Wisła Płock - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
0 : 1

Dähne – Łasicki, Dźwigała, Garcia, Uryga – Merebaszwili, Borysiuk, Furman, Łukowski (68' Varela) – Rasak (70' Zawada), Ricardinho (84' Kuświk)
Majecki - Kucharczyk (62' Agra), Remy, Jędrzejczyk, Hlousek - Martins, Cafu - Vesović, Szymański (83' Hamalainen), Nagy (89' Medeiros) - Kulenović

Jędrzejczyk (67.)

Rasak (51.) żółta kartka
Martins (41.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Płock - Legia Warszawa

Dziękujemy uprzejmie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Legia Warszawa zdobyła bardzo ważny komplet punktów. Wiele nerwów kosztował ten mecz kibiców gości. Artur Jędrzejczyk zasłużył dzisiaj na wielkie brawa.
Wisła Płock musi jak najszybciej wyciągnąć wnioski z własnych błędów.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+6'
Brakuje precyzji w dośrodkowaniach z rzutu wolnego. Dominik Furman zbyt bardzo przeciąga swoje zagrania.

90+5'
Stałe fragmenty gry - ostatnia nadzieja Wisły.

90+4'
Trwa walka z czasem u piłkarzy Wisły Płock. Chcą jak najszybciej dystrybuować futbolówkę na pole karne przeciwnika.

90+2'
Marko Vesović bardzo nieszczęśliwie nadział się na atak jednego z przeciwników. Sztab medyczny został w całą sytuację zaangażowany.

90+1'
Artur Jędrzejczyk wyrasta na bohatera tego spotkania. Doświadczony defensor nie notuje dzisiaj złych interwencji.

90'
Widowisko w Płocku zostało przedłużone o 4 minuty.

89'
Dominik Nagy odebrał podziękowania za swój dzisiejszy występ. Iuri Medeiros już na płycie boiska.

88'
Wskazówki taktyczne otrzymuje Medeiros.

87'
Piłkarze płockiej Wisły dalej wierzą w to, że dzisiaj uda się zgarnąć punkt.

85'
Świetna interwencja jednego ze stoperów Legii. Jędrzejczyk przeciął podanie do wbiegającego Oskara Zawady.

84'
Grzegorz Kuświk ma wnieść nową jakość w grę ofensywną Wisły Płock. Ricardinho został ściągnięty z placu gry przez trenera.

83'
Kasper Hamalainen wszedł na płytę murawy. Sebastian Szymański udał się na ławkę rezerwowych Legii.

82'
Kolejne dośrodkowanie z rzutu wolnego autorstwa Dominika Furmana. Z wrzutki zrobił się centro - strzał. Futbolówka przeleciała tuż nad poprzeczką bramki.

80'
Ariel Borysiuk przypomniał o swojej osobie. Przed chwilą obejrzeliśmy soczysty strzał z dalszej odległości. Radosław Majecki nie dał piłce uciec ze swoich rękawic.

79'
Minimalnie obok prawego słupka bramki Legii pofrunęła futbolówka. Alan Uryga delikatnie strącił piłkę głową. Blisko dojścia do piłki był także Ricardinho.

78'
Pozycję spaloną napastników Legii wskazał sędzia asystent. Nie można mieć większych zastrzeżeń co do pracy arbitrów liniowych.

77'
8184 widzów pojawiło się na trybunach Stadionu Kazimierza Górskiego w Płocku.

75'
Przed piłkarzami pozostał już tylko kwadrans do zakończenia regulaminowego czasu gry.

74'
Sztab szkoleniowy przyjezdnych ma możliwość dokonania jeszcze dwóch zmian.

73'
Korner dla Legii Warszawa. Brak komunikacji wkradł się w szeregi bloku defensywnego gospodarzy.

71'
Minimalnie większy udział w posiadaniu futbolówki ma Legia Warszawa (55%).

70'
Druga zmiana u gospodarzy. Damian Rasak został zastąpiony przez Oskara Zawadę.

68'
Jakub Łukowski dał miejsce na boisku innemu koledze. Na murawie pojawił się Nico Varela.

67'
Gooooooool! Zmiana rezultatu! Artur Jędrzejczyk najwyżej wyskoczył do centry z prawego narożnika boiska. Bramkarz Wisły był bez większych szans przy precyzyjnym uderzeniu głową.

65'
Sandro Kulenović wypracował sobie niemal stuprocentową szansę na zmianę wyniku! Napastnik Legii świetnie w polu karnym rywala zwiódł jednego z obrońców, a potem technicznym uderzeniem nieznacznie się pomylił.

64'
Giorgi Merebashvili powstrzymany przez arbitra liniowego. Ten uznał, że gruziński skrzydłowy był najbliżej bramki.

62'
Salvador Agra otrzymał okazję na debiut w polskiej Ekstraklasie. Michał Kucharczyk nie może mówić o dobrym występie.

61'
Thomas Dahne zachował się jak bohater! Znakomicie wyciągnął płaski, niebezpieczny strzał w lewy, dolny róg jego bramki!

60'
Siły nie zabrało przy uderzeniu Cafu, który próbował zza pola karnego. Futbolówka dostała ciekawej rotacji, ale koniec końców powędrowała obok prawego słupka bramki.

58'
Obie drużyny się rozkręciły. Nikomu nie uśmiecha się podział punktów w dzisiejszej rywalizacji ligowej.

57'
Korner nie zaskoczył defensywy gospodarzy. Legia próbuje odpowiedzieć na lepszą grę Wisły Płock w ostatnich minutach.

55'
Radosław Majecki nie dał się pokonać Merebashviliemu, który znakomicie urwał się spod opieki obrony Legii, i soczyście kropnął pod poprzeczkę! Wybornie zachował się Majecki, parując uderzenie na korner.

54'
Ricardinho szybko przyjął sobie futbolówkę, i od razu uderzył w kierunku bramki. Piłka nie dotarła do niej, bo w porę zainterweniował blisko ustawiony defensor Wisły.

53'
Thomas Dahne dostał prezent od wykonawcy rzutu wolnego. Piłka powędrowała wprost w jego rękawice.

52'
Faul okazał się bardzo kosztowny, ponieważ Rasaka nie zobaczymy w następnej serii gier.

51'
żółta kartka Damian Rasak odepchnął rozpędzonego Dominika Nagy'ego. Żółta kartka za faul na wysokości swojego pola karnego.

50'
Dominik Furman przeciągnął swoją centrę z rzutu wolnego. Zbyt mocno kopnięta piłka opuściła plac gry.

49'
Marko Vesović został uchwycony na pozycji spalonej. Mocny początek w wykonaniu aktualnych mistrzów Polski.

49'
Thomas Dahne fenomenalnie zachował się na linii bramkowej. Niemiecki bramkarz znakomicie rękami zbił silny strzał z głębi pola karnego.

48'
William Remy został przewrócony blisko swojego pola karnego. Stołeczny klub ma rzut wolny.

46'
Legia Warszawa zainaugurowała II odsłonę.

46'
Piłkarze obu drużyn powrócili do gry!

Wynik bezbramkowy utrzymał się do przerwy.

45'
Radosław Majecki poprawnie zatrzymał wrzutkę z lewej flanki placu gry. Świetnie rozczytał grę bramkarz warszawskiej Legii.

44'
Za moment poznamy wymiar dodatkowego czasu gry. Trzeba przyznać, że nie było wielu przerw.

42'
Dominik Furman po raz kolejny wykonał rzut wolny. Dobre dośrodkowanie poleciało jednak na głowę Williama Ramy'ego.

41'
Wielkimi krokami zbliża się koniec I odsłony tego meczu w Płocku.

40'
Na trochę wyższy pressing zdecydowali się piłkarze drużyny gospodarzy.

38'
Lepszy okres gry prezentują podopieczni trenera Ricardo Sa Pinto.

36'
Sandro Kulenović znalazł się na jedenastym metrze od bramki Wisły, i z niemal wślizgu uderzał! Piłka powędrowała obok światła bramki Thomasa Dahne.

35'
Kolejny ofsajd po stronie popularnych "Nafciarzy".

34'
Dominik Furman nie uniknął pozycji spalonej. Arbiter asystent nie bał się podjąć zdecydowanej interwencji.

33'
Nieźle wybity korner przez Legię. Cafu wybornie urwał się obrońcy, który był za niego odpowiedzialny. Strzał z najbliższej odległości od bramki okazał się jednak mocno chybiony, piłka powędrowała na trybunach.

31'
Marko Vesović zdecydowanie przedłużył decyzję o tym, by strzelać zza pola karnego Wisły. Jeden z jej defensorów skutecznie zneutralizował całe zagrożenie.

30'
Damian Szymański pokusił się o oddanie soczystego strzału z okolic 22 metrów. Niezłe kropnięcie z dystansu nie zaskoczyło dobrze ustawionego bramkarza Wisły Płock.

28'
William Remy doszedł do mocnego dośrodkowania piłki od Michała Kucharczyka. Futbolówka została jednak posłana w taki sposób, że francuski defensor nie mógł w realny sposób zagrozić bramce Thomasa Dahne.

27'
Długi wyrzut piłki od autu zaprezentował gracz Legii Warszawa. W gąszczu najwyżej do futbolówki wyskoczył Adam Dźwigała.

26'
Obie ekipy nie boją się grać ofensywie, aczkolwiek do tej pory nie oglądaliśmy wielu okazji bramkowych.

24'
Thomas Dahne zadziałał na posterunku. Bramkarz wychwycił efektowny cross w kierunku Michała Kucharczyka.

23'
Radosław Majecki zdał egzamin. Młody goalkeeper sprawnie wyciągnął piłkę, po bardzo dobrym strzale głową Adama Dźwigały.

21'
Rośnie ilość przewinień stricte taktycznych.

20'
39%:61% - w ten sposób kształtuje się statystyka udziału w posiadaniu piłki.

18'
Sandro Kulenović zrealizował podręcznikowy faul taktyczny. Udało mu się w środku pola zatrzymać akcję rywala.

17'
Mocna, konkretna centra z rzutu wolnego, autorstwa Dominika Furmana. Jeden z piłkarzy Legii Warszawa udanie głową powstrzymał zagranie.

15'
Akcja czysto bramkowa dla Legii Warszawa! Znakomite dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska głową na bramkę próbował zamienić Marko Vesović! Wisłę wyratował prawy słupek bramki.

14'
Dobrą, crossową piłkę otrzymał Dominik Nagy. Węgier dograł futbolówkę koledze, ale sędzia liniowy podniósł w górę chorągiewkę, sygnalizując ofsajd.

12'
Andre Martins posyłał piłkę z prawego narożnika boiska. Alan Uryga był tym, który się najlepiej zachował w swojej szesnastce.

11'
Radosław Majecki w stylu siatkarza odbił futbolówkę, która poleciała od rzutu wolnego. Dominik Furman zanotował nieprzyjemne dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry.

9'
W jesiennej potyczce lepsza nieoczekiwana okazała się być Wisła Płock, która na Łazienkowskiej zaaplikowała cztery gole. Tamten pojedynek zakończył się wynikiem 1:4.

8'
Marko Vesović upadł na murawę. Dominik Furman przerwał akcję ofensywną swojego byłego klubu.

7'
"Stykowe" sytuacje będą analizowane przez system VAR.

5'
Nieudolna próba prostopadłego zagrania w wykonaniu Giorgi Merebashviliego. Czujnością przy podaniu do Ricardinho błysnęła para stoperów Legii.

4'
Legioniści chcą od samego początku zawodów dyktować tempo.

2'
Thomas Dahne uchronił Wisłę Płock przed błyskawiczną stratą gola. Kapitalnie Niemiec przechwycił podanie na wolne pole do Kulenovicia. Genialne, prostopadłe zagranie wykonał Szymański.

1'
Od środka boiska piłkę kopnęli gospodarze.

*'

*'
Na murawie znajdują się już obie drużyny.

*'
Pan Krzysztof Jakubik będzie sędzią głównym nadchodzącego widowiska.

*'
Piłkarze rezerwowi Wisły Płock: Żynel, Sielewski, Varela, Kuświk, Zawada, Stefańczyk, Marazas.

*'
Obsada ławki rezerwowych Legii Warszawa: Cierzniak, Antolić, Niezgoda, Hamalainen, Agra, Astiz, Medeiros.

*'
Pojedynek kończący niedzielne zmagania 21. kolejki LOTTO Ekstraklasy, rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia wraz z naszą redakcją relacji na żywo z meczu: Wisła Płock - Legia Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online