Arsenal Londyn - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal Londyn
0 : 2

Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs (Monreal 31`) - Flamini, Wilshere - Oxlade-Chamberlain (Rosicky 74`), Özil, Cazorla (Fabiański 39`) - Sanogo
Neuer - Lahm, Boateng (Rafinha 46`), Dante, Alaba - Martinez - Robben, Kroos, Thiago (Pizarro 78`), Götze - Mandzukić (Müller 54`)

Mecze na żywo: Arsenal Londyn - Bayern Monachium

90+2'
Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne relacje.

90+2'
Koniec spotkania. Tryumf Guardioli i jego Bayernu. Duża zaliczka przed rewanżem w Monachium.

90+1'
Kroos w słupek!

90'
Bayern szuka trzeciej bramki.

88'
Goool! 0:2! Po dobrym dośrodkowaniu w polu karnym odnalazł się Muller i ładnym strzałem głową pokonuje Fabiańskiego.

87'
Arsenal na połowie rywala co w drugiej połowie jest rzadkością ale piłka w rękach Neuera.

86'
Rosicky ukarany kartka koloru żółtego za faul na Kroosie.

85'
Dzisiejsze spotkanie przypomina bardzo spotkanie Barcelony z City. Bayern jednak jeszcze bardziej dominuje wizualnie. Wynik jednak bez zmian.

83'
Wyjście graczy Arsenalu, ale bez większego efektu.

82'
Próba Robbena ale nie udało mu się dośrodkować. Zablokowany przez Koscielnego.

80'
10 minut do końca spotkania plus to co doliczy arbiter. Bayern 80% czasu jest przy piłce, ale bije głową w mur.

78'
Ostatnia zmana w tym meczu. Pizarro zmienia Thiago.

77'
Robben za mocno wypuścił sobie piłkę i wybiegł z nią za linię końcową. A mogło być groźnie.

74'
Rosicky za Chamberlaina. Czy wniesie coś do gry swojej drużyny?

73'
Groźnie pod bramką Fabiańskiego ale tylko corner.

71'
Wygląda na to, że gospodarze będą szukać być może jedynej swojej szansy w tym spotkaniu na strzelenie bramki z kontrataku.

70'
Strzał Robbena minimalnie obok słupka.

70'
Mecz ciągle wygląda tak samo. Arsenal skutecznie się broni.

66'
Teraz dokładnie widać podobieństwo Bayernu Monachium do Barcelony, mnóstwo podań i nawet po sytuacjach podbramkowych nadal Bayern przy piłce. Nie kończy się to jednak zmuszeniem do pracy bramkarza Kanonierów.

64'
Zmiana w ekipie gości. Muller za Mandzukica.

63'
Robben dostaje idealne podanie i podejmuje złą decyzję, próbując uderzać. Broni Fabiański.

61'
Bayern jak Barcelona, przed polem karnym długo rozgrywa piłkę, ale jak na razie prócz strzału z dystansu nie ma innego pomysłu na osłabiony Arsenal.

59'
Arsenal próbuje ale jest bezradny.

57'
Bayern kontroluje grę, czy Arsenal w osłabieniu da radę jeszcze coś zmienić?

55'
Ostre wejście Sanogo w Neuera i żółty kartonik dla napastnika Kanonierów.

54'
1:0 Po podaniu Lahma z prawej strony boiska zza pola karnego bardzo precyzyjnie uderzył Kross i Fabiański nie zdołał odbić piłki!

53'
Wejście Robbena do środka zakończone strzałem, ale pewnie Fabiański.

51'
Szansa Koscielnego, ale mogłoby coś z tego być gdyby był napastnikiem.

50 '
Ciągle podopieczni Guardioli przy piłce ale ciągle bez groźnej sytuacji. Bayern jest jakby zaskoczony i nie potrafi się do końca odnaleźć.

48'
Mogło dojść do groźnej sytuacji Bayernu ale defensywa nie śpi.

46'
Zaczynamy drugą połowę, od początku Bayern naciera a Arsenal skutecznie powstrzymuje ataki gości szukając kontrataku.

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Dwa niewykorzystane rzuty karne. Mogło być już 1:1 ale nadal bez bramek na Emirates Stadium w Londynie. Czekamy na drugą połowę.

45'
Doliczone 2 minuty i żołty kartonik dla Mandzukica.

45'
Bayern nadal bez pomysłu na Arsenal, a gdy przy piłce jest Robben kibice Arsenalu buczą.

42'
Bayern w natarciu a gospodarze muszą bronić się w dziesiątkę.

40'
Alaba z karnego w słupek!

39'
Fabiański zmienia Cazorlę. Czy powtórzy wyczyn Tytonia z meczu otwarcia Euro 2012?

37'
Czerwień dla Szczęsnego za faul na Robbenie. W pełni zasłużona. Rzut karny dla gości.

36'
Przed szansą Mandzukic ale świetnie interweniuje Koscielny!

35'
Zablokowane uderzenie Robbena z bliskiej odległości.

33'
Bayern w natarciu ale nie przekłada się to na groźne sytuacje.

31'
Zmiana w ekipie gospodarzy. Monreal wchodzi za kontuzjowanego Gibbsa.

30'
Pół godziny gry za nami. Nadal bez bramek.

28'
Mandzukic po dosrodkowaniu niecelnie uderza głową.

27'
Samotny rajd Gotzego ale zatrzymany. Bayern nadal przy piłce

26'
Próba dośrodkowania Bayernu ale nic z tego.

25'
Rajd Chamberlaina i po dośrodkowaniu rzut rożny dla gospodarzy.

24'
Chamberlain wychodzi sam na sam i szybszy Neuer. Groźnie pod bramką Bayernu.

23'
Bayern zaczyna kontrolować grę jednak wszystko odgrywa się daleko od pola karnego Arsenalu.

20'
Niecelny strzał Flaminiego i Neuer od bramki.

20'
Posiadanie nie przekłada się na sytuacje bramkowe, których więcej mają gospodarze.

19'
Posiadanie piłki na korzyść Bawarczyków, jednak nie powinno to dziwić. Taka jest filozifia gry Guardioli.

17'
Wejście Lahma i rzut rożny.

16'
Goście jak na razie bez pomysłu na Arsenal.

13'
Tempo spotkania wysokie od samego początku. Mocniej zaczęli piłkarze z Londynu.

11'
To mógł być wymarzony początek dla gospodarzy. Teraz Bayern próbuje przejąć inicjatywę.

9'
Ozil podchodzi do jedenastki i broni Manuel Neuer!

8'
Rzut karny po faulu na Ozilu!

7'
Pierwsze dwa strzały celne na bramke Neuera obronione przez Neuera

6'
Dobre dośrodkowanie do Sanogo ale przegrał pojedynek główkowy.

5 '
Arsenal w polu karnym Bayernu ale zablokowana próba Wilshera

3'
Groźne uderzenie Kroosa z dystansu i fantastyczna parada Szczęsnego!

2'
Gospodarze rozpoczęli odważnie.

1'
Zaczynamy!

0'
Głównym arbitrem w dzisiejszym spotkaniu będzie pan Nicola Rizzoli

0'
Piękna oprawa na Emirates i hymn Ligi Mistrzów.

0'
Największą niespodzianką jest oczywiście brak w składzie Arsenalu Oliviera Giroud. W jego miejsce w pierwszej jedenastce wyjdzie Yaya Sanogo.

0'
Rezerwy Bayernu Monachium: Starke, van Buyten, Rafinha, Pizarro, Müller, Contento oraz Bastian Schweinsteiger.

0'
Na ławce rezerwowych gospodarzy usiądą: Fabiański, Monreal, Jenkinson, Rosicky, Gnabry, Podolski oraz Giroud.

0'
Na pewno czeka nas niezwykle emocjonujące widowisko!

0'
Ostatni raz na Emirates Stadium obie ekipy zmierzyły się dokładnie 365 dni temu! W tych samych rozgrywkach padł wynik 1:3 dla gości. Jak będzie tym razem?

0'
Bayern Monachium zdominował Bundesligę i ma już praktycznie zapewnione mistrzostwo kraju. Teraz rusza na podbój Europy!

0'
Przed podopiecznymi Arsena Wengera bardzo trudne zadanie. Muszą uzyskać dziś korzystny wynik przed rewanżem z piekielnie mocnym rywalem.

0'
Zapraszamy na relację live z meczu Arsenal Londyn - Bayern Monachium. Początek o 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal Londyn - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online