Manchester City - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Manchester City
Manchester United
1 : 0

Hart - Clichy,Demichelis, Kompany,Zabaleta - Fernando, Yaya Toure, Navas, Milner('70 Nasri) - Jovetić('71 Dzeko), Aguero('84 Fernandinho).
De Gea - Valencia, Smalling, Rojo('55 McNair), Shaw - Blind, Fellaini - Januzaj('43 Carrick), Rooney, Di Maria - Van Persie('82 Wilson).

Mecze na żywo: Manchester City - Manchester United

95'
Koniec spotkania!Manchester City po emocjonującym spotkaniu w derbach Manchesteru zasłużenie pokonuje swoich odwiecznych rywali 1-0.Ja dziękuje i zapraszam na kolejne nasze relacje.

92'
Kompany świetnie interweniuje wślizgiem zażegnując niebezpieczeństwo pod swoją bramką.

91'
Po dośrodkowaniu Toure dochodzi do strzału głową jednak strzela za wysoko.

90'
Doliczone zostaje 5 minut.

89'
Świetnie Toure wystawia sobie piętka piłkę na wolne pole,kompletnie zdezorientowany obrońca nie nadąża za zawodnikiem City który już w polu karnym strzela minimalnie obok słupka.

88'
W Ataku przez ostatnie minuty jest Manchester United, jednak czy to wystarczy by zremisować ?

87'
Znów Argentyńczyk który decyduje się na strzał z 16 metrów ale jego strzał po rykoszecie łapie Hart.

85'
Di Maria dośrodkowuje z rzutu rożnego a tam Fellaini wygrywa walkę o pozycję z Kompanym ale jego strzał głową jest niecelny.

84'
Zmiana także w City, za strzelca bramki pojawia się Fernandinho.

82'
Opuszcza boisko Van Persie a wbiega 18 letni Wilson.

79'
Di Maria z rzutu wolnego strzela nad poprzeczką.

77'
W między czasie mieliśmy dwie żółte kartki dla Zabalety i Fernando.

77'
Indywidualnie Rooney środkiem pola, mija rywali, wbiega w pole karne zderza się z Demichelis ale piłka przejmuje Di Maria i strzela mocno po ziemi ale świetnie interweniuje Hart.

75'
Navas z skrzydła schodzi do środka pola karnego,oddaje piekielnie mocny strzał który ląduje na słupku.

74'
Zabaleta na prawym skrzydła zagrywa do wybiegającego Nasriego który po ziemi stara się podać wzdłuż bramki do Aguero który jest blokowany przy strzale przez Carricka.

71'
Na boisku melduje się Dzeko za Joveticia.

71'
Van Persie na prawym skrzydle stara się zejść do środka pola karnego , mija Demichelisa i oddaje mocny strzał po ziemi z ostrego kąta ale czujny jest Hart.

70'
Boisko opuszcza Milner, za niego pojawia się Nasri.

68'
Jovetić decyduje się na strzał z 18 metrów , piłka leci w prawy górny róg bramki ale świetnie broni De Gea.

66'
Kolejne świetne podanie Toure z środka pola na lewe skrzydło tym razem po dośrodkowaniu obrońcy wybili piłkę.

63'
Toure świetnie zagrał na wolne pole do Clichiego , ten na lewej stronie pola karnego wyłożył piłkę niepilnowanemu Aguero który pewnie mocnym strzałem pokonuje bramkarza gości.Świetna akcja

63'
GOOOOOOOOOOOOOOL AGUERO!!!

60'
I ZNOWU NIE MA RZUTU KARNEGO!Czy ten sędzia ma zaćmę?Stojąc na wprost faulowanego Aguero nie jest w stanie po raz trzeci dostrzec rzutu karnego!

58'
Toure stara się zagrać z klepki w pole karne do Zabalety ale jego podanie jest za mocne.

57'
Teraz gospodarze starają się grać wysoko pressingiem czym wymuszają błędy u przeciwników.

56'
Dwa rzuty rożne dla City,jednak nie stwarzają one zagrożenia.

55'
Rojo opuszcza boisko na noszach.Za niego pojawia się McNair.

53'
Kontuzja Rojo , który leży na boisko i nie może się podnieść o własnych siłach.

52'
Navas otrzymuje podanie pd Toure po czym centruje w pole karne ale wślizgiem blokuje Shaw a piłka opuszcza boisko.

51'
Rooney pomógł w obronie i odebrał piłkę Toure.

50'
Navas po raz kolejny dośrodkowuje tym razem po ziemi, piłkę wybija Rojo która trafia pod nogi Zabalety jednak ten oddaje strzał nad poprzeczką.

48'
Rooney stara się zagrać prostopadłą piłkę po ziemi lecz piłkę przejmuje obrona.

46'
Od razu po rozpoczęciu na prawym skrzydle pędzi Navas jednak jego dośrodkowanie wybija Carrick.

46'
Rozpoczynamy!

45'
Koniec pierwszej części spotkania.Gospodarze dominują i stworzyli kilka groźnych sytuacji których nie wykorzystali lecz trzeba również pamiętać o tym że sędzie nie podyktował dwóch rzutów karnym dla nich,jeśli goście będą grali równie agresywnie mogą zakończyć mecz w mnie niż 10

45+3'
Jovetić zagrywa prostopadle podcinką w pole karne gdzie do piłki dobiegł Toure , który stara się oddać strzał jednak jest od tyłu faulowany wślizgiem jednak i tym razem sędzie nie podyktował rzutu karnego!

45+2'
Manchester United ma posiadanie piłki na poziomie 54%.

45+1'
Demichelis zagrywa ręką w polu karnym rywali.

44'
Sędzia dolicza 3 minuty.

43'
Po czerwonej kartce goście dokonują natychmiast zmiany.Schodzi Januzaj a pojawia się Carrick.

42'
W polu karnym przewraca się Aguero domagając się karnego , jednak nic z tego.Jak się okazuje Fellaini faulował i powinien być rzut karny.

40'
Milner dośrodkowuje z rzutu wolnego jednak Fernando zabrakło kilku centymetrów aby sięgnąć piłkę i skierować ją do bramki.

39'
ŻÓŁTA KARTKA I CZERWONA dla Smallinga!Milner wypuścił daleko piłkę jednak do niej dobiegł a Smalling ostrym wślizgiem kosi go równo z trawą.

36'
Di Maria z środka pola stara się w nieprzewidywalny dla obrony sposób dośrodkować piłkę do Roneya,jednak jego podanie nie przewidziała nie tylko obrona gospodarzy, ale i też sam adresat.

35'
Jovetić świetnie zagrywa podcinka w pole karne do Milnera jednak ten chcąc dośrodkować wyjeżdża z piłka za boisko.

34'
Faul Fellainiego i grę szybko wznawiają gospodarze.

32'
Smalling utrudnia wybicie piłki bramkarzowi City przez co dostaje żółtą kartkę.

31'
Di Maria dośrodkowuje piłkę z rzutu wolnego ale piłka ląduje w rękawicach Harta.

30'
Ostre wejście wślizgiem Zabalety na prawym skrzydle.

29'
Toure strzela ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

28'
Faulowany Toure na 18 metrze przez Blinda który dostaje żółtą kartę. Gospodarze będą mieli szansę na zdobycie bezpośrednio bramki z rzutu wolnego.

25'
Zabaleta zatrzymuje groźny atak Manchesteru United.

24'
Milner otrzymuje długo podanie od Toure , jednak sędzia podnosi chorągiewkę.

23'
Gospodarze mocno podkręcili obroty, oby tak dalej.

21'
Znów De Gea ! Dośrodkowanie z lewego skrzydła na pole karne gdzie na piłkę nabiega Aguero i czubkiem buta uderza jednak z bramki wychodzi Hiszpan i Argentyńczyk strzela wprost w niego.

20'
Kolejna szansa!Tym czasem Milner świetnie podał z pierwszej piłki do Jesusa Navasa który był w polu karnym nie pilnowany i oddaje strzał z pierwszej piłki ale świetnie broni De Gea!

20'
Aguero otrzymuje długi podanie od obrony,wykorzystując swoją szybkość schodzi do pola karnego lecz strzela w prost w De Gea.

19'
Dośrodkowanie Milnera z rzutu wolnego wylatuje poza boisko.

18'
Faulowany Aguero. Argeńtyńczyk poszedł na przebój i został zaatakowany wślizgiem.

14'
Clichy szukał długim podanie Milnera lecz nie jest to celne zagranie.

14'
Czuć emocje derbów,obie drużyny nie odpuszczają żadnej piłki przez co mamy dużo fauli.

12'
*Na lewej stronie obrony gospodarzy występuje Clichy a nie jak zapowiadano Kolarov

11'
Navas stara się ominąć Shawa który go odpycha i sędzia dyktuje faul w środkowej strefie boiska.

10'
Van Persie wycofuje piłkę głową na 16 metr do Januzaja który strzela z pierwsze piłki lecz piłka przelatuje obok słupka.

8'
Aguero otrzymuje podanie od Milnera,mija zwodem rywala i będąc już w polu karnym oddaje strzał ale był to zbyt ostry strzał i dobrze ustawiony De Gea odbija piłkę.

5'
Manchester United stara się utrzymywać przy piłce, wymieniając krótkie podania.

4'
Navas mija Shawa na prawym skrzydle , po czym centruje ale tak niedokładnie że piłka opuszcza boisko.

3'
Fellaini stara się zagrać po ziemi na wolne pole do Van Persiego, jednak znów jest spalony.

2'
Pierwsza centra United w pole karne z rzutu wolnego ale Rojo jest na spalonym przy strzale.

1'

0'
Sędzia: Michael Oliver.

0'
Gospodarze wyprzedzają odwiecznego wroga o 4 pkt i zajmują 3 miejsce , przy wygranej pozostaną na tej pozycji.Manchester United jeśli wygra awansuje na 6 miejsce.

0'
A tak przedstawiają się formacje :

0'
Rezerwowi United:Lindegaard, McNair, Carrick, Fletcher, Herrera, Mata, Wilson.

0'
Rezerwowi City: Caballero,Sinclair,Sagna, Fernandinho, Boyata, Dżeko, Nasri.

0'
"Mistrz kraju vs drużyna, która marząc o strąceniu rywala ze szczytu zmienia trenera i wydaje ogromne sumy na nowych piłkarzy" Tak było przed derbami Manchesteru i tak tez jest teraz , lecz teraz to mistrzem kraju jest Manchester City i to Manchester United teraz wydaje ogromne sumy na piłkarzy aby strącić rywala,a nie City.Jak w każdym meczu między tymi drużynami nie może brakować emocji.Więc zapraszam wszystkich o 14:30 na wielkie piłkarskie święto.

0'

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Manchester City - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online