Atletico Madryt - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
1 : 3

Oblak - Arias, Gimenez, Godin, Hernandez - Saul, Partey - Correa (65' Rodrigo), Lemar (59' Vitolo) - Morata (71' Kalinić), Griezmann.
Courtois - Carvajal, Varane, Ramos, Reguilon - Modrić, Casemiro, Kroos (84' Ceballos) - Vazquez, Benzema (89' Mariano), Vinicius (57' Bale).

*'
Zasłużone zwycięstwo gości. Real wygrywa z Atletico po raz pierwszy od maja 2017 roku.

Koniec spotkania.

90'
Arbiter doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

89'
Ostatnia zmiana w ekipie Królewskich: Mariano zastąpił Benzemę.

87'
Bale miał fantastyczną okazję na drugiego gola, ale minimalnie chybił! Główka walijskiego skrzydłowego powinna być wyższej jakości.

86'
Ładna akcja Saula zakończona niedokładnym dośrodkowaniem.

85'
Kalinić nieźle zgrał dogranie Hernandeza do Vitolo, a Hiszpan "popisał się" nieudanym wolejem.

84'
Roszada w Realu Madryt: Ceballos za Kroosa.

82'
Przyjezdni są na najlepszej drodze do zdobycia kompletu punktów.

80'
żółta kartkaczerwona kartka Druga żółta i czerwona kartka dla Parteya! Stempel Ghańczyka na Kroosie nie mogła skończyć inaczej jak drugim napomnienie, które oznacza wykluczenie z gry.

77'
Główka Rodrigo poszybowała tuż nad poprzeczką.

76'
Korner dla Los Colchoneros.

74'
1:3! Bale nie dał szans Oblakowi!
Modrić dojrzał Walijczyka, wyłożył mu futbolówkę w polu karnym, a on, nie zwlekając z decyzją, umieścił piłkę w bramce precyzyjnym uderzeniem.

72'
żółta kartka Saul z żółtym kartonikiem za przekroczenie przepisów w starciu z Reguilonem.

71'
Zmiana w drużynie miejscowych: Kalinić zajął miejsce Moraty.

68'
żółta kartka Kara indywidualna dla Moraty za dyskusje z sędzią liniowym.

67'
Morata upadł w polu karnym po kontakcie z rywalem i piłkarze Atletico domagali się podyktowania rzutu karnego. Arbiter od razu pokazał, że wcześniej nastąpił faul jednego z piłkarzy gospodarzy i będzie rzut wolny, a nie "jedenastka".

66'
żółta kartka Modrić napomniany kartką o żółtym odcieniu.

65'
Druga zmiana w zespole Diego Simeone: Rodrigo w miejsce Correi.

64'
żółta kartka Reguilon zobaczył żółty kartonik.

62'
żółta kartka Partey z kartonikiem w kolorze żółtym na koncie za mocno niesportowe wejście w Reguilona.

60'
Przepiękna parada Courtoisa po mocnym strzale Gimeneza! Klasowa obrona Belga.

59'
Roszada w Atletico: Vitolo za Lemara.

58'
żółta kartka Bardzo ostre przewinienie Hernandeza na Carvajalu. Ewidentna żółta kartka dla lewego obrońcy.

57'
Korekta w składzie gości: Bale za Viniciusa.

55'
Spalony! Gol wychowanka Realu nie zostaje uznany. Wynik zatem nie ulega zmianie.

54'
Morata przelobował Courtoisa! Piłka w siatce, ale arbiter sprawdza z VARem, czy gol może zostać uznany.

52'
Uderzenie Griezmanna nie było celne, choć Francuz miał doskonałą okazję.

50'
Fatalne uderzenie Vazqueza. Hiszpan bardziej zagroził tą próbą kibicom zgromadzonym na trybunach niż bramkarzowi Atletico.

47'
Kompletnie nieudany strzał Moraty z lewej nogi. Napastnik wypożyczony z londyńskiej Chelsea źle trafił w futbolówkę.

46'

*'
Piłkarze powrócili na murawę.

*'
Sporo działo się na Wanda Metropolitano. Goście prowadzą wyłącznie dzięki swojej lepszej skuteczności.

45'
Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

43'
1:2! Ramos pewnie wykorzystał "jedenastkę"!

42'
Pierwotna decyzja została podtrzymana.

41'
Trwa jeszcze wideoweryfikacja, czy kontakt miał miejsce przed, czy już w obrębie pola karnego.

40'
żółta kartka Rzut karny dla gości! Spóźniony wślizg Gimeneza w nogi Viniciusa. Stoper obejrzał za to "żółtko".

38'
Arias z Parteyem zatrzymali szarżującego na flance Viniciusa.

37'
Niezwykle finezyjne uderzenie Kroosa wylądowało w rękach poprawnie ustawionego Oblaka.

35'
Aktualny rezultat dobrze oddaje boiskowe wydarzenia.

32'
Strzał głową Griezmanna przeszedł nad światłem bramki.

31'
Correa miał bardzo mało miejsca na stworzenie czegoś sensownego pod polem karnym Realu, ale i tak udało mu się zdobyć korner.

30'
Ostre, ale całkowicie czyste starcie fizycznym w szesnastce gospodarzy pomiędzy Godinem i Viniciusem.

29'
Techniczny strzał Correi zza pola karnego przeleciał wysoko nad bramką.

28'
Podopieczni Diego Simeone nie dopuścili do zagrożenia.

27'
Rzut rożny dla przyjezdnych.

26'
Gol uznany! Mamy remis!

25'
Griezmann wpakował piłkę do siatki! Gol nie został uznany, ale będzie konsultacja z VARem.

24'
żółta kartka Nic z tego nie wynikło, kilkanaście sekund później Griezmann został ukarany żółtym kartonikiem.

23'
Królewscy mają rzut wolny na połowie rywala.

21'
żółta kartka Vazquez ukarany żółtym kartonikiem za brzydki faul w ofensywie na przeciwniku.

20'
Fatalne pudło Vazqueza po precyzyjnej wrzutce Viniciusa. Hiszpański skrzydłowy, gdyby tylko lepiej złożył się do woleja, być może dałby gościom dwubramkowe prowadzenie.

19'
Morata złapany na ofsajdzie.

18'

16'
0:1! Casemiro pokonał Oblaka strzałem z przewrotki!
Brazylijczyk fantastycznie złożył się do takiego efektownego uderzenia. Błąd natomiast popełniła cała defensywa Los Colchoneros, która zupełnie odpuściła krycie zdobywcy gola.

14'
Centra z rogu padła łupem miejscowych.

13'
Carvajal wywalczył korner dla Realu.

12'
Vinicius łatwo dał sobie odebrać futbolówkę, po czym sfaulował Correę.

11'
Główka Modricia po dograniu z prawej flanki nie odnalazła drogi do celu. Wznowi Oblak.

9'
Bomba Parteya, po jego ładnym indywidualnym rajdzie, poszybowała nad poprzeczką.

7'
Wciąż czekamy na pierwsze poważne sytuacje strzeleckie. Jak do tej pory, gra toczy się głównie w środku pola.

5'
Ostre wejście Ariasa na Reguilonie, prawy defensor gospodarzy zasłużył na kartonik, jednak sędzia nie zdecydował się na ukaranie winowajcy.

4'
Atletico, co nie zaskakuje, od pierwszych minut mocno naciska na rywala zza miedzy.

2'
Płasko uderzona przez Griezmanna piłka przeszła kilka metrów obok lewego słupka. Francuz domagał się wskazania na narożnik boiska, ale arbiter nie zgodził się i wskazał na rzut od bramki.

1'
Pierwszy gwizdek arbitra!

*'
Aktorzy dzisiejszego spektaklu wychodzą na arenę.

*'
W roli rozjemcy meczu wystąpi Javier Estrada Fernandez.

*'
Rezerwowi: Navas, Nacho, Mariano, Bale, Marcelo, Asensio, Ceballos.

*'
Zestawienie przyjezdnych jest znane.

*'
Ławka rezerwowych Los Colchoneros: Adan, Luis, Juanfran, Rodrigo, Vitolo, Kalinić, Mollejo.

*'
Skład gospodarzy został zaprezentowany.

*'
Bilans killku ostatnich bezpośrednich spotkań jest na korzyść Atletico. Ich rywale po raz ostatni byli stroną zwycięską w maju 2017 roku.

*'
Starcie rozpocznie się o 16:15.

*'
Witamy Państwa! Przed nami derby stolicy Hiszpanii - na Wanda Metropolitano zmierzą się dwa najsilniejsze madryckie zespoły - Atletico i Real. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Atletico Madryt - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online