Arka Gdynia - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 2

Steinbors – Zbozień, Marić, Helstrup, Marciniak – Nalepa (66' Siemaszko), Janota, Deja, Zarandia – Jankowski, Banaszewski (66' Aankour).
Miśkiewicz – Rymaniak, Kovacević, Gnjatić, Gardawski (43' Kosakiewicz)– Żubrowski, Petrak, Pucko, Cebula (71' Malarczyk) – Jukić, Brown Forbes (84' Górski)

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Korona Kielce

90+5'
Koniec meczu. Korona wygrała z Arką 2:1.

90+3'
Zablokowany strzał Petraka sprzed pola karnego.

90'
Mecz potrwa jeszcze pięć minut.

86'
W polu karnym Korony pomoc udzielana była jednemu z zawodników gości. Kibice Arki rzucili w jego kierunku petardę.

84'
Brown Forbes opuścił boisko, a zastąpił go Górski.

81'
Siemaszko uderzył z trudnej pozycji, ale to nie mogło zaskoczyć bramkarza.

76'
żółta kartka Deja ukarany żółta kartką. On również nie zagra w następnym meczu.

74'
Gool! Siemaszko! Deja wstrzelił piłkę w pole karne, a nadbiegający Siemaszko pokonał bramkarza. 2:1, będą emocje

72'
Brown Forbes uderzył sprzed pola karnego obok bramki.

71'
Malarczyk zastąpił Cebulę.

69'
Arka stara się zdobyć kontaktową bramkę, ale brakuje sytuacji.

66'
Aankour i Siemaszko zastąpili Banaszewskiego oraz Nalepę.

65'
żółta kartka Janota został ukarany żółtą kartką. Nie zagra w następnym meczu.

63'
Jukić uderzył z pola karnego, ale dobrze interweniował Steinbors.

56'
Groźne dośrodkowanie Janoty, ale Gnjatić skutecznie wybił piłkę.

56'
Nalepa kapitalnie zagrał do Jankowskiego, który powinien znaleźć się w idealnej sytuacji, ale nieco się zagubił i jego strzał został zablokowany.

54'
Pućko oddał groźny strzał z bocznych sektorów pola karnego, ale Steinbors zdołał odbić piłkę.

52'
Mogło być groźnie pod bramką Arki, ale strzał jednego z zawodników gości został zablokowany.

50'
Przeważa Arka, ale jak na razie Korona dobrze się broni.

46'

45+3'

45+3'
Goool! Steinbors wyczuł Kovacevicia, ale strzał był precyzyjny i piłka wpadła do bramki. 2:0 dla Korony

45+2'
Rzut karny dla Korony. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Banaszewski faulował Petraka. Bezmyślne zachowanie zawodnika Arki.

45+1'
Dobre zagranie za plecy obrońców do Jankowskiego, ale ten nie zdołał oddać strzału.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

45'
Zablokowany strzał z woleja Janoty. Mogło być groźnie.

44'
Deja oddał bardzo nieudany strzał.

43'
Kosakiewicz zastąpił kontuzjowanego Gardawskiego.

39'
Lepszy okres gry Arki.

37'
Steinbors obronił płaski strzał Brown Forbesa.

35'
Zablokowany strzał Banszewskiego i piłka trafiła do Zarandii. Ten uderzył z pola karnego, ale piłkę z linii bramkowej wybił Gardawski, który dobrze asekurował bramkarza.

33'
Seria rzutów rożnych dla Arki. Kotłowało się w polu karnym, ale ostatecznie bez większego zagrożenia.

31'
Zarandia uderzył z ostrego kąta, ale Miśkiewicz zdołał odbić piłkę.

27'
Goool! Tym razem Brown Forbes zachował się kapitalnie. Jego mocne uderzenie głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego daje Koronie prowadzenie

25'
Brown Forbes znów padł w polu karnym, ale znów zbyt dużo dodał od siebie. Przy każdym kontakcie z obrońcom się przewraca.

20'
Dobre dośrodkowanie w pole karne. Tam głową piłkę zgrywał Petrak, a do strzału nie zdołał dojść Brown Forbes, który sugerował, że był faulowany. Nie ma jednak jedenastki.

17'
żółta kartka Żubrowski ukarany żółtą kartką. Zawodnik Korony będzie musiał pauzować w kolejnym spotkaniu.

14'
Dośrodkowanie w pole karne Arki, ale górą obrońcy. Goście jak na razie są lepsi.

10'
Zablokowany strzał Pućko.

7'
Kolejny strzał z dystansu Cebuli. Znów nie trafił w bramkę.

6'
Sporo fauli w początkowym fragmencie meczu.

4'
Z powietrza z 20 metrów uderzał Cebula. Piłka przeleciała nad bramką.

3'
żółta kartka Zbozień ukarany żółtą kartką.

1'
Rozpoczęła Korona.

'
Piłkarze wychodzą na boisko. Za moment początek meczu.

'
Rezerwowi Korony: Osobiński, Malarczyk, Górski, Kallaste, Kosakiewicz, Arveladze, Skrzecz.

'
Rezerwowi Arki: Staniszewski, Danch, Socha, Aankour, Łoś, Siemaszko.

'
Zapraszamy na 15:30.

'
W rundzie jesiennej Korona pokonała Arkę 2:1.

'
Arka Gdynia zajmuje obecnie jedenaste miejsce w tabeli i ma 25 punktów. Korona Kielce ma sześć oczek więcej i jest siódma. Zwycięstwo dałoby kielczanom awans na czwartą pozycję w tabeli Lotto Ekstraklasy!

'
Zapraszamy do śledzenia meczu 21. kolejki Lotto Ekstraklasy Arka Gdynia - Korona Kielce na żywo. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 15:30.

W niedzielę w EkstraklasaLive.pl następujące mecze na żywo: Arka Gdynia - Korona Kielce, Manchester City - Chelsea Londyn, Wisła Płock - Legia Warszawa oraz AC Milan - Cagliari.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online