Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Miedź Legnica
0 : 3

Kanibołocki - Zieliński (71' Musa), Osyra, Bartczak, Miljković - Augustyniak (46' Fernandez), Ojamaa (66' Roman), Santana, Camara, Forsell - Piasecki
Sandomierski - Guilherme, Runje, Mitrović, Arsenić - Romanchuk, Poletanović (80' Savković), Novikovas, Pospisil (67' Kwiecień), Kostal - Klimala (70' Scepović)

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Jagiellonia Białystok fantastycznie rozpoczęła grę po przerwie zimowej. Podopieczni trenera Mamrota potrafili kapitalnie wykorzystywać wszelkie błędy indywidualne graczy Miedzi.
Przed Dominikiem Nowakiem i jego współpracownikami sporo materiału do analiz. Szczególnie w sferze defensywnej.

Usłyszeliśmy ostatni gwizdek arbitra głównego!

90+2'
Forsell nie przestraszył się wyraźnej odległości od bramki przeciwnika. Napastnik uderzył, ale piłka minimalnie powędrowała obok prawego słupka bramki.

90'
Widowisko w Legnicy potrwa o 3 minuty dłużej.

89'
żółta kartka Stefan Scepović obejrzał premierową żółtą kartkę w polskiej Ekstraklasie. Zobaczyliśmy faul taktyczny w jego wykonaniu.

88'
Jagiellonia może po tej kolejce wskoczyć na ligowe podium. Do realizacji tych marzeń potrzebne jest potknięcie Lecha Poznań w spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Ten pojedynek zostanie rozegrany dzisiaj o godz. 20:30.

87'
Piłkarze gości starają się zabezpieczyć strefę swojego pola karnego. Wyczekują na jakiś błąd rywala.

85'
Grzegorz Sandomierski zaliczył kolejny kontakt z futbolówką. W światło jego bramki poleciało sygnalizowane uderzenie z okolic 30 metrów. Omar Santana podreperował statystyki.

84'
Mile Savković na ten moment poza grą. Obie drużyny grają w składach 10:10.

83'
Może się za chwilę okazać, że świeżo wprowadzony Savković, będzie zmuszony do zejścia z murawy.

81'
Musa wykazał się wielką brutalnością. Bardzo nieodpowiedzialne wejście na nogi przeciwnika.

80'
Czas na ostatnią zmianę w dzisiejszym widowisku. Awizowany Savković wszedł na boisko w miejsce Marko Poletanovicia.

79'
Bardzo źle wykonany korner przez Miedź. Bez kłopotów wyszła defensywa wicemistrza z poprzedniego sezonu.

77'
Gospodarze próbują coś stworzyć konstruktywnego na wysokości szesnastki popularnej "Jagi".

76'
Savković jest szykowany do wejścia na płytę boiska.

74'
Na twarzach piłkarzy Miedzi Legnica widać już kompletne zrezygnowanie.

73'
Gooooooool! 0:3! Pierwszorzędnie opracowany atak na pole karne Miedzi! Arvydas Novikosas pokazał próbkę technicznych możliwości, poprzez płaski strzał w prawy, dolny róg bramki.
Goalkeeper przeciwników bez szans.

71'
Na ostatni manewr taktyczny zdecydował się trener Dominik Nowak. Musa za Pawła Zielińskiego.

70'
Patryk Klimala udał się na ławkę rezerwowych. Młody napastnik wymieniony na Stefana Scepovicia.

68'
Kanibołocki zdał egzamin na ocenę dobrą. Bramkarz skutecznie wyłapał strzał bezpośrednio od rzutu wolnego.

67'
Zmianę zobaczyliśmy również w składzie "Jagi": Bartosz Kwiecień w miejsce Martina Pospisila.

66'
Roszada u gospodarzy. Henrik Ojamaa został zastąpiony przez Juana Romana.

64'
czerwona kartka Coraz trudniejsza sytuacja Miedzi Legnica! Tomislav Bozić powalił na murawę Patryka Klimalę, będąc ostatnim obrońcą. Napastnik Jagiellonii stanąłby przed czystą sytuacją strzelecką.

63'
żółta kartka Kolejnemu piłkarzowi Miedzi Legnica puściły nerwy. Borja Fernandez obejrzał karę indywidualną, w postaci żółtej kartki.

61'
Inicjatywa leży po stronie gospodarzy, jednakże trudno im wypracować klarowne sytuacje pod bramką Grzegorza Sandomierskiego.

60'
żółta kartka Jest pierwsza żółta kartka w tych zawodach. Omar Santana rażąco przekroczył powszechnie obowiązujący regulamin gry.

58'

56'
Faul. W samym centrum boiska poturbowany został Santana.

55'
Grzegorz Sandomierski świetnie poradził sobie z bardzo nieprzyjemną próbą z dystansu. Camara był bliski powodzenia, poprzez uderzenie w lewy, dolny róg bramki.

53'
Patryk Klimala podziękował klubowemu koledze za próbę prostopadłego podania. Sytuacji strzeleckiej dla Jagiellonii nie zobaczyliśmy, ponieważ tor lotu futbolówki odpowiednio przeciął defensor Miedzi.

51'
Fabian Piasecki dotknął futbolówkę ręką. Snajper nie mógł liczyć na to, że wszystko ujdzie uwadze arbitrowi.

50'
W składzie personalnym Jagiellonii Białystok nie doszło do zmian.

48'
Santana oddał celną próbę z dosyć dużej odległości od bramki. Sandomierski na notę popełnił interwencję. Futbolówka zmierzała w lewy sektor bramki.

47'
Rafał Augustyniak musiał opuścić plac gry. Trener Dominik Nowak dał szansę Borja Fernandezowi.

46'
Właśnie ruszyła II część gry!

Czas na przerwę.

45+2'
Sędzia główny doliczył 4 minuty do I odsłony.

45+1'
Gooooooool! Zmiana rezultatu tego widowiska! Z wielką precyzją jedenastkę wyegzekwował Guilherme. Piłka poszybowała w lewy, dolny róg bramki.

44'
Rzut karny dla Jagiellonii! Poletanović był bez dwóch zdań pociągany za koszulkę w szesnastce Miedzi!

42'
Za linią boczną pracuje sztab medyczny białostockiego klubu. Robi wszystko, aby gwiazda Jagiellonii wróciła jak najszybciej do gry.

40'
Faulowany Martin Pospisil mocno niefortunnie poleciał na bandę reklamową.

39'
Goście próbowali wyjść z błyskawiczną kontrą. Nic z tego nie wyszło, bo faulował Ojamaa.

38'
Bramkarz Kanibołocki pokazał swój kunszt! Goalkeeper znakomicie wyciągnął uderzenie, które zmierzało w prawy sektor bramki Miedzi!

37'
Henrik Ojamaa został uchwycony na ewidentnym ofsajdzie. Po przeanalizowaniu powtórek, ciężko mieć wątpliwości.

36'
Korner nie przyniósł gościom kolejnego gola. Bardzo dobrze zorganizowała się w szyku defensywnym Miedź.

34'
Jagiellonia stara się w jak największym stopniu kontrolować wydarzenia na płycie boiska.

33'
Z pół obrotu strzał oddał Augustyniak. Z sygnalizowanym uderzeniem zza pola karnego żadnych problemów nie miał Sandomierski.

31'
Przed momentem byliśmy świadkami rzutu wolnego, który był wykonany przez gospodarzy. Długa centra nie doszła do napastników Miedzi Legnica.

30'
Nemanja Mitrović w doskonałym stylu zneutralizował kąśliwe wgranie piłki z lewego skrzydła boiska.

29'
Sędzia Frankowski udał się w kierunku ławek rezerwowych obu ekip. Ktoś miał uwagi co do pracy arbitra.

28'
Reguły gry w polu karnym przeciwnika złamał Martin Pospisil.

26'
Arbiter główny odgwizdał przewinienie taktyczne na zawodniku Jagiellonii Białystok.

25'
Na prawej flance boiska swojego szczęścia szuka beniaminek aktualnego sezonu ligowego.

23'
Forsell zatrzymany wślizgiem przez Arsenicia. Miedź wyprowadziła niezły atak prawym skrzydłem boiska.

22'
Przyjezdni poczuli jeszcze większą motywację do kreowania okazji bramkowych. Inicjatywę oddali zawodnicy prowadzeni przez Dominika Nowaka.

20'
Guilherme szukał dłuższym dośrodkowaniem znaleźć Klimalę. Piłkę przejął bez problemu Kanibołocki.

19'
Miedź Legnica nie przegrała na swoim terytorium od dwóch spotkań.

17'
Gol dla Jagiellonii został zatwierdzony. Nie było przewinienia na bramkarzu Miedzi Legnica.

16'
Sędzia główny zamierza skorzystać z konsultacji z systemu VAR.

15'
Gooooooool! Jagiellonia już na prowadzeniu! Nemanja Mitrović wpakował futbolówkę do niemal pustej bramki! Koszmarne wyjście do centry od rzutu rożnego zanotował Kanibołocki. Takie błędy kosztują sporo.

14'
Bozić popełnił przewinienie taktyczne w środkowej strefie placu gry.

12'
Fabian Piasecki źle przyjął sobie futbolówkę na 11 metrze. Nieudolne zagranie jednak nie było najważniejsze w tej akcji, a fakt, że zawodnik znajdował się na ofsajdzie.

11'
Nie kalkulują w próbach odebrania futbolówki zawodnicy Ireneusza Mamrota.

9'
Futbolówka w rękawicach Grzegorza Sandomierskiego. Z niemal linii końcowej boiska dośrodkowanie ze wślizgu zaprezentował Paweł Zieliński.

8'
Nieźle bita piłka od rzutu rożnego. Camara dopadł do futbolówki, ale jego strzał głową przeleciał wyraźnie nad poprzeczką bramki.

7'
Błąd komunikacyjny w szeregach gości dał Miedzi cenny korner.

5'
Ostre wejście wślizgiem na nogi Guilherme.

4'
W Legnicy, na stadionie, znajduje się wóz transmisyjny z systemem VAR. Zespół arbitrów reprezentuje Pan Krzysztof Jakubik.

3'
Patryk Klimala nie miał szans na przyjęcia crossowego podania z centralnej części placu gry. Obrońcy Miedzi przechwycili piłkę.

1'
Pierwsza, prostopadła piłka w kierunku napastników "Jagi". Martin Kostal nie dopadł do ciut za mocno zagranej futbolówki.

1'
Gracze Jagiellonii wystartowali ze środka boiska!

*'

*'
Nastąpiło przywitanie piłkarzy obu drużyn.

*'
Pierwsza batalia ligowa pomiędzy tymi zespołami przyniosła nieoczekiwaną wygraną Miedzi Legnica (3:2).

*'
Czeka Nas bardzo ciekawie zapowiadające się widowisko. Spójrzmy na ligową stawkę.

*'
Odpowiedzialność za wydawanie sprawiedliwych werdyktów weźmie na siebie Pan Bartosz Frankowski.

*'
Ławka rezerwowych Miedzi Legnica: Sapela, Garguła, Musa, Fernandez, Szczepaniak, Pikk, Roman.

*'
Ławka rezerwowych Jagiellonii Białystok: Kaczorowski, Wójcicki, Scepović, Savković, Bodvarsson, Kwiecień, Adamec.

*'
Klub z Białegostoku w okienku transferowym dokonał kilku ciekawych wzmocnień. Do najpoważniejszych można zaliczyć ściągnięcie trzech piłkarzy z Wisły Kraków: Jesusa Imaza, Zorana Arsenicia oraz Martina Kostala.

*'
Pojedynek w Legnicy zainauguruje 21. serię spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2018/19. Jest to pierwsza kolejka po przerwie zimowej.

*'
Zapraszamy Wszystkich serdecznie do śledzenia relacji na żywo z meczu polskiej LOTTO Ekstraklasy: Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok. Początek starcia o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online