema (1:1, 3:4).

*'
Zbliżające się widowisko zostanie rozegrane w ramach 1/8 finału Pucharu Niemiec.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia wraz z naszą redakcją relacji tekstowej na żywo z meczu: Hertha Berlin - Bayern Monachium.
Początek spotkania o godz. 20:45

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Hertha Berlin - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online