Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
2 : 0

Słowik - Celeban, Golla, Tarasovs, Cholewiak - Radecki, Mączyński, Łabojko (79' Chrapek), Pich, Musonda (70' Farshad) - Piech (84' Szczepan)
Kudła - Mygas, Cichocki, Toth (65' Polczak), Udovicić (46' Sanogo) - Możdżeń, Gressak, Iwaniszwili (62' Nawotka), Gabedawa, Pawłowski - Nowak

Dziękujemy Wszystkim za uwagę.

Udany debiut w Śląsku Wrocław zaliczył Vitezslav Lavicka. Jego podopieczni w dzisiejszym spotkaniu nie dali rozwinąć skrzydeł Zagłębiu Sosnowiec.
Goście muszą pracować dalej nad swoimi błędami, które były ich znakiem firmowym w rundzie jesiennej.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+4'
Dawid Kudła nie ma łatwego życia. Co chwilę musi bronić swoich kolegów przed utratą kolejnych goli. Tuż przed momentem świetną interwencją nogami zatrzymał strzał Igorsa Tarasovsa.

90+3'
Zawodnicy Śląska Wrocław reklamowali zagranie piłki ręką przez Vamarę Sanogo.

90+2'
Piłka od dobrych kilku minutach krąży na wysokości pola karnego gości.

90'
Sędzia Musiał doliczył trzy minuty.

89'
Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Za moment powinniśmy być mądrzejsi o informację dot. dodatkowych minut od arbitra głównego.

87'
Nieudolnie wykończył akcję ze stałego fragmentu gry Farshad. Złe złożenie się do strzału było decydujące. Piłka poleciała wysoko na trybuny.

86'
Śląsk Wrocław walczy o gola, który już by bezapelacyjnie zakończył dzisiejszą rywalizację.

84'
Ze zdobytym golem dzisiejszy mecz zakończył Arkadiusz Piech. Napastnika na płycie murawy zmienił Daniel Szczepan.

83'
Za kilka chwil dojdzie do trzeciej roszady personalnej w ekipie Śląska Wrocław.

81'
Zagłębie nie wywiesiło białej flagi. W graczach gości nadal tkwi nadzieja na doprowadzenie do remisu. Jednakże brakuje w kluczowych momentach zimnej krwi w polu karnym rywali.

79'
Łabojko udostępnił miejsce Chrapkowi. Doświadczony pomocnik wspomoże Śląsk w środku pola.

78'
Gooooool! 2:0! W uliczkę został wypuszczony Mateusz Radecki! Pomocnik, będąc tuż przed bramkarzem Zagłębia, posłał futbolówkę pod jego nogami!

76'
Beniaminek coraz śmielej gra w ofensywie. Już niecały kwadrans pozostał do zniwelowania strat w tym meczu.

74'
żółta kartka Robert Pich obejrzał żółtą kartkę za faul taktyczny.

71'
żółta kartka Lukas Gressak pokazał bezpardonowy wślizg na nogę rywala, który wyraźnie był szybciej do piłki. W pełni zasłużona kara indywidualna.

70'
Dobry występ dzisiaj zanotował Musonda. Farshad ma okazję na zaprezentowanie swoich umiejętności przed nowym szkoleniowcem Śląska Wrocław.

68'
Zepsuty kontratak Śląska Wrocław. Arkadiusz Piech koszmarnie odegrał do wbiegającego Mateusza Cholewiaka. Zabrakło zimnej krwi napastnikowi Wrocławian.

67'
Mateusz Możdżeń trafiony w nogę. Będzie rzut wolny dla jego zespołu.

65'
Trener Ivanauskas ryzykuje już wszystkim. Martin Toth poza placem gry, a Piotr Polczak w jego miejsce.

64'
Arbiter odgwizdał faul na świeżo wprowadzonym Tomaszu Nawotce.

62'
George Ivanishvili opuścił już murawę. Szansę otrzymał Tomasz Nawotka.

61'
O spojenie bramki otarła się futbolówka! Coraz bliższy zdobycia swojego drugiego gola jest Arkadiusz Piech! Przed chwilą obejrzeliśmy efektowne zagranie głową.

60'
Piłkarze Śląska trzymają futbolówkę daleko od swojej szesnastki.

58'
Vitezslav Lavicka dalej ufa graczom, którzy znaleźli się w wyjściowej jedenastce.

57'
Z minuty na minutę rośnie przewaga Śląska Wrocław. Gol podwyższający rezultat wisi w powietrzu.

55'
Piotr Celeban ulokował piłkę wysoko nad poprzeczką, po swoim zagraniu głową. Stoper "Wojskowych" nie miał jednak wielkiego wpływu na tor lotu uderzonej futbolówki.

54'
Sędzia główny wrócił do przewinienia na Musondzie. Ono miało miejsce bardzo blisko pola karnego oponentów.

52'
Arkadiusz Piech ponownie zmarnował idealną okazję na powiększenie swojego dorobku strzeleckiego. Napastnik, nie mając żadnego krycia, blisko bramki przeciwnika, kopnął piłkę na trybuny.

51'
Mateusz Możdżeń posłał za niską centrę z lewego narożnika boiska. Prosiło się o wysokie zagranie w okolice bramki Jakuba Słowika.

49'
Musonda przeprowadził ciekawą, błyskotliwą akcję indywidualną. Nowy pomocnik ekipy gospodarzy wypracował sobie miejsce do oddania strzału zza pola karnego. Soczyste zagranie w prawy sektor bramki zostało powstrzymane przez Dawida Kudłę.

48'
Szymon Pawłowski wykonał wrzutkę od rzutu wolnego. W gąszczu graczy najlepiej zachował się piłkarz Śląska Wrocław. Gospodarzom udało się oddalić zagrożenie.

47'
Trener Zagłębia Sosnowiec podjął decyzję o zmianie. Vamara Sanogo za Żarko Udovicicia.

46'
Początek II połowy dzisiejszego starcia!

Statystyki I odsłony meczu we Wrocławiu. Panel przygotował portal EkstraStats.

Koniec I części gry!

45+2'
Mateusz Radecki pomylił się w sytuacji, która musiała dać jego klubowi podwyższenie! Z okolic 3-4 metrów od bramki Kudły pomocnik nieudolnie piętką trafił w futbolówkę.

45+1'
Olaf Nowak świetnie wyszedł na sytuację strzelecką! Wszystko wskazywało na zdobycie wyrównującego gola, jednakże ten plan pokrzyżował Jakub Słowik, genialnie skracając kąt i wyciągając uderzenie.

45'
Dobra I odsłona została przedłużona o dodatkowe dwie minuty.

43'
Gol dla Śląska Wrocław, ale nie mógł zostać uznany. Mateusz Radecki nie spojrzał dokładnie, jak ustawieni są obrońcy Zagłębia.
Ofsajd.

42'
Arbiter liniowy pokazał pozycję spaloną. Na ofsajdzie wychwycono jednego z napastników drużyny Śląska Wrocław.

40'
Pełną kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi mają gospodarze.

39'
Arkadiusz Piech powinien, a nawet był zobligowany do podwyższenia wyniku! Napastnik Śląska Wrocław dostał kapitalne podanie na wolne pole, na ósmy metr od bramki! Bardzo silny strzał z bliskiej odległości obił poprzeczkę!

37'
Fantastycznie z dystansu na bramkę Zagłębia kropnął Arkadiusz Piech! Instynktowną robinsonadę na notę końcówkami palców pokazał Dawid Kudła!
Brawa dla obu Panów.

36'
Szymon Pawłowski bardzo dobrze zacentrował z lewego skrzydła boiska. Minimalnie z wykończeniem akcji spóźnił się Olaf Nowak.

34'

32'
Tuż za plecy poleciała piłka Arkadiuszowi Piechowi! Mateusz Cholewiak napracował się na lewej flance boiska.

31'
Zagłębie Sosnowiec jeszcze bez celnego strzału na bramkę w tym spotkaniu.

29'
żółta kartka czerwona kartka Ależ obrót spraw we Wrocławiu! Błyskawicznie wyrzucony z placu gry został Georgij Gabedawa, który zupełnie nieodpowiedzialnie przewrócił rywala. Widać było agresję i determinację.

28'
żółta kartka Żółta kartka pojawiła się w notesie Georgija Gabedawy. Brzydki atak na blisko ustawionego przeciwnika.

27'
Każdy stały fragment gry na wysokości szesnastki Zagłębia jest groźny. Dawid Kudła intuicyjnie wyciągnął strzał idący w centralną część jego bramki. Goalkeeper był zasłonięty.

25'
Mygas źle trafił w piłkę, która tuż przed nim nabrała kozła. Grek wybornie urwał się defensywie, uciekając z bocznego sektora boiska.

23'
Kolejne zagrożenie pod bramką Kudły, po rzucie rożnym. Jeden z zawodników Śląska bardzo ciekawie zgrał futbolówkę głową, o mało co nie otwierając kolegom drogi do bramki.

22'
Soczysty strzał zza pola karnego zanotował Udovicić. Piłka poszybowała tuż obok prawego słupka bramki. Oglądając interwencję Słowika można mieć pewność, że całą sytuację kontrolował.

20'
Gol na 2:0 został anulowany! System VAR wskazał nieprawidłowości w zachowaniu Igorsa Tarasovsa, przy akcji bramkowej.

19'
Goooooool! 2:0! Wyśmienicie wykonany korner przez gospodarzy. Interesujące dośrodkowanie na dłuższy słupek kapitalnie sfinalizował głową Igors Tarasovs.

17'
Środek pola należy do graczy wrocławskiej drużyny. Każda przebitka kończy się jej sukcesem.

16'
Wojciech Golla został nagrodzony gromkimi brawami. Stoper idealnie wszedł w linię strzału Pawłowskiego. Skrzydłowy ciut za długo zwlekał z uderzeniem, będąc w głębi szesnastki.

14'
Musonda uprzedzony przez jednego z obrońców. Pomocnik Śląska już przymierzał się do oddania strzału z okolic piętnastego metra.

13'
W samym centrum boiska doszło do faulu. Poszkodowanym po interwencji Gressaka był Musonda.

11'
Jakub Słowik zatrzymał kąśliwe wgranie w okolice jego strefy bramkarskiej. Goście próbowali wykreować groźniejszą sytuację po stałym fragmencie gry.

10'
Udało się stworzyć pewne niebezpieczeństwo pod bramką Dawida Kudły. Musonda dobijał strzał od rzutu wolnego. Silne kropnięcie z linii pola karnego poleciało ciut nad poprzeczką.

9'
Mateusz Cholewiak w sposób niedozwolony został powstrzymany tuż pod polem karnym Zagłębia Sosnowiec.

8'
Goooooool! Śląsk Wrocław cieszy się z prowadzenia! Arkadiusz Piech umieścił futbolówkę w siatce. Snajper gospodarzy pozostał kompletnie bez krycia na 11. metrze od bramki Zagłębia. Udovicić złamał linię spalonego.

7'
Gressak dobrze popracował w powietrzu, w swoim polu karnym. Powstrzymał groźną centrę z lewego narożnika boiska.

5'
Przewinienie taktyczne na połowie przeciwnika Georgios Mygas. Grek nie dał wyprowadzić oponentowi akcji ofensywnej.

4'
Faul. Giorgi Gabedawa został powalony na murawę, poprzez ciągnięcie za koszulkę.

3'
Przy dzisiejszym spotkaniu pracuje system VAR. Decyzje będzie dzisiaj podejmował Pan Bartosz Frankowski.

1'
Popularni "Wojskowi" rozpoczęli dzisiejsze starcie.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego już za Nami!

*'
Zawodnicy oraz sędziowie zameldowali się na płycie murawy.

*'
Absencja kartkowa z dzisiejszego spotkania wyeliminowała: Łukasza Brozia, Djordje Cotrę (Śląsk Wrocław) oraz Christovao (Zagłębie Sosnowiec).

*'
Obsada rezerwowa Zagłębia Sosnowiec: Hrosso, Polczak, Milewski, Sanogo, Nawotka, Mraz, Ryndak.

*'
Miejsca w pierwszej jedenastce Śląska Wrocław zabrakło dla takiego zestawu graczy: Wrąbel, Gąska, Farshad, Chrapek, Dankowski, Szczepan, Pawelec.

*'
We Wrocławiu, w rolę sędziego głównego wcieli się Pan Tomasz Musiał.

*'
Na ławce trenerskiej Śląska Wrocław w rozgrywkach ligowych zadebiutuje dzisiaj Pan Vitezslav Lavicka.
55 - letni szkoleniowiec ma bogate doświadczenie z czeskiej Ekstraklasy, gdzie z sukcesami prowadził m.in. Spartę Praga.

*'
Obie ekipy mają świadomość, że najważniejszym ich celem, będzie utrzymanie się w polskiej elicie. Zagłębie Sosnowiec mocno "przewietrzył" swój skład.

*'
Witamy Wszystkich na naszym portalu. Dzisiejszy maraton związany z relacjami rozpoczniemy we Wrocławiu, gdzie Śląsk zagra z Zagłębiem Sosnowiec.
Początek tego boju - godz. 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec, to zapraszamy do śledzenia meczu online