Ajax Amsterdam - Real Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Ajax Amsterdam
1 : 2

Onana - Mazraoui, de Ligt, Blind, Tagliafico - Van de Beek, de Jong, Schöne (72' Dolberg) - Ziyech, Neres, Tadić
Courtois - Carvajal, Ramos, Nachos, Reguilón - Modrić, Casemiro, Kroos - Bale (60' Lucas), Benzema (74' Asensio), Vinicius (80' Diaz)

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Byliśmy świadkami kapitalnego show w Amsterdamie. Ajax zaprezentował wysokiej klasy poziom, ale żeby przeciwstawić się madryckiej ekipie, zabrakło odpowiedniej skuteczności w ofensywie.
Real Madryt wywiózł atrakcyjną zaliczkę z trudnego terenu. W rewanżowym meczu powinno mu się dużo łatwiej grać.

Usłyszeliśmy ostatni gwizdek arbitra głównego!

90+1'
Gracze gospodarzy dalej walczą o gola wyrównującego. Remis na swoim terytorium dawałby dużo większe nadzieje przed rewanżem.

90'
Dzisiejsze widowisko w Amsterdamie zostało wydłużone o trzy minuty.

89'
żółta kartka Sergio Ramos przyjął z pełną pokorą informację o tym, że za swój faul musi obejrzeć żółtą kartkę. Kara okazała się wielce bolesna, ponieważ stopera nie zobaczymy w rewanżowym starciu.

88'
Zbliżamy się do końca regulaminowego czasu gry.

87'
Gooooooool! 1:2! Marco Asensio w objęciach swoich kolegów z klubu! Pomocnik z zimną krwią poradził sobie z dwoma obrońcami Ajaxu. Efektowny wślizg sfinalizował klasową centrę z prawego skrzydła.

85'
Santiago Reuilon podjął decyzję o tym, aby przeprowadzić akcję indywidualną. Ciekawy rajd zakończony został kompletnie nieudolnym, płaskim kropnięciem zza pola karnego.

84'
Kapser Dolberg niezdarnie złożył się do strzału głową, po bardzo dobrym dośrodkowaniu piłki z lewego skrzydła boiska. Ta powędrowała bardzo wysoko nad poprzeczkę bramki.

83'
żółta kartka Żółty kartonik na koncie Lucasa Vazqueza. Świeżo wprowadzony piłkarz Realu Madryt nie miał sposobu na czyste powstrzymanie szybko biegnącego oponenta.

81'
Sergio Ramos twardo rywalizował o wrzutkę z rzutu rożnego. Wyżej od doświadczonego obrońcy Realu wyskoczyli jego przeciwnicy.

80'
Mariano Diaz pojawił się już na boisku. Junior Vinicius udał się na ławkę rezerwowych.

79'
Błąd techniczny w wykonaniu Onany. Korner dla Realu Madryt.

78'
Neves dokonał przewinienia. Akcja Ajaxu, która bardzo dobrze rokowała, musiała zostać przerwana przez zespół arbitrów.

77'
Lucas Vazquez mocno chybił, przy uderzeniu z okolic pola karnego rywala. Zbyt wiele sił, a za mało dokładności. Futbolówka poszybowała na trybuny.

75'
Goooooool! Na kwadrans przed zakończeniem meczu Ajax zdołał wyrównać rezultat! Hakim Ziyech nie miał litości dla Thibaut'a Courtois'a przy uderzeniu z bliskiej odległości. Obejrzeliśmy mierzony strzał wewnętrzną częścią stopy.

74'
Zmianę również zrealizował trener Realu. Karim Benzema wykonał swoje zadanie. Francuz zmieniony przez Marco Asensio.

72'
Lasse Schone pożegnany gromkimi brawami przez publiczność zgromadzona na stadionie. Kasper Dolberg wpuszczony na plac gry przez sztab szkoleniowy.

71'
Ziyech oddał bardzo dobry strzał od rzutu wolnego. Piłka dostała ciekawej rotacji, jednakże doskonale względem niej ustawiony na linii bramkowej był Courtois.

70'
żółta kartka Sergio Reguilon uważał, że nie popełnił przewinienia tuż pod swoim polem karnym. Arbiter był zupełnie innego zdania.

69'
Wybitny wślizg Sergio Ramosa zatrzymał świetnie zapowiadającą się kontrę Ajaxu.

67'
Sędzia liniowy dostrzegł ofsajd u jednego z zawodników Ajaxu, który walczył o piłkę z dośrodkowania od rzutu wolnego.

66'
Ajax otrzymał rzut wolny. Vinicius brzydkim wślizgiem zatrzymał nieźle obiecującą się akcję ofensywną Neresa.

65'
Bardzo zbliżona statystyka dot. udziału posiadania futbolówki. Przy gospodarzach - 48%, przy gościach - 52%.

63'
Ziyech po raz kolejny złamał powszechnie obowiązujące reguły gry.

62'
Goście próbują wykorzystać osłabienie swoich przeciwników. Ajax włożył wiele wysiłku.

60'
Doszło do zmiany w składzie madryckiego klubu. Lucas zastąpił zawodnika z Walii, Gareth'a Bale'a.

59'
Gooooooool! Piłkarze Realu w euforii! Świetną szarżą na lewej flance błysnął Vinicius. Pomocnik Realu idealnie wyłożył piłkę Karimowi Benzemie, a ten z bardzo bliska uderzył nie do obrony dla Onany. Futbolówka poleciała w lewe okno bramki.

57'
Sędzia przerwał akcję Realu Madryt. Mazraoui lekko utykał, po jednym ze starć z pomocnikiem zespołu gości.

56'
Futbolówka dynamicznie przesuwa się od jednego do drugiego pola karnego.

54'
żółta kartka Żółta kartka za faul taktyczny w kierunku Hakima Ziyecha. Pomocnik nie był tym piłkarzem, na którym ciążyła wizja absencji w następnym meczu.

53'
Thibaut Courtois uchronił "Królewskich" przed utratą gola! Sytuacja dla gości wydawała się dramatyczna, ponieważ Neres kapitalnie wyszedł na wolne pole, na sytuację strzelecką. Dobry strzał zatrzymał swoim ciałem belgijski bramkarz.

52'
Karim Benzema spróbował swoich sił z 14 metra. Francuz mocno się przyłożył do strzału, ale piłka powędrowała w miejsce, gdzie ustawiony był goalkeeper Ajaxu Amsterdam.

51'
Onana zanotował swój kolejny kontakt z futbolówką. Umożliwił mu to Gareth Bale, poprzez swoje nieudolne, zbyt głębokie dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.

49'
Dusan Tadić wywarł niesportową presję na Sergio Ramosie. Arbiter zdecydował się udzielić przyjezdnym rzut wolny.

48'
W obu składach nie zanotowano żadnych roszad personalnych.

47'
Luka Modrić ze zbytnią agresją zaatakował rywala wślizgiem. Jemu nic się nie stało, ale liczył się sam zamiar.

46'
Przed momentem rozpoczęła się II połowa tego pojedynku!

Sędzia główny zakończył I połowę meczu w Amsterdamie.

45+3'
Mocno bite dośrodkowanie z rzutu wolnego. Zagranie wybornie zneutralizował udanym piąstkowaniem Thibaut Courtois.

45+2'
Dani Carvajal przewinił bardzo blisko swojej szesnastki. Rzut wolny z groźnego sektora dla drużyny przyjezdnych.

45+1'
Mamy wrażenie, że piłkarze Realu Madryt marzą już tylko o tym, aby zakończyć tą część gry.

45'
O dwie minuty dłużej potrwa ta jakże emocjonująca I odsłona.

43'
Przeogromna przewaga ekipy gospodarzy. Tadić i spółka kreują sobie coraz lepsze sytuacje na zdobycie bramki. Brakuje postawienie kropki nad "i".

41'
Silne kropnięcie zza pola karnego zaprezentował Dusan Tadić. Piłka poszybowała na wysokie rejony trybun stadionu.

40'
Decyzja arbitra głównego - gol dla Ajaxu Amsterdamu został anulowany. Dostrzeżono przewinienie w wykonaniu Dusana Tadicia. Napastnik w zbyt wielkim stopniu zaabsorbował bramkarza Realu Madryt.

38'
Sędzia główny postanowił skorzystać z konsultacji systemu VAR.

37'
Gooooooool! Liczne próby zakończyły się powodzeniem! Na prowadzeniu Ajax! Z najbliższej odległości od bramki trafienie zanotował Tagliafico! Ten wykorzystał kompletnie nieudolną interwencję bramkarza Realu.
Stały fragment gry, rzut rożny, przyniósł upragnione prowadzenie.

36'
Ajax skonstruował akcję, która powinna zakończyć się zdobyciem gola! Ziyech przegrał rywalizację z Courtois, który fenomenalnie skrócił kąt temu pierwszemu i w świetnym stylu nogami zatrzymał bardzo silny strzał!

34'
Przekombinowali gracze Ajaxu! Zbyt wiele podań już w polu karnym oponenta. Zbyt dużo zawiesin. Carvajal udanie przejął piłkę i zabezpieczył swoją ekipę przed możliwym zagrożeniem.

33'
Stały fragment gry dla drużyny gości. Mazraoui odepchnął Viniciusa.

31'
Onana popełnił mocno niepewną interwencję na linii bramkowej. Goalkeeper wypruł przed siebie futbolówkę, po czym błyskawicznie ją wychwycił. Miał szczęście, że nikogo w koszulce Realu nie było w pobliżu.

30'
Real Madryt usiłuje powrócić do gry w ofensywie.

28'
Sędzia asystent czekał na reakcję Dusana Tadicia. Serb został wychwycony na ofsajdzie. Sytuacja dosyć kontrowersyjna, ponieważ napastnik nie opuścił własnej połowy boiska.

27'
Neres stracił równowagę w polu karnym Realu Madryt. Arbiter główny nie miał jednak żadnych podstaw do podyktowania rzutu karnego.

25'
Z minuty na minutę Ajax pokazuje coraz większą siłę piłkarską. Musimy przyznać, że takiego scenariusza nie zakładaliśmy przed początkiem tego spotkania.

24'
Co za szansa?! Dusan Tadić postraszył wszystkich sympatyków ekipy ze stolicy Hiszpanii! Serbski snajper pokusił się o uderzenie z jedenastego metra! Courtois nie potrafił skutecznie interweniować, ale na jego szczęście - piłka odbiła się od spojenia!

23'
Przewinienie w pobliżu centralnej części boiska. Faul na Viniciusu. Ziyech otarł się poważnie o karę indywidualną.

21'
Próba prostopadłego zagrania. Ziyech przeprosił napastników jego klubu za nieudane podanie. Gdyby podanie okazało się celne, to Ajax miałby kapitalną szansę na zmianę wyniku.

20'
Wysoki pressing realizują piłkarze Ajaxu Amsterdam. Podchodzą na wysokość pola karnego przeciwnika.

18'
Tadić nieprawidłowo przetrzymywał Nachosa. Sędzia, który świetnie wszystko widział, przyznał Realowi stały fragment gry.

17'
Podopieczni trenera Santiago Solariego próbują przejąć inicjatywę. Sporo krótkich podań na połowie dzisiejszego rywala.

15'
Pierwszy kwadrans tego meczu lepszy w realizacji holenderskiego zespołu. Wykazywał się on dużo większym zaangażowaniem w kreowaniu akcji ofensywnych.

14'
Vinicius pokazał próbkę swoich możliwości techniczno - strzeleckie! Młody pomocnik "Królewskich" próbował w efektowny sposób zmieścić piłkę w lewym oknie bramki! Kapitalną robinsonadą bramkarską błysnął Onana, który wyciągnął wielce kąśliwe uderzenie.

13'
Ajax pracuje na prowadzenie w tym meczu. Dużo podań na połowie przeciwnika, aczkolwiek brakuje większej precyzji w ostatnich centrach, dośrodkowań.

11'
Lasse Schone wziął duży rozpęd przy oddawaniu strzału bezpośrednio z rzutu wolnego. Mocno wybita piłka nie przebiła świetnie ustawionego muru przez graczy Realu Madryt.

10'
Rzut wolny dla Ajaxu. Będzie niezła okazja dla m.in. Schone. Odległość od bramki daje duże możliwości strzeleckie.

9'
Ależ kontra w wykonaniu Ajaxu Amsterdam! Strata w środkowej strefie boiska mogła wiele kosztować gości! Mazraoui idealnie wyszedł na obieg, silny strzał z głębi pola karnego poleciał minimalnie tuż przy lewym słupku bramki.

7'
Hakim Ziyech otrzymał swoją, drugą okazję strzelecką. Złe przyjęcie piłki nie przeszkodziło mu w oddaniu strzału z 15 metra! Futbolówka poleciała w strefę bezpieczną dla Thibaut'a Courtois'a.

6'
Bardzo aktywny początek dzisiejszego starcia w wykonaniu gospodarzy. Wszyscy spodziewali się większej ekspansji ze strony obrońcy tytułu.

5'
Hakim Ziyech wykorzystał chwilę nieuwagi ze strony obrońców Realu, i mocno huknął z okolic 24 metrów. Silne uderzenie pofrunęło jednak daleko od światła bramki przyjezdnych.

4'
Thibaut Courtois przejął niebezpieczne, crossowe zagranie na dwunasty metr. Publiczność nagrodziła belgijskiego goalkeepera solidnymi brawami.

3'
Tadić przyznał się do tego, że w polu karnym gości popełnił przewinienie w ofensywie.

2'
Na pole karne Realu Madryt poleciało dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Bliski przechwycenia futbolówki był Tadić, ale zagranie ze wspomnianego sektora boiska okazało się ciut nieudane.

1'
"Królewscy" wygrali losowanie i to oni rozpoczęli dzisiejszą rywalizację w Amsterdamie.

*'

*'
Minuta ciszy. Poświęcona jest ona pamięci niedawno zmarłemu Emiliano Sali.

*'
Na stadionie odśpiewano oraz odegrano oficjalny hymn Champions League.

*'
Sędziowie tego pojedynku wyprowadzili obie drużyny na płytę murawy.

*'
Pan Szymon Marciniak będzie obsługiwać system VAR. Wszyscy polscy kibice są ciekawi, czy nasz arbiter eksportowy sprosta bardzo odpowiedzialnemu zadaniu?

*'
Pan Damir Skomina został wyznaczony do sędziowania spotkania, które przez wielu ekspertów jest nazywane hitem dzisiejszego wieczoru.

*'
Powyższe ekipy zmierzą się dzisiaj w ramach pierwszego meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godz. 21:00

'

Liga Mistrzów online: Mecz Ajax - Real na żywo

Zapraszamy do śledzenia meczu Ligi Mistrzów Ajax Amsterdam - Real Madryt na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Ajax Amsterdam - Real Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online